Bieg Ptolemeusza

XXXIX BIEG PTOLEMEUSZA

Klasyfikacja końcowa

Kategoria – chłopcy 2007-2008

 

Kategoria – dziewczęta 2007-2008

Klasyfikacja końcowa

Kategoria – chłopcy 2007-2008

I miejsce – Żarnecki Odyseusz – SP Opatówek

II miejsce – Kasprzak Szymon – SP 8 Kalisz

III miejsce – Ligocki Jakub – SP 15 Kalisz

IV miejsce – Krakowski Eryk – SP Dębnica

V miejsce - Strzyż Bartosz –SP 10 Kalisz

VI miejsce –Grzegorek Cyprian – SP 17 Kalisz

7 miejsce – Łyskawa Piotr – SP 24 Kalisz

8 miejsce – Szczesiak Gabriel – SP 5 Koło

9 miejsce – Nawrocki Aleksander – SP 15 Kalisz

10 miejsce – Roliński Dawid – SP 9 Kalisz

11 miejsce - Bogucki Michał – SP 5 Koło

12 miejsce – Jewasik Jakub – SP Zbiersk

13 miejsce – Borowski Filip – SP 17 Kalisz

14 miejsce – Filipiak Szymon – SP 14 Kalisz

15 miejsce – Pietrzycki Dawid – SP 18 Kalisz

16 miejsce – Zientek Wiktor – SP 17 Kalisz

17 miejsce – Noskowski Kacper – SP 1 Kalisz

18 miejsce – Matysiak Przemysław – SP Smolice

19 miejsce – Kiciński Mateusz – SP 5 Koło

20 miejsce – Leszcz Fabian – SP 5 Koło

21 miejsce – Matysiak Wiktor – SP Strzałków

22 miejsce – Borecki Michał – SP 15 Kalisz

23 miejsce - Staszak Kacper – SP 16 Kalisz

24 miejsce – Piaskowski Szymon – SP Zbiersk

25 miejsce – Ciesielski Karol – SP 7 Kalisz

26 miejsce – Madejski Marcel – SP 10 Kalisz

27 miejsce – Budziński Kacper – SP 10 Kalisz

28 miejsce – Piestrzyński Wiktor – SP 7 Kalisz

29 miejsce – Mikołajczyk Oliwier – SP 13 Kalisz

30 miejsce – Kraszewski Jakub – SP 14 Kalisz

31 miejsce - Sokołowski Wojciech – SP 4 Jarocin

32 miejsce – Walczak Wiktor – SP 15 Kalisz

33 miejsce – Musiał Daniel – SP 5 Koło

34 miejsce – Andrzejewski Kacper – SP 17 Kalisz

35miejsce – Chudak Brajan – SP 1 Kalisz

36 miejsce – Mihalenka Wlad – SP 7 Kalisz

37 miejsce – Bartoszek Filip – SP 18 Kalisz

38 miejsce – Klimkiewicz Bartłomiej – SP ?

39 miejsce – Kuświk Mikołaj – SP 17 Kalisz

40 miejsce – Piechota Szymon – SP 8 Kalisz

41 miejsce – Zimny Mateusz – SP 14 Kalisz

42 miejsce – Ziółkowski Wojciech – SP 14 Kalisz

43 miejsce – Mielczarek Fabian – SP 7 Kalisz

44 miejsce – Sowiński Norbert Kajetan – SP 5 Koło

45 miejsce – Dubrowin Wiktor – SP 1 Kalisz

46 miejsce – Korpik Paweł – SP 14 Kalisz

47 miejsce – Mincner Jan – SP 7 Kalisz

48 miejsce – Antczak Alan – SP 10 Kalisz

49 miejsce – Wielgosz Stanisław – SP 13 Kalisz

50 miejsce – Wierzchowski Franciszek – SP 7 Kalisz

51 miejsce – Kranc Antoni – SP 3 Kalisz

52 miejsce – Mygal Vitaliy – SP 18 Kalisz

53 miejsce – Borowski Alan – SP 8 Kalisz

54 miejsce – Widelski Bartosz – SP 9 Kalisz

55 miejsce – Powąska Szymon – SP 1 Kalisz

56 miejsce – Nowicki Adam – SP 15 Kalisz

57 miejsce – Majcherczak Mateusz – SP 4 Kalisz

 

 

