Wyniki

KOUNIKAT KOŃCOWY

LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

rocznik 2008 i młodsi

11.10.2018r.

 

Klasyfikacja po I rzucie

 

miejsce

szkoła

I rzut

II rzut

Suma punktów

Rocznik

2008 i młodsi

Rocznik 2006-2007

Rocznik

2004-2005

Rocznik

2008 i młodsi

Rocznik 2006-2007

Rocznik

2004-2005

 

1

SP17

191

 

179

 

 

 

370

2

SP14

73,5

 

165

 

 

 

238,5

3

SP8

156

 

77

 

 

 

233

4

SP18

0

 

232

 

 

 

232

5

SP10

71

 

150,5

 

 

 

221,5

6

SP12

50

 

169

 

 

 

219

7

SP16

95

 

101,5

 

 

 

196,5

8

SP21

43,5

 

115

 

 

 

158,5

9

SP Jagiellończyk

112

 

0

 

 

 

112

10

SP SN

107

 

0

 

 

 

107

11

SP2

85,5

 

0

 

 

 

85,5

12

SP22

18

 

56

 

 

 

74

13

SP11

71

 

0

 

 

 

71

14

SP 6

14

 

46

 

 

 

60

15

SP 24

52

 

0

 

 

 

52

16

SP7

0

 

41

 

 

 

41

17

SP13

28,5

 

0

 

 

 

28,5

18

SP4

0

 

15

 

 

 

15

19

SP3

9,5

 

5

 

 

 

14,5

20

SP9

12

 

0

 

 

 

12

 

Uwaga : SP 24 odebrano punkty za niezgodną z regulaminem ilość startujących

SP 12 odebrano punkty za start zawodnika Tomasza Wrzoska w dwóch konkurencjach

technicznych

 

Dziewczęta

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Barbara

Proszowska

2008

SP SN

10.00

15

2

Tatiana

Wojciechowska

2008

SP 12

10.10

12

3

Julia

Kojda

2009

SP24

10.11

10

4

WIKTORIA

NICPOŃ

2008

SP11

10.20

9

5

MICHALINA

SZOSTEK

2008

SP22

10.27

8

6

Laura

Kaczmarek

2008

SP17

10.46

7

7

JULIA

BRONISZ

2008

SP8

10.47

6

8

WIKTORIA

BRUŚ

2008

SP8

10.51

5

9

Zofia

Pawelec

2009

SP24

10.52

pk

10

MAJA

RYBARCZYK

2008

SP6

10.56

4

11

Alicja

Cieślak

2008

SP10

10.67

3

12

Aleksandra

Kowalewska

2008

SP10

10.80

pk

13

OLIWIA

RUŻYCZKA

2008

SP2

10.80

1,5

13

JUSTYNA

SOCKA

2008

SP14

10.80

1,5

15

KINGA

SZCZUPAK

2008

SP6

11.02

 

16

Martyna

Mosicka

2009

SP21

11.04

 

16

BEATA

KORPIK

2008

SP22

11.04

 

18

Amelia

Bruś

2008

SP Jagiellończyk

11.06

 

19

Weronika

Obuchowska

2008

SP24

11.12

 

19

Amelia

Janiszewska

2008

SP17

11.12

 

21

Zuzanna

Matuszak

2008

SP 12

11.13

 

22

Nikola

Antczak

2008

SP 16

11.37

 

23

Laura

Walczak

2008

SP21

11.42

 

24

MARTA

PIETRZYŃSKA

2009

SP22

11.43

 

25

Malwina

Muszyńska

2008

SP SN

11.44

pk

26

Anna

Szymczak

2009

SP3

11.46

 

27

Agata

Zasada

2008

SP 16

11.47

 

28

Amelia

Grzelaczyk

2008

sp4

11.49

 

28

Paulina

Kostka

2008

SP11

11.49

pk

30

Maja

Dominiak

2008

SP17

11.61

pk

31

MALWINA

NOWICKA

2008

SP11

11.67

 

32

Nadia

Popiołek

2008

SP 12

12.15

pk

33

Marta

Biała

2009

SP Jagiellończyk

12.18

 

34

PAULINA

BLUAK

2008

 

12.30

 

35

Martyna

Grzesiak

2009

SP3

12.37

 

36

Eliza

Duniecka

2008

SP SN

13.02

 

 

300m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

PKT

1

Julia

Szczerek

2008

SP2

58.98

15

2

Weronika

Piestrzyńska

2008

SP13

59.61

12

3

Amelia

Biczyńska

2008

SP 16

59.82

10

4

Antonina

Grzegorowska

2008

SP10

60.10

9

5

Maja

Kordulasińska

2008

SP17

60.51

8

6

Zuzanna

Giezek

2009

SP Jagiellończyk

60.83

7

7

AMELIA

WITCZAK

2008

SP8

61.74

6

8

Zofia

Pietras

2008

SP11

62.21

5

9

OLIWIA

MUZIŃSKA

2009

SP8

62.25

4

10

Nikola

Matysiak

2008

SP17

62.57

3

11

 Michalina

Kuczyńska

2008

SP14

63.30

2

12

Inez

Janiak

2009

SP Jagiellończyk

64.73

1

13

Gabriela

Ciomek

2008

SP10

65.03

 

