Wyniki zawodów

XXXIX Bieg Ptolemeusza

Biegi szkolne

 

Chłopcy rocznik 2010-2009

1. Borecki Nikodem SP Janków Przygodzki

2. Wróbel Maksymilian SP Wysocko

3. Grzegorowski Franciszek SP 6 Ostrów Wlkp.

4. Kaftanowicz Igor SP 17 Kalisz

5. Sroka Filip SP Nowe Skalmierzyce

6. Nawrocki Franciszek SP 15 Kalisz

7. Gałkowski Jakub SP Jagiellończyk Kalisz

8. Rychlik Paweł SP 8 Kalisz

9. Łyskawka Mikołaj SP 17 Kalisz

10. Femlak Mikołaj SP 77 Poznań

11. Janczak Piotr SP Stawiszyn

12. Molka Michał SP 2 Kalisz

13. Olszyna Filip SP 7 Kalisz

14. Glapiński Krzysztof SP 18 Kalisz

15. Witczak Szymon SP 13 Kalisz

16. Kazimierczak Wiktor SP 13 Kalisz

17. Łuczak Szymon SP 10 Kalisz

18. Nowicki Dawid SP 2 Kalisz

19. Szczepaniak Adam SP Zbiersk

20. Krysiak Aleksander SP 17 Kalisz

21. Mikuła Antoni SP 18 Kalisz

22. Bryś Antoni SP 3 Kalisz

23. Keler Alan SP 18 Kalisz

24. Weber Krzysztof SP 17 Kalisz

25. Bartkowiak Nikodem SP Dębnica

26. Mielworek Julian SP SN Kalisz

27. Zborowski Adrian SP Rojów

28. Gołębiowski Szymon SP 17 Kalisz

29. Korpik Adam SP 14 Kalisz

30. Bystrzycki Witold SP 13 Kalisz

31. Chojnacki Mikołaj SP SN Kalisz

32. Lis Hubert SP 9 Kalisz

33. Molza Marek SP Stara Kakawa

34. Tomczyk Mateusz SP 18 Kalisz

35. Junosza-Gzowski Ignacy SP 9 Kalisz

36. Błaszczyk Maciej SP 7 Kalisz

37. Wolff Borys SP 16 Kalisz

38. Kaczmarek Miłosz SP 8 Kalisz

39. Pacholewicz Mateusz SP Stawiszyn

40. Ketner Adam SP 2 Kalisz

41. Paszczyński Michał SP 13 Kalisz

42. Strzyżykowski Mateusz SP 7 Kalisz

43. Kempa Piotr SP 24 Kalisz

44. Skowroński Maciej SP 10 Kalisz

45. Długiewicz Igor SP Zbiersk

46. Woldański Mateusz SP 8 Kalisz

47. Niewiadomski Maciej SP 10 Kalisz

48. Klimek Jakub SP Piotrów

49. Bukwa Katarzyna SP XX Kalisz

50. Raczkowski Marcel SP 18 Kalisz

51. Janiak Krystian SP 24 Kalisz

52. Tyc Stanisław SP 2 Kalisz

53. Józefowski Maksymilian SP 18 Kalisz

54. Cano Julian SP 9 Kalisz

55. Kopijkowski Szymon SP 13 Kalisz

56. Żurowski Wojciech SP 13 Kalisz

57. Szpitalniak Kamil SP 7 Kalisz

58. Wielgosz Franciszek SP 13 Kalisz

59. Nowicki Jakub SP 15 Kalisz

60. Peruga Dawid SP 16 Kalisz

61. Pacewicz Maksym SP SN Kalisz

62. Biesiada Dawid SP Stawiszyn

63. Talbierz Oskar SP 2 Kalisz

64. Jarych Oliver SP 2 Kalisz

65. Sowiński Franciszek SP 5 Koło

66. Kasperek Antoni SP 2 Kalisz

67. Czajczyński Aleksander SP SN Kalisz

68. Kozłowski Bartosz SP 18 Kalisz

69. Pawlak Marek SP 18 Kalisz

70. Kuniczek Patryk SP 16 Kalisz

71. Wydrych Jakub SP 18 Kalisz

72. Janowski Jakub SP 7 Kalisz

73. Baran Tomasz SP 17 Kalisz

74. Przepiórka Piotr SP 3 Kalisz

75. Łuczak Szymon SP 18 Kalisz

76. Drobniewski Michał SP Kościelna Wieś

77. Muchlewicz Kacper SP Zbiersk

 

XXIX Bieg Ptolemeusza

Biegi szkolne

 

 

 

