DRUŻYNOWE PŁYWANIE -komunikat

 

Komunikat końcowy -Mistrzostwa Kalisza pływanie

 

  Mistrzostwa Kalisza w pływaniu drużynowym komunikat końcowy    
  12.11-AQUAPARK          
               
               
  LICEALAIDA DZIEWCZYNY 6X50 m        
               
  I miejsce – II LO1 02:49,4        
  II miejsce-II LO2   03:43,1        
  III miejsce I LO 03:50,0        
  IV miejsce III LO 03:50,1        
               
  LICEALAIDA CHŁOPCY 6X50 m          
               
  I miejsce – I LO 02:46,1        
  II miejsce-II LO2 III LO 02:48,5        
  III miejsce II LO 03:18,1        
  IV miejsce ZSTE 03:19,1        
  V miejsce -ZSP 2 DSQ        
               
  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ        
               
    DZIEWCZNY 6X50 m        
               
  I miejsce – SP 17   04:27,8      
  II miejsce-II LO2 SP 10   04:34,3      
  III miejsce EDUKATOR   05:57,4      
  IV miejsce SP 14   05:17,2      
               
    CHŁOPCY 6X50 m        
               
  I miejsce – SP 10   03:45,2      
  II miejsce-II LO2 SP 18   04:28,6      
  III miejsce SP 14   04:30,5      
               
    IGRZYSKA DZIECI        
               
    DZIEWCZYNY 6X25 m        
               
  I miejsce SP 8   01:43,7      
  II miejsce SP 10   02:05,8      
  III miejsce SP 17   02:19,8      
  IV miejsce SP 14   02:24,3      
  V miejsce SP 18   02:26,8      
               
    CHŁOPCY 6X25 m        
               
  I miejsce SP 8   01:42,4      
  II miejsce SP 10   01:53,1      
  III miejsce SP 18   02:03,4      
  IV miejsce EDUKATOR   02:03,6      
  V miejsce SP 18   02:16,4      
               
               
  Starty indywidualne-LICEALIADA        
               
  STYL DOWOLNY CHŁOPCÓW 50m        
               
  I miejsce – ŁUKASZ KARDOLIŃSKI   III LO 26,61  
  II miejsce OLAF STANISZEWSKI   I LO 28,19  
  III miejsce TOMASZ WOJCIESZAK   ZSP 2 33.24  
  IV miejsce -SZYMON DERBICH     II LO 33,46  
  V miejsce WIKTOR WĄGROWSKI   ZSTE 35,57  
               
  STYL GRZBIETOWY CHŁOPCÓW 50 m        
               
  I miejsce PATRYK KRAWCZYK   II LO 31,19  
  II miejsce CEZARY WYTWER   I  LO 32,71  
  III miejsce MAX MOCZULSKI   ZSTE 37,93  
               
               
  STYL MOTYLKOWY CHŁOPCÓW 50 m        
               
  I miejsce MICHAŁ SIP     III LO 29,36  
  II miejsce WIKTOR BISKUP   ZSP 2 32,27  
  III miejsce MATEUSZ MOCZULSKI   II LO 35,11  
  IV miejsce MARCIN SADOWSKI   ZSTE 36,21  
               
  STYL KLASYCZNY CHŁOPCÓW 50 m        
               
  I miejsce MACIEJ ŁUBIK     ZSTE 38,05  
  II miejsce SZYMON ŚWIDERSKI   I LO 38,86  
  III miejsceTOMASZ SMOLIGA     II LO 39,6  
               
  STYL DOWOLNY DZIEWCZĄT 50 m        
               
  I miejsce ZUZANNA DOMŻOL   II LO 31,31  
  II miejsce AGNIESZKA WIERZBA   III LO 40,59  
  III miejsce ŁUCJA ŻŁOBIŃSKA   I LO 41,01  
               
  STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĄT   50 m    
               
  I miejsce MARTYNA JAKUBCZAK   II LO 31,23  
  II miejsce ZUZANNA GRABOWSKA   I LO 01:01,3  
               
  STYL MOTYLKOWY DZIEWCZĄT 50m        
               
  I miejsce JULIA MAIK     II LO 30,15  
  II miejsce GABRIELA KUBCZYK   I LO 32,54  
               
  STYL KLASYCZNY DZIEWCZĄT 50 m        
               
  I miejsce NATALIA GRZELCZYK   II LO 41,63  
  II miejsce MARTYNA PAWELEC   III LO 42,53  
               
               
               
               
               
               
               
               
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top