KOMUNIKAT KOŃCOWY- HALOWE MISTRZOSTWA KALISZA W LA

szkoła imie nazwisko rok kategoria czas miejsce  pkt                
3lo anna sobiś 2004 chód 06:40:00 1 9                
TEB wiktoria torbiarczyk 2004 chód 07:04:00 2 7                
3lo agnieszka wierzba 2004 chód 07:04:00 3 6                
TEB wiktoria szalska 2004 chód 07:23:00 4 5                
teb julia witczek 2004 chód DNS                  
                               
                               
              pkt                
2lo maria przybył 2004 60m 11;15 1 9                
2lo klaudia bartczak 2004 60m 11;92 2 7                
ZSTE Gabriela Sobczak 2002 60m 12;45 3 6                
2lo patrycja jopek 2002 60m 12;76 4 5                
ZSTE zuzanna klupa 2001 60m 12;83 5 5                
3lo martyna  staszek 2004 60m 12;87 6 4                
4lo Katarzyna  Piwońska 2004 60m 13;06 7 4                
TEB ewa  akulicz 2003 60m DNS                  
ZSTE zuzanna sitow 2002 60m DNS                  
                               
                               
              pkt                
ZSTE Adam Urban 2004 60m ppł 11;04 1 9                
ZSTE Marcin Janczak 2003 60m ppł 11;34 2 7                
2lo Michał Pietrzak 2004 60m ppł 11;47 3 6                
ZSTE aleksander Bodylski 2004 60m ppł 13;34 4 5                
2lo Wiktor krzesiński 2004 60m ppł 11;71                  
ZSTE Igor pigułowski 2001 60m ppł DNS                  
ZSTE Patryk Kruszewski 2001 60m ppł DNS                  
ZSTE Patryk Woźnicki 2002 60m ppł DNS                  
                               
              pkt                
2lo Karolina Sołtysiak 2001 300m 52;81 1 9                
2lo Patrycja  Brzezińska 2002 300m 54;84 2 7                
ZSP2 Adrianna Paszczyńska 2002 300m 55;46 3 6                
2lo Marika Sadłowska 2001 300m 55;59 4 5                
ZSTE Aleksandra Siewińska 2003 300m 56;32 5 5                
ZSGH Nikola Marciniak 2002 300m 57;21 6 4                
ZSGH Ewa Tomczyk 2002 300m 57;40 7 4                
TEB Paulina Żubrowska 2004 300m 1;00;32 8 2                
TEB Wiktoria Torbiarczyk 2001 300m DNS                  
5lo Martyna Tregonow 2004 300m DNS                  
ZSGH Emilia Karska 2001 300m DNS                  
                               
              pkt                
3lo Kacper Górski 2001 300m 41;84 1 9                
3lo Bartosz Rzadkowolski 2002 300m 42:85 2 7                
zste Radosłąw  Stepień 2001 300m 43:01.23 3 6                
ZSP2 Adrian Grala 2001 300m 43;75 4 5                
2lo Szymon Porada 2001 300m 44;30 5 5                
1lo Piotr  Olczak 2003 300m 45;08 6 4                
ZSP2 Damian Bora 2004 300m 45;50 7 4                
ZSTE Wojciech Zieliński 2001 300m 45;86 8 2                
ZSGH Fabian Łuczek 2004 300m 46;24 9 2                
3lo Jan Kardaś 2003 300m 47;04 10 1                
ZSP2 Michał Walczyński 2003 300m 47;21 11 1                
ZSTE Mateusz Meron 2001 300m 48;00 12 1                
ZSTDK Kacper Kozłowski 2002 300m 48;86 13 1                
2lo Kacper Kowalczyk 2004 300m 49;11 14 1                
ZSTDK Piotr  Maniewski 2003 300m 49;26 15 1                
ZSTDK Szymon Matuszek 2003 300m 49;86 16 1                
ZSZ Patryk Piotrowski 2002 300m 51;30 17 1                
5lo Maciej Kiełbasa 2004 300m 53;02 18 1                
2lo Alesky  Jędrzejczyk 2004 300m 53;86 19 1                
TEB Jakub  Janczak 2004 300m 1;00;77 20 1                
ZSZ Kamil Rybarczyk 2002 300m DNS                    
ZSGH Adam Wajchert 2004 300m DNS                    
1lo Filip Szafran 2002 300m DNS                    
                               