Chłopcy rocznik 2011-2012

1. Talar Wiktor SP 18 Kalisz

2. Ignaszak Oliwer SP 16 Kalisz

3. Mielczarek Jakub SP SN Kalisz

4. Nawrocki Miłosz SP 17 Kalisz

5. Wróbel Hubert SP Wysocko

6. Piech Adam SP 48 Częstochowa

7. Całujek Antoni SP 10 Kalisz

8. Zagwojski Wiktor SP 8 Kalisz

9. Domke Kamil SP SN Kalisz

10. Rębacz Wojciech SP 18 Kalisz

11. Cichoń Jędrzej SP SN Kalisz

12. Kargul Tomasz SP 21 Kalisz

13. Krysztofowicz Mikołaj SP 13 Kalisz

14. Cieślak Michał SP 2 Kalisz

15. Janiak Adam SP 18 Kalisz

16. Bezler Wojciech SP 17 Kalisz

17. Glazer Mikołaj SP 18 Kalisz

18. Tanaś Ksawery SP Gołuchów

19. Jankowski Mikołaj SP 14 Kalisz

20. Kazymirov Stanilawv Jagiellończyk Kalisz

21. Piekny Hubert SP 16 Kalisz

22. Banaszak Grzegorz SP Chełmce

23. Gołębiowski Bartosz SP 17 Kalisz

24. Stasiak Stanisław SP 17 Kalisz

25. Wróbel Kacper SP 10 kalisz

26. Sarnowski Adam SP 1 Kalisz

27. Nowakowski Jędrzej PM 155 Łódź

28. Kasprzak Miłosz SP 13 Kalisz

29. Krysztofowicz Maksymilian SP 13 Kalisz

30. Rybicki Borys SP SN Kalisz

31. Mazek Antoni SP 8 Kalisz

32. Trawczyński Jan SP 6 Kalisz

33. Mazur Natan SP 24 Kalisz

34. Wielgosz Franciszek SP 15 Kalisz

35. Szczerek Piotr DP SN Kalisz

36. Biesiada Filip SP 16 Kalisz

37. Poniatowski Mateusz SP 18 Kalisz

38. Krup Aleksander SP SN Kalisz

39. Timonin Borys SP 24 Kalisz

40. Kordulasiński Adam SP 17 Kalisz

41. Wojnicki Michał SP 13 Kalisz

42. Sójka Maksymilian SP 18 Kalisz

43. Czelusta Karol SP 13 Kalisz

44. Płotek Natan SP 15 Kalisz

45. Ligocki Norbert SP 15 Kalisz

46. Pisula Maksymilian SP 16 kalisz

47. Jung Paweł SP 15 Kalisz

48. Żurawski Szymon SP Błaszki

49. Szygulski Maciej SP 17 Kalisz

50. Mazan Stanisław SP 24 Kalisz

51. Wejman Jan SP 1 Kalisz

52. Szcześniak Jakub SP 8 Kalisz

53. Pryliński Bartłomiej SP 16 Kalisz

54. Przybylski Franciszek SP 11 Kalisz

55. Juszczak Jakub SP 7 Kalisz

56. Fudała Mikołaj SP 17 Kalisz

57. Knera Wiktor SP 4 Kalisz

58. Kwiatkowski Tobiasz SP 13 Kalisz

59. Bodys Franciszek SP 8 Kalisz

60. Kęszycki Michał SP SN Kalisz

61. Jabłoński Aleksander SP SN Kalisz

62. Wysogląd-Gądek Kajetan SP SN Kalisz

63. Sai Andrii SP 18 Kalisz

64. Pich Maksymilian SP SN Kalisz

65. Andrzejewski Tymon SP 18 Kalisz

66. Rosiak Szymon SP 7 Kalisz

67. Kowalczyk Ignacy SP Kokanin

68. Kuświk Artur SP 17 Kalisz

69. Henke Jakub SP Staw

70. Załomski Szymon SP 14 Kalisz

71. Trzęsowski Alexander Edukator Kalisz

72. Czerkawski Piotr SP 18 Kalisz

73. Timonin Igor SSP 24 Kalisz

74. Boczek Wiktor SP 8 Kalisz

75. Klimek Julian SP 7 Kalisz

76. Wanat Maciej SP 12 Kalisz

77. Kowalski Ksawery SP 15 Kalisz

78. Kaźmierczak Karol SP 15 Kalisz

79. Mruz-Żurawski Jan SP SN Kalisz

80. Cajler Marcel SP 13 Kalisz

81. Machowski Mariusz SP 13 Kalisz

82. Andrzejewski Kacper Jagiellończyk Kalisz

83. Kopeć Marcel SP 18 Kalisz

 

