KOMUNIKAT KOŃCOWYMISTRZOSTWA KALISZA W LA-WERSJA ROBOCZA

 

 

        MISTRZOSTWA KALISZA W LEKKIEJ ATLETYCE        
                 
      02.10-STADION MIEJSKI      
                 
      IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ    
                 
                 
  Chód 1 km dz.            
                 
                 
I miejsce   PAULINA TOMASZEWSKA   SP 17   04:43,2
II miejsce   AMELIA PIETRZAK     SP 10   06:58,3
III  miejsce ANASTAZJA MORKOWSKA   SP 10   07:06,3
IV miejsce AMELIA BRUŚ     SP JAGIELLOŃCZYK 07:10,3
V miejsce   CHANEL LE GALL     SP 18   07:13,5
                 
                 
  Chód 2 km chł            
                 
I miejsce   JULIAN KURZAJEWSKI   SP JAGIELLONCZYK 14:07,7
                 
  80  m ppł dz.            
                 
                 
I miejsce   MAJA GĄSIOROWSKA   SP 14   13,61
II miejsce   AMELIA ODZIEMSKA   SP 18   16,02
III  miejsce WIKTORIA DOBROWOLSKA   SP 17   16,58
IV miejsce NATALIA ŁAZIK     SP10   17,77
V miejsce   OLIWIA PIEKARSKA   SP 8   18,02
VI miejsce MARIA WITCZAK     SP 12   18,08
VII miejsce KAMILA TOMCZAK     SP 17   19,33
VIII miejsce MAJA SZCZEREK     SP 10   23,04
IX miejsce ALICJA BŁASIAK     SP 18   28,79
                 
                 
  110 m ppł chł            
                 
I miejsce   JULIAN SYMANOWICZ   SP 18   19,81
II miejsce   MARCEL WRÓBEL     SP 8   21.52
III  miejsce BARTOSZ MARCINIAK   SP 8   24,11
IV miejsce OLIWIER SZYMAŃSKI   SP 18   25,06
                 
  100 m dz.              
                 
                 
I miejsce   ALEKSANDRA KOWALSKA   SP 8   14,59
II miejsce   NATALIA PRUS     SP 24   14,76
III  miejsce NADIA KRAJEWSKA   SP 8   15,75
IV miejsce OLIWIA GRZELAKOWSKA   SP 12   15,96
V miejsce   ANNA GRABOWSKA     SP 10   16,13
VI miejsce MARIA ŚWIĄDKOWSKA   SP 22   16,39
VII miejsce DARIA STASZAK     SP 14   16,41
VIII miejsce LENA TOMCZYK     SP 18   16,44
IX miejsce JULIA PIOTROWICZ     SP 17   16,65
X miejsce   MARTA BEDNAREK     SP10   17,02
XI miejsce AGNIESZKA WOŹNIAK   SP 22   17,41
XII miejsce KAROLINA PRYCZEK   SP JAGIELLONCZYK 17,48
XIII miejsce INGRID MUZA     SP 24   17,59
XIV miejsce MARTYNA WASILEWSKA   SP 22   17,85
                 
                 
                 
  100 m chł              
                 
                 
I miejsce   MICHAŁ MICZKO     SP 14   12,48
II miejsce   MICHAŁ BLIŹNIAK     SP 18   12,62
III  miejsce GRZEGORZ CIESIÓŁKA   SP 18   13,26
IV miejsce KAJETAN ZAWARTKA   SP 24   13,59
V miejsce   KACPER PAJER     SP 12   13,65
VI miejsce JAKUB POLLOK     SP 22   14,11
VII miejsce MATEUSZ MILWICZ     SP 12   14,34
VIII miejsce MARCEL SKRZYPIŃSKI   SP 8   14,98
IX miejsce BORYS KLESTA     SP 2   15,28
X miejsce   SEBASTIAN DURAJSKI   SP 10   17,21
XI miejsce MATEUSZ SZRAJER     SP 10   18,31
                 
                 
  300 m dz.              
                 