              pkt                
2lo Wiktoria Szymońska 2002 600m 2;00;58 1 9                
1lo Izabela Mazurowska 2004 600m 2;00;61 2 7                
2lo Amelia Fiechowska 2004 600m 2;08;56 3 6                
2lo Weronika Tomaszewska 2002 600m 2;09;36 4 5                
ZSGH Amelia Baszczyńksa 2002 600m 2;21;84 5 5                
ZSZ Wiktoria Nowakowska 2001 600m 2;26;43 6 4                
ZSGH Natalia Przybył 2002 600m 2;27;24 7 4                
TEB Karolina Mendyka 2004 600m 2;51;00 8 2                
TEB Gabriela Kołodziejczak 2004 600m 2;55;00 9 2                
ZSZ Natalia Wojtczak 2003 600m DNS                    
5lo Anna Kasperczak 2002 600m DNS                    
                pkt              
          eliminacje finał miejsce                
ZSTE Mateusz Kossowski 2002 60m 7;35 7;26 1 9              
ZSP2 Jakub Szymczak 2002 60m 7;08 7;34 2 7              
ZSP2 Jakub Mikołajewski 2001 60m 7;05 7;48 3 6              
ZSTE Michał Raszkowski 2001 60m 7;30 7;53 4 5              
ZSTE Tobiasz  Wróbleski 2003 60m 7;10 7;54 5 5              
3lo Jędrzej Raczyk 2004 60m 7;38 7;56 6 4              
2lo Piotr Goździewicz 2001 60m 7;64    7 4              
ZSP2 Marcin Rosiński 2001 60m 7;65   8 2              
1lo Wiktor Wilczyński 2003 60m 7;74   9 2              
3lo Dawid  Łuszczek 2003 60m 7;76   10 1              
ZSGH Krystian Lubla 2004 60m 7;81   11 1              
ZSTDK Maciej Tomczak 2002 60m 7;86   12 1              
3lo Michał Rogacki 2002 60m 7;90   13 1              
5lo Jakub Jaśkiewicz 2004 60m 7;93   14 1              
ZSGH Szymon Urbaniak 2000 60m 7;94   15 1              
ZSTE Patryk Stasiak 2004 60m 7;95   16 1              
5lo Bartosz  Karkoszka 2004 60m 7;96   17 1              
2lo Szymon Filipowicz 2001 60m 8;00   18 1              
ZSGH Jakub Szableski 2003 60m 8;15   19 1              
2lo Jakub Kit 2001 60m 8;16   20 1              
4lo Łukasz Lazerowicz 2002 60m 8;17   21 1              
5lo Wiktor Tomasik 2003 60m 8;18   22 1              
2lo Mikołaj Suchecki 2004 60m 8;20   23 1              
ZSZ Filip Król 2002 60m 8;35   24 1              
ZSZ Arkadiusz Jarych 2001 60m 8;61   25 1              
ZSZ Wiktor Smuś 2001 60m DNS                    
TEB Jakub Olech 2004 60m DNS                    
TEB Dawid  Witkowski 2004 60m DNS                    
1lo Eliasz Kosołka 2003 60m DNS                    
1lo Miłosz Czerniak 2003 60m DNS                    
                               
