KOMUNIKAT KOŃCOWY-SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

MISTRZOSTWA KALISZA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

                 
    PARK MIEJSKI-11.10.2019        
                 
                 
    IGRZYSKA DZIECI 8X800 m DZIEWCZYNY    
                 
                 
I miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14 awans do Finału wojewódzkiego  
II miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 16        
III miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12        
IV miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 17        
V miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 7          
VI miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18        
VII miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8          
VIII miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2          
IX miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24        
X miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24        
XI miejsce SP JAGIELLOŃCZYK          
                 
                 
                 
    IGRZYSKA DZIECI 8X800 CHŁOPCY    
                 
                 
                 
I miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14 awans do Finału wojewódzkiego  
II miejsce SZKOA PODSTAWOWA nr 18          
III miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 17        
IV miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12        
V miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 16        
VI miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8          
VII miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10        
VIII miejsce SP JAGIELLOŃCZYK          
IX miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24        
X miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 7          
                 
                 
                 
  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 10X1000 m DZIEWCZYNY  
                 
I miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12 awans do Finału wojewódzkiego  
II miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 17        
III miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18        
IV miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8          
                 
                 
  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 10X1200 m CHŁOPCY  
                 
I miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 16 awans do Finału wojewódzkiego  
II miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14        
III miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 17        
IV miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18        
V miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8          
VI miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12        
VII miejsce-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10-DNS        
                 
                 
  LICEALAIDA 10X1000 m DZIEWCZYNY    
                 
                 
I miejsce II LO im. T.KOŚCIUSZKI     awans do Finału wojewódzkiego
II miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH    
 III miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH        
IV miejsce TEB EDUKACJA TECHNIKUM          
                 
  LICEALIADA 10X1200 m CHŁOPCY    
                 
                 
I miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ TECNICZNO ELEKTRONICZNYCH awans do Finału wojewódzkiego
II miejsce II LO im. T. KOŚCIUSZKI          
III miejsce III LO im.M.KOPERNIKA          
IV miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH nr 2      
V miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH DIECEZJI KALISKIEJ    
VI miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH        
VII miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH    
VIII miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH        
                 
                 
                 
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top