I miejsce   NATALIA KUBERKA     SP 17   53,72
II miejsce   PATRYCJA NOWICKA   SP 2   54,22
III  miejsce WIKTORIA KOŚCIELAK   SP 12   56,24
IV miejsce MAJA CHLASTA     SP 18   56.97
V miejsce   WERONIKA JÓŹWIAK   SP 14   57,02
VI miejsce OLIWIA SAŁDZIŃSKA   SP 8   59.38
VII miejsce ZUZANNA WARSZOWSKA   SP 24   59,51
VIII miejsce ALEKSANDRA CHABIERSKA   SP 18   60,44
IX miejsce NADIA KOLANOWSKA   SP 10   63,78
X miejsce   SOFIYA TUTSANIIVSKA   SP JAGIELLONCZYK 63.91
XI miejsce NATALIA BŁAŻEJEWSKA   SP 2   64,36
XII miejsce KLAUDIA BIEGLIK     SP 12   65,34
                 
  300 m chł              
                 
                 
I miejsce   JAKUB KAŁUŻNY     SP 17   43,81
II miejsce   MACIEJ KRASZEWSKI   SP 14   44,09
III  miejsce WIKTOR RACZKOWSKI   SP 18   44,36
IV miejsce SZYMON SIKORA     SP 10   44,68
V miejsce   NIKODEM BALCERZAK   SP 12   44,94
VI miejsce JAN SUCHORSKI     SP 2   45,13
VII miejsce KAMIL SZCZEPAŃSKI   SP 18   47,44
VIII miejsce JAKUB JAŚNIEWICZ   SP 17   47,92
IX miejsce OLIWIER WYRWICH   SP 10   48,16
X miejsce   PIOTR NOGAJ      SP 22   50,16
XI miejsce SZYMON SALWA     SP 12   51,45
XII miejsce HUBERT DOLAK     SP 2   53,14
XIII miejsce MARCEL KRAJEWSKI   SP 8   56,78
XIV miejsce MARCEL MILITOWSKI   SP JAGIELLOŃCZYK 59,32
                 
                 
  600 m dz.              
                 
                 
I miejsce   OLIWIA KRYSZTOFOWICZ   SP 12   02:01,0
II miejsce   NADIA ANDRZEJCZAK   SP 14   02:04,3
III  miejsce WERONIKA KAFTANOWICZ   SP 17   02:12,7
IV miejsce JULIA CHABIERSKA     SP 18   02:13,7
V miejsce   ZUZANNNA KLOCEK     SP 2   02:15,5
VI miejsce SARA CHMIELOWICZ   SP 12   02:20,2
VII miejsce ZOFIA MIELCZAREK     SP 18   02;33,1
VIII miejsce JULIA WOJTYŚ     SP 17   02:40,3
                 
                 
  1000 m chł            
                 
I miejsce   CYPRIAN GRZEGOREK   SP 17   03:19,5
II miejsce   IGOR MIKLAS     SP 12   03:25,8
III  miejsce SZYMON SOBAŃSKI     SP 8   03:27,9
IV miejsce SZYMON KASPRZAK   SP 8   03:30,4
V miejsce   SZYMON KRYSTEK     SP 14   03:31,4
VI miejsce KACPER GÓRSKI     SP 18   03:43,2
VII miejsce IGOR ANTCZAK     SP 18   03:49,8
VIII miejsce ADAM SROCZYŃSKI     SP 24   03:52,1
IX miejsce MACIEJ KOCIŃSKI     SP 10   04:08,8
X miejsce   MARCEL MADEJSKI     SP 10   04:26,4
XI miejsce JAKUB GRYNDA     SP 2   04:51,1
                 
                 
  kula chł.              
                 
