KOMUNIKAT MISTRZOSTW KALISZA W LA

Athletics Starting Blocks On Race Track
      MISTRZOSTWA KALISZA W LEKKIEJ ATLETYCE              
                     
    02.10-STADION MIEJSKI            
                     
    LICEALIADA              
                     
                     
  CHÓD DZ. 1 km                
                     
I miejsce   AMELIA BŁAŻEJEWSKA     IV LO 04:30,6   9
II miejsce   EMILIA WIŚNIEWSKA     II LO 04:32,0   7
III  miejsce ANNA SOBIŚ       III LO 05:33,1   6
IV miejsce ALEKSANDRA WAWRZYNIAK     V LO 06:18,6   5
V miejsce   ANNA WAWRZYNIAK     ZSTE 06:23,6   5
VI miejsce NATALIA WYBORNY       II LO 07:03,2   4
                     
                     
  110 m ppł chł.                
                     
I miejsce   ALEKSANDER GRZELCZAK     ZSTE 18.63   9
II miejsce   MIŁOSZ KLUSZCZYŃSKI     IV LO 19,03   7
III  miejsce JAN BIEDKA       ZSTE 20,21   6
IV miejsce WIKTOR KRZESIŃSKI     II LO 20,36   5
V miejsce   WIKTOR BOGACKI       III LO 20,44   5
VI miejsce MICHAŁ PAWLAK       ZSS 21,08   4
VII miejsce MICHAŁ PIETRZAK       II LO 21,54   4
                     
                     
                     
  80 m ppł dz.                
                     
                     
I miejsce   MARIA PRZYBYŁ       II LO 16,31   9
II miejsce   KLAUDIA BARTCZAK     II LO 16,52   7
III  miejsce GABRIELA SOBCZAK     ZSTE 17,62   6
IV miejsce ZUZANNA KLUPA       ZSTE 18,32   5
V miejsce   KATARZYNA PIWOŃSKA     IV LO 19,25   5
                     
  100 m dz.                  
                     
I miejsce   WIKTORIA OLIWIECKA     V LO 14,22   9
II miejsce   KAROLINA GORAL       III LO 14,84   7
III  miejsce PAULINA DULAS       V LO 14,99   6
IV miejsce ALEKSANDRA SALOMON     II LO 15,38   5
V miejsce   EMILIA KUBIS       ZSGH 15,51   5
VI miejsce WIKTORIA MAJCHRZAK     ZSTE 15,81   4
VII miejsce WIKTORIA GAWŁOWICZ     ZSS 15,98   4
VIII miejsce NADIA BŁASZCZYK       ZSS 16,01   2
IX miejsce WIKTORIA KENDLER     IV LO 16,35   2
X miejsce   PAULA UGORNA       ZSTE 16,69   1
XI miejsce ZOFIA DYBKOWSKA       II LO 16,81   1
                     
                     
  100 m chł.                
                     
                     
I miejsce   OSKAR CZEKAŁA       ZSZ 11,78   9
II miejsce   TOBIASZ WRÓBLEWSKI     ZSTE 12,18   7
III  miejsce ADAM ANDRZEJAK       III LO 12,41   6
IV miejsce PATRYK STASIAK       ZSTE 12,43   5
V miejsce   JEDRZEJ RACZYK       III LO 12,43   5
VI miejsce BARTOSZ KARKOSZKA     V LO 12,56   4
VII miejsce ANTONI SZURCZAK       V LO 12,58   4
VIII miejsce JAKUB MROWICKI       I LO 12,82   2
IX miejsce MARCIN JANKOWSKI     ZSS 13,14   2
X miejsce   FRANCISZEK KORNACKI     II LO 13,39   1
XI miejsce JAKUB MARSZAŁ       ZSS 13,41   1
XII miejsce NIKODEM MAŃKOWSKI     ZST DK 13,81   1
XIII miejsce KACPER GÓRSKI       II LO 14,04   1
XIV miejsce WOJCIECH SKORUPA     ZSGH 14,08   1
                     
  400 m chł.                
                     
                     
I miejsce   RADOSŁAW STEPIEŃ     ZSTE 58,77   9
II miejsce   JAKUB OSAJDA       ZSTE 61,71   7
III  miejsce MIŁOSZ CZERNIAK       I LO 61,96   6
IV miejsce KACPER JAŚKIEWICZ     ZSZ 62,17   5
V miejsce   JAKUB GRZESKIEWICZ     I LO 62,92   5
VI miejsce ADRIAN NYSZKIEWICZ     II LO 62,98   4
VII miejsce JULIAN KUCZYŃSKI       II LO 68,46   4
VIII miejsce KAMIL BŁASZCZYK       ZSS 73,56   2
IX miejsce KRYSTIAN SZCZEPANIAK     ZSZ 85,34   2
                     
                     
  400 m dz.                  
                     