        60m eliminacje finał miejsce pkt              
3lo Karolina Goral 2002 60m 8;81 8;82 1 9              
5lo Paulina Dulas 2004 60m 8;96 8;83 2 7              
2lo Aleksandra Salomon 2004 60m 8;80 8;84 3 6              
3lo Julia Szymańska 2001 60m 8;77 8;92 4 5              
2lo Alicja Bruś 2004 60m 8;91 9;08 5 5              
ZSP2 Paulina Wiśniewska 2002 60m 8;84 9;20 6 4              
TEB Sandra Budzińska 2004 60m 10;25   21 1              
ZSZ Wereonika Gawłowicz 2001 60m 9;10   7 4              
ZSTE Wiktoria Majchrzek 2001 60m 9;11   8 2              
ZSP2 Malwina Olszewska 2004 60m 9;20   9 2              
ZSGH Emilia Kubis 2002 60m 9;22   10 1              
4lo Julia Krążyńska 2001 60m 9;30   11 1              
4lo Eliza Stobienia 2004 60m 9;44   12 1              
5lo Dominika Zdun 2003 60m 9;45   13 1              
ZSTE Gabriela Kupajczyk 2002 60m 9;50   14 1              
1lo Martyna Skarupa 2003 60m 9;57   15 1              
ZSGH Natalia Greber 2001 60m 9;71   16 1              
4lo Zuzanna Sowińska 2004 60m 9;73   17 1              
5lo Kornelia Piech 2004 60m 9;75   18 1              
ZSGH Katarzyna Wolniaczyk 2003 60m 9;80   19 1              
TEB Martyna Pietrzek 2003 60m 9;98   20 1              
2lo Anna Chrzanowska 2002 60m DNS                    
3lo Gabriela Gądek 2001 60m DNS                    
ZSZ Patrycja Dziubińska 2002 60m DNS                    
TEB Gabriela Mondrzeń 2003 60m DNS                    
4lo Julia Lepsik 2004 60m DNS                    
3lo Amelia Wojtczak 2005 60m DNS                    
                               
                               
        eliminacje miejsce                    
ZSTE Jan  Nowak 2004 3;03;21 1 1000M 9                
3lo Wiktor Bogacki 2004 3;05;42 2 1000M 7                
ZSP2 Daniel Korczyński 2003 3;05;96 3 1000M 6                
3lo Jakub Marciniak 2002 3;07;55 4 1000M 5                
5lo Jakub Krysiak 2001 3;12;73 5 1000M 5                
ZSP2 Bartosz Wawrzyniak 2003 3;18;22 6 1000M 4                
ZSP2 Mikołaj  Staszek 2002 3;20;63 7 1000M 4                
ZSTE Jakub Osajda 2003 3;21;18 8 1000M 2                
zsgh Bartosz Haładyn 2003 3;24;25 9 1000M 2                
2lo Piotr Molka 2002 3;25;68 10 1000M 1                
2lo Michał Feupier 2002 3;27;79 11 1000M 1                
2lo Klaudiusz Kudła 2004 3;29;74 12 1000M 1                
5lo Dawid Pawlaczyk 2002 3;33;48 13 1000M 1                
ZSTDK Marek weber 2003 dns 0 1000M 1                
zsgh Mateusz Andrzejczuk 2003 3;41;69 14 1000M 1                
2lo Bartosz Małyjasiak 2002 3;41;74 15 1000M 1                
ZSZ Patryk Juszczak 2004 3;58;79 16 1000M 1                
1lo Mateusz Bruś 2003 4;00;92 17 1000M 1                
4lo Maciej Łazarek 2003 4;20;22 18 1000M 1                
ZSZ Jan  Wepruszewski 2004 4;54;97 19 1000M 1                
ZSTE Jakub Mucha 2003 DNS   1000M                  
zsgh Filip Brożka 2003 DNS   1000M                  
2lo Adrian Nyszkiewicz 2001 DNS   1000M                  
ZSTDK Igor Litwin 2002 DNS   1000M                  
                               
