Bieg Ptolemeusza

XXXIX BIEG PTOLEMEUSZA

Klasyfikacja końcowa

Kategoria – chłopcy 2007-2008

 

Kategoria – dziewczęta 2007-2008

Klasyfikacja końcowa

Kategoria – chłopcy 2007-2008

I miejsce – Żarnecki Odyseusz – SP Opatówek

II miejsce – Kasprzak Szymon – SP 8 Kalisz

III miejsce – Ligocki Jakub – SP 15 Kalisz

IV miejsce – Krakowski Eryk – SP Dębnica

V miejsce – Strzyż Bartosz –SP 10 Kalisz

VI miejsce –Grzegorek Cyprian – SP 17 Kalisz

7 miejsce – Łyskawa Piotr – SP 24 Kalisz

8 miejsce – Szczesiak Gabriel – SP 5 Koło

9 miejsce – Nawrocki Aleksander – SP 15 Kalisz

10 miejsce – Roliński Dawid – SP 9 Kalisz

11 miejsce – Bogucki Michał – SP 5 Koło

12 miejsce – Jewasik Jakub – SP Zbiersk

13 miejsce – Borowski Filip – SP 17 Kalisz

14 miejsce – Filipiak Szymon – SP 14 Kalisz

15 miejsce – Pietrzycki Dawid – SP 18 Kalisz

16 miejsce – Zientek Wiktor – SP 17 Kalisz

17 miejsce – Noskowski Kacper – SP 1 Kalisz

18 miejsce – Matysiak Przemysław – SP Smolice

19 miejsce – Kiciński Mateusz – SP 5 Koło

20 miejsce – Leszcz Fabian – SP 5 Koło

21 miejsce – Matysiak Wiktor – SP Strzałków

22 miejsce – Borecki Michał – SP 15 Kalisz

23 miejsce – Staszak Kacper – SP 16 Kalisz

24 miejsce – Piaskowski Szymon – SP Zbiersk

25 miejsce – Ciesielski Karol – SP 7 Kalisz

26 miejsce – Madejski Marcel – SP 10 Kalisz

27 miejsce – Budziński Kacper – SP 10 Kalisz

28 miejsce – Piestrzyński Wiktor – SP 7 Kalisz

29 miejsce – Mikołajczyk Oliwier – SP 13 Kalisz

30 miejsce – Kraszewski Jakub – SP 14 Kalisz

31 miejsce – Sokołowski Wojciech – SP 4 Jarocin

32 miejsce – Walczak Wiktor – SP 15 Kalisz

33 miejsce – Musiał Daniel – SP 5 Koło

34 miejsce – Andrzejewski Kacper – SP 17 Kalisz

35miejsce – Chudak Brajan – SP 1 Kalisz

36 miejsce – Mihalenka Wlad – SP 7 Kalisz

37 miejsce – Bartoszek Filip – SP 18 Kalisz

38 miejsce – Klimkiewicz Bartłomiej – SP ?

39 miejsce – Kuświk Mikołaj – SP 17 Kalisz

40 miejsce – Piechota Szymon – SP 8 Kalisz

41 miejsce – Zimny Mateusz – SP 14 Kalisz

42 miejsce – Ziółkowski Wojciech – SP 14 Kalisz

43 miejsce – Mielczarek Fabian – SP 7 Kalisz

44 miejsce – Sowiński Norbert Kajetan – SP 5 Koło

45 miejsce – Dubrowin Wiktor – SP 1 Kalisz

46 miejsce – Korpik Paweł – SP 14 Kalisz

47 miejsce – Mincner Jan – SP 7 Kalisz

48 miejsce – Antczak Alan – SP 10 Kalisz

49 miejsce – Wielgosz Stanisław – SP 13 Kalisz

50 miejsce – Wierzchowski Franciszek – SP 7 Kalisz

51 miejsce – Kranc Antoni – SP 3 Kalisz

52 miejsce – Mygal Vitaliy – SP 18 Kalisz

53 miejsce – Borowski Alan – SP 8 Kalisz

54 miejsce – Widelski Bartosz – SP 9 Kalisz

55 miejsce – Powąska Szymon – SP 1 Kalisz

56 miejsce – Nowicki Adam – SP 15 Kalisz

57 miejsce – Majcherczak Mateusz – SP 4 Kalisz

 

 