14

ANNA

TORBIARCZYK

2008

SP11

65.45

PK

15

Amelia

Żeczow

2008

SP17

67.25

 

16

ALEKSANDRA

GŁĄB

2008

SP11

67.34

 

17

Jagoda

Zielezińska

2008

SP21

68.07

 

18

 

Woźna

2008

SP6

68.43

 

19

Anna

Pawlaczyk

2008

SP SN

68.52

PK

20

Michalina

Jackowska

2008

SP22

68.92

 

21

Gabriela

Stefaniak

2008

SP 16

69.66

 

22

Anna

Zaczykiewicz

2008

SP10

69.67

PK

23

Magdalena

Kubiak

2008

SP SN

70.03

 

24

Zofia

Kaczmarek

2009

SP Jagiellończyk

70.42

PK

24

Zofia

Sówka

2008

SP SN

70.42

 

26

Julia

Cieślak

2009

SP22

72.72

 

27

Nadia

Kossakowska

2009

SP24

72.89

PK

28

Michalina

Lis

2008

SP 12

75.07

 

29

Maja

Tomczak

2009

SP13

80.36

 

30

Wiktoria

Sobczak

2008

SP21

82.98

 

 

600m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

PKT

1

Natalia

Fudała

2008

SP17

2.21.73

15

2

Alicja

Nowak

2008

SP SN

2.22.97

12

3

Ola

Grygielska

2008

SP17

2.23.65

10

4

MARIA

BAŁUT

2008

SP8

2.27.67

9

5

Iga

Golanowska

2008

SP17

2.28.28

PK

6

Weronika

Celka

2008

SP21

2.36.32

8

7

Michalina

Kaczmarek

2009

SP 16

2.37.25

7

8

Emilia

Wójcik

2008

SP14

2.38.77

6

9

NADIA

WOLDAŃSKA

2008

SP8

2.44.32

5

10

Martyna

Jaszczak

2008

SP12

2.45.65

4

11

Barbara

Skopińska

2008

SP2

2.49.37

3

12

Maja

Szumczyk

2009

SP Jagiellończyk

2.58.48

2

13

Milena

Bielak

2008

SP14

3.02.43

1

 

W dal

MIEJSCE

imię

Nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

Barbara

Proszowska

2008

SP SN

3.26

15

2

Julia

Kojda

2009

SP24

3.19

12

3

Kinga

Szczupak

2008

SP6

3.16

10

4

Klaudia

Stasiak

2008

SP 12

3.05

9

5

Alicja

Nowak

2008

SP SN

3.01

8

6

Emilia

Wójcik

2008

SP14

3.00

7

7

Zuzanna

Giezek

2009

SP Jagiellończyk

3.00

6

8

Aleksandra

Baszczyńska

2008

sp2

3.00

5

9

ALEKSANDRA

GŁĄB

2008

SP11

3.00

4

10

JULIA

BRONISZ

2008

SP8

2.99

3

11

Zuzanna

Matusiak

2008

SP 12

2.94

2

12

Oliwia

Bartnik

2008

SP 12

2.90

PK

13

Alicja

Cieślak

2008

SP10

2.87

PK

14

Oliwia

Rużyczka

2008

SP2

2.83

1

15

WIKTORIA

BRUŚ

2008

SP8

2.80

 

16

Julia

Kotwicka

2008

SP17

2.78

pk

17

Michalina

Kuczyńska

2008

SP14

2.75

 

18

Weronika

Obuchowska

2008

SP24

2.70

pk

19

Marta

Biała

2009

SP Jagiellończyk

2.70

 

20

Aleksandra

Kowalewska

2008

SP10

2.66

 

21

Nikola

Matysiak

2008

SP17

2.62

 

22

Zofia

Sówka

2008

SP SN

2.62

pk

23

ZOFIA

PIETRAS

2008

sp11

2.61

 

24

Maja

Dominiak

2008

SP17

2.56

 

25

Maja

Tomczak

2009

SP13

2.50

 

26

Weronika

Celka

2008

SP21

2.12

 

 

Wzwyż

MIEJSCE

imię

Nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

Amelia

Biczyńska

2008

SP 16

105

15

2

Anna

Pawlaczyk

2008

SP SN

100

12

3

Julia

Janiszewska

2008

SP17

100

10

4

Weronika

Piestrzyńska

2008

SP13

95

8,5

4

Justyna

Socka

2008

SP14

95

8,5

6

Ola

Grygielska

2008

SP17

95

7

7

Martyna

Grzesiak

2009

SP3

90

6

8

Gabrysia

Rzepecka

2008

SP21

90

5

9

Maja

Kordulasińska

2008

SP17

90

PK

10

Laura

Walczak

2008

SP21

90

4

11

Amelia

ZAGWOJSKA

2009

SP8

85

2,5

11

JULIA

GĄSIOR

2008

SP8

85

2,5

13

Magdalena

Kubiak

2008

SP SN

80

1

 