                               
ZSTDK Marek Weber 2003 6;53;14 1 2000M 9                
ZSTDK Łukasz Włosik 2003 7;04;68 2 2000M 7                
3lo Wojciech Janczak 2002 7;10;04 3 2000M 6                
ZSP2 Bartek Grudziński 2003 7;10;48 4 2000M 5                
ZSP2 Piotr Kaczmarek 2002 7;14;14 5 2000M 5                
3lo Michał Klatkowski 2002 7;15;51 6 2000M 4                
2lo Mateusz Laskowski 2001 7;44;30 7 2000M 4                
2lo Mieszko Jaskiewicz 2002 07:46,3 8 2000M 2                
ZSZ Szymon Adamiak 2001 DNS   2000M                  
ZSZ Kacper Mikołajczak 2002 DNS   2000M                  
ZSTE   Nowicki 2002 DNS   2000M                  
ZSTE   Jarząb 2001 DNS   2000M                  
      2001 DNS   2000M                  
ZSTE Jakub Wróble 2001 DNS   2000M                  
ZSTDK Piotr Molka 2003 DNS   2000M                  
                               
                               
                               
2lo Paulina Jaśkiewicz 2002 3;50;85 1 1000M 9                
2lo Natalia Marciniak 2004 3;50;90 2 1000M 7                
1lo Olga Odziemek 2004 3;51;20 3 1000M 6                
ZSGH Natalia Felerowicz 2003 3;51;55 4 1000M 5                
1lo Gabriela Kubczyk 2003 3;52;91 5 1000M 5                
5lo Daria Graczykowska 2004 4;12;62 6 1000M 4                
ZSGH Gabriela Parczyńska 2001 4;42;32 7 1000M 4                
TEB Julia Nowicka 2004 4;43;73 8 1000M 2                
5lo Daria Jewesik 2003 4;50;80 9 1000M 2                
2lo Zuzanna Domżol 2001 DNS   1000M                  
3lo Aleksnadra Bałwas 2002 DNS   1000M                  
1lo Julia Księżek 2003 DNS   1000M                  
                               
                               
                               
Kobiety Szkoła         Sztafeta  4×200                
  2lo     2;15;50 1   9                
  ZSP2     2;18;59 2   7                
  ZSTE     2;21;54 3   6                
  3lo     2;23;30 4   5                
  5lo     DNS DNS                    
                               
Meżczyźni         Sztafeta 4×200                
  3lo     1;51;75 1   9                
  ZSTE     1;53;14 2   7                
  ZSP2     1;53;18 3   6                
  ZSTDK     1;59;18 4   5                
  2lo     2;00;28 5   5                
                               
                               
                               
                               
                               
        1 2 3 4 5 6 7 miejsce   punkty    
ZSGH Justyna Kuświk 2001 x 401 458 x x x 458 1 skok w dal 9    
ZSP2 Magdalena Pejaś 2004 390 399 422 425 422 421 425 2 skok w dal 7    
5lo Kaja Sałata 2002 395 x 400 400 400 407 407 3 skok w dal 6    
2lo Iwona Tomczak 2001 x x x x x x x   skok w dal 0    
2lo zuzanna Jasińska 2004 376 360 400 388 377 377 400 5 skok w dal 5    
5lo Nikola Szurmińska 2003 x x x x x x x   skok w dal 0    
ZSTE Nikola Jaźwiec 2003 x x x x x x x   skok w dal 0    
ZSGH Iwona Kuświk 2003 x 375 334 381 407 370 407 4 skok w dal 5    
2lo Anna Jankowich 2003 346 333 274 391 x x 391 6 skok w dal 4    
                               
