Wyniki zawodów

KOMUNIKAT KOŃCOWY

LIGI LA SP

ROCZNIK 2008-2009

23.09.2020r.

 

 

Klasyfikacja po I rzucie, rocznik 2008-2009 :

  1. SP8 282,5 pkt.

  2. SP18 246 pkt.

  3. SP17 242 pkt.

  4. SP12 169 pkt.

  5. SP16 125 pkt.

  6. SP14 113,5 pkt.

  7. SP21 92,5 pkt.

  8. SP13 34,5 pkt.

  9. SP2 22 pkt.

  10. SP9 10 pkt.

 

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki :

 

Miejsce

Szkoła

I rzut

II rzut

Suma punktów

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009

Rocznik

2006-2007

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009

Rocznik

2006-2007

 

1

SP8

 

282,5

 

 

 

 

 

2

SP18

 

246

 

 

 

 

 

3

SP17

 

242

 

 

 

 

 

4

SP12

 

169

 

 

 

 

 

5

SP16

 

125

 

 

 

 

 

6

SP14

 

113,5

 

 

 

 

 

7

SP21

 

92,5

 

 

 

 

 

8

SP13

 

34,5

 

 

 

 

 

9

SP2

 

22

 

 

 

 

 

10

SP9

 

10

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIEWCZĘTA

 

60pł

miejsce

imię

Nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

WIKTORIA

BRUŚ

2008

SP8

13.28

15

2

TATIANA

WOJCIECHOWSKA

2008

SP12

13.86

12

3

ZUZANNA

SKONIECZNA

2008

SP8

15.36

10

4

MARTA

PAKULSKA

2009

SP18

15.41

9

5

Weronika

Celka

2008

SP 21

16.00

8

6

LENA

JAŚKO

2009

SP13

23.39

7

 

60m

miejsce

imię

Nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

JULIA

BRONISZ

2008

SP8

9.55

15

2

LAURA

KACZMAREK

2008

SP17

9.70

12

3

BEATA

KORPIK

2009

SP14

9.78

10

4

OLIWIA

RUŻYCZKA

2008

SP2

9.91

9

5

WERONIKA

MANKO

2008

SP17

10.03

8

6

JULIA

JANISZEWSKA

2008

SP17

10.15

 

7

JULIA

MAZUREK

2009

SP14

10.28

7

7

MARTYNA

MOSICKA

2009

SP14

10.28

 

9

LAURA

OLEJNIK

2008

SP13

10.33

6

10

WERONIKA

KAZIMIERCZAK

2009

SP18

10.37

5

11

JULIA

LEBIODA

2008

SP12

10.45

4

12

JULIA

SZTARK

2008

SP12

10.46

3

13

Nikola

Antczak

2008

SP16

10.48

2

14

Oliwia

Augustyniak

2008

SP 21

10.60

1

15

ALEKSANDRA

BASZCZYŃSKA

2008

SP2

10.62

 

16

BLANKA

BOROWSKA

2009

SP18

10.66

 

17

ALICJA

GRZESIAK

2009

SP13

10.71

 

18

Laura

Walczak

2008

SP 21

10.94

 

19

WIKTORIA

MARCZAK

2009

SP18

11.02

 

20

Martyna

Witczak

2008

SP16

11.07

 

21

Gabrysia

Stefaniak

2008

SP16

11.25

 

22

MARTYNA

JASZCZAK

2008

SP12

11.48

 

23

JULIA

ZIOLAŃSKA

2008

SP8

11.55

 

 

300m

miejsce

imię

Nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

EMILIA

JARYCH

2008

SP18

55.03

15

2

KINGA

SZCZUPAK

2008

SP8

56.42

12

3

AMELIA

WITCZAK

2008

SP8

57.93

10

4

MAJA

KORDULASIŃSKA

2008

SP17

58.74

9

5

Wanessa

Elcner

2008

SP16

59.52

8

6

MAJA

BŁAUT

2008

SP8

59.65

 