I miejsce   JULIA GOŹDZIEWICZ     II LO 64,09   9
II miejsce   MAGDALENA ALEKSANDROWICZ   ZST DK 73,54   7
III  miejsce ANNA KASPERCZAK       V LO 75,98   6
IV miejsce WERONIKA GRUCA       III LO 76,19   5
V miejsce   JULIA MARCINIAK       ZSTE 76,55   5
VI miejsce KAJA SAŁATA       V LO 77,45   4
VII miejsce PATRYCJA BRZEZIŃSKA     II LO 78,34   4
VIII miejsce JULIA KRĄŻYŃSKA       IV LO 79,69   2
IX miejsce JULIA MALCZEWSKA     III LO 80,34   2
X miejsce   ZUZANNA WIETRZYK     I LO 83,33   1
XI miejsce ALEKSANDRA SIEMIŃSKA     ZSTE 85,45   1
                     
                     
  800 m dz.                  
                     
I miejsce   MAJA PACHOLSKA       II LO 02:41,3   9
II miejsce   OLGA ODZIEMEK       I LO 02:48,6   7
III  miejsce NATALIA FELEROWICZ     ZSGH 02:49,2   6
IV miejsce WIKTORIA SZYMAŃSKA     II LO 03:02,4   5
V miejsce   GABRIELA KUBCZYK     I LO 03:06,2   5
VI miejsce NIKOLA TUŁACZ       III LO 03:08,4   4
VII miejsce JOANNA BAJERSKA       V LO 03:20,6   4
VIII miejsce ELIZA STOBIENIA       ZSGH 03:21,9   2
IX miejsce ZUZANNA POGORZELEC     V LO 03:23,9   2
X miejsce   NATALIA FRATCZAK       ZSTE 03:57,1   1
                     
  800 m chł                  
                     
                     
                     
I miejsce   MAREK WEBER       ZST DK 02:06,5   9
II miejsce   JAN NOWAK       ZSTE 02:08,2   7
III  miejsce KSAWERY GOMUŁKA     VII LO SMS 02:14,5   6
IV miejsce MARCEL GWÓŹDŹ       ZSTE 02:22,5   5
V miejsce   BARTŁOMIEJ HAŁADYN     ZSGH 02:26,5   5
VI miejsce WIKTOR BURY       II LO 02:29,4   4
VII miejsce JAKUB GORZAŁA       ZSS 02.30,1   4
VIII miejsce MATEUSZ MIKOŁAJCZYK     ZSS 02:30,6   2
IX miejsce STEFAN KUCZYŃSKI     II LO 02:32,5   2
X miejsce   JAKUB JANISZEWSKI     V LO 02:38,5   1
                     
                     
  1 mila dz.                  
                     
I miejsce   KLAUDIA ANTKOWIAK     II LO 06:15,4   9
II miejsce   ZOFIA TARCHALSKA       III LO 07:00,9   7
III  miejsce PAULINA JASKIEWICZ     II LO 07:02,0   6
IV miejsce DARIA GRACZYKOWSKA     V LO 07:38,7   5
V miejsce   PATRYCJA PERSKAWIEC     V LO 07:50,5   5
VI miejsce MARIKA SKALSKA       I LO 07:58.4   4
                     
  1 mila chł.                
I miejsce   JACEK KOZICA       ZSS 04:59,3   9
II miejsce   MATEUSZ MARCINIAK     III LO 05:04,8   7
III  miejsce ŁUKASZ WŁOSIK       ZST DK 05:05,7   6
IV miejsce MATEUSZ OLSZYNA       III LO 05:20,2   5
V miejsce   JAKUB WALCZAK       II LO 05:21,5   5
VI miejsce DANIEL CHILCZER       ZSTE 05:29,3   4
VII miejsce CEZARY WYTWER       I LO 05:33,1   4
VIII miejsce MIKOŁAJ BIEDKA       ZST DK 05:35,6   2
IX miejsce MATEUSZ LASKOWSKI     II LO 06:01,3   2
X miejsce   MATEUSZ DUSZA       III LO 06:11,5   1
XI miejsce MATEUSZ BRUŚ       I LO 06:27,5   1
                     
                     
  sztafeta szwedzka dz.                
                     
I miejsce   II LO           02:54,1   9
II miejsce   III LO           03:01,4   7
III  miejsce I LO           03:04,5   6
                     
  sztafeta szwedzka chł                
                     
                     
I miejsce   III LO           02:15,9   9
II miejsce   ZSTE           02:16,2   7
III  miejsce ZST DK           02:25,2   6
IV miejsce ZSS           02:29,2   5
V miejsce   I LO           02:30,7   5
                     
                     
  chód 2 km chł                
                     
I miejsce   MIKOŁAJ NOWOSTAWSKI     II LO 09:50,4   9
II miejsce   JAN ROSIEWICZ       II LO 09:59,5   7
III  miejsce MAKSYMILIAN CHACHUŁA     ZSS 12:56,3   6
IV miejsce MICHAŁ SIWIAK       ZSTE 13:14,3   5
V miejsce   MICHAŁ FILIPOWICZ     ZSTE 13:14,7   5
VI miejsce JAN ŻYZNIEWSKI       III LO 13:50,3   4
VII miejsce LUKASZ WYWROCKI     III LO 14:14,3   4
                     
  skok wzwyż dz.                
                     
