Wyniki zawodów

Wyniki Mistrzostw Kalisza w Biegach Przełajowych

Igrzyska Dzieci

Park Miejski – 28.03.2019 r.

 

Dziewczęta

Rocznik 2008 i młodszy

1. Wróbel Zuzanna SP 7 200pkt

2. Tyc Rozalia SP 7 195

3. Kuczyńska Michalina SP 14 192

4. Plewka Alicja SP 24 190

5. Kordulasińska Maja SP 17 189

6. Radomska Maja SP 18 188

7. Piestrzyńska Weronika SP 13 187

8. Gołębowska Olga SP 7 186

9. Kaczmarek Michalina SP 16 185

10. Wlazły Weronika SP Jagiellończyk 184

11. Kościelak Julia SP 18 183

12. Janiszewska Julia SP 17 182

13. Golanowska Iga SP 17 181

14. Kaźmierczak Weronika SP 18 180

15. Giezek Zuzanna SP Jagiellończyk 179

16. Fudała Natalia SP 17 178

17. Olczak Paulina SP 6 177

18. Woldańska Nadia SP 8 176

19. Wojciechowska Tatiana SP 12 175

20. Kojda Julia SP 24 174

21. Kozłowska Alicja SP 14 173

22. Tyc Antonia SP 7 172

23. Młynek Zoja SP 6 171

24. Matysiak Nikola SP 17 170

25. Borowska Blanka SP 18 169

26. Dominiak Maja SP 17 168

27. Karpińska Martyna SP 17 167

28. Michalak Nadia SP 13 166

29. Halandy Iga SP 7 165

30. Lipska Dominika SP 18 164

31. Bartczak Hanna SP 18 163

32. Chenczke Łucja SP 6 162

33. Cicha Alicja SP 10 161

34.Bruś Amelia SP Jagiellończyk 160

35. Filipczak Julia SP 8 159

34. Janiak Inez SP Jagiellończyk 158

35. Sikora Ewelina SP 13 157

36. Pawelec Zofia SP 24 156

37. Korpik Beata SP 14 155

38. Jarzyna Anna SP 6 154

39. Wawrzków Hanna SP 14 153

40. Młynarczyk Amelia SP 6 152

41. Kaczmarek Laura SP 17 151

42. Rembowska Patrycja SP 12 150

43. Bartnik Oliwia SP 12 149

44. Muzińska Oliwia SP 8 148

45. Bronisz Julia SP8 147

46. Stefaniak Gabriela SP 16 146

47. Wiśniewska Gabriela SP 7 145

48. Ignaszak Antonina SP 13 144

49. Mądrzak Oliwia SP 8 143

50. Juszczak Martyna SP 12 142

51. Tustanivska Sofiya SP Jagiellończyk 141

52. Sośnicka Aleksandra SP 18 140

53. Marczak Wiktoria SP 18 139

54. Wanga Agata SP 6 138

53. Paszyn Oliwia SP 16 137

54. Matelska Agata SP 8 136

55. Grzesiak Alicja SP 13 135

56. Kowalewska Aleksandra SP 10 134

57. Ciomek Gabriela SP 10 133

58. Kosińska Lena SP 13 132

59. Trochna Lilianna SP 16 131

60. Drabik Julia SP 16 130

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 7 753 pkt

2. SP 17 730

3. SP 18 720

4. SP Jagiellończyk 681

5. SP 14 673

6. SP 6 664

7. SP 13 654

8. SP 8 626

9. SP 12 616

10. SP 16 599

11. SP 24 520

12. SP 10 428

 

