Tenis Stołowy IMS komunikat końcowy

Mistrzostwa Kalisza w Tenisie Stołowym Drużynowym

dziewcząt i chłopców

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Kalisz – 26.10.2019r.  – Szkoła Podstawowa  nr 4 w Kaliszu

 

dziewczęta

Szkoła Podstawowa Nr 8–Szkoła Podstawowa Nr 4      3 : 0  (2:0,2:0,2:0)

 

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 8 – Alicja Kaczmarek, Maja Nowostawska                                                     

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4 – Amelia Janiak, Eliza Smoliga

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4

 

 

chłopcy

Po rozegraniu meczów rundy eliminacyjnej systemem brazylijskim, wyłoniono czwórkę półfinalistów.

 

półfinał A

Szkoła Podstawowa Nr 10II–Szkoła Podstawowa Nr 10I      2:3  (2:0,1:2,0:2,2:0,0:2, )    

                                                                                                                                                     

półfinał B

Szkoła Podstawowa Nr 18I – Szkoła Podstawowa Nr 18II   3:0  (2:0,2:0,2:0)        

                                                                                                                                                                         

mecz o III miejsce

Szkoła Podstawowa  Nr 18I – Szkoła Podstawowa Nr 10II  3:2    (2:0,1:2,2:0,0:2,2:0)

                                                                                                                                                                                                                                                                   

mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 18I – Szkoła Podstawowa Nr 10I   3:1  (2:0,2:0,2:1) 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

 

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 18I – Kacper Smolarek, Julian Karolak                                                     

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10I – Maciej Bonikowski, Zbigniew Grabowski

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 18II – Michał Stefaniak, Wiktor Raczkowski                                                       

IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10II – Denis Berezovskyi, Kacper Skwarczyński

V-VI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 7I

                          Szkoła Podstawowa Nr 8I

VII- miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 7II

                        

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10

III-IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7

                            Szkoła Podstawowa nr 8

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top