p. pal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

Julia

Szczerek

2008

SP2

23.70

15

2

Zofia

Gajda

2008

SP10

19.70

12

3

Marcelina

Zajonz

2008

SP21

19.30

10

4

AURELIA

PRZEPIÓRKA

2008

SP11

18.70

9

5

Małgorzata

Lisok

2008

SP17

17.80

8

6

Maja

Rybarczyk

2008

SP6

17.50

7

7

Natalia

Fudała

2008

SP17

15.50

6

8

WIKTORIA

NICPOŃ

2008

SP11

15.20

5

9

JULIA

PRZYBYŁ

2008

SP8

15.20

4

10

Julia

Wachocka

2009

SP22

15.00

3

11

Maja

Szumczyk

2009

SP Jagiellończyk

12.50

2

12

Nikola

Piętka

2008

SP14

12.30

1

13

Malwina

Muszyńska

2008

SP SN

12.00

 

14

ALEKSANDRA

MACIEJEWSKA

2008

SP11

11.80

PK

15

Gabriela

Stefaniak

2008

SP 16

10.80

 

16

Eliza

Duniecka

2008

SP SN

7.00

 

 

Chód 1km

miejsce

imię

Nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Nadia

Woldańska

2008

SP8

6.49.72

15

2

Oliwia

Jarczewska

2008

SP8

6.50.09

12

3

Nadia

Brzeziańska

2008

SP12

6.52.24

10

4

Jagoda

Zielezińska

2008

SP21

6.55.45

9

5

Amelia

Bruś

2008

SP Jagiellończyk

6.57.98

8

6

Inez

Janiak

2009

SP Jagiellończyk

7.20.82

pk

7

Patrycja

Fibingier

2008

SP Jagiellończyk

7.21.12

7

 

Sztafeta 4x100m

miejsce

szkoła

Wynik

pkt

1

SP8

1.11.02

15

2

SP17

1.11.74

12

3

SP SN

1.13.68

10

4

SP16

1.15.52

9

5

SP10

1.15.57

8

6

SP12

1.16.79

7

7

SP2

1.17.91

6

8

SP Jagiellończyk

1.18.79

5

9

SP21

1.21.78

4

 

Chłopcy

60m

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Piotr

Bartczak

2009

SP8

9.33

15

2

Wiktor

Banaszak

2008

SP17

9.39

pk

3

kacper

Suchodolski

2008

SP11

9.49

12

4

Jakub

Tyc

2008

SP 16

9.61

10

5

Adam

Zawadzki

2008

SP14

9.73

9

6

Jakub

Fogt

2008

SP17

9.75

8

7

Kacper

Cichorek

2008

Sp24

9.78

pk

8

Antoni

Ratajczyk

2008

SP17

9.79

7

9

Kacper

Świec

2008

SP22

9.95

6

10

OSKAR

OWCZAR

2008

sp11

10.03

5

11

Filip

Mazurowski

2008

SP Jagiellończyk

10.07

4

12

MIŁOSZ

STABNO

2008

SP11

10.18

pk

13

Marcel

Lewandowski

2009

SP8

10.22

3

14

Wojciech

Skrzeczyński

2009

SP Jagiellończyk

10.29

pk

15

Filip

Rychlik

2008

SP8

10.35

pk

16

Mateusz

Maciaszek

2008

SP SN

10.45

2

17

Marcel

Nowak

2008

SP 16

10.46

1

17

Witold

Skałacki

2009

SP24

10.46

 

19

Aleksander

Nowacki

2008

SP SN

10.50

 

20

Igor

Włodarek

2008

SP10

10.57

 

21

Miłosz

Kosior

2009

SP24

10.98

 

21

Oskar

Talbierz

2008

SP2

10.98

 

23

Krzysztof

Świercz

2008

SP13

10.99

 

24

Malkolm

Roszak

2008

SP14

11.02

 

25

Szymon

Różalski

2008

SP21

11.03

 

26

Borys

Wdowczyk

2008

SP10

11.05

pk

27

Szymon

Szłoda

2008

SP22

11.07

 

28

Adam

Przybył

2008

SP14

11.25

 

29

Adam

Nowak

2008

SP2

11.26

 

30

Nazar

Mazniuk

2008

SP 12

11.39

 

31

Marcin

Chrzanowski

2008

SP4

11.61

 

32

Alan

Kowalski

2009

SP13

12.00

pk

33

Miłosz

Adamus

2008

SP10

12.10

 

33

Sebastian

Jopek

2008

SP6

12.10

 

35

Jakub

Dyła

2008

SP Jagiellończyk

12.54

 

36

Grzegorz

Rubas

2008

SP4

13.37

pk

 

300m

MIEJSCE

imię

Nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

PKT

1

Wiktor

Zientek

2008

SP17

54.26

15

2

Emil

Ćwikliński

2008

SP17

57.37

12

3

Alan

Marciniak

2008

SP 16

57.62

10

4

ZAKHAR

ATAMANIUK

2008

SP11

58.03

9

5

Bradan

Matczak

2009

SP14

58.48

8

6

Marcel

Militowski

2008

SP Jagiellończyk

58.91

7

7

Michał

Molka

2008

SP2

59.39

6

8

Gracjan

Wróbel

2008

SP8

60.28

5

9

 Szymon

Łuczak

2008

SP14

60.32

4

10

 

