Lekka Atletyka - 6-cio mecz miast - komunikat końcowy

Komunikat końcowy

Halowego Wielomeczu Miast w Lekkiej Atletyce

w kategorii młodzika

Kalisz, dn. 23.11.2018r. 

 

Kierownik zawodów : Paweł Wiśniewski

 

Sędzia główny : Waldemar Olszyna

 

Sędzia mety : Dawid Bierła

 

Sędzia starter : Tomasz Stodolski

 

Sędzia główny skoku w dal : Aleksandra Kiermasz

 

Sędzia główny skoku wzwyż : Elżbieta Wojciechowska

 

 

Punktacja meczu :

  1. 1.      Ostrów Wlkp.     189 pkt.
  2. 2.      Żerków                 123 pkt.
  3. 3.      Kalisz                    110 pkt.
  4. 4.      Władysławów      98 pkt.
  5. 5.      Środa Wlkp.         97 pkt.
  6. 6.      Pleszew                 47 pkt.

 

Dziewczęta

 

Chód 1km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

pkt

1

MAGDALENA

CZWOJDRAK

2003

ŚRODA WLKP

4.49.61

9

2

JULIA

BIESZ

2004

ŚRODA WLKP

5.02.62

7

3

AMELIA

BŁAZEJEWSKA

2003

KALISZ

5.09.41

6

4

ANGELIKA

FRIEBE

2004

ŻERKÓW

5.20.09

5

5

EMILIA

WIŚNIEWSKA

2005

KALISZ

5.23.34

4

6

WERONIKA

WALCZAK

2004

ŻERKÓW

6.09.91

3

7

ZUZANNA

CZACZYK

2007

ŻERKÓW

6.13.28

pk

8

ANITA

CICHA

2003

PLESZEW

6.28.13

2

 

JOANNA

DUDA

2003

ŚRODA WLKP

DNF

pk

 

NIKOLA

RADAJAK

2005

KALISZ

DNS

pk

 

60pł

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

NATALIA

DRZEWIECKA

2003

ŻERKÓW

9.87

9

2

NADIA

BŁASZCZYK

2004

OSTRÓW WLPK

10.51

7

3

ZOFIA

SOŁTYSIAK

2003

ŻERKÓW

10.75

6

4

LIWIA

WŁOSZCZYK

2004

ŻERKÓW

10.76

PK

5

ZOFIA

DOMAŃSKA

2006

ŻERKÓW

11.00

PK

6

INEZ

KOLASA

2004

KALISZ

11.46

5

7

NATALIA

POZDROWICZ

2005

OSTRÓW WLPK

12.04

4

8

OTYLIA

STOLAREK

2005

WŁADYSŁAWÓW

12.37

3

9

AGATA

ŚWIATKOWSKA

2003

KALISZ

12.76

2

10

JULIA

DOLEŻKO

2005

WŁADYSŁAWÓW

13.40

1

11

NATALIA

WESZKA

2004

KALISZ

13.76

 

12

AMELIA

GUZ

2003

PLESZEW

14.01

 

13

AGATA

WOJCIECHOWSKA

2005

ŚRODA WLKP

DNS

PK

14

MATYLDA

JANUSZKIEWICZ

2005

ŚRODA WLKP

DNS

PK

 

60m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

IGA

KANICKA

2005

OSTRÓW WLKP

8.26

9

2

OLIWIA

KLAR

2005

OSTRÓW WLKP

8.43

7

3

OLIWIA

PŁONKA

2006

OSTRÓW WLKP

8.82

PK

4

WERONIKA

JARMUSZCZAK

2005

OSTRÓW WLKP

8.88

PK

5

LIWIA

WŁOSZCZYK

2004

ŻERKÓW

8.91

6

6

MAŁGORZATA

STELMASZCZYK

2004

KALISZ

8.98

5

7

DARIA

STEFANIAK

2003

ŻERKÓW

9.06

4

 

MAJA

GARSTKA

2007

ŚRODA WLKP

9.12

3

8

JULIA

DRABIŃSKA

2005

WŁADYSŁAWÓW

9.16

2

9

ZUZANNA

SZÓSTEK

2007

ŻERKÓW

9.18

PK

10

AGATA

GROBELNA

2007

OSTRÓW WLKP

9.21

PK

11

IGA

PANKOWIAK

2005

PLESZEW

9.24

1

12

MARTYNA

SZEWCZYK

2007

OSTRÓW WLKP

9.29

PK

13

ANGELIKA

KOWALCZYK

2003

ŻERKÓW

9.30

PK

14

JULIA

KACZMAREK

2007

OSTRÓW WLKP

9.31

PK

15

JOANNA

ROSIEJKA

2007

ŻERKÓW

9.34

PK

16

MARTYNA

KOSMOWSKA

2003

ŚRODA WLKP

9.50

 
 

ALICJA

BRUŚ

2004

KALISZ

DNS

 
 

JULIA

BOGUSZ

2005

KALISZ

DNS

 

 

300m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

OLGA

SZLACHTA

2006

OSTRÓW WLKP

46.73

9

2

OLGA

CZAJKA

2004

PLESZEW

46.86

7

3

MARTYNA

DUBERT

2004

ŚRODA WLKP

47.67

6

4

ZOFIA

DOMAŃSKA

2006

ŻERKÓW

48.42

5

5

JULIA

UŁASIK

2004

OSTRÓW WLKP

49.36

4

6

NIKOLA

KŁODAWSKA

2003

WŁADYSŁAWÓW

50.82

3

7

AMELIA

PŁÓCIENICZAK

2005

OSTRÓW WLKP

51.35

PK

8

MAJA

GARSZTKA

2007

ŚRODA WLKP

52.65

2

9

JOANNA

ROSIEJKA

2007

ŻERKÓW

53.43

1

10

NATASZA

MUCHA

2007

OSTRÓW WLKP

53.96

PK

11

KINGA

ŁĄCZNIAK

2005

ŻERKÓW

54.29

PK

12

KINGA

SKONIECZNA

2005

ŚRODA WLKP

54.52

PK

13

ZUZANNA

SZÓSTEK

2007

ŻERKÓW

55.06

PK

14

AGELIKA

KOWALCZYK

2003

ŻERKÓW

55.45

 

15

MARTYNA

PRZYBYŁ

2004

KALISZ

56.78

 

16

KAMILA

MALASIŃSKA

2003

KALISZ

58.91

 

17

ZUZANNA

SAWIŃSKA

2004

KALISZ

59.16

PK

 