Kategoria – dziewczęta 2007-2008

I miejsce – Maria Tarchalska – SP 24 Kalisz

II miejsce – Julia Szczerek – SP 2 Kalisz

III miejsce – Nadia Andrzejczak – SP 14 Kalisz

IV miejsce – Nowak Gabriela – SP Koźminek

V miejsce – Piestrzyńska Weronika –SP 13 Kalisz

VI miejsce –Kwinta Ola – SP 306 Warszawa

7 miejsce – Rabe Blanka – SP Skarszew

8 miejsce – Sokół Hanna SP 17 Kalisz

9 miejsce – Szymańska Aleksandra – SP Opatówek

10 miejsce – Golanowska Iga – SP 17 Kalisz

11 miejsce – Sikorska Weronika – SP 5 Koło

12 miejsce – Janiak Blanka – SP 17 Kalisz

13 miejsce –  Fudała Natalia – SP 17 Kalisz

14 miejsce – Chołys Wanessa – SP 16 Kalisz

15 miejsce – Łakomska Julia – SP 5 Koło

16 miejsce – Przybyłek Ksymena – SP 10 Kalisz

17 miejsce – Łyskawa Klaudia – SP 4 Jarocin

18 miejsce – Kordulasińska Maja – SP 17 Kalisz

19 miejsce – Fabisiak Agata – Katolicka SP Śrem

20 miejsce – Pacenin Maja – SP Sióstr Nazaretanek

21 miejsce – Szewczyk Zuzanna – SP 9 Kalisz

22 miejsce – Matuszak Weronika – SP Zbiersk

23 miejsce – Gołębowska Olga- SP 7 Kalisz

24 miejsce – Walczak Lena – SP 15 Kalisz

25 miejsce – Lewandowska Iga – SP 17 Kalisz

26 miejsce – Siewieja Wiktoria – SP 14 Kalisz

27 miejsce – Wojnicka Lena – SP 13 Kalisz

28 miejsce – Buczak Zofia – SP 7 Kalisz

29 miejsce – Woldańska Nadia – SP 8 Kalisz

30 miejsce – Kolanowska Nadia- SP 10 Kalisz

31 miejsce – Sołtysiak Jagoda – SP Dębnica

32 miejsce – Piec Alicja – SP 14 Kalisz

33 miejsce – Trzcińska Alicja – SP Brzeziny

34 miejsce – Józefiak Alicja – SP 8 Kalisz

35 miejsce – Graczykowska Julia – SP 18 Kalisz

36 miejsce – Majda Zuzanna – SP Sióstr Nazaretanek

37 miejsce – Gołdyn Maria – SP Stawiszyn

38 miejsce – Kojda Julia – SP 24 Kalisz

39 miejsce – Balcerzak Martyna – SP 24 Kalisz

40 miejsce – Kardolińska Julia – SP 14Kalisz

41 miejsce – Trawkowska Ewa – SP 9 Kalisz

42 miejsce – Łuczak Julia – SP Sióstr Nazaretanek

43 miejsce – Mikuła Zuzanna – SP Stawiszyn

44 miejsce – Skopińska barbara – SP 2 Kalisz

45 miejsce – Warszowska Zuzanna – SP 24 Kalisz

46 miejsce – Łukowska Antonina – SP 24 Kalisz

47 miejsce – Olejnik Laura – SP 13 Kalisz

48 miejsce – Skalska Michalina – SP 10 Kalisz

49 miejsce – Boczek Lena – SP 14 Kalisz

50 miejsce – Cieślak Alicja – SP 10 Kalisz

51 miejsce – Elcner Wanessa – SP 16 Kalisz

52 miejsce – Urbańska Julia – SP 18 Kalisz

53 miejsce – Garłowicz Kinga – SP 16 Kalisz

54 miejsce – Szymańska Ilona – SP 14Kalisz

55 miejsce – Wrzenek Gabriela SP 15 Kalisz

56 miejsce – Harich Maria – SP Stawiszyn

57 miejsce –  Woźniak Wiktoria – SP 3 Kalisz

58 miejsce – Konstaniak Kinga – SP 10 Kalisz

59 miejsce – Szymańska Olga – SP 14 Kalisz

60 miejsce – Filar Zofia – SP Sióstr Nazaretanek

61 miejsce – Szcześniak Zuzanna – SP 8 Kalisz

62 miejsce – Mikołajczyk Wiktoria – SP 9 Kalisz

63miejsce – Perkowska Alicja – SP 5 Koło

64 miejsce – Mrozińska Marcelina – SP Stawiszyn

65 miejsce – Dębska Klaudia – SP 16 Kalisz

66 miejsce – Zientalak Natalia – SP 16 Kalisz

67 miejsce – Kostrzewa Wiktoria – SP 5 Koło

68 miejsce – Wypych Nadia – SP 24 Kalisz

69 miejsce – Wieloch Natalia – SP 14 Kalisz

70 miejsce- Wiśniewska Wiktoria – SP 13 Kalisz

71 miejsce – Czekaniak Zuzanna – Sp 14 Kalisz

72 miejsce – Karolak Gabriela – SP 14 Kalisz

73 miejsce – Załomska Gabriela – SP 14 Kalisz

74 miejsce – Pudełko Maja – SP 17 Kalisz

75 miejsce – Ignasiak Maria – SP 13 Kalisz

76 miejsce – Mikołajczyk Felicja – SP 7 Kalisz

77 miejsce – Kaczmarek Alicja – SP 8 Kalisz

78 miejsce – Oliwiecka Jagoda – SP 18 Kalisz

79 miejsce – Kargul Karolina – SP 8 Kalisz

80 miejsce – Wejman Zuzanna – SP 1 Kalisz

81 miejsce – Białobłocka Wiktoria – SP 18 Kalisz

82 miejsce – Kowalczyk Zuzanna – SP Kokanin

83 miejsce – Paszek Klaudia – SP 16 Kalisz

84 miejsce – Nowaczyk Dominika – SP 8 Kalisz

85 miejsce – Bodys Zuzanna – SP 8 Kalisz

86 miejsce – Wojtczak Maja – SP 15 Kalisz    

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top