Halowy Lekkoatletyczny Wielomecz Miast

Komunikat końcowy

Halowego Lekkoatletycznego Wielomeczu Miast w

w kategorii Młodzika

Komunikat końcowy

Halowego Lekkoatletycznego Wielomeczu Miast w

w kategorii Młodzika

 

 

Kalisz, dn. 29.11.2019r. 

 

 

 

 

Impreza została dofinansowana ze środków budżetu Miasta Kalisza

 

 

 

 

Kierownik zawodów : Paweł Wiśniewski

 

Sędzia główny : Waldemar Olszyna

 

Sędzia mety : Dawid Bierła

 

Sędzia starter : Tomasz Stodolski

 

Sędzia główny skoku w dal : Aleksandra Kiermasz

 

Sędzia główny skoku wzwyż : Elżbieta Wojciechowska

 

 

Punktacja meczu :

  1. 1.      Ostrów Wlkp.  1   201 pkt.
  2. 2.      Kalisz 1                   144 pkt.
  3. 3.      Żerków                   103 pkt.
  4. 4.      Władysławów         91,5 pkt.
  5. 5.      Ostrów Wlkp. 2      70 pkt.
  6. 6.      Kalisz 2                     51,5 pkt.

 

 

 

 

Dziewczęta

 

Chód 1km

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

EMILIA

WIŚNIEWSKA

2005

KALISZ 1

4.56.32

9

2

ANGELIKA

FRIEBE

2004

ŻERKÓW

5.11.81

7

3

PAULINA

TOMASZEWSKA

2006

KALISZ 1

5.27.50

6

4

WERONIKA

WALCZAK

2004

ŻERKÓW

5.33.45

5

 

ANNA

SOBIŚ

2004

KALISZ 2

DNF

 
 

NIKOLA

RADAJAK

2005

KALISZ 2

DNS

 

 

60pł

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

ZOFIA

DOMAŃSKA

2006

ŻERKÓW

9.53

9

pk

NATALIA

DRZEWIECKA

2003

ŻERKÓW

9.76

PK

2

LIWIA

WŁOSZCZYK

2004

ŻERKÓW

10.11

7

3

AMELIA

PŁÓCIENNICZAK

2005

OSTRÓW WLKP 1

11.09

6

4

ZUZANNA

SZÓSTEK

2007

ŻERKÓW

11.45

PK

5

MARIA

PRZYBYŁ

2004

KALISZ 2

11.60

5

6

AMELIA

ODZIEMSKA

2006

KALISZ 1

12.00

4

7

KLAUDIA

BARTCZAK

2004

KALISZ

12.49

PK

8

WIKTORIA

DOBROWOLSKA

2006

KALISZ 1

12.53

2

9

ANTONINA

DERDA

2007

WŁADYSŁAWÓW

12.73

1

10

JULIA

PODRUCZNA

2005

OSTRÓW WLKP 1

14.19

 
 

MAJA

WINICKA

2005

KALISZ 2

DNS

 

 

60m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

OLIWIA

KLAR

2005

OSTRÓW WLKP 1

8.20

9

2

EWA

PIASZCZYŃSKA

2004

OSTRÓW WLKP 1

8.21

7

3

OLIWIA

PŁONKA

2006

OSTRÓW WLKP 2

8.53

6

4

MAJA

GĄSIOROWSKA

2006

KALISZ 1

8.75

5

5

WIKTORIA

OLIWIECKA

2006

KALISZ 1

8.86

4

6

INGA

OGRODOWCZYK

2006

WŁADYSŁAWÓW

8.90

3

7

NATALIA

DRZEWIECKA

2003

ŻERKÓW

8.91

PK

8

ZUZANNA

SZÓSTEK

2007

ŻERKÓW

9.03

2

9

JULIA

KACZMAREK

2007

OSTRÓW WLKP 2

9.13

1

10

ALEKSANDRA

SALAMON

2004

KALISZ 2

9.14

 