Piguła

2008

SP24

60.43

0

11

Michał

Jabłoński

2009

SP Jagiellończyk

60.77

3

12

Franciszek

Podgórny

2008

SP SN

62.12

2

13

Jeremiasz

Mocny

2008

SP2

62.19

1

14

Jakub

Grygielski

2008

SP17

62.28

PK

15

Jan

Borkowski

2009

SP13

62.76

 

16

Witold

Chojka

2009

SP24

63.30

 

17

 

Kujawa

2008

SP6

63.72

 

18

Wojtek

Strejczek

2008

SP10

64.21

 

19

Paweł

Rychlik

2009

SP8

65.04

 

20

 

Sarzyński

2008

SP24

65.82

PK

21

Jakub

Cieślewicz

2009

SP24

66.38

 

22

Oliwier

Kubicki

2009

SP22

67.65

 

23

MICHAŁ

TRZĘSAŁA

2008

SP11

69.88

 

24

Jakub

Musidlak

2008

SP 16

70.66

 

25

Maciej

Tomczak

2008

SP SN

73.44

 

26

Aleksander

Zakrzewski

2008

SP21

76.77

 

 

1000m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

Pkt

1

Bartosz

Strzyż

2008

SP10

3.48.76

15

2

Dawid

Roliński

2008

SP 9

3.51.46

12

3

Adam

Majewski

2008

SP24

3.57.33

10

4

Antoni

Binkowski

2008

SP10

4.00.22

9

5

Dawid

Nowicki

2009

SP2

4.11.04

8

6

Mateusz

Staszak

2008

SP24

4.14.83

7

7

Jan

Werbliński

2008

SP SN

4.15.16

6

8

Alessandro

Jones

2009

SP Jagiellończyk

4.15.55

5

9

 

Krzyczkowski

 

 

4.18.14

4

10

Wiktor

Janiak

2008

SP17

4.19.77

3

11

Jakub

Pawlak

2008

SP14

4.23.09

2

12

Hubert

Efinowicz

2008

SP10

4.27.73

pk

13

Piotr

Francka

2009

SP8

4.29.25

1

14

Franciszek

Bęcki

2008

SP17

4.35.88

 

15

Szymon

Nowak

2009

SP Jagiellończyk

4.37.90

 

16

Miłosz

Dymowski

2008

SP21

4.54.33

 

17

Wiktor

Ratajczyk

2008

SP8

5.03.00

 

18

 Tomasz

Wrzosek

2008

SP12

5.05.30

 

19

Wiktor

Pior

2009

SP Jagiellończyk

5.11.85

 

20

Adrian

Ratajczyk

2008

SP 16

5.47.73

 

21

 

Samarzyński

2008

SP21

5.48.19

 

22

Sebastian

Mańka

2008

SP12

5.49.96

 

 

W dal

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Jakub

Tyc

2008

SP 16

3.45

15

2

Aleksander

Nowacki

2008

SP SN

3.43

12

3

Emil

Ćwikliński

2008

SP17

3.36

10

4

Kacper

Michalski

2008

SP2

3.34

9

5

Dawid

Matczak

2008

SP8

3.29

8

6

Wiktor

Banaszak

2008

SP17

3.23

7

7

Wojciech

Skrzeczyński

2009

SP Jagiellończyk

3.22

6

8

Alan

Marciniak

2008

SP 16

3.19

5

9

Jan

Borkowski

2009

SP13

3.10

4

10

Witold

Skałacki

2009

SP24

3.05

3

11

ZAKHAR

ATAMANIUK

2008

SP11

3.01

2

12

Szymon

Łuczak

2009

SP14

3.01

1

13

Maksymilian

Przybyłek

2008

SP24

3.00

 

14

Paweł

Rychlik

2009

SP8

2.98

 

15

Piotr

Stachnik

2008

SP2

2.97

 

16

Malkolm

Roszak

2008

SP14

2.95

 

17

Michał

Jabłoński

2009

SP Jagiellończyk

2.90

 

18

Tomasz

Wrzosek

2008

SP12

2.88

 

19

Szymon

Różalski

2008

SP21

2.85

 

20

Sebastian

Jopek

2008

SP6

2.80

 

21

Miłosz

Dymowski

2008

SP21

2.40

 

22

Antoni

Krzyszkiewicz

2009

SP13

2.32

 

23

Kacper

Broniecki

2008

SP2

2.30

 

24

Bradan

Matczak

2009

SP14

2.03

 

 