Rocznik 2006 - 2007

1. Antkowiak Klaudia SP 18 200 pkt

2. Krysztofowicz Oliwia SP 12 195

3. Prus Natalia SP 24 192

4. Cierniak Michalina SP Jagiellończyk 190

5. Kowalczyk Martyna SP 16 189

6. Gąsiorowska Maja SP 14 188

7. Woźniak Sandra SP 24 187

8. Tomaszewska Paulina SP 17 186

9. Wojnicka Lena SP 13 185

10. Kuberka Natalia SP 17 184

11. Andrzejczak Nadia SP 14 183

12. Bruś Zofia SP 12 182

13. Kuś Zuzanna SP 17 181

14. Kaftanowicz Weronika SP 17 180

15. Ochocka Nikola SP 12 179

16. Sokół Hanna SP 17 178

17. Piotrowicz Julia SP 17 177

18. Sobala Paulina SP 16 176

19. Kania Antonina SP 18 175

20. Michalak Paulina SP 12 174

21. Jóźwiak Weronika SP 14 173

22. Niemiec Wiktoria SP 8 172

23. Staszak Daria SP 14 171

24. Lichosyt Aleksandra SP 8 170

25. Leszka Agnieszka SP 13 169

26. Wiśniewska Wiktoria SP 13 168

27. Tyc Zuzanna SP 24 167

28. Boczek Lena SP 14 166

29. Chabierska Aleksandra SP 10 165

30. Jaroszkiewicz Alicja SP 17 164

31. Bajerska Zuzanna SP 14 163

32. Chojnacka Amelia SP 13 162

33. Przybyła Natalia SP 10 161

34. Paszewska Patrycja SP 13 160

35. Baumgart Weronika SP 16 159

36. Nawrocka Zuzanna SP 18 158

37. Majewska Nicole SP 18 157

38. Zawidzka Lena SP 8 156

39. Łazik Natalia SP 10 155

40. Cierniak Barbara SP Jagiellończyk 154

41. Milewska Konstancja SP 6 153

42. Pietrzak Nadia SP 12 152

43. Marczak Anastazja SP 18 151

44. Lange Aleksandra SP 8 150

45. Markowska Anastazja SP 10 149

46. Chlasta Maja SP 18 148

47. Bieglik Klaudia SP 12 147

48. Szumczyk Ewa SP Jagiellończyk 146

49. Pryczek Karolina SP Jagiellończyk 145

50. Trykowska Anastazja SP 12 144

51. Krysztofowicz Wiktoria SP 12 143

52. Krych Wiktoria SP 24 142

53. Kuklińska Patrycja SP 6 141

54. Dalkowska Marta SP 16 140

55. Strzelecka Natalia SP 10 139

56. Stasiak Antonina SP 6 138

57. Szczupak Kinga SP 6 137

58. Kasprzak Dominika SP 6 136

59. Chudziak Gabriela SP 16 135

60. Chołys Wanessa SP 16 134

61. Matysiak Agata SP 8 133

62. Skowrońska Anna SP 16 132

63. Boik Oliwia SP 18 131

64. Andrzejczak Michalina SP 12 130

65. Owczarek Nela SP 24 129

66. Radomska Michalina SP Jagiellończyk 128

67. Żaboklicka Nadia SP Jagiellończyk 127

68. Bułat Barbara SP 10 126

69. Jatczak Jagoda SP 13 125

70. Janelt Lena SP 8 124

71. Targańska Gabriela SP 6 123

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 17 731 pkt

2. SP 12 730

3. SP 14 715

4. SP 18 690

5. SP 24 688

6. SP 13 684

7. SP 16 664

8. SP 8 648

9. SP Jagiellończyk 635

10. SP 10 630

11. SP 6 569

 