11

WIKTORIA

HAŁAJDA

2007

ŻERKÓW

9.19

 

12

KAROLINA

STASIAK

2006

KALISZ 2

9.25

 

13

OLIWIA

BUDKA

2007

WŁADYSŁAWÓW

9.36

 

14

ALEKSANDRA

SĘK

2007

WŁADYSŁAWÓW

9.68

PK

 

300m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

OLGA

SZLACHTA

2006

OSTRÓW WLKP 1

47.48

9

2

LENA

KANICKA

2007

OSTRÓW WLKP 1

51.27

7

3

JOANNA

ROSIEJKA

2007

ŻERKÓW

51.70

6

4

MARTNA

SZEWCZYK

2007

OSTRÓW WLKP 2

52.45

5

5

NATALIA

KUBERKA

2006

KALISZ 1

53.11

4

6

ZUZANNA

NAWROCKA

2006

KALISZ 1

53.14

3

7

JULIA

DRABIŃSKA

2006

WŁADYSŁAWÓW

53.76

2

8

WIKTORIA

PILARCZYK

2007

WŁADYSŁAWÓW

55.49

1

9

OLIWIA

GÓRSKA

2008

OSTRÓW WLKP 2

55.58

 

10

JOANNA

FRĄSZCZAK

2005

KALISZ 2

57.70

 

11

ZUZANNA

MAKOWIECKA

2007

ŻERKÓW

62.72

 
 

ALEKSANDRA

ZIELIŃSKA

2005

KALISZ 2

DNS

 

 

600m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

LENA

DĄBRÓWKA

2005

OSTRÓW WLKP 1

1.49.47

9

2

JULIA

GOŹDZIEWICZ

2005

KALISZ 1

1.51.87

7

4

JULIA

UŁASIK

2004

OSTRÓW WLKP 1

2.01.51

6

5

ZUZANNA

KAŹMIERCZAK

2006

WŁADYSŁAWÓW

2.02.70

5

6

IZABELA

MAZUROWSKA

2004

KALISZ 1

2.03.29

4

7

AMELIA

WIELGOCKA

2006

WŁADYSŁAWÓW

2.03.50

3

8

ZOFIA

LOSY

2007

OSTRÓW WLKP 2

2.05.33

2

9

PAULINA

WALCZAK

2007

ŻERKÓW

2.09.46

1

10

KINGA

Łączniak

2005

ŻERKÓW

2.09.72

 

11

WERONIKA

GRABARKIEWICZ

2007

OSTRÓW WLKP 2

2.20.18

 

3

WERONIKA

KAFTANOWICZ

2005

KALISZ 2

2.29.72

 
 

OLIWIA

KAFTANOWICZ

2005

KALISZ 2

DNS

 

 

1000m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

KLAUDIA

ANTKOWIAK

2006

KALISZ 1

3.41.43

9

2

SANDRA

CHMIELARZ

2005

OSTRÓW WLKP 1

3.42.56

7

3

NATASZA

MUCHA

2007

OSTRÓW WLKP 1

3.42.57

6

4

OLGA

ODZIEMEK

2004

KALISZ 1

3.47.81

5

5

PAULINA

JASKIEWICZ

2004

KALISZ 2

3.55.38

4

6

ROZALIA

KASPRZAK

2005

ŻERKÓW

3.59.04

3

7

KARINA

URBAŃCZYK

2004

ŻERKÓW

4.02.11

2

8

ALEKSANDRA

ANDRASZAK

2009

OSTRÓW WLKP 2

4.03.41

1

9

MAJA

PATRYNIAK

2006

OSTRÓW WLKP 2

4.04.22

 

10

MARTA

BEDNAREK

2005

KALISZ 2

DNS

 

 