Wzwyż

konkurencja

imię

Nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Filip

Ślósarczyk

2008

SP17

110

15

2

Jakub

Pawlak

2009

SP14

110

12

3

Michał

Derbich

2008

SP2

105

10

4

Filip

Małota

2008

SP10

100

9

4

Franciszek

Bęcki

2008

SP17

100

pk

4

Adam

Zawadzki

2009

SP14

100

8

7

Wiktor

Janiak

2008

SP17

100

7

8

Kajetan

Wacowski

2008

SP8

100

6

9

Franciszek

Podgórny

2008

SP SN

95

5

10

Artur

Bijak

2009

SP3

90

3,5

10

Aleksander

Zakrzewski

2008

SP21

90

3,5

 

p. pal

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Jakub

Fogt

2008

SP17

36.40

15

2

Filip

Mazurowski

2008

SP Jagiellończyk

35.80

12

3

Oskar

Naskręcki

2008

SP8

35.20

10

4

OSKAR

OWCZAR

2008

SP11

34.80

9

5

Wiktor

Zientek

2008

SP17

32.00

8

6

Jan

Werbliński

2008

SP SN

30.40

7

7

Nazar

Mazniuk

2008

SP12

30.20

6

8

Adam

Przybył

2008

SP14

29.00

5

9

Jakub

Rektor

2008

SP 16

28.70

4

10

Kacper

Cichorek

2008

SP24

28.70

3

11

KACPER

SUCHODOLSKI

2008

SP11

26.80

2

12

Tomasz

Wrzosek

2008

SP12

25.70

0

13

Kacper

Świec

2008

SP22

25.60

1

14

Kacper

Maslak

2008

SP13

25.20

 

15

Mołosz

Kosior

2009

SP24

25.10

 

16

Wiktor

Sobreroj

2009

SP6

25.00

 

17

Piotr

Stachnik

2008

SP2

24.70

 

18

Patryk

Tumiłowicz

2008

SP2

24.30

 

19

Piotr

Bartczak

2009

SP8

24.20

 

20

Maciej

Tomczak

2008

SP SN

24.00

 

21

Jakub

Brożyna

2008

SP 16

23.10

pk

22

Filip

Prochacki

2009

SP8

20.40

pk

23

Kacper

Skorupa

2008

SP17

19.00

pk

24

Szymon

Szłoda

2008

SP22

19.00

 

25

Alessandro

Jones

2009

SP Jagiellończyk

8.00

 

 

Chód 1km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

Marcel

Militowski

2008

SP Jagiellończyk

7.00.76

15

2

Jakub

Dyła

2008

SP Jagiellończyk

7.11.44

pk

3

Maciej

Pracki

2009

SP Jagiellończyk

7.12.01

12

 

Sztafeta 4x100m

miejsce

szkoła

wynik

pkt

1

SP8

1.07.38

15

2

SP17

1.07.66

12

3

SP Jagiellończyk

1.09.28

10

4

SP16

1.10.43

9

5

SP14

1.12.54

8

6

SP24

1.13.46

7

7

SP10

1.14.19

6

8

SP2

1.14.34

5

9

SPSN

1.15.52

PK

10

SP13

1.16.85

4

 

 

Wyniki

XXXVIII Bieg Ptolemeusza

Biegi szkolne

 

 

 

