Komunikat

Podajemy wyniki pierwszych "6" biegów szkolnych XXXVIII Biegu Ptolemeusza. Całkowita klasyfikacja ukaże się do dnia 9 października. 

Wyniki XXXVIII Biegu Ptolemeusza

Biegi szkolne

Chłopcy rocz. 2011 – 2012

1. Talar Wiktor SP 18 Kalisz

2. Konstanciak Oskar SP 10 Kalisz

3. Cichoń Jędrzej SP SN Kalisz

4. Mielczarek Jakub SP SN Kalisz

5. Domke Kamil SP SN Kalisz

6. Rębacz Wojciech SP 18 Kalisz

 

Dziewczyny rocz. 2011 – 2012

1. Ostój Samanta SP 3 Koźmin Wlkp

2. Sipurzyńska Lena SP Mąkoszyce

3. Błaszczyk Maja SP 24 Kalisz

4. Szulgan Weronika SP Jagiellończyk Kalisz

5. Solarczyk Weronika SP SN Kalisz

6. Szczepaniak Zuzanna SP 18 Kalisz

 

Chłopcy rocz. 2009 – 2010

1. Grzegorowski Franciszek SP 6 Ostrów Wlkp

2. Nawrocki Franciszek SP 15 Kalisz

3. Jabłoński Michał SP Jagiellończyk Kalisz

4. Ćwikliński Emil SP 17 Kalisz

5. Nowicki Dawid SP 2 Kalisz

6. Sobczyński Maciej SP Małogoszcz

 

Dziewczyny rocz. 2009 – 2010

1. Matysiak Martyna SP Strzałków

2. Sołtysiak Kalina SP Dębnice

3. Kaczmarek Michalina SP 16 Kalisz

4. Jurek Nela SP Nowe Skalmierzyce

5. Kościelak Julia SP 18 Kalisz

6. Kuczyńska Michalina SP 14 Kalisz

 

Chłopcy rocz. 2007 – 2008

1. Szulc Mikołaj SP 14 Kalisz

2. Józefiak Dawid SP 8 Kalisz

3. Łyskawa Piotr SP 24 Kalisz

4. Żarnecki Odyseusz SP Opatówek

5. Kasprzak Szymon SP 8 Kalisz

6. Ligocki Jakub SP 15 Kalisz

 

Dziewczyny rocz. 2007 – 2008

1. Prus Natalia SP 24 Kalisz

2. Wróbel Zuzanna SP 7 Kalisz

3. Pertkiewicz Emilia SP 14 Kalisz

4. Trzcińska Alicja SP Brzeziny

5. Przybyłek Xymena SP 10 Kalisz

6. Gołdyn Marysia SP Stawiszyn

 

Chłopcy rocz. 2005 – 2006

1. Kozłowski Wojciech SP Parzynów

2. Dziewięcki Mateusz SP Parzynów

3. Jędrzejak Mateusz SP Kotowiecko

4. Grajnert Oskar SP Zbiersk

5. Olszyna Mateusz SP Edukator Kalisz

6. Gomułka Ksawery SP 16 Kalisz

 

Dziewczyny rocz. 2005 – 2006

1. Dąbrówka Lena SP S.Salezjanek Ostrów Wlkp

2. Goździewicz Julia SP 17 Kalisz

3. Sipurzyńska Hanna SP Mąkoszyce

4. Antkowiak Klaudia SP 18 Kalisz

5. Tułacz Nikola SP Chełmce

6. Łuczak Oliwia SP Zbiersk

 

Chłopcy rocz. 2003 – 2004

1. Adamczyk Kacper SP Bierzna

2. Nowak Jan SP 4 Kalisz

3. Weber Marek SP 24

4. Kauka Kamil SP Mąkoszyce

5. Krążyński Wiktor SP 10 Kalisz

6. Kuś Kacper SP 4 Kalisz

 

Dziewczyny rocz. 2003 – 2004

1. Odziemek Olga SP 9 Kalisz

2. Jackowska Weronika SP 18 Kalisz

3. Filipowicz Anna SP 17 Kalisz

4. Zborowska Samanta SP Rojów

5. Błażejewska Amelia SP 18 Kalisz

6. Łakomiak Julia SP 18 Kalisz

 

Chłopcy rocz. 1999 – 2002

1. Wachowski Wiktor VII LO Kalisz

2. Baran Jakub VII LO Kalisz

3. Grabowski Paweł II LO Kalisz

4. Baszczyński Grzegorz Kalisz

5. Kaczmarek Piotr ZSP nr 2 Kalisz

6. Zborowski Mateusz Kalisz

 

Dziewczyny rocz. 1999 – 2002

1. Grabowska Kinga ZSE Kalisz

2. Tomaszewska Weronika II LO Kalisz

3. Kuświk Magdalena III LO Kalisz

4. Kurzajczyk Martyna IV LO Kalisz

5. Czechowska Wiktoria Niepubliczne Technikum Św. Józefa Kalisz