600m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

LENA

DĄBRÓWKA

2005

OSTRÓW WLKP

1.51.44

9

2

MARTA

WUJEK

2005

ŚRODA WLKP

1.51.72

7

3

AGATA

TWARDOWSKA

2004

ŚRODA WLKP

1.57.86

6

4

GABRIELA

KUBAT

2003

KALISZ

2.01.08

5

5

LENA

KANICKA

2007

OSTRÓW WLKP

2.03.36

4

6

ROZALIA

KASPRZAK

2005

ŻERKÓW

2.03.53

3

7

ANNA

FILIPOWICZ

2004

KALISZ

2.04.87

2

8

SANDRA

KACZMAREK

2005

PLESZEW

2.05.29

1

9

JOANNA

DOMINIK

2006

OSTRÓW WLKP

2.08.01

PK

10

JAGODA

GRAD

2005

PLESZEW

2.09.71

 

11

PAULINA

WALCZAK

2007

ŻERKÓW

2.11.06

 

12

JULIA

KWIETNIEWSKA

2006

WŁADYSŁAWÓW

2.15.46

 

13

OLIWIA

URBANIAK

2005

KALISZ

2.20.42

PK

 

1000m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

ZOFIA

SZYMKOWIAK

2003

ŚRODA WLKP

3.35.49

9

2

NIKOLA

BIAŁAS

2003

PLESZEW

3.36.39

7

3

ANNA

LOSY

2003

OSTRÓW WLKP

3.37.48

6

4

ALICJA

GRZYBOWSKA

2003

PLESZEW

3.38.25

5

5

JULIA

JABŁOŃSKA

2003

KALISZ

3.38.30

4

6

OLIWIA

KWIECIŃSKA

2003

OSTRÓW WLKP

3.51.24

3

7

KLAUDIA

ANTKOWIAK

2004

KALISZ

3.52.03

2

8

GABRIELA

JANKOWIAK

2005

ŚRODA WLKP

3.52.44

1

9

KARINA

URBAŃCZYK

2004

ŻERKÓW

3.54.20

 

10

MARTYNA

ŚLEDZIŃSKA

2004

ŻERKÓW

3.56.75

 

11

JULIA

PIOTROWSKA

2003

KALISZ

4.29.18

pk

12

OLGA

FRĄCKOWIAK

2004

ŚRODA WLKP

4.36.95

pk

 

Sztafeta 4x200

MIEJSCE

MIASTO

WYNIK

PKT

1

OSTÓW WLKP

2.01.10

12

2

ŻERKÓW

2.06.81

10

3

PLESZEW

2.11.65

8

4

ŚRODA WLKP

2.13.42

6

5

WŁADYSŁAWÓW

2.16.67

4

6

KALISZ

2.19.74

2

 

W dal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

WYNIK

PKT

1

DAGMARA

ADAMCIO

2005

OSTRÓW WLKP

5.25

9

2

DOMINIKA

RATAJ

2005

OSTRÓW WLKP

5.02

7

3

JULIA

PODRUCZNA

2005

OSTRÓW WLKP

4.95

PK

4

ZOFIA

SOŁTYSIAK

2003

ŻERKÓW

4.62

6

5

ZOFIA

SZYMKOWIAK

2003

ŚRODA WLKP

4.38

5

6

EWA

NOWICKA

2006

OSTRÓW WLKP

4.27

PK

7

OTYLIA

STOLAREK

2005

WŁADYSŁAWÓW

4.16

4

8

AMELIA

GUZ

2003

PLESZEW

4.15

3

9

NICOLA

BENEDYKCIŃSKA

2006

OSTRÓW WLKP

4.14

2

10

NATALIA

WESZKA

2004

KALISZ

4.10

1

11

GABRIELA

JANKOWIAK

2005

ŚRODA WLKP

4.04

 

12

NATALIA

KUBERA

2007

OSTRÓW WLKP

4.01

PK

13

ZOFIA

LOSY

2007

OSTRÓW WLKP

3.88

PK

14

ROZALIA

KASPRZAK

2005

ŻERKÓW

3.85

 

15

IGA

PANKOWIAK

2005

PLESZEW

3.70

 

16

JULIA

DOLEŻKO

2006

WŁADYSŁAWÓW

3.54

 

17

SAWANA

CHOJNACKA

2004

KALISZ

dns

 

 

Wzwyż

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

WYNIK

PKT

1

EMILIA

TWARDOWSKA

2005

OSTRÓW WLKP

157

9

2

NATALIA

DRZEWIECKA

2003

ŻERKÓW

154

7

3

DARIA

RYBAK

2005

OSTRÓW WLKP

145

6

4

NATALIA

POZDROWICZ

2005

OSTRÓW WLKP

140

PK

5

ZOFIA

WOJCIECHOWSKA

2004

OSTRÓW WLKP

140

PK

6

FAUSTYNA

GIL

2003

PLESZEW

130

5

7

NATALIA

WASIAK

2003

KALISZ

130

4

8

ALEKSANDRA

WIECZOREK

2003

KALISZ

125

3

9

NEL

WALENDOWSKA

2004

OSTRÓW WLKP

125

PK

10

NIKOLA

KŁODAWSKA

2005

WŁADYSŁAWÓW

125

2

11

JULIA

TANAŚ

2003

PLESZEW

120

1

 

 

Chłopcy

 

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

pkt

1

JAN

ROSIEWICZ

2004

KALISZ

5.19.14

9

2

MARCIN

KRUPA

2003

ŻERKÓW

5.26.84

7

3

HUBERT

CICHY

2004

WŁADYSŁAWÓW

6.03.34

6

4

SZYMON

REGULSKI

2004

ŻERKÓW

6.43.17

5

5

ROBERT

ERENC

2004

ŚRODA WLKP

6.55.42

4

6

MARCIN

JAGUŚ

2005

ŚRODA WLKP

6.55.89

3

 

60pł

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

pkt

1

SZYMON

JUSZCZAK

2003

ŻERKÓW

8.57

9

2

JAKUB

MILCZUK

2004

WŁADYSŁAWÓW

9.14

7

3

ALEKSANDER

WYSOCKI

2003

WŁADYSŁAWÓW

9.80

6

4

RAFAŁ

BERLIŃSKI

2004

WŁADYSŁAWÓW

10.03

pk

5

ERYK

KORKO

2004

KALISZ

10.38

5

6

MICHAŁ

PAWLAK

2003

KALISZ

10.54

4

7

SZYMON

BOGACZYK

2003

ŚRODA WLKP

10.74

3

8

MATEUSZ

BIAŁOŻYK

2003

KALISZ

10.86

Pk

9

JAKUB

SNELA

2004

ŻERKÓW

10.89

2

10

ADRIAN

WRÓBLEWSKI

2003

OSTRÓW WLKP

12.09

1

 