XXXIX Bieg Ptolemeusza

Biegi szkolne

 

Dziewczęta rocznik 2010-2009

1. Matysiak Martyna SP Strzałków

2. Sołtysiak Kalina SP Dębnica

3. Kościelak Julia SP 18 Kalisz

4. Kuzia Blanka SP 3 Koźmin

5. Kaczmarek Michalina SP 16 Kalisz

6. Łakomiak Michalina SP 9 Kalisz

7. Kaźmierczak Weronika SP 18 Kalisz

8. Jabłońska Alicja SP Chełmce

9. Wielgosz Amelia SP 15 Kalisz

10. Muchlewicz Zuzanna SP Zbiersk

11. Zagwojska Amelia SP 17 Kalisz

12. Łagoda Laura SP 1 Kalisz

13. Janiszewska Julia SP 17 Kalisz

14. Lisok Małgorzata SP 17 Kalisz

15. Baszczyńska Aleksandra SP 2 Kalisz

16. Sztark Julia SP 12 Kalisz

17. Kowalska Blanka SP SN Kalisz

18. Plewa Maja SP 15 Kalisz

19. Lipska Dominika SP 18 Kalisz

20. Kamińska Aleksandra SP 18 Kalisz

21. Wacowska Wiktoria SP 8 Kalisz

22. Janiak Julia SP 24 Kalisz

23. Jaszczak Martyna SP 12 Kalisz

24. Stein Amelia SP 13 Kalisz

25. Kural Anastazja SP 13 Kalisz

26. Makles Agata SP 13 Kalisz

27. Ostrowska Malwina SP 24 Kalisz

28. Wiśniewska Zofia SP 17 Kalisz

29. Ludwiczak Alina SP 15 Kalisz

30. Bogucka Maja SP 5 Koło

31. Nowicka Julia SP 24 Kalisz

32. Kubicka Laura SP 24 Kalisz

33. Jezierska Oliwia SP 18 Kalisz

34. Klama Malwina SP Skalmierzyce

35. Maryniaczyk Julia SP 7 Kalisz

36. Mosiołek Nadia SP 8 Kalisz

37. Kraszewska Julia SP 14 Kalisz

38. Wasiak Oliwia SP 24 Kalisz

39. Kubiak Maja SP 2 Kalisz

40. Woźniak Nikola SP 7 Kalisz

41. Wasylów Julia SP 3 Kalisz

42. Gawianowska Martyna SP 24 Kalisz

43. Paszeka Emilia SP 24 Kalisz

44. Pałys Zofia SP 9 Kalisz

45. Gołąb Wiktoria SP 18 Kalisz

46. Śledź Amelia SP 18 Kalisz

47. Piorun Malwina SP 8 Kalisz

48. Rudowicz Martyna SP 24 Kalisz

49. Juszczak Martyna SP 7 Kalisz

50. Widelska Martyna SP 9 Kalisz

51. Kowalska Alicja SP 8 Kalisz

52. Kaczała Natalia SP 2 Kalisz

53. Palimąka Estera SP 13 Kalisz

54. Ketner Olivia SP 2 Kalisz

55. Ciszek Martyna SP Piotrów

56. Korpik Beata SP 14 Kalisz

57. Olczyk Weronika SP 5 Koło

58. Król Weronika SP Godziesze

59. Grzesiak Alicja SP 13 Kalisz

60. Wierzchowska Hanna SP 7 Kalisz

61. Grenda Klaudia SP 8 Kalisz

62. Tomasik Wiktoria SP Zbiersk

63. Michalak Aleksandra SP 5 Koło

64. Cieślak Vanessa SP 18 Kalisz

65. Trzęsoska Zuzanna SP 18 Kaliszx

66. Biała Hanna SP 18 Kalisz

67. Sai Kateryna SP 18 Kalisz

68. Oliwiecka Zofia SP 3 Kalisz

69. Kamińska Paulina SP 18 Kalisz

70. Karolak Anastazja SP 18 Kalisz

71. Muszyńska Malwina SP SN Kalisz

72. Chudziak Vannessa SP 1 Kalisz

73. Szczech Laura SP 16 Kalisz

74. Kobza Patrycja SP 15 Kalisz

75. Nowicka Maja SP 15 Kalisz

 

XXXIX Bieg Ptolemeusza

Biegi Szkolne

 

 