Chłopcy

Rocznik 2008 i młodszy

1. Zawiasa Jan SP 18 200 pkt

2. Witoń Antoni SP 14 195

3. Strzyż Bartosz SP 10 192

4. Roliński Dawid SP 9 190

5. Bartczak Piotr SP 8 189

6. Pietrzycki Dawid SP 18 188

7. Wróbel Gracjan SP 8 187

8. Militowski Marcel SP Jagiellończyk 186

9. Glazer Oliwier SP 18 185

10. Ćwikliński Emil SP 17 184

11. Pawlak Jakub SP 14 183

12. Wypych Marko SP 17 182

13. Piguła Bartosz SP 24 181

14. Krawczyk Paweł SP 13 180

15. Krysiak Aleksander SP 17 179

16. Zydorek Fabian SP 12 178

17. Kałużny Jakub SP 17 177

18. Pospiech Piotr SP 17 176

19. Gałkowski Jakub SP Jagiellończyk 175

20. Maciejewski Adam SP 24 174

21. Malotki Filip SP 10 173

22. Skrzeczyński Wojciech SP Jagiellończyk 172

23. Sagan Alan SP 18 171

24. Łuczak Szymon SP 14 170

25. Bronszewski Jakub SP 17 169

26. Wolff Borys SP 16 168

27. Lewandowski Marcel SP 8 167

28. Kaletka Filip SP 18 166

29. Matczak Daniel SP 8 165

30. Skorupa Kacper SP 16 164

31. Efinowicz Hubert SP 10 163

32. Rychlik Paweł SP 8 162

33. Cichy Sebastian SP 13 161

34. Kaźmierczak Wiktor SP 13 160

35. Machowicz Filip SP 6 159

36. Jones Alessandro SP Jagiellończyk 158

37. Borkowski Jan SP 13 157

38. Płucienniczak Michał SP 13 156

39. Banasik Adam SP 18 155

40. Wawrzyniak Bartosz SP Jagiellończyk 154

41. Tarasiewicz Nikodem SP 7 153

42. Szczepański Fabian SP 17 152

43. Mincer Jan SP 7 151

44. Zawadzki Adam SP 14 150

45. Bazaliński Maksymilian SP 18 149

46. Jabłoński Michał SP Jagiellończyk 148

47. Krzeszkiewicz Antoni SP 13 147

48. Pol Maksymilian SP 18 146

49. Kujawa Jakub SP 6 145

50. Jopek Sebastian SP 6 144

51. Sadowski Szymon SP 10 143

52. Kostrzewa Adam SP 6 142

53. Sobieraj Wiktor SP 6 141

54. Mańka Sebastian SP 12 140

55. Przybył Adam SP 14 139

56. Kobyłka Adam SP 6 138

57. Ratajczyk Adrian SP 16 137

58. Turkiewicz Jędrzej SP 6 136

59. Wiśniarek Jakub SP 7 135

60. Ignaszak Mikołaj SP 6 134

61. Nowaczyk Antoni SP 10 133

62. Kołodziej Wiktor SP 10 132

63. Nowicki Patryk SP 16 131

64. Kaczmarek Wiktor SP 7 130

65. Astbury Adam SP 7 129

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 18 744 pkt

2. SP 17 722

3. SP 8 708

4. SP 14 698

5. SP Jagiellończyk 691

6. SP 10 671

7. SP 13 658

8. SP 16 600

9. SP 6 590

10. SP 24 355

11. SP 12 318

12. SP 9 190

 

Rocznik 2006 – 2007

1. Sobański Szymon SP 10 200 pkt

2. Wawrzonowski Hubert SP 18 195

3. Chudaś Martin SP 8 192

4. Stefaniak Konrad SP 8 190

5. Musiał Mateusz SP 8 189

6. Kasprzak Szymon SP 8 188

7. Łyskawka Piotr SP 24 187

8. Bielak Witold SP 14 186

9. Grochowicz Kacper SP 18 186

10. Krystek Szymon SP 14 185

11. Balcerzak Nikodem SP 12 184

12. Kraszewski Maciej SP 14 183

13. Marciniak Daniel SP 24 182

14. Symanowicz Julian SP 18 181

15. Głuchowski Ignacy SP 18 180

16. Filipiak Szymon SP 14 179

17. Gołąb Maks SP 18 178

18. Wałęsa Mateusz SP 12 177

19. Olejnik Adam SP 16 176

20. Krótkiewicz Nikodem SP 14 175

21. Ludwiczak Oskar SP 16 174

22. Borowski Filip SP 17 173

23. Góral Łukasz SP 14 172

24. Szczepaniak Alan SP Jagiellończyk 171

25. Miłek Fabian SP 17 170

26. Spławski Maciej SP 13 169

27. Wojtczak Franciszek SP 8 168

28. Urbaniak Jakub SP 8 167

29. Kielek Ignacy SP Jagiellończyk 166

30. Kubisiak Igor SP Jagiellończyk 165

31. Kołodziejczak Wiktor SP 18 164

32. Pudełko Wiktor SP 24 163

33. Biały Tomasz SP Jagiellończyk 162

34. Jaśniewicz Jakub SP 17 161

35. Krynicki Szczepan SP Jagiellończyk 160

36. Grzegorek Cyprian SP 17 159

37. Witczak Igor SP 13 158

38. Gorzela Hubert SP 14 157

39. Drogi Jacek SP 6 156

40. Szczepański Kamil SP 18 155

41. Michalak Igor SP 13 154

42. Adamczyk Nikodem SP 16 153

43. Juszczak Mikołaj SP 13 152

44. Karolak Julian SP 18 151

45. Zawartka Kajetan SP 24 150

46. Brzechwa Kacper SP 10 149

47. Smolarek Kacper SP 18 148

48. Grzegorski Jakub SP 14 147

49. Wyrwich Oli SP 10 146

50. Sznelewski Bartosz SP 6 145

51. Ciech Marcin SP 10 144

52. Majewski Marce SP 10 143

53. Mikołajczak Oliwier SP 13 142

54. Klimek Ksawery SP 13 141

55. Domagała Bartosz SP 6 140

56. Salwa Szymon SP 12 139

57. Skrzypczak Kacper SP 12 138

58. Kurzajewski Julian SP Jagiellończyk 137

59. Karbowski Rafał SP 6 136

60. Kosiński Mikołaj SP 10 135

61. Śliwiński Jakub SP 6 134

62. Matuszkiewicz Michał SP 10 133

63. Lipiński Miłosz SP 10 132

64. Kiszka Alex SP 12 131

65. Skupiński Mateusz SP 12 130

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP 8 759 pkt

2. SP 18 742

3. SP 14 722

4. SP 24 682

5. SP Jagiellończyk 664

6. SP 17 663

7. SP 10 639

8. SP 12 638

9. SP 13 633

10. SP 6 577

11. SP 16 503