60m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

DAWID

ROBAKOWSKI

2004

WŁADYSŁAWÓW

7.48

9

2

JAKUB

TUCZYŃSKI

2003

OSTRÓW WLKP

7.66

7

2

JAKUB

SZYMCZAK

2003

OSTRÓW WLKP

7.66

6

4

WIKTOR

WILCZYŃSKI

2003

KALISZ

7.69

5

5

DAWID

KUBIS

2003

KALISZ

7.88

4

6

MATEUSZ

JACOLIK

2003

WŁADYSŁAWÓW

7.91

3

7

PIOTR

WALCZAK

2003

OSTRÓW WLKP

8.18

PK

8

MARCEL

WIERUSZEWSKI

2004

ŻERKÓW

8.24

2

9

SZYMON

SADOWNICZYK

2003

ŻERKÓW

8.30

1

10

JAKUB

FIBNER

2005

ŚRODA WLKP

8.37

 

11

WIKTOR

KUBIAK

2005

ŚRODA WLKP

8.54

 

12

PAWEŁ

MARZYŃSKI

2005

PLESZEW

8.58

 

13

TOBIASZ

STUDZIŃSKI

2004

ŚRODA WLKP

8.69

PK

14

JAN

NAMYSŁ

2007

OSTRÓW WLKP

9.29

PK

 

300m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

SZYMON

SZCZECIŃSKI

2003

WŁADYSŁAWÓW

44.07

9

2

BARTOSZ

CIEŚLA

2005

ŚRODA WLKP

44.11

7

3

MATEUSZ

MISIARCZYK

2004

ŻERKÓW

45.31

6

4

ADRIAN

SZEWCZYŃSKI

2003

WŁADYSŁAWÓW

45.54

5

5

PIOTR

STOJANOWSKI

2004

OSTRÓW WLKP

45.77

4

6

NIKODEM

KMIEĆ

2004

ŻERKÓW

47.42

3

7

KACPER

PALUSZCZAK

2004

KALISZ

48.12

2

8

KACPER

MOLSKI

2005

KALISZ

48.32

1

9

MATEUSZ

IDZIASZEK

2005

ŚRODA WLKP

48.36

 

10

KAROL

DOMAŃSKI

2004

PLESZEW

48.74

 

11

NIKODEM

KOT

2003

PLESZEW

51.02

 

12

KACPER

JABŁOŃSKI

2003

KALISZ

52.15

pk

13

KRYSTIAN

STANISŁAWSKI

2005

ŚRODA WLKP

56.33

pk

 

JAKUB

ROBOTNIKOWSKI

2004

OSTRÓW WLKP

DQ

 
 

SZYMON

WOJTASZEK

2003

KALISZ

DQ

 

 

600m

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROCZNIK

MIASTO

WYNIK

PKT

1

DAMIAN

DROZDOWSKI

2003

OSTRÓW WLKP

1.38.01

9

2

KACPER

BANASZAK

2003

PLESZEW

1.38.83

7

3

CYPRIAN

ADAMCIO

2003

OSTRÓW WLKP

1.39.74

6

4

JAKUB

PRZYBYLSKI

2003

ŚRODA WLKP

1.40.21

5

5

OSKAR

CZEKAŁA

2005

WŁADYSŁAWÓW

1.42.15

4

6

STANISŁAW

GRZYMSKI

2004

WŁADYSŁAWÓW

1.42.61

3

7

WIKTOR

KRĄŻYŃSKI

2003

KALISZ

1.44.93

2

8

JACEK

DUTKOWIAK

2003

OSTRÓW WLKP

1.47.63

PK

9

JAKUB

BURCHACKI

2005

ŻERKÓW

1.49.75

1

10

JAKUB

NAWROCKI

2003

OSTRÓW WLKP

1.51.68

 PK

11

ADAM

STACHURSKI

2004

OSTRÓW WLKP

1.51.70

PK

12

SZYMON

MARCINIAK

2003

KALISZ

1.52.17

 

13

KAMIL

PRZYSIECKI

2004

KALISZ

1.52.63

PK

14

HUBERT

URBAŃSKI

2005

PLESZEW

1.57.58

 

15

JAKUB

WALCZAK

2004

ŚRODA WLKP

1.59.60

 

16

NIKODEM

FRIEBE

2005

ŻERKÓW

2.02.13

 

 

1000m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

wynik

PKT

1

KACPER

ADAMCZAK

2003

OSTRÓW WLKP

2.54.98

9

2

JAN

NOWAK

2003

KALISZ

3.02.55

7

3

KAMIL

KŁODAWSKI

2003

WŁADYSŁAWÓW

3.07.16

6

4

MAREK

JANKOWSKI

2003

OSTRÓW WLKP

3.07.64

5

5

WIKTOR

BOGACKI

2004

OSTRÓW WLKP

3.07.72

PK

6

DAWID

BONIECKI

2004

ŚRODA WLKP

3.10.66

4

7

MAREK

WEBER

2003

KALISZ

3.12.00

3

8

MIKOŁAJ

JANIK

2003

PLESZEW

3.13.22

2

9

ŁUKASZ

NIEMIER

2003

ŻERKÓW

3.14.28

1

10

MATEUSZ

JĘDRZEJAK

2005

OSTRÓW WLKP

3.15.31

PK

11

MIKOŁAJ

WYSOCKI

2005

WŁADYSŁAWÓW

3.15.36

 

12

TOMASZ

GRZELAK

2003

ŻERKÓW

3.17.46

 

13

ARKADIUSZ

TUZIMEK

2005

PLESZEW

3.23.21

 

14

JAN

BARTKOWIAK

2006

OSTRÓW WLKP

3.38.79

PK

15

MICHAŁ

LOSY

2005

OSTRÓW WLKP

3.50.47

PK

 

Sztafeta 4x200m

MIEJSCE

MIASTO

WYNIK

PKT

1

OSTRÓW WLKP

1.49.14

12

2

ŻERKÓW

1.51.44

10

3

WŁADYSŁAWÓW

1.53.03

8

4

KALISZ

1.56.67

6

5

PLESZEW

1.58.91

4

6

ŚRODA WLKP

2.01.27

2

 