Sztafeta 4x200

1

OSTRÓW WLKP 1

2.01.21

12

2

ŻERKÓW

2.08.87

10

3

OSTRÓW WLKP 2

2.11.41

8

4

KALISZ 1

2.12.96

6

5

WŁADYSŁAWÓW

2.15.03

4

6

KALISZ 2

2.19.99

2

 

w dal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

WYNIK

PKT

1

JULIA

PODRUCZNA

2005

OSTRÓW WLKP 1

5.21

9

2

DAGMARA

ADAMCIO

2005

OSTRÓW WLKP 1

5.15

7

3

OLA

KONIAREK

2007

OSTRÓW WLKP 2

4.68

6

4

ZOFIA

DOMAŃSKA

2006

ŻERKÓW

4.52

5

5

NICOLA

BENEDYKCIŃSKA

2006

OSTRÓW WLKP 2

4.30

4

6

ZUZANNA

SZÓSTEK

2007

ŻERKÓW

4.28

3

7

WIKTORIA

KAŹMIERCZAK

2006

WŁADYSŁAWÓW

4.20

2

8

NADIA

DOBRASIAK

2005

KALISZ 2

4.09

1

9

JULIA

GOŹDZIEWICZ

2005

KALISZ 1

4.07

 

10

OLIWIA

SKÓRKA

2006

WŁADYSŁAWÓW

4.06

 

11

KATARZYNA

GLAPA

2006

WŁADYSŁAWÓW

3.92

PK

12

KLAUDIA

ANTKOWIAK

2006

KALISZ 1

3.82

 

13

ALEKSANDRA

SĘK

2006

WŁADYSŁAWÓW

3.30

PK

5

MAGDALENA

PEJAŚ

2004

KALISZ 2

DNS

 

 

Wzwyż

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

WYNIK

PKT

1

EMILIA

TWARDOWSKA

2005

OSTRÓW WLKP 1

160

9

2

DARIA

RYBAK

2005

OSTRÓW WLKP 1

150

7

3

ZOFIA

WOJCIECHOWSKA

2004

OSTRÓW WLKP 2

135

6

4

NEL

WALENDOWSKA

2004

OSTRÓW WLKP 2

135

5

5

OLIWIA

JUSZCZAK

2005

KALISZ 1

130

3

5

MELANIA

NELKA

2007

ŻERKÓW

130

3

5

JOANNA

ROSIEJKA

2007

ŻERKÓW

130

3

8

AMELIA

WOJTCZAK

2004

KALISZ 2

130

1

9

OLIWIA

PACHOLSKA

2005

KALISZ 2

125

DNS

10

WIKTORIA

DOBROWOLSKA

2006

KALISZ 1

115

DNS

 

Chłopcy

 

Chód 1km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

JAN

ROSIEWICZ

2004

KALISZ 1

4.57.99

9

2

JAN

ŻYŻNIEWSKI

2005

KALISZ 1

5.59.80

7

3

HUBERT

CICHY

2006

WŁADYSŁAWÓW

6.04.20

6

4

LUKASZ

WYWROCKI

2005

KALISZ 2

6.07.30

5

5

DAWID

HAŁAJDA

2007

ŻERKÓW

6.56.60

4

6

ALEKSANDER

KOŚCIELNY

2005

KALISZ 2

6.57.10

3

7

SEWERYN

WLEKLIŃSKI

2007

ŻERKÓW

6.58.30

2

 

