Reprezentacja miasta na halowy wielomecz LA-29.11.2019
DZIEWCZĘTA | ||||
60 pł | Wiktoria | Dobrowolska | SP17 | |
Amelia | Odziemska | SP18 | ||
Maria | Przybył | II LO | UKS-12 | |
Maja | Winicka | SP10 | ||
Klaudia | Bartczak | II LO | UKS-12 | |
60m | Wiktoria | Oliwiecka | SP7 | |
Maja | Gąsiorowska | SP14 | UKS-12 | |
Karolina | Stasiak | SP12 | ||
Natalia | Lausz | SP7 | ||
300m | Zuzanna | Nawrocka | SP18 | |
Natalia | Kubera | SP17 | ||
Aleksandra | Zielińska | SP10 | ||
Joanna | Frąszczak | SP17 | ||
600m | Julia | Goździewicz | SP17 | UKS-12 |
Izabela | Mazurowska | I LO | ||
Oliwia | Kaftanowicz | SP12 | ||
Weronika | Kaftanowicz | SP17 | ||
1000m | Klaudia | Antkowiak | SP18 | UKS-12 |
Olga | Odziemek | I LO | UKS-12 | |
Marta | Bednarek | SP10 | ||
w dal | Julia | Goździewicz | SP17 | UKS-12 |
Magdalena | Pejaś | ZSP2 | ||
Nadia | Dobrasiak | SP17 | ||
Klaudia | Antkowiak | SP18 | UKS-12 | |
wzwyż | Oliwia | Juszczak | SP16 | |
Wiktoria | Dobrowolska | SP17 | ||
Oliwia | Pacholska | SP17 | ||
Amelia | Wojtczak | III LO | ||
chód | Emilia | Wiśniewska | SP17 | UKS-12 |
Paulina | Tomaszewska | SP17 | ||
Nikola | Radajak | SP12 | ||
Anna | Sobiś | III LO | UKS-12 | |
sztafeta 4×200 | Julia | Goździewicz | SP17 | UKS-12 |
Maja | Gąsiorowska | SP14 | UKS-12 | |
Wiktoria | Oliwiecka | SP7 | ||
Natalia | Kubera | SP17 | ||
rez. | Izabela | Mazurowska | I LO | |
CHŁOPCY | ||||
60pł | Damian | Golicki | SP16 | |
Adam | Urban | ZSTE | ||
Marcel | Wróbel | SP8 | ||
Dawid | Niewiadomski | SP16 | ||
60m | Szymon | Rabiega | SP16 | |
Jędrzej | Raczyk | III LO | ||
Martin | Chudaś | SP8 | ||
Maxymilian | Dal Canton | SP7 | ||
300m | Jakub | Biś | SP16 | |
Damian | Bora | ZSP2 | ||
Adam | Olejnik | SP16 | ||
Dawid | Ciesielski | SP7 | ||
600m | Alan | Kurcbach | SP18 | |
Wiktor | Bogacki | III LO | ||
Hubert | Wawrzonowski | SP18 | ||
Tymoteusz | Walas | SP16 | ||
1000m | Jan | Nowak | ZSTE | UKS-12 |
Ksawery | Gomułka | SP16 | ||
Szymon | Sobański | SP8 | ||
Mikołaj | Wojtczak | SP16 | ||
w dal | Jakub | Biś | SP16 | |
Szymon | Rabiega | SP16 | ||
Fabian | Łuczak | ZSGH | ||
Szymon | Sobański | SP8 | ||
wzwyż | Martin | Chudaś | SP8 | |
Eryk | Korko | ZSGH | ||
Damian | Golicki | SP16 | ||
Adam | Olejnik | SP16 | ||
chód | Jan | Rosiewicz | II LO | UKS-12 |
Jan | Żyżniewski | SP18 | ||
Łukasz | Wywrocki | SP16 | ||
Aleksander | Kościelny | SP18 | ||
sztafeta 4×200 | Jan | Nowak | ZSTE | UKS-12 |
Szymon | Rabiega | SP16 | ||
Jakub | Biś | SP16 | ||
Jędrzej | Raczyk | III LO | ||
rez. | Damian | Bora | ZSP2 | |