W dal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

WYNIK

PKT

1

SZYMON

JUSZZCAK

2003

ŻERKÓW

6.62

9

2

JAKUB

ROBOTNIKOWSKI

2004

OSTRÓW WLKP

6.53

7

3

DAWID

ROBAKOWSKI

2004

WŁADYSLAWÓW

5.86

6

4

MACIEJ

SIEDLECKI

2004

OSTRÓW WLKP

5.74

5

5

ADRIAN

WRÓBLEWSKI

2003

OSTRÓW WLKP

5.59

PK

6

MAREK

WEBER

2003

KALISZ

5.38

4

7

JAKUB

PRZYBYLSKI

2003

ŚRODA WLKP

5.23

3

8

KAMIL

KŁODAWSKI

2003

WŁADYSLAWÓW

5.21

2

9

NIKODEM

KMIEC

2004

ŻERKÓW

5.06

1

10

DAWID

KUBIS

2003

KALISZ

5.03

 

11

JAN

NAMYSŁ

2007

OSTRÓW WLKP

4.07

PK

 

Wzwyż

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

miasto

WYNIK

PKT

1

JAKUB

SZYMCZAK

2003

OSTRÓW WLKP

166

9

2

WOJCIECH

MILEWSKI

2003

KALISZ

163

7

3

PIOTR

OLCZAK

2003

KALISZ

163

6

4

JAKUB

FIBNER

2004

ŚRODA WLKP

157

5

5

JAKUB

TUCZYŃSKI

2003

OSTRÓW WLKP

157

4

6

ERYK

KORKO

2004

KALISZ

157

PK

7

RAFAŁ

BERLIŃSKI

2004

WŁADYSŁAWÓW

154

3

8

JAKUB

MILCZUK

2004

WŁADYSŁAWÓW

151

2

9

JAKUB

SNELA

2004

ŻERKÓW

135

1

10

JAKUB

MISIARCZYK

2004

ŻERKÓW

130

 

Lekka Atletyka - reprezentacja 6-cio mecz miast

Mistrzostwa Kalisza w Lekkiej Atletyce Halowej
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
reprezentacja m. Kalisza na 6-cio mecz miast
 
dziewczęta              
                 
Miejsce Nazwisko i Imię rok ur. Szkoła Wynik Wynik F  
                 
  w dal            
1 Goździewicz Julia   2005 17 4.52    
2 Weszka Natalia   2004 12 4.28    
3 Chojnacka Sawana   2003 18 4.27    
                 
  wzwyż            
1 Ulatowska Laura   2003 10 1.33    
2 Wieczorek Aleksandra   2003 18 1.25    
3 Wasiak Natalia   2003 24 1.25    
                 
  60m            
1 Bruś Alicja     2004 7 8.95 8.97  
2 Janicka Iga     2005 14 8.88 9.01  
3 Stelmaszczyk Małgorzata   2004 17 8.64 9.05  
                 
  300m            
1 Goździewicz Julia   2005 17 00.53:78    
2 Malasińska Kamila     24 00:59:49    
3 Sowińska Zuzanna     18 01.03.23    
4 Przybył Martyna   2004 10/UKS-12      
                 
  600m            
1 Filipowicz Anna   2004 17 02.16:25    
2 Urbaniak Oliwai   2005 17 02.21:05    
3 Sylwia Kowalska   2004 14 02.21:70    
4 Kubat Gabriela   2003 UKS-12      
                 
  1000m            
1 Jabłońska Julia   2003 4 3.44:11    
2 Matuszczak Nikola     18 4.20:41    
3 Piotrowska Julia   2003 24 4.21:60    
4 Odziemek Olga   2004 9/UKS-12      
                 
  60mppł            
1 Kolasa Inez     13 11.34    
2 Weszka Natalia   2004 12 11.86    
3 Światkowska Agata   2003 10 11.89    
                 
  chód 1km            
1 Błażejewska Amelia   2004 18 05.22:13    
2 Wiśniewska Emila   2005 17 05.34:00    
3 Radajak Nikola   2005 12 06.15:00    
                 
  sztafeta 4x200m            
1 Goździewicz Julia            
2 Kubat Gabriela            
3 Bruś Alicja            
4 Janicka Iga              
                 
chłopcy                
                 
Miejsce Nazwisko i Imię   rok ur. Szkoła Wynik Wynik F  
                 
  w dal              
1 Weber Marek     24 5.07    
2 Kubis Dawid     KSO Edu 4.83    
3 Kasprzak Dariusz     18 4.68    
                 
  wzwyż            
1 Milewski Wojciech   2003 24 1.60    
2 Korko Eryk     2004 12 1.60    
3 Olczak Piotr     24 1.55    
                 
    60m            
1 Wilczyński Wiktor   2003 24 7.51 7.50  
2 Kubis Dawid     KSO Edu 7.93 7.89  
3 Jezierski Igor     14 7.90 7.95  
                 
  300m            
1 Paluszczak Kacper   2004 24 00.48.17    
2 Molski Kacper   2005 17 00:51:27    
3 Jabłoński Kacper     18 00.54:38    
4 Wojtaszek Szymon   2003 10 DNF    
                 
  600m            
1 Krążyński Wiktor   2003 10 01.45:16    
2 Marciniak Szymon     24 01.50:47    
3 Przysiecki Kamil     24 01.53:24    
                 
1 Nowak Jan     2003 4 03.04:61    
2 Weber Marek     24 03.07:05    
3 Szalski Bartosz   2003 18 03.17:79    
                 
  60mppł            
1 Pawlak Michał   2003 10 10.42    
2 Korko Eryk     2004 12 10.60    
3 Białożyk Mateusz   2003 4 10.92    
               
  chód 1km            
1 Rosiewicz Jan   2005 12 05.21:71    
                 
  sztafeta 4x200m            
1 Wilczyński Wiktor            
2 Kubis Dawid            
3 Jezierski Igor            
4 Paluszczak Kacper          

 

 

Program minutowy

Halowego 6-meczu Miast

Kalisz 23.11.2018r.