                     
I miejsce   WERONIKA STRUMIŃSKA     II LO 135   9
II miejsce   OLA ANTONIAK       III LO 125   7
III  miejsce AMELIA WOJTCZAK       III LO 125   6
IV miejsce NATALIA SZYMASZEK     V LO 115   5
V miejsce   WERONIKA HOLENC     II LO 105   5
                     
  kula dz.                  
                     
I miejsce   PAULINA PACEŚ       V LO 10,21   9
II miejsce   OLIWIA KURCBACH       V LO 8,51   7
III  miejsce KAROLINA GŁĄB       II LO 7,66   6
IV miejsce PAULINA JAKUBOWSKA     ZSTE 7,09   5
V miejsce   WIKTORIA WIDELSKA     ZSTE 6,73   5
VI miejsce JULITA BOŃCZYK       ZSS 6,71   4
VII miejsce NATALIA MARTYNA       II LO 6,56   4
VIII miejsce MAŁGORZATA PIASKOWSKA     III LO 6,46   2
                     
                     
  skok w dal chł                
                     
I miejsce   MICHAŁ ROGACKI       III LO 5,31   9
II miejsce   JAKUB BIŚ       II LO 4,97   7
III  miejsce FABIAN ŁUCZAK       ZSGH 4,81   6
IV miejsce WOJCIECH STASZAK     V LO 4,77   5
V miejsce   PIOTR MANIEWSKI       ZST DK kwi.19   5
VI miejsce JAKUB JASKIEWICZ       V LO 4,6   4
VII miejsce BARTOSZ ŁAJS       II LO 4,58   4
VIII miejsce KONRAD PRZYBYŁ       ZSTE 4,46   2
IX miejsce BOHDAN VIFIZINDER     ZSS 4,27   2
X miejsce   BARTEK KALETA       ZSTE 4,05   1
                     
  skok wzwyż chł                
                     
                     
I miejsce   SZYMON CZAJKOWSKI     I LO 165   9
II miejsce   ERYK KORKO       ZSGH 165   7
III  miejsce MARTIN CHUDAŚ       ZSTE 165   6
IV miejsce TOBIASZ SOIŃSKI       ZSTE 155   5
V miejsce   KRZESIMIR GIĘTKA       III LO 145   5
VI miejsce ERYK SZCZOT       II LO 140   4
VII miejsce KACPER KOZŁOWSKI     ZST DK 135   4
VIII miejsce WIKTOR TWARDOWSKI     II LO 135   2
IX miejsce MARCIN LAZAREK       IV LO 125   2
                     
  skok w dal dz.                
                     
                     
I miejsce   JUSTYNA KUŚWIK       ZSGH 460   9
II miejsce   JULIA JEZIOREK       II LO 433   7
III  miejsce NIKOLA MATUSZCZAK     V LO 427   6
IV miejsce DOMINIKA ZDUN       V LO 425   5
V miejsce   MARIA CZAJCZYŃSKA     III LO 405   5
VI miejsce OLA KUBASIK       III LO 387   4
VII miejsce IWONA KUŚWIK       ZSGH 356   4
VIII miejsce MAJA CHOJNACKA       II LO 354   2
IX miejsce KATARZYNA NAWROCKA     ZST DK 330   2
X miejsce   KLARA SKORUPA       ZST DK 330   1
XI miejsce MARIA KALINOWSKA     ZSTE 283   1
                    1
  kula chł                  
                     
                     
I miejsce   MICHAŁ MASLAK       ZST DK 12,71   9
II miejsce   DANIEL CHUDAŚ       ZSGH 11,61   7
III  miejsce BŁAŻEJ NOWAK       ZSTE 10,84   6
IV miejsce KLAUDIUSZ GAJEWSKI     V LO 10,61   5
V miejsce   JAKUB KANTEK       ZSS 10,47   5
VI miejsce JAKUB ZENER       V LO 10,28   4
VII miejsce SEBASTIAN BERGANDY     ZSS 9,64   4
VIII miejsce KACPER TRZĘSOWSKI     II LO 9,26   2
IX miejsce SZYMON SIP       II LO 8,88   2
X miejsce   MACIEJ WIATR       ZST DK 8,18   1
                     
                     
                     
  KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ            
                     
  DZIEWCZYNY:                
                     
  I miejsce -II LO                
  II miejsce -V LO                
  III miejsce -III LO                
  IV miejsce -ZSTE                
  V miejsce -I LO ZSGH                
  VI miejsce -I LO                
  VII miejsce -IV LO                
  VIII miejsce -ZST DK                
  IX miejsce -ZSS                
  X miejsce -ZSZ                
                     
  CHŁOPCY                
                     
  I miejsce – ZSTE                
  II miejsce -II LO                
  III miejsce -III LO                
  IV miejsce -ZSS                
  V miejsce -ZST DK I LO                
  VI miejsce -ZSGH ZST DK                
  VII miejsce -I LO V LO                
  VIII miejsce -ZSZ ZSGH                
  IX miejsce -IV LO ZSZ                
  X miejsce -IV LO                
                     
                     
                     
                     
                     
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top