Chłopcy rocz. 2009 – 2010

1. Grzegorowski Franciszek SP 6 Ostrów Wlkp

2. Nawrocki Franciszek SP 15 Kalisz

3. Jabłoński Michał SP Jagiellończyk Kalisz

4. Ćwikliński Emil SP 17 Kalisz

5. Nowicki Dawid SP 2 Kalisz

6. Sobczyński Maciej SP Małogoszcz

7. Ulbrych Miłosz SP Kkotowiecko

8. Glazer Oliwier SP 18 Kalisz

9. Kozłowski Bartosz SP 18 Kalisz

10. Wróbel Maksymilian SP Wysocko Wielkie

11. Glapiński Krzysztof SP 18 kalisz

12. Jones Alessandro SP Jagiellończyk Kalisz

13. Kaftanowicz Igor SP 17 Kalisz

14. Łyskawka Mikołaj SP 17 Kalisz

15. Witczak Szymon SP 13 Kalisz

16. Krysiak Aleksander SP 17 Kalisz

17. Tomczyk Mateusz SP 18 Kalisz

18. Banasiak Adam SP 18 Kalisz

19. Hankowski Oskar SP 13 Kalisz

20. Talarczyk Jakub SP SN Kalisz

21. Zborowski Adrian ZSP Rojów

22. Tomalak Jan SP Kotowiecko

23. Szczepański Gracjan SP 17 Kalisz

24. Załęcki Cyprian SP 17 Kalisz

25. Matuszak Filip SP 12 Kalisz

26. Jędrusiak Wiktor SP Edukator Kalisz

27. Sieroń Marcel SP 22 Kalisz

28. Klimek Jakub SP Piotrów

29. Górski Eryk SP 12 Kalisz

30. Bartkowiak Nikodem SP Dębnica

31. Moszyk Borys SP 8 Kalisz

32. Bystrzycki Witold SP 13 Kalisz

33. Bryś Antoni SP 3 Kalisz

34. Keler Alan SP 18 Kalisz

35. Korpik Adam SP 14 Kalisz

36. Mikuła Antoni SP 18 Kalisz

37. Szafran Nikodem SP 18 Kalisz

38. Gralec Witold SP 11 Kalisz

39. Kempa Piotr SP 17 Kalisz

40. Nowak Szymon SP Jagiellończyk Kalisz

41. Gudański Jan SP 72 Poznań

42. Kiliński Bartosz SP Stawiszyn

43. Żuberek Jan SP 15 Kalisz

44. Kaźmierczak Wiktor SP 13 Kalisz

45. Wolff Borys SP 16 Kalisz

46. Janicki Antoni SP 18 Kalisz

47. Chojnacki Mikołaj SP SN Kalisz

48. Lepiarski Franciszek SP 8 Kalisz

49. Kopijkowski Szymon SP 13 Kalisz

50. Bukwa Tobiasz SP 24 Kalisz

51. Kajzer Mateusz SP 18 Kalisz

52. Grzmilas Jakub SP 8 Kalisz

53. Mielcarek Julian SP SN Kalisz

54. Filipowicz Szymon SP 15 Kalisz

55. Pior Wiktor SP Jagiellończyk Kalisz

56. Maciaszek jakub SP 13 Kalisz

57. Kliber Filip SP 13 Kalisz

58. Sztajkowski Mateusz SP 98 Wrocław

59. Szymczak Bartosz SP 18 Kalisz

60. Prus Mikołaj SP 24 Kalisz

61. Mróz Mateusz SP 18 Kalisz

62. Nowak Szymon SP 8 Kalisz

63. Spitalniak Kamil SP 7 Kalisz

64. Nowicki Jakub SP 15 Kalisz

65. Klucznik Alan SP 18 Kalisz

66. Janiak Krystian SP 24 Kalisz

67. Szeliga Maciej SP 13 Kalisz

68. Kotwicki Oliwier SP 16 Kalisz

69. Kaczmarek Miłosz SP 8 Kalisz

70. Stasiak Stanisław SP 17 Kalisz

71. Stasiak Witold SP 16 Kalisz

72. Grzelak Kacper SP 18 Kalisz

73. Wyborny Szymon SP 17 Kalisz

74. Spławski Przemysław SP Skalmierzyce

75. Makowski Igor SP SN Kalisz

76. Piotrowski Alan SP 3 Kalisz

77. Krysiak Maksymilian SP SN Kalisz

78. Stępień Jakub SP 18 Kalisz

79. Witczak Wiktor SP 17 Kalisz

80. Józefowski Maksymilian SP 18 Kalisz

81. Jachowicz Igor SP 17 Kalisz

82. Ratajczyk Franciszek SP 15 Kalisz

83. Czarnojańczyk Nikodem SP 23 Klaisz

84. Cano Julian SP 9 Kalisz

85. Owczarek Stanisław SP Jagiellończyk Kalisz

86. Baran Tomasz SP 17 Kalisz

87. Żurowski Wojciech SP 13 Kalisz

88. Kasprzak Franciszek SP 18 Kalisz

89. Tworek Jakub SP 18 Kalisz

90. Fiszer Mikołaj SP Jagiellończyk Kalisz

91. Sowiński Jakub SP 21 Kalisz

92. Szymański Szymon SP 9 Kalisz

93. Błoński – Orlicz Mikołaj SP Jagiellończyk Kalisz

94. Jarecki Szymon SP 18 Kalisz

95. Kłosiński Kacper SP 9 Kalisz

96. Kempa Oskar SP Mąkoszyce

97. Pacemin Maksym SP SN Kalisz

98. Pełka Mateusz SP SN Kalisz

99. Garstka Dawid SP 21 Kalisz

100. Michalski Franciszek SP 13 Kalisz

101. Filipiak Ariel SP 16 Kalisz

102. Przepiórka Piotr SP 3 Kalisz

 

 

 

 

Wyniki

XXXVIII Bieg Ptolemeusza

Biegi szkolne

 

 

 

 