 

11.00 chód D

11.10 chód CH

11.20 60pł CH

11.30 60pł D

11.40 60 D

11.50 60 CH

11.55 300 D

12.05 300 CH

12.15 600K

12.25 600 M

12.30 1000 K

12.35 1000 CH

12.45 4x200 D

12.55 4x200 CH

13.10 w dal D

13.20 wzwyż D+CH
13.50 w dal CH

Lekka Atletyka Halowa IMS - komunikat końcowy

Mistrzostwa Kalisza w Lekkiej Atletyce Halowej
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz - 15.11.2018 - hala OSRiR
               
dziewczęta            
               
Miejsce Nazwisko i Imię rok ur. Szkoła Wynik Wynik F
               
  w dal          
1 Goździewicz Julia   2005 17 4.52  
2 Weszka Natalia   2004 12 4.28  
3 Chojnacka Sawana   2003 18 4.27  
4 Bartczak Klaudia   2004 12 4.25  
5 Matuszczak Nikola     18 4.03  
6 Janicka Iga     2005 14 3.81  
7 Sawicka Martyna   2003 24 3.66  
8 Burzyńska Gabriela   2004 13 3.54  
9 Sikora Sandra   2004 14 3.37  
10 Kolasa Inez   2005 13 3.06  
PK Roszewska Oliwia   2005 14 3.37  
               
  wzwyż          
1 Ulatowska Laura   2003 10 1.33  
2 Wieczorek Aleksandra   2003 18 1.25  
3 Wasiak Natalia   2003 24 1.25  
4 Bruś Alicja     2004 7 1.25  
5 Nowicka Natalia   2003 24 1.20  
5 Wiss Anna       18 1.20  
7 Niedźwiedź Martyna   2004 7 1.15  
8 Budzińska Sandra   2004 13 1.10  
               
  60m          
1 Bruś Alicja     2004 7 8.95 8.97
2 Janicka Iga     2005 14 8.88 9.01
3 Stelmaszczyk Małgorzata   2004 17 8.64 9.05
4 Gąsiorowska Weronika     18 9.19 9.22
5 Akulicz Ewa     18 9.20 9.65
6 Nolbert Natalia   2004 7 9.27 9.87
7 Sikora Sandra   2004 14 9.28  
8 Krysztofowicz Emilia   2005 12 9.46  
8 Burzyńska Gabriela   2004 13 9.46  
10 Koszak Adrianna     12 9.49  
11 Jankowiak Anna     24 9.83  
12 Krawczyk Oliwia   2004 11 9.94  
13 Pośpiech Martyna   2003 24 10.15  
               
  300m          
1 Goździewicz Julia   2005 17 00.53:78  
2 Malasińska Kamila     24 00:59:49  
3 Sowińska Zuzanna     18 01.03.23  
4 Sałata Aleksandra   2004 11 01.05:11  
5 Budzińska Sandra   2004 13 01.05:48  
6 Puszczewicz Amelia   2004 11 01.06:91  
               
  600m          
1 Filipowicz Anna   2004 17 02.16:25  
2 Urbaniak Oliwai   2005 17 02.21:05  
3 Sylwia Kowalska   2004 14 02.21:70  
4 Bałwas Aleksandra   2004 14 02.21.11  
5 Chodyła Weronika   2002 18 02.23:25  
6 Skowrońska Weronika   2005 7 02.34.01  
               
  1000m          
1 Jabłońska Julia   2003 4 3.44:11  
2 Matuszczak Nikola     18 4.20:41  
3 Piotrowska Julia   2003 24 4.21:60  
4 Graczykowska Daria   2004 7 4:48.12  
               
  60mppł          
1 Kolasa Inez     13 11.34  
2 Weszka Natalia   2004 12 11.86  
3 Światkowska Agata   2003 10 11.89  
4 Wasiak Natalia     24 11.96  
5 Bartczak Klaudia   2004 12 12.25  
6 Stasiak Nikola     18 12.70  
7 Marecka Julia     18 13.06  
               
  chód 1km          
1 Błażejewska Amelia   2004 18 05.22:13  
2 Wiśniewska Emila   2005 17 05.34:00  
3 Radajak Nikola   2005 12 06.15:00  
               
chłopcy              
               
Miejsce Nazwisko i Imię     rok ur. Szkoła Wynik Wynik F
               
  w dal            
1 Weber Marek     24 5.07  
2 Kubis Dawid     KSO Edu 4.83  
3 Kasprzak Dariusz     18 4.68  
4 Kornacki Franciszek   2005 17 4.52  
5 Jezierski Igor     14 4.51  
6 Peruga Piotr     KSO Edu 4.12  
7 Śliwiński Mateusz     18 3.91  
               
  wzwyż          
1 Milewski Wojciech   2003 24 1.60  
2 Korko Eryk     2004 12 1.60  
3 Olczak Piotr     24 1.55  
4 Kranc Michał     KSO Edu 150  
5 Przybyłek Wiktor   2003 14 1.40  
6 Ratajczyk Kamil   2003 10 1.40  
7 Gołembski Kacper     18 1.35  
8 Lissewski Olaf     18 1.35  
PK Lewandowicz Piotr     18 1.40  
               
    60m          
1 Wilczyński Wiktor   2003 24 7.51 7.50
2 Kubis Dawid     KSO Edu 7.93 7.89
3 Jezierski Igor     14 7.90 7.95
4 Fibich Jakub     18 8.17 7.99
5 Hołub Michał   2003 4 7.92 8.07
6 Stroński Mikołaj   2004 11 8.08  
7 Marciniak Karol     18 8.31  
8 Szablewski Jakub   2003 4 8.40  
9 Peruga Piotr     KSO Edu 8.44  
10 Łuczak Fabian     12 8.58  
11 Tarnowski Kacper   2005 11 9.21  
               
  300m          
1 Paluszczak Kacper   2004 24 00.48.17  
2 Molski Kacper   2005 17 00:51:27  
3 Jabłoński Kacper     18 00.54:38  
4 Szulgo Filip     18 00.54:53  
5 Paś Przemysław   2005 13 00.56.83  
6 Ochocki Filip   2004 12 00.56:98  
  Olczak Piotr     24 DSQ  
  Wojtaszek Szymon   2003 10 DNF  
               
  600m          
1 Krążyński Wiktor   2003 10 01.45:16  
2 Marciniak Szymon     24 01.50:47  
3 Przysiecki Kamil     24 01.53:24  
4 Przygodzki Łukasz     18 02.00:94  
5 Gawroński Hubert   2003 10 02.04:43  
6 Smuś Wiktor     18 02.17:97  
               
  1000m          
1 Nowak Jan     2003 4 03.04:61  
2 Weber Marek     24 03.07:05  
3 Szalski Bartosz   2003 18 03.17:79  
4 Poliński Kacper     24 03.19:17  
5 Kranc Michał     KSO Edu 03.19:85  
6 Zalewski Maciej   2004 18 03.34:82  
7 Juszczak Patryk    2004 12 03.42:83  
8 Zieliński Fabian   2004 10 03.48:00  
9 Andrzejak Patryk   2004 11 03.51:19  
               
