Halowe Mistrzostwa Kalisza w Lekkiej Atletyce IMS komunikat końcowy

Mistrzostwa Kalisza w Lekkiej Atletyce Halowej
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz – 08.11.2019 – hala OSRiR
                 
dziewczęta              
                 
Miejsce Nazwisko i Imię rok ur. Szkoła Wynik Wynik F  
                 
  w dal            
1 Goździewicz Julia   2005 17 4.15    
2 Dobrasiak Nadia   2006 17 4.01    
3 Antkowiak Klaudia   2006 18 3.97    
4 Nawrocka Zuzanna   2006 18 3.94    
5 Kowalska Aleksandra   2006 8 3.90    
6 Chabierska Aleksandra   2006 10 3.12    
                 
  wzwyż            
1 Juszczak Oliwia   2005 16 1.25    
2 Dobrowolska Wiktoria   2005 17 1.25    
3 Pacholska Oliwia     17 1.20    
3 Powązka Wiktoria   2006 8 1.20    
5 Walczak Wiktoria   2006 10 1.20    
6 Boik Oliwia     2006 18 1.20    
7 Lange Aleksandra   2006 8 1.15    
8 Pantofel Gabryela   2005 16 1.10    
                 
  60m              
1 Oliwiecka Wiktoria   2006 7 8.80 8.80  
2 Stasiak Karolina   2006 12 9.07 8.85  
3 Lausz Natalia   2005 7 8.99 9.13  
4 Młynek Nikola   2005 18 9.18 9.21  
5 Dobrasiak Nadia   2006 17 9.25 9.22  
6 Kowalska Aleksandra   2006 8 9.25 9.25  
7 Boik Oliwia     2006 17 9.28    
               
  300m            
1 Nawrocka Zuzanna   2006 18 54.80    
2 Zielińska Aleksandra     10 55.25    
3 Frąszczak Joanna     17 56.05    
4 Kubera Natalia     17 57.20    
5 Przybylska Julia   2006 16 58.60    
6 Powązka Wiktoria   2006 8 58.85    
7 Dworczyk Oliwia   2006 18 1:02.30    
8 Morawska Oliwia   2006 16 1:05.20    
9 Lenge Aleksandra   2006 8 1:07.14    
                 
  600m            
1 Goździewicz Julia   2005 17 1:59.70    
2 Krzysztofowicz Oliawia   2006 12 2:09.60    
3 Kaftanowicz Weronika     17 2:17.80    
4 Lichosyt Aleksandra   2006 8 2:27.50    
5 Szczerek Maja   2006 10 2:30.50    
6 Łazik Natalia   2006 10 2:33.30    
                 
  1000m            
1 Antkowiak Klaudia     18 3:46.65    
2 Bednarek Marta     10 4:27.85    
3 Wojtaszek Ada     10 4:33.65    
                 
  60mppł            
1 Dobrowolska Wiktoria     17 12.45    
2 Odziemska Amelia   2006 18 12.67    
3 Winicka Maja     10 12.92    
4 Chlasta Maja   2006 18 13.22    
5 Walczak Wiktoria     10 13.45    
6 Juszczak Oliwia   2005 16 13.53    
7 Matysiak Agata   2006 8 15.54    
                 
  chód 1km            
1 Wiśniewska Emila   2005 17 5:09.40    
2 Tomaszewska Paulina     17 5:28.28    
3 Radajak Nikola   2005 12 6:38.08    
4 Staszak Ewelina   2006 8 6:43.80    
5 Janicka Anna   2005 18 6:59.50    
6 Matysiak Agata   2006 8 7:08.99    
                 
  sztafeta 4x200m            
                 
1 SP 18   2:17.87          
2 SP 17   2:19.86          
3 SP 8   2:33.91          
4 SP 10   2:35.16          
5 SP 16   2:35.22          
                 
                 
chłopcy                
                 
Miejsce Nazwisko i Imię     rok ur. Szkoła Wynik Wynik F  
                 
  w dal              
1 Biś Jakub       16 5.20    
2 Rabiega Szymon     16 5.00    
3 Sobański Szymon   2006 8 4.70    
4 Viflinzides Bohdan   2005 18 4.62    
5 Kołodziejczak Wiktor   2006 18 4.48    
6 Urbaniak Jakub   2006 8 3.67    
                 
  wzwyż            
1 Chudaś Martin   2006 8 1.60    
2 Golicki Damian     16 1.45    
3 Olejnik Adam     16 1.45    
4 Stefeaniak Michał   2006 18 1.40    
5 Wróbel Marcel   2006 8 1.35    
6 Żyźniewski Jan   2005 18 1.25    
                 
    60m            
1 Rabiega Szymon     16 7.91 7.58  
2 Chudaś Martin   2006 8 7.68 7.75  
3 Dal Canton Maxymilian   2006 7 7.94 7.90  
4 Vifilinzides Bohdan   2005 18 8.05 8.08  
5 Pajer Kacper   2006 12 7.97 8.10  
6 Bliźniak Michał   2006 18 8.07 8.21  
7 Ozdowski Michał   2005 18 8.25    
8 Rubas Szymon   2005 7 8.60    
9 Śrama Artur   2005 8 9.10    
10 Woźniak Mateusz   2006 12 9.12    
11 Olek Grzegorz   2006 7 9.70    
12 Matuszczak Filip     10 9.90    
                 
  300m            
1 Biś Jakub       16 45.59    
2 Olejnik Adam     16 49.21    
3 Ciesielski Dawid   2005 7 51.30    
4 Kępa Oskar   2005 18 51.80    
5 Wałęsa Mateusz   2006 12 53.63    
6 Marciniak Kamil   2006 18 54.52    
7 Wolny Wiktor   2006 18 54.68    
8 Urbaniak Jakub   2006 8 57.35    
                 
  600m              
1 Kurcbach Alan   2005 18 1:56.37    
2 Wawrzonowski Hubert   2006 18 1:58.00    
3 Walas Tymoteusz     16 1:58.70    
4 Grabowski Jakub   2005 18 2:01.20    
                 
  1000m            
1 Gomułka Ksawery     16 3:21.07    
2 Sobański Szymon   2006 8 3:22.95    
3 Wojtczak Mikołaj     16 3:31.55    
4 Dusza Igor     2005 18 3:40.40    
5 Bruś Jakub       10 3:43.60    
6 Głuchowski Ignacy   2006 18 3:44.55    
7 Gołąb Max     2006 18 3:45.07    
8 Kliber Bartosz   2005 7 3:45.20    
                 
  60mppł            
1 Golicki Damian     16 10.94    
2 Wróbel Marcel   2006 8 11.85    
3 Niewiadomski Dawid     16 12.29    
4 Karolak Julian   2006 18 13.02    
                 
  chód 1km            
1 Żyżniewski Jan   2005 18 6:08.31    
2 Wywrocki Łukasz     16 6:20.14    
3 Kościelny Aleksander   2006 18 6:44.20    
                 
  sztafeta 4x200m            
                 
1 SP 16   2:04.91          
2 SP 18   2:08.05          
3 SP 8   2:10.37          
4 SP 7   2:12.75          
                 
                 
                 
                 
DNF – (Did not Finish) nie ukończył konkurencji          
DNS – (Did not Start) nie wystartował            
DSQ – (Disqualified) zdyskwalifikowany          
NOE – (Not Officially Entered) poza konkursem          
PK – (tylko na zawodach krajowych) poza konkursem        
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top