Dziewczyny rocz. 2007 – 2008

1. Prus Natalia SP 24 Kalisz

2. Wróbel Zuzanna SP 7 Kalisz

3. Pertkiewicz Emilia SP 14 Kalisz

4. Trzcińska Alicja SP Brzeziny

5. Przybyłek Xymena SP 10 Kalisz

6. Gołdyn Marysia SP Stawiszyn

7. Tarchalska Marta SP 24 Kalisz

8. Andrzejczak Nadia SP 14 Kalisz

9. Jóźwiak Weronika SP 14 Kalisz

10. Chabierska Julia SP 18 Kalisz

11. Sokół Hanna SP 17 Kalisz

12. Mikuła Zuzanna SP Stawiszyn

13. Szymańska Aleksandra SP Opatówek

14. Wojnicka Lena SP 13 Kalisz

15. Tomczyk Lena SP 18 Kalisz

16. Wojtyś Julia SP 17 Kalisz

17. Pakuła Weronika SP 17 Kalisz

18. Golanowska Iga SP 17 Kalisz

19. Juszczak Gabriela SP 11 Kalisz

20. Piestrzyńska Weronika SP 13 Kalisz

21. Celka Weronika ZSP 2 Kalisz

22. Szymczak Anna SP Kalisz

23. Matuszak Weronika SP Zbiersk

24. Karpisiewicz Nadia SP Rrychnów

25. Walczak Lena SP 15 Kalisz

26. Galant – Kowalska Antonina SP 7 Kalisz

27. Twardowska Wiktoria SP Stawiszyn

28. Krych Wiktoria SP 24 Kalisz

29. Boczek Lena SP 14 Kalisz

30. Banasiak Ewa SP 1 Kalisz

31. Wojnerowska Zofia SP 24 Kalisz

32. Famulska Łucja SP 14 Kalisz

33. Piec Alicja SP 24 Kalisz

34. Wróblewicz Faustyna SP Zbiersk

35. Arent Paulina SP 24 Kalisz

36. Przygodzka Beata SP 9 Kalisz

37. Warszowska Zuzanna SP 24 Kalisz

38. Urbańska Julia SP 18 Kalisz

39. Graczykowska Julia SP 18 Kalisz

40. Majda Zuzanna SP SN Kalisz

41. Bukwa Julia SP 24 Kalisz

42. Skopińska Barbara SP 2 Kalisz

43. Wypych nadia SP 24 Kalisz

44. Chołys Wanessa SP 16 Kalisz

45. Lichosyt Aneta SP 8 Kalisz

46. Ząbczyńska Patrycja SP 24 Kalisz

47. Pietrzak Maja SP 24 Kalisz

48. Pacemin Maja SP SN Kalisz

49. Cierniak Barbara SP Jagiellończyk Kalisz

50. Socarczyk Małgorzata SP SN Kalisz

51. Konstanciak Kinga SP 10 Kalisz

52. Zaremba Alicja SP 14 Kalisz

53. Sołtysiak Jagoda SP Dębnica

54. Rzepecka Gabriela SP 21 Kalisz

55. Karolak Agata SP 9 Kalisz

56. Chojnacka Amelia SP 13 Kalisz

57. Ziołańska Julia SP 8 Kalisz

58. Stefaniak Gabriela SP 16 Kalisz

59. Łuczak Julia SP SN Kalisz

60. Filar Zofia SP SN Kalisz

61. Skalska Michalina SP 10 Kalisz

62. Parczyńska Martyna SP 9 Kalisz

63. Woźniak Wiktoria SP 3 Kalisz

64. Nastawska Magdalena SP 9 Kalisz

65. Bruś Amelia SP Jagiellończyk Kalisz

66. Szorkin Helena SP SN Kalisz

67. Pytlińska Gabriela SP 2 Kalisz

68. Ciostek Amelia SP Kalisz

69. Banaszak Lena SP 16 Kalisz

70. Żaboklicka Nadia SP Jgiellończyk

71. Zimak Julia SP 1 Kalisz

72. Tarnowska Małgorzata SP 15 Kalisz

73. Wrzesińska Gabriela SP 15 Kalisz

74. Kraska Nikola SP 7 Kalisz

75. Zielezińska Jagoda SP 21 Kalisz

76. Obuchowska Weronika SP 24 Kalisz

77. Jabłońska Nikola SP 3 Kalisz

78. Całka Małgorzata SP 7 Kalisz

79. Paszyn Oliwia SP 16 Kalisz

80. Kobyłka Patrycja SP 1 Kalisz

81. Szafrańska Agata SP 1 Kalisz

82. Kowalewska Zuzanna SP 1 Kalisz

83. Kociok Maria SP SN Kalisz

84. Załomska Gabriela SP 14 Kalisz

85. Białobłocka Wiktoria SP 18 Kalisz

86. Kaczmarek Alicja SP 8 Kalisz

87. Jangas Zuzanna SP 6 Kalisz

88. Kargul Karolina SP 8 Kalisz

89. Darwich Nadia SP 1 Kalisz

90. Deska Marita SP 8 Kalisz

91. Szcześniak Zuzanna SP 8 Kalisz

92. Ignasiak Maria SP 13 Kalisz

93. Wajmowicz Julia SP SN Kalisz

94. Wojtczak Maja SP 15 Kalisz

95. Paceś Wiktoria SP 7 Kalisz

96. Orlicz – Błońska Maja SP Jagiellończyk

97. Rębowska Aleksandra SP 2 Kalisz

98. Wejman Zuzanna SP 1 Kalisz

99. Fibingier Patrycja SP Jagiellończyk Kalisz

 

 

 

Wyniki

XXXVIII Bieg Ptolemeusza

Biegi szkolne

 

 

 

 

