PTOLEMEUSZ-WYNIKI 2000-2004

Wyniki XXXIX Biegu Ptolemeusza-06.10.19

 

    XXXIX BIEG PTOLEMEUSZA-BIEGI MŁODZIEŻOWE-06.10.209  
                 
                 
  ROCZNIK 2000-2004-DZIEWCZĘTA 1500 m      
                 
                 
I miejsce   NADIA WIELGUS   2004 MULKS TRIATHLON KOŁO
II miejsce   MARCELINA MATYSZKIEL 2004 III LO KALISZ  
III miejsce AMELIA BŁAŻEJEWSKA 2003 IV LO KALISZ  
IV miejsce OLGA ODZIEMEK   2004 I LO KALISZ  
V miejsce   NATALIA MARCINIAK 2001 II LO KALISZ  
VI miejsce ZOFIA TARCHALSKA 2004 III LO KALISZ  
VII miejsce KAROLINA JÓŹWIAK 2003 NTI im.Św.JÓZEFA KALISZ
VIII miejsce JULIA MARZEJKO   2002 NTI im.Św.JÓZEFA KALISZ
IX miejsce PATRYCJA KRUCZKOWSKA 2003 NTI im.Św.JÓZEFA KALISZ
X miejsce   WERONIKA WYBORNA 2003 III LO KALISZ  
XI miejsce MAGDALENA NOWAK 2004 II LO KALISZ  
XII miejsce ALEKSANDRA FOLTYN 2003 NTI im.Św.JÓZEFA KALISZ
XIII miejsce MARCELINA KORALEWSKA 2002 NTI im.Św.JÓZEFA KALISZ
XIV miejsce SAMANTA ZBOROWSKA 2004 ZS 1 OSTRZESZÓW  
XV miejsce JULIA KRZYŻAŃSKA 2003 III LO KALISZ  
XVI miejsce MARTA WIŚNIEWSKA 2002 III LO KALISZ  
                 
  ROCZNIK 2000-2004-CHŁOPCY 1500 m      
                 
                 
I miejsce   KACPER ADAMCZAK 2003 III LO OSRTÓW WLKP
II miejsce   JAN NOWAK   2004 ZSTE KALISZ  
III miejsce MAREK WEBER   2003 ZST DK KALISZ  
IV miejsce TOBIASZ WRÓBLEWSKI 2002 ZSTE KALISZ  
V miejsce   DAMIAN BORA   2004 ZSP 2 KALISZ  
VI miejsce JAKUB OLCZAK   2003 MLUKS TRAIATHLON KOŁO
VII miejsce MIKOŁAJ KOWALSKI 2003 MLUKS TRAIATHLON KOŁO
VIII miejsce BARTOSZ WAWRZYNIAK 2003 ZSP 2 KALISZ  
IX miejsce BARTŁOMIEJ FELISIAK 2004 ZSTE KALISZ  
X miejsce   WITOLD PORADA   2002 ZSTE KALISZ  
XI miejsce JAKUB RĘBOWIECKI 2002 III LO KALISZ  
XII miejsce ALEKSANDER GRZELCZAK 2003 ZSTE KALISZ  
XIII miejsce BARTOSZ RZADKOWOLSKI 2002 III LO KALISZ  
XIV miejsce HUBERT SŁODOWICZ 2002 TECHNIKUM 5 KALISZ
XV miejsce MICHAŁ SZTANDERA-KOLANEK 2001 III LO KALISZ  
XVI miejsce DENIS ZARODA   2000 COSW TECHNIKUM 5 KALISZ
XVII miejsce JAN ROSIEWICZ   2004 II LO KALISZ  
XVIII miejsce GRZEGORZ IDZIKOWSKI 2002 ZSTE KALISZ  
XIX miejsce MIKOŁAJ NOWOSTAWSKI 2002 II LO KALISZ  
XX miejsce KRYSPIN NAGLER   2004 ZSP 2 KALISZ  
XXI miejsce KRYSTIAN SZCZEPANIAK 2004 SP 1 KALISZ  
                 
                 
  Sponsorzy biegów rocznik 2000-2004        
                 
  ORTO=PRO SPORT            
  PCK ODDZIAŁ KALISZ          
                 
                 
                 
                 

usza rocznik 2000-2004