Kategoria – dziewczęta 2007-2008

I miejsce – Maria Tarchalska – SP 24 Kalisz

II miejsce – Julia Szczerek – SP 2 Kalisz

III miejsce – Nadia Andrzejczak – SP 14 Kalisz

IV miejsce – Nowak Gabriela – SP Koźminek

V miejsce – Piestrzyńska Weronika –SP 13 Kalisz

VI miejsce –Kwinta Ola – SP 306 Warszawa

7 miejsce – Rabe Blanka – SP Skarszew

8 miejsce – Sokół Hanna SP 17 Kalisz

9 miejsce – Szymańska Aleksandra – SP Opatówek

10 miejsce – Golanowska Iga – SP 17 Kalisz

11 miejsce – Sikorska Weronika – SP 5 Koło

12 miejsce – Janiak Blanka – SP 17 Kalisz

13 miejsce –  Fudała Natalia – SP 17 Kalisz

14 miejsce – Chołys Wanessa – SP 16 Kalisz

15 miejsce – Łakomska Julia – SP 5 Koło

16 miejsce – Przybyłek Ksymena – SP 10 Kalisz

17 miejsce – Łyskawa Klaudia – SP 4 Jarocin

18 miejsce – Kordulasińska Maja – SP 17 Kalisz

19 miejsce – Fabisiak Agata – Katolicka SP Śrem

20 miejsce – Pacenin Maja – SP Sióstr Nazaretanek

21 miejsce – Szewczyk Zuzanna – SP 9 Kalisz

22 miejsce – Matuszak Weronika – SP Zbiersk

23 miejsce – Gołębowska Olga- SP 7 Kalisz

24 miejsce – Walczak Lena – SP 15 Kalisz

25 miejsce – Lewandowska Iga – SP 17 Kalisz

26 miejsce – Siewieja Wiktoria – SP 14 Kalisz

27 miejsce – Wojnicka Lena – SP 13 Kalisz

28 miejsce – Buczak Zofia – SP 7 Kalisz

29 miejsce – Woldańska Nadia – SP 8 Kalisz

30 miejsce – Kolanowska Nadia- SP 10 Kalisz

31 miejsce – Sołtysiak Jagoda – SP Dębnica

32 miejsce – Piec Alicja – SP 14 Kalisz

33 miejsce – Trzcińska Alicja – SP Brzeziny

34 miejsce – Józefiak Alicja – SP 8 Kalisz

35 miejsce – Graczykowska Julia – SP 18 Kalisz

36 miejsce – Majda Zuzanna – SP Sióstr Nazaretanek

37 miejsce – Gołdyn Maria – SP Stawiszyn

38 miejsce – Kojda Julia – SP 24 Kalisz

39 miejsce – Balcerzak Martyna – SP 24 Kalisz

40 miejsce – Kardolińska Julia – SP 14Kalisz

41 miejsce – Trawkowska Ewa – SP 9 Kalisz

42 miejsce – Łuczak Julia – SP Sióstr Nazaretanek

43 miejsce – Mikuła Zuzanna – SP Stawiszyn

44 miejsce – Skopińska barbara – SP 2 Kalisz

45 miejsce – Warszowska Zuzanna – SP 24 Kalisz

46 miejsce – Łukowska Antonina – SP 24 Kalisz

47 miejsce – Olejnik Laura – SP 13 Kalisz

48 miejsce – Skalska Michalina – SP 10 Kalisz

49 miejsce – Boczek Lena – SP 14 Kalisz

50 miejsce – Cieślak Alicja – SP 10 Kalisz

51 miejsce – Elcner Wanessa – SP 16 Kalisz

52 miejsce – Urbańska Julia – SP 18 Kalisz

53 miejsce – Garłowicz Kinga – SP 16 Kalisz

54 miejsce – Szymańska Ilona – SP 14Kalisz

55 miejsce – Wrzenek Gabriela SP 15 Kalisz

56 miejsce – Harich Maria – SP Stawiszyn

57 miejsce –  Woźniak Wiktoria – SP 3 Kalisz

58 miejsce – Konstaniak Kinga – SP 10 Kalisz

59 miejsce – Szymańska Olga – SP 14 Kalisz

60 miejsce – Filar Zofia – SP Sióstr Nazaretanek

61 miejsce – Szcześniak Zuzanna – SP 8 Kalisz

62 miejsce – Mikołajczyk Wiktoria – SP 9 Kalisz

63miejsce – Perkowska Alicja – SP 5 Koło

64 miejsce – Mrozińska Marcelina – SP Stawiszyn

65 miejsce – Dębska Klaudia – SP 16 Kalisz

66 miejsce – Zientalak Natalia – SP 16 Kalisz

67 miejsce – Kostrzewa Wiktoria – SP 5 Koło

68 miejsce – Wypych Nadia – SP 24 Kalisz

69 miejsce – Wieloch Natalia – SP 14 Kalisz

70 miejsce- Wiśniewska Wiktoria – SP 13 Kalisz

71 miejsce – Czekaniak Zuzanna – Sp 14 Kalisz

72 miejsce – Karolak Gabriela – SP 14 Kalisz

73 miejsce - Załomska Gabriela – SP 14 Kalisz

74 miejsce – Pudełko Maja – SP 17 Kalisz

75 miejsce – Ignasiak Maria – SP 13 Kalisz

76 miejsce – Mikołajczyk Felicja – SP 7 Kalisz

77 miejsce – Kaczmarek Alicja – SP 8 Kalisz

78 miejsce – Oliwiecka Jagoda – SP 18 Kalisz

79 miejsce - Kargul Karolina – SP 8 Kalisz

80 miejsce – Wejman Zuzanna – SP 1 Kalisz

81 miejsce – Białobłocka Wiktoria – SP 18 Kalisz

82 miejsce – Kowalczyk Zuzanna – SP Kokanin

83 miejsce – Paszek Klaudia – SP 16 Kalisz

84 miejsce – Nowaczyk Dominika – SP 8 Kalisz

85 miejsce – Bodys Zuzanna – SP 8 Kalisz

86 miejsce – Wojtczak Maja – SP 15 Kalisz