  60mppł          
1 Pawlak Michał   2003 10 10.42  
2 Korko Eryk     2004 12 10.60  
3 Białożyk Mateusz   2003 4 10.92  
4 Celer Kewin   2003 14 11.08  
5 Olszewski Nikodem     18 11.38  
6 Kubiński Wojciech     18 11.48  
7 Jabłoński Sebastian       12.08  
               
  chód 1km          
1 Rosiewicz Jan   2005 12 05.21:71  
               
               
               
               
DNF – (Did not Finish) nie ukończył konkurencji      
DNS – (Did not Start) nie wystartował          
DSQ – (Disqualified) zdyskwalifikowany          
NOE – (Not Officially Entered) poza konkursem      
PK – (tylko na zawodach krajowych) poza konkursem      

Lekka Atletyka Halowa IMS

Halowe Mistrzostwa Miasta Kalisza w Lekkiej Atletyce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Kalisz – 15.11.2018 – hala OSRiR

 

Uczestniczą reprezentacje szkół podstawowych miasta Kalisza, nie więcej niż 2 osoby w każdej konkurencji.

Zawodnik ma prawo startu w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej.

Startują zawodnicy z roczników 2003-2005.

Zgłoszenia do kol. Jacka Jareckiego na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 13 listopada lub 45 minut przed zawodami, zamknięcie list startowych godz. 9:50        

 

Program minutowy

 

10:00   chód dz+ch

10:05   60pł ch

10:15   60pł dz

10:20   60 dz el.

10:30   60 ch el.

10:40   600 dz

10:50   600 ch

11:00   1000 ch

11:10   1000 dz

11:15   300 dz

11:25   300 ch

11:35   60 dz F

11:40   60 ch F

11:50   w dal ch, wzwyż dz

12:20   wzwyż ch, w dal dz

 

 

Liga la komunikat końcowy 2004-2005

KOUNIKAT KOŃCOWY

LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

rocznik 2004-2005

26.09.2018r.

 

Klasyfikacja po I rzucie

 

miejsce

szkoła

I rzut

II rzut

Suma punktów

Rocznik

2008 i młodsi

Rocznik 2006-2007

Rocznik

2004-2005

Rocznik

2008 i młodsi

Rocznik 2006-2007

Rocznik

2004-2005

1

SP18

 

 

232

 

 

 

 

2

SP17

 

 

179

 

 

 

 

3

SP12

 

 

169

 

 

 

 

4

SP14

 

 

165

 

 

 

 

5

SP10

 

 

150,5

 

 

 

 

6

SP21

 

 

115

 

 

 

 

7

SP16

 

 

101,5

 

 

 

 

8

SP8

 

 

77

 

 

 

 

9

SP22

 

 

56

 

 

 

 

10

SP6

 

 

46

 

 

 

 

11

SP7

 

 

41

 

 

 

 

12

SP4

 

 

15

 

 

 

 

13

SP3

 

 

5

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta

80pł

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Klaudia

Bartczak

2004

SP12

16.20

15

2

Nikola

Stasiak

2004

SP18

17.21

12

3

Katarzyna

Piwońska

2004

SP18

17.51

10

4

Magdalena

Rybak

2005

SP17

17.57

9

5

Oliwia

Sójka

2006

SP18

17.84

 

6

Gabriela

Łyszczak

2005

SP10

18.31

8

7

Emilia

Krysztofowicz

2004

SP12

18.53

7

8

Natalia

Porwisiak

2005

SP10

19.32

6

9

JOANNA

BORATYŃSKA

2005

SP8

19.96

5

10

ZUZANNA

LISIAK

2005

SP8

20.48

4

 

Weronika

Stępień

2005

SP21

dns

 

 

100m

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkola

wynik

pkt

1

Alicja

Bruś

2004

SP7

14.90

15

2

Weronika

Gąsiorowska

2004

SP18

15.00

12

3

Iga

Janicka

2004

SP14

15.10

10

4

Małgorzata

Stelmaszczyk

2004

SP17

15.15

9

5

Dominika

Stankiewicz

2004

SP17

15.80

pk

6

Jagoda

Ostrowska

2004

SP17

15.87

8

7

Anna

Wiss

2004

SP18

15.90

7

8

Aleksandra

Jaskuła

2005

SP22

16.04

6

9

Natalia

Kołodziejczyk

2005

SP22

16.30

5

10

Daria

Matyjak

2004

SP21

16.33

4

11

Adrianna

Koszak

2004

SP12

16.35

3

12

Zofia

Kucharzak

2004

SP6

16.50

2

13

Oliwia

Brelińska

2005

SP10

16.74

1

14

Hanna

Benedykowska

2004

SP6

16.80

 

15

Oliwia

Juszczak

2004

SP16

16.82

 

16

Agata

Kubczyk

2005

SP10

16.87

 

17

ADA

MATUSZEWSKA

2005

SP8

17.31

 

18

ZUZANNA

RUSIN

2004

SP8

17.66

 

19

Marta

Dębowa

2004

SP6

19.10

pk

20

kamila

Stefaniak

2004

SP12

19.61

 

 

300m

miejsce

imię

nazwisko

ROCZNIK

SZKOŁA

WYNIK

MIEJSCE3

1

Julia

Goździewicz

2005

SP17

49.60

15

2

Ola

Luty

2005

SP17

54.19

12

3

Barbara

Lisiak

2004

SP17

55.13

pk

4

Ada

Wojterska

2004

SP7

56.53

10

5

Zuzanna

Sawińska

2004

SP18

57.95

9

6

Hanna

Wręczycka

2005

SP8

57.97

8

7

Natalia

Szczepaniak

2004

SP14

58.00

7

8

Anna

Białek

2004

SP21

58.11

6

9

Marta

Nastach

2004

SP6

58.47

5

10

Sylwia

Banasiak

2004

SP10

58.96

4

11

Anna

Sobiś

2004

SP18

59.16

3

12

Julia

Łuczak

2004

SP6

59.24

2

13

Gabrysia

Napierała

2004

SP16

59.35

1

14

Zuzanna

Gryberska

2004

SP6

61.48

pk

15

MARTYNA

KUBIAK

2005

SP8

65.79

 

16

Patrycja

Cieślak

2004

SP7

73.32

 

 

600m

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Klaudia

Antkowiak

2006

SP18

2.03.99

 