Dziewczęta rocznik 2011-2012

1. Sipurzyńska Lena SP Mąkoszyce

2. Ostoj Samanta SP 3 Koźmin

3. Nowakowska Julia SMS Kokoro Łódź

4. Błaszczyk Maja SP 24 Kalisz

5. Grzegorek Oliwia SP 17 Kalisz

6. Jakóbczak Agnieszka SP Mąkoszyce

7. Woldańska Ewa SP 8 Kalisz

8. Józefiak Marta SP 8 Kalisz

9. Kranc-Orłowska Zuzanna SP 3 Kalisz

10. Fabisiak Zuzanna SP KSP Śrem

11. Szulgan Weronika Jagiellończyk Kalisz

12. Szczepaniak Zuzanna SP 18 Kalisz

13. Kuzia Iga SP 3 Koźmin

14. Osiewała Julia SP Skarszew

15. Tomaszewska Michalina SP SN Kalisz

16. Ubych Marta SP 3 Kalisz

17. Kamińska Joanna SP 18 Kalisz

18. Łuczak Zofia SP 10 Kalisz

19. Famulska Judyta SP 14 Kalisz

20. Wierzbicka Anita SP 18 Kalisz

21. Piechota Anna SP 8 Kalisz

22. Słowińska Aleksandra SP Kakawa Stara

23. Łagoda Wiktoria SP 7 Kalisz

24. Piękna Olga SP 16 Kalisz

25. Walczak Anastazja AP 18 Kalisz

26. Śnieg Jagoda SP 17 Kalisz

27. Szulc Antonina SP 18 Kalisz

28. Matuszak Marcelina SP 12 Kalisz

29. Kliber Natasza SP 2 Kalisz

30. Nieborak Gabriela SP 18 Kalisz

31. Ambroźak Julia SP 15 Kalisz

32. Hęś Zuzanna SP 10 Gniezno

33. Kuczyńska Aleksandra SP 14 Kalisz

34. Szcześniak Anna SP 8 Kalisz

35. Witczak Anna SP 13 Kalisz

36. Marcinkowska Julia SP 12 Kalisz

37. Bortecka Gloria SP 15 Kalisz

38. Bogucka Kinga SP 5 Koło

39. Łagoda Aleksandra SP 7 Kalisz

40. Walczak Wiktoria SP 24 Kalisz

41. Kolska Martyna SP 18 Kalisz

42. Nowicka Zuzanna SP Skalmierzyce

43. Dziergwa Wiktoria SP 15 Kalisz

44. Frasunkiewicz Emilia SP 18 Kalisz

45. Ignasiak Ola ZSP nr 4 Kalisz

46. Załomska Aleksandra SP 14 Kalisz

47. Kurpik Julia SP SN Kalisz

48. Małecka Klara SP SN Kalisz

49. Filipiak Zofia SP 14 Kalisz

50. Sotkiewicz Aleksandra SP 18 Kalisz

51. Tomaszewska Anna SP Króla Dawida Poznań

52. Waselak Wiktoria SP 18 Kalisz

53. Walczyńska Marcelina SP 18 Kalisz

54. Garbowicz Sara SP 10 Kalisz

55. Pietrzykowska Zofia SP SN Kalisz

56. Górska Oliwia SP 18 Kalisz

57. Krystek Natalia SP 14 Kalisz

58. Manikowska Gabriela SP 13 Kalisz

59. Paceś Natasza SP 16 Kalisz

60. Szurczak Agata SP 24 Kalisz

61. Stamirowska Nicole SP 18 Kalisz

62. Włodarska Ada SP 16 Kalisz

63. Bronz Liliana SP 17 Kalisz

64. Kubasik Zofia SP 17 Kalisz

65. Pawlak Maja SP 17 kalisz

66. Husak Blanka SP 17 Kalisz

67. Wojnicz Hanna SP 10 Kalisz

68. Józefowska Agata SP 8 Kalisz

69. Jaworowicz Wiktoria SP XX Kalisz

70. Kupczyk Oliwia SP 7 Kalisz

71. Drobnik Nadia SP 8 Kalisz

72. Szperzyńska Wiktoria SP 15 Kalisz

73. Wojtczak lena SP 15 Kalisz

74. Banach Alicja SP 15 Kalisz

75. Kubiak Lena SP 8 Kalisz

76. Jamszoł Marta SP SN Kalisz

77. Minta Weronika SP 8 Kalisz

78. Przybył Hanna SP 13 Kalisz

79. Łukaszczyk Antonina SP 17 Kalisz

80. Siwińska Paulina SP 17 Kalisz

81. Pplajzer Amelia SP 17 Kalisz

82. Pipia Łucja SP 17 Kalisz

83. Kaźmierczak Amelia SP 13 Kalisz

84. Leszczewska Amelia SP 13 Kalisz

85. Leśniewicz Lena SP 18 Kalisz

86. Wydrych Julia SP 18 Kalisz

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top