60pł

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

JAKUB

MILCZUK

2004

WŁADYSŁAWÓW

08.94

9

2

RAFAŁ

BERLIŃSKI

2004

WŁADYSŁAWÓW

09.54

7

3

FILIP

JUSZCZAK

2006

ŻERKÓW

10.71

6

4

ADAM

URBAN

2004

KALISZ 1

11.22

5

5

DAMIAN

GOLICKI

2005

KALISZ 1

11.37

4

6

DAWID

NIEWIADOMSKI

2005

KALISZ 2

12.10

3

7

MARCEL

WRÓBEL

2005

KALISZ 2

16.37

2

60m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

DAWID

GRZĄKA

2004

OSTRÓW WLKP 1

7.36

9

2

KACPER

ZIMNIAK

2004

OSTRÓW WLKP 1

7.37

7

3

MICHAŁ

JOPEK

2005

OSTRÓW WLKP 2

7.64

6

4

MAXYMILIAN

DAL CANTON

206

KALISZ 2

7.91

5

5

OSKAR

CZEKAŁA

2004

WŁADYSŁAWÓW

7.94

4

6

DAWID

STOLECKI

2005

ŻERKÓW

8.01

3

7

ANTONI

ROBAKOWSKI

2005

WŁADYSŁAWÓW

8.04

PK

8

MARTIN

CHUDAŚ

2005

KALISZ 1

8.05

2

9

KACPER

ZAJĄC

2006

WŁADYSŁAWÓW

8.09

1

0

MIŁOSZ

DERESIŃSKI

2006

OSTRÓW WLKP 2

8.25

 

11

DOMINIK

SMOŁCZYŃSKI

2005

ŻERKÓW

8.35

 

12

BARTOSZ

RATAJCZYK

2007

OSTRÓW WLKP 2

8.48

PK

 

SZYMON

RABIEGA

2005

KALISZ 1

DNS

 
 

JĘDRZEJ

RACZYK

2004

KALISZ 2

DNS

 

 

300m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

KACPER

CEGŁA

2004

OSTRÓW WLKP 1

42.65

9

2

PIOTR

STOJANOWSKI

2004

OSTRÓW WLKP 1

44.25

7

3

JAKUB

BIŚ

2005

KALISZ 1

45.13

6

4

PIOTR

RAK

2006

OSTRÓW WLKP 2

45.63

5

5

DAMIAN

BORA

2004

KALISZ 1

46.32

4

6

MARCIN

MISZKIEWICZ

2005

OSTRÓW WLKP 2

47.25

3

7

ADAM

OLEJNIK

2005

KALISZ 2

47.42

2

8

PAWEŁ

ARMKNECHT

2005

ŻERKÓW

47.60

1

9

DAMIAN

KUŚMIEREK

2007

WŁADYSŁAWÓW

48.94

 

10

BRAJAN

SZCZEPKOWSKI

2005

ŻERKÓW

48.96

 

11

DAWID

CIESIELSKI

2005

KALISZ 2

50.14

 

12

FRANCISZEK

GRZYMSKI

2009

WŁADYSŁAWÓW

53.92

 

 

600m

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROCZNIK

MIASTO

WYNIK

 

1

WOJCIECH

SZYMONIAK

2004

OSTRÓW WLKP 1

1.38.44

9

2

STANISŁAW

GRZYMSKI

2004

WŁADYSŁAWÓW

1.38.92

7

3

JAKUB

BURCHACKI

2005

ŻERKÓW

1.44.45

6

4

WIKTOR

BOGACKI

2004

KALISZ 1

1.47.11

5

5

JAKUB

KUCHARCZYK

2005

ŻERKÓW

1.51.39

4

6

TYMOTEUSZ

WALAS

2005

KALISZ 2

1.58.03

3

7

DOMINIK

KASZYŃSKI

2007

WŁADYSŁAWÓW

1.58.53

2

8

ALAN

KURCBACH

2005

KALISZ 1

2.02.04

1

9

FRANCISZEK

GRZEGOROWSKI

2010

OSTRÓW WLKP 1

2.08.99

 

10

HUBERT

WAWRZONOWSKI

2005

KALISZ 2

2.09.07

 

11

JAN

BARTKOWIAK

2006

OSTRÓW WLKP 2

DNS

 

 