2

Ola

Bałwas

2005

SP14

2.09.95

15

3

Sylwia

Kowalska

2004

SP14

2.14.27

12

4

Oliwia

Urbaniak

2005

SP17

2.17.98

10

5

Gabriela

Kubczyk

2004

SP17

2.18.50

9

6

Weronika

Skowrońska

2005

SP7

2.20.45

8

7

Gabrysia

Kamańczyk

2004

SP16

2.21.58

7

8

Maja

Śnieg

2004

SP17

2.22.20

PK

9

Natalia

Szmyt

2005

SP21

2.23.57

6

10

Julia

Gaweł

2004

SP18

2.25.00

5

11

Martyna

Przybył

2005

SP10

2.25.69

4

12

Daria

Graczykowska

2004

SP7

2.29.52

3

13

Wiktoria

Kaleta

2005

SP21

2.37.02

2

 

Chód 1km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Emilia

Wiśniewska

2005

SP17

5.07.96

15

2

Zuzanna

Borowiak

2004

SP18

6.24.59

12

3

Zofia

Kaźmierczak

2005

SP21

6.33.50

10

4

Nikola

Radajak

2005

SP12

6.49.54

9

5

Agata

Wojtaś

2004

SP18

7.04.48

8

6

Anna

Białek

2004

SP21

7.22.75

7

7

KLAUDIA

GRABKA

2005

SP8

7.38.50

6

8

NADIA

KNOP

2005

SP8

7.41.45

5

 

W dal

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Julia

Goździewicz

2005

SP17

4.09

15

2

Ola

Luty

2005

SP17

3.93

12

3

Klaudia

Bartczak

2004

SP12

3.93

10

4

Klaudia

Antkowiak

2006

SP18

3.64

pk

5

Oliwia

Sójka

2006

SP18

3.53

pk

6

Sylwia

Banasiak

2004

SP10

3.46

9

7

Julia

Łuczak

2004

 

3.41

8

8

Daria

Matyjak

2004

SP21

3.37

7

9

Oliwia

Raszewska

2004

SP14

3.37

6

10

Gabrysia

Napierała

2004

SP16

3.34

5

11

Emilia

Krysztofowicz

2004

SP12

3.34

4

12

Zuzanna

Greberska

2004

SP6

3.02

3

13

Marta

Stach

2004

SP6

2.95

2

14

Małgorzata

Stelmaszczyk

2004

SP17

2.93

pk

15

ADA

MATUSZEWSKA

2005

SP8

2.92

1

16

Hanna

Bendykowska

2004

SP6

2.37

pk

17

MARCELINA

GRZEŚ

2005

SP8

2.03

 

 

Wzwyż

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Alicja

Bruś

2004

SP7

130

15

2

Aleksandra

Poniatowska

2005

SP18

130

12

3

Weronika

Gąsiorowska

2004

SP18

125

10

4

Aleksandra

Jaskuła

2004

SP22

125

9

5

Anna

Wiss

2004

SP18

125

pk

6

Amelia

Wojtczak

2004

SP22

120

7,5

6

Martyna

Przybył

2005

SP10

120

7,5

8

Marta

Dębowa

2005

SP6

120

5

9

Dominika

Stankiewicz

2004

SP17

120

4

10

Wiktora

Kaleta

2005

SP21

120

3

11

Zofia

Kucharzak

2004

SP6

115

2

12

Gabrysia

Kamańczyk

2004

SP16

110

0,5

12

Oliwia

Juszczak

2005

SP16

110

0,5

14

Agata

Kupczyk

2005

SP10

110

 

15

MARTYNA

KUBIAK

2005

SP8

110

 

16

Magdalena

Rybak

2005

SP17

105

 

16

ZUZANNA

LISIAK

2005

SP8

105

 

18

Maja

Śnieg

2004

SP17

105

pk

 

Kula 3kg

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Karolina

Stasiak

2004

SP12

7.47

15

2

PAULINA

PACEŚ

2005

SP8

7.01

12

3

Zosia

Lisiecka

2004

SP14

6.55

10

4

Nikola

Stasiak

2004

SP18

6.53

9

5

Aleksandra

Balcerzyk

2004

SP18

6.18

8

6

Natalia

Szczepaniak

2004

SP14

5.63

7

 

Sztafeta 4x100m

miejsce

szkoła

wynik

pkt

1

SP17

61.00

15

2

SP18

63.53

12

3

SP12

63.58

10

4

SP14

64.38

9

5

SP21

68.87

8

6

SP10

70.42

7

7

SP8

70.96

6

 

Chłopcy

100pł

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Marcel

Grala

2004

SP18

17.35

15

2

Eryk

Korko

2004

SP12

18.23

12

3

Kevin

Celer

2004

SP14

18.84

10

4

Sebastian

Jakubowski

2004

SP16

20.73

9

5

Mateusz

Wałęsa

2005

SP12

20.74

8

6

Mikołaj

Kęszycki

2004

SP10

22.12

7

7

Amadeusz

Skonieczny

2004

SP10

22.18

6

8

Jan

Żyżniewski

2005

SP18

23.21

5

9

OLIWIER

SZKUDLAREK

2005

SP8

23.83

4

10

Jakub

Śmiłowski

2004

SP 21

25.45

3

11

Kamil

Stasik

2004

SP 21

26.78

2

 

100m

miejsce

imię

nazwisko

ROCZNIK

SZKOLA

WYNIK

pkt

1

Daniel

Woźniak

2004

SP 21

12.87

15

2

Igor

Jezierski

2004

SP16

13.51

12

3

Oliwier

Starczak

2004

SP10

13.60

10

4

Jakub

Fibich

2004

SP18

13.63

9

5

Tobiasz

Wojtysiak

2004

SP6

13.66

8

6

Maks

Kulawinek

2004

SP16

13.77

7

7

Tobiasz

Gozdek

2004

SP16

13.82

6

8

Filip

Wyborny

2004

SP8

13.84

5

9

Maciej

Król

2004

SP22

13.84

4

10

Franciszek

Kornacki

2005

SP17

14.13

3

11

Jakub

Chudziak

2004

SP16

14.19

Pk

12

Bartosz

Kaczmarek

2004

SP10

14.22

2

13

Filip

Ochocki

2004

SP12

14.23

1

14

Kacper

Jabłoński

2004

SP18

14.34

1

15

Symon

Rabiega

2004

SP16

14.36

 

16

ARTUR

ŚRAMA

2005

SP8

14.85

 

17

Aleksander

Chrzanowski

2004

SP6

14.87

pk

18

Dawid

Piechocki

2005

SP12

15.06

 