                               
        130cm 135cm 140m 145cm 150cm 155cm 160cm 165cm 170cm 175cm miejsce  
1lo Piotr Olczak 2003 O O O O O XO O XO XXO 1 9
ZSGH Eryk  Korko 2004 XO O O O O O O O XXX 2 7
ZSTE Eryk  Ubych 2001 O O XO O O O O XO XXX 3 6
1lo Wojciech Milewski 2003 O O O O O O O XXX 4 5
4lo Michał Kluszczyński 2003 O XO O O O O XXX 5 5
4lo Michał Krenc 2003 O O O O XXO O XXX 5 5
2lo Eryk  Szczot 2004 O O XO O XO XO XXX 5 5
2lo Daniel Dudek 2002 O O O O XXO XXO XXX 5 5
ZSTE Marcin Gneliński 2002 O O O O O XO XXX 5 5
5lo Jan Przepiórka 2003 O O O O O XO XXX 5 5
ZSTDK Adam  Kurzawa 2002 O XO O O XO XXX 6 4
ZSTDK Kacper Kozłowski 2002 O O O XO XXX 7 4
ZSGH Klaudiusz Mokszycki 2004 DMS    
                               
        120cm 125cm 130cm 135cm 140cm miejsce            
2lo Weronika Holenc 2003 O O O O XXX 1 9          
3lo Amelia Wojtczak 2005 O XO XXO XXX   2 7          
5lo Natalia Szymaszek 2004 XO O XXX 3 6          
5lo Laura Ulatowska 2004 DNS              
3lo Zuzanna Ignaszak 2002 DNS              
4lo Eliza Stobiemia 2004 DNS              
2lo Edyta Jakubek 2004 XXX              
1lo Beata Machelak 2003 XXX              
ZSGH Oliwia Moras 2003 XXX              
ZSTE Klaudia Krzyżaniak 2002 DNS                
                               
                               
                               
                               
ZSP2 Kacper Mrula 2001 607 614 634 615 626 631 634 1 9      
ZSTE Damian Snieguła 2000 x 632 x x 570 x 632 2 7      
ZSTDK Marek Weber pk 2003 x 476 553 547 565 x 565 pk 6      
2lo Kacper Kołaczek 2002 539 534 x 544 515 x 563 3 5      
ZSP2 Szymon Jaskuła 2002 507 530 492 533 559 535 559 4 5      
ZSTE Mikołaj Wdowczyk 2002 519 536 489 539 546 545 546 5 4      
ZSTE Hubert Piertrsiek 2001 465 496 513         pk 4      
ZSGH Fabian Łuczak 2004 509 502 x         7 2      
ZSGH Marcin Zdobych 2000 501 501 431 x       8 2      
ZSTDK Piotr Maniewski 2003 471 491 470         9 1      
1lo Alan Pichur 2002 482 482 485 478       10 1      
5lo Mateusz Kliszewski 2001 466 480 456         11 1      
ZSTDK Szymon Matuszak 2003 479 473 459         12 1      
2lo Bartosz Łajs 2004 412 412 478 442       13 1      
1lo Krzysztof Skwerek 2002 421 394 385         14 1      
                               
                               
2lo Mikołaj nowostawski 2002 04:47 chód 1 9                
2lo Jan rosiewicz 2004 05:03 chód 2 7                
                               
                               
                               
  Klasyfikacja drużynowa:                          
                               
  dziewczyny:                            
                               
  I miejsce II LO 117 pkt                        
  II miejsce III LO 45 pkt                        
  III miejsce ZSGH 43 pkt                        
  IV miejsce V LO 26 pkt                        
  V miejsce ZSP 2 26 pkt                        
  VI miejsce ZSTE 25 pkt                        
  VIII miejsce TEB 22 pkt                        
  IX miejsce ZSZ 8 pkt                        
                               
  chłopcy:                            
  I miejsce ZSTE 88 pkt                        
  II miejsce ZSP 2 69 pkt                        
  III miejsce II LO 65 pkt                        
  IV miejsce III LO 54 pkt                        
  V miejsce ZST DK 34 pkt                        
  VI miejsce I LO 21 pkt                        
  VII miejsce ZSGH 19 pkt                        
  VIII miejsce V LO 13 pkt                        
  IX miejsce IV LO 11 pkt                        
  X miejsce ZSZ 3 pkt                        
  XI miejsce TEB 1 pkt                        
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top