Ergometr wioślarski – komunikat końcowy

MISTRZOSTWA KALISZA I POWIATU NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM   22.11.2019

KOMUNIKAT KOŃCOWY

SZTAFETY DZIEWCZĄT KL. VI (rocznik 2007)

I m – SP 15

II m – SP STOBNO SIÓDME

III m- SP 9

IV m – SP 10

V m – SP 4

VI m – SP 14

VII m – SP 8

VIII m- SP 12

IX m – SP 16

X m – SP 18

XI m – PRYWATNA SZKOŁA JAGIELOŃCZYK

XII m – SP 21

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2007

I miejsce – Julia Kasprzak – SP Stobno Siódme

II miejsce – Aleksandra Szymańska – SP Opatówek

III miejsce – Maria Goździńska – SP 15

 

SZTAFETY CHŁOPCÓW KL. VI ( rocznik 2007)

I m- SP 14 

I m- SP 15

III  m- SP 9

IV m- SP 8

V m- SP STOBNO

VI m- SP 12

VII m – SP 10

VIII m – SP 2

IX m – SP 16

X m – SP 18

XI m – PRYWATNA SZKOŁA JAGIELOŃCZYK

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2007

I miejsce – Krzysztof Grudziński – SP 15

II miejsce – Mikołaj Spławski – SP Stobno Siódme

III miejsce – Kacper Wódka – SP 14

 

 

SZTAFETY DZIEWCZĄT KL. VII (rocznik 2006)

I m – SP 14

II m – SP 12

III m – SP 10

IV m – SP 8

V m- SP 15

VI m – SP STOBNO SIÓDME

VII m – SP 9

VIII m – SP 21

IX m – SP 18

X m – PRYWATNA SZKOŁA JAGIELOŃCZYK

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2006

I m- Joanna Bajerska – SP 14

II m – Wiktoria Walczak – SP 10

III m – Judyta Bartczak – SP 12

 

 

SZTAFETY CHŁOPCÓW  KL. VII (rocznik 2006)

I m – SP 15

II m – SP 14

III m – SP 21

IV m – SP 12

V m – SP 2

VI m – SP 8

VII m – SP 9

VIII m – SP 18

IX m – SP STOBNO SIÓDME

X m – PRYWATNA SZKOŁA JAGIELOŃCZYK

XI m – SP 4

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2006

I m – Jakub Rynarzewski – SP 9

II m – Piotr Wojdziak – SP 2

III m – Kacper Śmiłowski – SP 21

 

SZTAFETY DZIEWCZĄT KL. VIII (rocznik 2005)

I m – SP 15

II m – SP 12

III m – SP 16

IV m – SP 8

V m – SP 9

VI m – SP 21

VII m – ZSP 4 (SP 13)

VIII m – SP STOBNO SIÓDME

IX m – SP 4

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2005

I miejsce – Monika Smoliga SP 15

II miejsce – Karolina Stasiak SP 12

III miejsce – Julia Bartczak SP 16

 

SZTAFETY CHŁOPCÓW  KL. VIII (rocznik 2005)

I m – SP STOBNO SIÓDME

II m – SP 9

III m – ZSP 4 ( SP 13)

IV m –SP 15

V m – SP 2

VI m – SP 16

VII m – SP 14

VIII m – SP 7

IX m – SP 8

X m – SP 12

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005

I miejsce – Maciej Bzderek – SP STOBNO SIÓDME

II miejsce – Mateusz Bielak – SP 14

III miejsce – Piotr Kłosiński – SP 9

 

 

SZTAFETY DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH  (rocznik 2004)

I m – IV LO

II m – ZS Ekonomicznych

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2004

I miejsce – Adriana Eberchart – IV LO

II miejsce – Patrycja Janusz – ZS Ekonomicznych

III miejsce – Amelia Ekiert – ZS Ekonomicznych

 

SZTAFETY CHŁOPCÓW  SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH  (rocznik 2004)

I m- ZS Ekonomicznych

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW  ROCZNIK 2004

I m-Bartosz Nowicki- ZS Ekonomicznych

II m – Dominik Pomykała – ZS Ekonomicznych

III m – Wiktor Wiertelak – ZS Ekonomicznych

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top