1000m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

MIKOŁAJ

WYSOCKI

2005

WŁADYSŁAWÓW

3.02.15

9

2

JAN

NOWAK

2004

KALISZ 1

3.03.87

7

3

KSAWERY

GOMUŁKA

2005

KALISZ 1

3.04.47

6

4

HUBERT

BRUDŁO

2006

OSTRÓW WLKP 1

3.05.47

5

5

MICHAŁ

LOSY

2005

OSTRÓW WLKP 1

3.21.22

4

6

MIKOŁAJ

WOJTCZAK

2005

KALISZ 2

3.27.50

3

7

MATEUSZ

TOKARSKI

2006

OSTRÓW WLKP 2

3.36.97

2

8

MATEUSZ

BZOWY

2006

ŻERKÓW

3.37.94

1

9

KAMIL

GRZEŚKOWIAK

2005

ŻERKÓW

3.38.62

 

10

MAKSYMILIAN

WRÓBEL

2010

OSTRÓW WLKP 2

3.44.61

 
 

SZYMON

SOBAŃSKI

2005

KALISZ 2

DNS

 
 

ALEKSANDER

SZAJRYCH

2004

WŁADYSŁAWÓW

DNS

 

 

Sztafeta 4x200

MIEJSCE

MIASTO

WYNIK

PKT

1

OSTRÓW WLKP 1

1.50.47

12

2

WŁADYSŁAWÓW

1.55.68

10

3

ŻERKÓW

1.57.93

8

4

OSTRÓW WLKP 2

1.58.11

6

5

KALISZ 1

1.59.11

4

6

KALISZ 2

2.04.46

2

 

w dal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

JAKUB

ROBOTNIKOWSKI

2004

OSTRÓW WLKP 1

6.49

9

2

BARTOSZ

OPIELEWICZ

2006

OSTRÓW WLKP 1

5.66

7

3

JAKUB

BIŚ

2005

KALISZ 1

5.06

6

4

DAMIAN

KUŚMIEREK

2007

WŁADYSŁAWÓW

4.99

5

5

SZYMON

JAŃCZAK

2006

OSTRÓW WLKP 2

4.94

4

6

FABIAN

LUCZAK

2004

KALISZ 2

4.85

3

7

FILIP

JUSZCZAK

2006

ŻERKÓW

4.82

2

8

ANTONI

ROBAKOWSKI

2006

WŁADYSŁAWÓW

4.70

1

9

DOMINIK

SMUŁCZYŃSKI

2005

ŻERKÓW

4.64

 

10

JAN

NAMYSŁ

2007

OSTRÓW WLKP 2

4.04

 

3

OSKAR

CZEKAŁA

2004

WŁADYSŁAWÓW

DNS

 

5

SZYMON

RABIEGA

2005

KALISZ 1

DNS

 

8

SZYMON

SOBAŃSKI

2005

KALISZ 2

DNS

 

 

wzwyż

 

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

WYNIK

PKT 

1

DAWID

GRZĄKA

2004

OSTRÓW WLKP 1

175

9

2

JAKUB

MILCZUK

2004

WŁADYSŁAWÓW

175

7

3

MARTIN

CHUDAŚ

2005

KALISZ 1

165

6

4

ERYK

KORKO

2004

KALISZ 2

160

5

5

KACPER

ZIMNIAK

2004

OSTRÓW WLKP 1

155

4

6

RAFAŁ

BERLIŃSKI

2004

WŁADYSŁAWÓW

150

2,5

6

HUBERT

CICHY

2006

WŁADYSŁAWÓW

150

PK

6

ADAM

OLEJNIK

2005

KALISZ 2

145

2,5

9

ALEKSANDER

ZYDORKIEWICZ

2006

WŁADYSŁAWÓW

140

PK

10

DAMIAN

GOLICKI

2005

KALISZ 1

140

1

11

PAWEŁ

ARMKNECHT

2005

ŻERKÓW

140

 

12

MATEUSZ

SZCZEPANIAK

2007

OSTRÓW WLKP 2

135

 

13

JAKUB

BURCHACKI

2005

ŻERKÓW

135

 

14

NORBERT

TOMCZAK

2008

OSTRÓW WLKP 2

130