19

Michał

Suchanek

2004

SP6

15.34

 

20

 

Spaleniak

2004

SP22

15.54

 

 

300m

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Jakub

Grześkiewicz

2004

SP14

44.40

15

2

Jakub

Lenartowski

2005

SP17

45.25

12

3

Jakub

Biś

2004

SP16

45.70

10

4

Jakub

Szmaja

2004

SP10

45.98

9

5

Jakub

Jener

2004

SP14

46.28

8

6

Damian

Golicki

2004

SP16

46.93

7

7

DAWID

ZAREMBA

2004

SP8

47.25

6

8

Maciej

Bąk

2005

SP22

47.44

5

9

Łukasz

Przyłęcki

2004

SP18

47.68

4

10

Jakub

Trybek

2004

SP6

48.67

3

11

Wiktor

Szarzała

2004

SP21

49.41

2

12

Beniamin

Jędrzejewski

2004

SP10

49.60

1

13

Mateusz

Mielczarek

2004

SP12

51.25

 

14

Alan

Kurcbach

2005

SP18

54.90

 

15

Wiktor

Kobyłka

2005

SP22

55.63

 

 

1000m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

Jan

Nowak

2004

SP4

3.02.34

15

2

Fabian

Zieliński

2004

SP10

3.19.65

12

3

Maciej

Zalewski

2004

SP18

3.21.93

10

4

Patryk

Juszczak

2004

SP12

3.24.68

9

5

Ksawery

Gomułka

2004

SP16

3.25.37

8

6

JAKUB

WRÓBEL

2004

SP8

3.30.27

7

7

Mateusz

Bielak

2005

SP14

3.33.06

6

8

Jakub

Bruś

2004

SP10

3.34.14

5

9

Hubert

Lisiak

2004

SP18

3.36.71

4

10

 

Wieczorek

2004

SP6

3.39.27

3

11

Stanisław

Wiśniewski

2005

SP17

3.39.91

2

12

 

Grzeliński

2004

SP6

3.50.29

1

13

Cezary

Stasik

2005

SP 21

3.56.41

 

14

 

Piekarski

2004

SP21

3.57.01

 

15

Oskar

Tyc

2005

SP17

3.57.80

 

16

Jakub

Śmiłowski

2004

SP 21

4.18.40

 

 

Chód 1km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Jan

Rosiewicz

2004

SP12

5.06.62

15

2

Bartosz

Kustroń

2004

SP10

6.12.81

12

3

Jakub

Kałajak

2004

SP10

6.16.25

10

4

Cezary

Stasik

2005

SP 21

6.35.58

9

5

Dawid

Bieńkowski

2004

SP18

6.42.91

8

6

Jan

Żyzniewski

2005

SP18

7.08.81

7

7

Michał

Żabiński

2004

SP 21

7.52.25

6

 

W dal

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Daniel

Woźniak

2004

SP 21

4.69

15

2

Igor

Jezierski

2004

SP14

4.34

12

3

Franciszek

Kornacki

2005

SP17

4.34

10

4

Jakub

Lenartowski

2004

SP17

4.17

9

5

Wojciech

Kubaszewski

2004

SP10

4.13

8

6

Jakub

Biś

2004

SP16

4.12

7

7

Maciej

Karolak

2005

SP18

3.90

6

8

Dawid

Piechocki

2004

SP12

3.85

5

9

Maciej

Bąk

2005

SP22

3.84

4

10

Adam

Banasiak

2004

SP10

3.81

3

11

Szymon

Rabiega

2004

SP16

3.77

2

12

Michał

Suchanecki

2004

SP6

3.76

1

13

Jan

Kobyłka

2005

SP18

3.65

 

14

Igor

Sipka

2004

SP12

3.61

 

15

Jakub

Grzeliński

2004

SP6

3.29

 

16

Jakub

Sulima

2005

SP22

2.32

 

 

Wzwyż

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Eryk

Korko

2004

SP12

149

15

2

Wiktor

Przybyłek

2004

SP14

140

12

3

Beniamin

Jędrzejewski

2004

SP10

140

10

4

Tobiasz

Wojtysiak

2004

SP6

140

9

5

Olaf

Lissewski

2004

SP18

135

8

6

Wiktor

Banasiak

2004

SP14

130

7

7

Maciej

Król

2004

SP22

130

6,5

7

Ksawery

Gomułka

2004

SP16

130

6,5

9

Patryk

Juszczak

2004

SP12

130

4

10

OSKAR

TYC

2005

SP17

120

2

10

Sebastian

Jakubowski

2004

SP16

120

2

10

Jakub

Jener

2004

SP14

120

Pk

10

Wiktor

Szarzała

2004

SP21

120

2

14

Gracjan

Bogacz

2004

SP22

120

 

15

Bartosz

Kustroń

2004

SP10

120

 

16

Jakub

Trybek

2004

SP6

115

 

 

Kula 5kg

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Igor

Rybka-Grzeliński

2004

SP12

8.05

15

2

Filip

Ochocki

2004

SP12

8.00

12

3

Kuba

Grzeskiewicz

2004

SP14

7.98

10

4

Bartosz

Maciak

2004

SP22

7.96

9

5

Fabian

Łuczak

2004

SP12

7.96

pk

6

Maciej

Zalewski

2004

SP18

7.88

8

7

Jakub

Szmania

2004

SP10

7.64

7

8

Fabian

Zieliński

2004

SP10

7.38

6

9

Wiktor

Banasiak

2004

SP14

7.33

pk

10

Łukasz

Przygodzki

2004

SP18

7.32

5

11

DAWID

ZAREMBA

2004

SP8

6.97

4

12

JAKUB

WRÓBEL

2004

SP8

6.50

pk

13

Damian

Golicki

2004

SP16

6.49

3

14

Tobiasz

Gozdek

2004

SP16

6.36

2

15

Stanisław

Wiśniewski

2005

SP17

5.89

1

16

Marcin

Marciniak

2004

SP18

5.77

pk

17

Adam

Wąsik

2005

SP 21

5.68

 

18

ARTUR

ŚRAMA

2005

SP8

5.29

 

19

Jakub

Chudziak

2004

SP16

6,91

 

 

Sztafeta 4x100m

miejsce

szkoła

wynik

pkt

1

SP18

55.07

15

2

SP14

56.15

12

3

SP8

56.66

10

4

SP10

56.68

9

5

SP21

60.00

8

6

SP17

60.01

7

7

SP16

60.04

6

8

SP3

60.06

5

9

SP12

DNF