Chłopcy rocz. 2007 – 2008

1. Szulc Mikołaj SP 14 Kalisz

2. Józefiak Dawid SP 8 Kalisz

3. Łyskawa Piotr SP 24 Kalisz

4. Żarnecki Odyseusz SP Opatówek

5. Kasprzak Szymon SP 8 Kalisz

6. Ligocki Jakub SP 15 Kalisz

7. Marciniak Mateusz SP 9 Kalisz

8. Drytkiewicz Dawid SP 9 Kalisz

9. Grzegorek Cyprian SP 17 Kalisz

10. Borowski Filip SP 17 Kalisz

11. Wieczorek Jakub SP 18 Kalisz

12. Matysiak Wiktor SP Strzałków

13. Gawłowski Marcel SP 14 Kalisz

14. Filipiak Szymon SP 14 Kalisz

15. Szczepaniak Alan SP Jagiellończyk Kalisz

16. Góral Łukasz SP 14 Kalisz

17. Roliński Dawid SP 9 Kalisz

18. Zientek Wiktor SP 17 Kalisz

19. Nawrocki Aleksander SP 15 Kalisz

20. Śledź Igor SP 14 Kalisz

21. Ludwiczak Jakub SP Doruchów

22. Milczarek Adrian SP 16 Kalisz

23. Pietrzycki Dawid SP 18 Kalisz

24. Militowski Marcel SP Jagiellończyk Kalisz

25. Paś Nikodem SP 16 Kalisz

26. Zimny Mateusz SP 14 Kalisz

27. Madejski Marcel SP 10 Kalisz

28. Cerkwicki Kacper SP 14 Kalisz

29. Zawadzki Mateusz SP 9 Kalisz

30. Janik Karol SP SN Kalisz

31. Marchwicki Wiktor SP 14 Kalisz

32. Pasternak Jakub SP 7 Kalisz

33. Moszyk Adrian SP 8 Kalisz

34. Janiak Wiktor SP 17 Kalisz

35. Korzekwa Wojciech SP 16 Kalisz

36. Walczak Wiktor SP 15 Kalisz

37. Borkowski Martin SP 1 Kalisz

38. Błaszczyk Mikołaj SP 18 Kalisz

39. Żuberek Wojciech SP 15 Kalisz

40. Pesel Kacper SP 1 Kalisz

41. Staszak Mateusz SP 24 Kalisz

42. Chudziak Brajan SP 1 Kalisz

43. Mikołajczyk Oliwier SP 13 Kalisz

44. Andrzejewski Kacper SP 17 Kalisz

45. Sobczak Kacper SP 8 Kalisz

46. Kraszewski Jakub SP 14 Kalisz

47. Raszkowski Nikodem SP 15 Kalisz

48. Stankiewicz Jakub SP 9 Kalisz

49. Budziński Kacper SP 10 Kalisz

50. Jaworowicz Andrzej SP Piotrów

51. Wiśniewski Igor SP Nowe Skalmierzyce

52. Macniak Igor SP Dzierzbin

53. Ziółkowski Wojciech SP 14 Kalisz

54. Podgórny Franciszek SP SN Kalisz

55. Olkiewicz Adam SP 1 Kalisz

56. Mikołajczyk Krystian SP Stawiszyn

57. Czarniecki Filip SP Stawiszyn

58. Duszczak Filip SP 8 Kalisz

59. Nowak Bartosz SP 15 Kalisz

60. Grygielski Jakub SP 17 Kalisz

61. Kmieć Igor SP 9 Kalisz

62. Kuświk Mikołaj SP 17 Kalisz

63. Piechota Szymon SP 8 Kalisz

64. Grzelak Mateusz SP 9 Kalisz

65. Wawrzyniak Wiktor SP SN Kalisz

66. Tarasiewicz Nikodem SP 7 Kalisz

67. Smaga Adam SP 2 Kalisz

68. Kranc Antoni SSP 3 Kalisz

69. Korpik Paweł SP 14 Kalisz

70. Namysł Michał SP 15 Kalisz

71. Siepracki Jan SP SN Kalisz

72. Antczak Franciszek SP 18 Kalisz

73. Mygal Vitaliy SP 18 Kalisz

74. Nowacki Oliwier SP 14 Kalisz

75. Binek Cezary SP 16 Kalisz

76. Marszał Szymon SP 9 Kalisz

77. Łuczenczyn Bartosz SP 15 Kalisz

78. Wojciechowski Adam SP 9 Kalisz

79. Jarek Antoni SP 9 Kalisz

80. Gołębiowski Jakub SP 15 Kalisz

81. Biernat jakub SP 15 Kalisz

82. Łuczenczyn Tomasz SP 15 Kalisz

83. Stelmaszczyk Michał SP 8 Kalisz

84. Kamiński Bartosz SP 8 Kalisz

85. Pieńkosz Wojciech SP 7 Kalisz

86. Antoszczyk Eryk SP 1 Kalisz

 

 

DRUŻYNOWE PŁYWANIE -18.10.2018 AQUAPARK

MISTRZOSTWA KALISZA W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU-LICEALIADA.IMS,ID

AQUAPARK -18.10 GODZ.9.00

 

Termin: 18.10-czwartek

Godz.9.00 -Liicealiada 

Godz.9.45 -Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Godz.10.15-Igrzyska Dzieci

Program-LICEALIADA- sztafety 6x50 m stylem dowolnym kat. dziewcząt i chłopców

Indywidualnie - 50 m stylem dowolnym, grzbietem, motylkowym i klasycznym

IMS-sztafety 6x50 m stylem dowolnym kat.dziewcząt i chłopców

Indywidualnie -50 m stylem dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym

ID- 6x25 m stylem dowolnym kat.dziewcząt i chłopców

Indywidualnie -25 m stylem dowolnym, klasycznym i grzbietowym

Każdy zawodnik z danej szkoły może startować tylko w jednym stylu i w sztafecie

ID

 

Więcej artykułów…

  1. MAŁY PTOLEMEUSZ -WYNIKI 2018