I miejsce   FILIP MATUSZCZAK     SP 10   paź.66
II miejsce   WIKTOR MARCZAK     SP 17   9,44
III  miejsce KACPER JARYCH     SP 18   8,73
IV miejsce MICHAŁ ORDON     SP 14   8,25
V miejsce   HUBERT WAWRZONOWSKI   SP 18   8,51
VI miejsce ANTONI OWSIANY     SP 2   8,16
VII miejsce KAROL WAWRZYNIAK   SP 24   7,21
VIII miejsce WIKTOR GRZEGOREK   SP 13   7,15
IX miejsce MATEUSZ WOŹNIAK     SP 12   7,04
X miejsce   STANISŁAW WIELGOSZ   SP 13   5,08
                 
  skok wzwyż dz.            
                 
I miejsce   WIKTORIA NIEMIEC     SP 8   130
II miejsce   OLIWIA PACHOLSKA   SP 17   125
III  miejsce WIKTORIA POWĄZKA   SP 8   120
IV miejsce WIKTORIA WALCZAK   SP 2   115
V miejsce   AMELIA BICZYŃSKA     SP 14   110
V miejsce   OLIWIA  BOIK     SP 18   110
VII miejsce EWA BARWIŃSKA     SP 17   110
VIII miejsce KLAUDIA POLAŃSKA   SP 18   105
VIII miejsce KATARZYNA GRABOWSKA   SP 10   105
X miejsce   WIKTORIA MRÓZ     SP 12   100
                 
  skok wzwyż chł.            
                 
I miejsce   BARTOSZ KACZMAREK   SP 17   150
II miejsce   MICHAŁ GRABOWSKI   SP 8   140
III  miejsce MIKOŁAJ KRZYKACZ   SP 12   135
IV miejsce MICHAŁ STEFANIAK     SP 18   135
V miejsce   JAKUB GRUSZCZYŃSKI   SP 18   120
V miejsce   MICHAŁ GRABOWSKI   SP 8   120
VII miejsce FABIAN PAWELEC-JUSZCZAK   SP 12   120
                 
  kula dz.              
                 
                 
I miejsce   ZUZANNA DUSTER     SP 1   10,17
II miejsce   KAROLINA WOŹNIAK   SP 14   7,58
III  miejsce MAŁGORZATA ZIELIŃSKA   SP 10   7,42
IV miejsce PAULINA SOBOCIŃSKA   SP 8   6,93
V miejsce   ZUZANNA SOLAREK     SP18   6,69
VI miejsce ZOFIA PIETRZYKOWSKA   SP 2   6,47
VII miejsce AMELIA MACIEJEWSKA   SP8   6,21
VIII miejsce DOMINIKA GRYŃDZIŃSKA   SP 17   6,17
IX  miejsce JAGODA KRYMARYS   SP 18   5,98
X miejsce   WIKTORIA WIŚNIEWSKA   SP 13   5,88
                 
  w dal chł              
                 
                 
I miejsce   WIKTOR KOŁODZIEJCZYK   SP 18   486
II miejsce   KACPER SKORUPA     SP 12   469
III  miejsce ADAM ZACHER     SP 14   446
IV miejsce ALEKSANDER KISZKA   SP12   411
V miejsce   WIKTOR WOLNY     SP18   403
VI miejsce JAKUB URBANIAK     SP 8   375
VII miejsce FILIP MAZUROWSKI     SP JAGIELLONCZYK 367
VIII miejsce TARAS DUS     S[ 13   328
IX  miejsce KSAWERY KLIMEK     SP 13   322
                 
                 
  sztafeta szwedzka dz.          
                 
I miejsce   SP 14     03:01,8      
II miejsce   SP 8     03:04,4      
III  miejsce SP 18     03:18,6      
IV miejsce SP 12     03:31,3      
V miejsce   SP JAGIELLOŃCZYK 03:41,6      
                 
                 
  sztafeta szwedzka chł          
                 
I miejsce   SP 18     02:32,3      
II miejsce   SP 14     02:35,5      
III  miejsce SP 8     02:50,0      
IV miejsce SP 12     02:53,0      
V miejsce   SP JAGIELLOŃCZYK 03:24.34      
                 
                 
                 
                 
                 
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top