7

Gabrysia

Jańczak

2009

Sp16

62.56

7

8

JULIA

KOTWICKA

2009

SP17

63.00

6

9

JULIA

BUCZEK

2008

SP12

64.66

5

10

Agata

Zasada

2009

SP16

64.79

 

11

ANNA

KALINOWSKA

2008

SP12

65.46

4

12

JAGODA

OLIWIECKA

2009

SP18

66.61

3

13

Marcelina

Zajonz

2008

SP 21

67.66

2

14

HANNA

BARTCZAK

2009

SP18

70.45

 

 

600m

miejsce

imię

Nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

Pkt

1

IGA

GOLANOWSKA

2008

SP17

2.03.56

15

2

MICHALINA

KUCZYŃSKA

2009

SP14

2.05.54

12

3

NATALIA

FUDAŁA

2008

SP17

2.14.01

10

4

JULIA

KOŚCIELAK

2009

SP18

2.18.73

9

5

ZUZANNA

JARUS

2009

SP14

2.19.26

8

6

LENA

MLĄCKA

2008

SP8

2.24.48

7

7

EWA

WDOWCZYK

2008

SP12

2.25.89

6

8

MAJA

DOMINIAK

2009

SP17

2.34.44

 

9

NINA

ROSIEWICZ

2009

SP12

2.38.46

5

10

OLIWIA

MADRZAK

2008

SP8

2.41.60

4

11

BARBARA

SKOPIŃSKA

2008

SP2

2.45.13

3

12

WIKTORIA

DRASZAWA

2008

SP12

3.01.32

 

 

W dal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

OLIWIA

MĄDRZAK

2008

SP8

3.74

15

2

TATIANA

WOJCIECHOWSKA

2008

SP12

3.58

12

3

Laura

Walczak

2008

SP 21

3.45

10

4

JULIA

KOŚCIELAK

2009

SP18

3.40

9

5

WIKTORIA

BRUŚ

2008

SP8

3.36

8

6

Oliwia

Augustyniak

2008

SP 21

3.36

7

7

MARIA

CYRYL

2008

SP12

3.32

6

8

LENA

MLĄCKA

2008

SP8

3.30

 

9

BLANKA

BOROWSKA

2009

SP18

3.26

5

10

JULIA

MAZUREK

2009

SP14

3.21

4

11

ALEKSANDRA

BASZCZYŃSKA

2008

SP2

3.19

3

12

EMILIA

JARYCH

2009

SP18

3.14

 

13

Agata

Zasada

2008

SP16

3.13

2

14

Julia

Kotwicka

2009

SP17

3.11

1

15

Nikola

Antczak

2008

SP16

3.11

 

16

MAJA

PRZEPIÓRKA

2008

SP17

3.10

 

17

MAJA

KORDULASIŃSKA

2008

SP17

3.08

 

18

MICHALINA

KUCZYŃSKA

2009

SP14

3.06

 

19

Gabrysia

Stefaniak

2008

SP16

2.98

 

20

WIKTORIA

Krupa

2008

SP12

2.98

 

 

p. pal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

Julia

Drobniewska

2008

SP16

32.00

15

2

LAURA

KACZMAREK

2009

SP17

25.60

12

3

KINGA

SZCZUPAK

2008

SP8

24.20

10

4

ANNA

KALINOWSKA

2008

SP12

23.60

9

5

Marcelina

Zajonz

2008

SP 21

23.20

8

6

Julia

Sztark

2008

SP12

20.60

7

7

MAŁGORZATA

LISOK

2009

SP17

20.30

6

8

HANNA

BARTCZAK

2009

SP18

18.50

5

9

ALINA

SUSAK

2009

SP17

18.30

 

10

JULIA

ZIOŁAŃSKA

2008

SP8

18.10

4

11

Julia

Lebioda

2008

SP12

18.10

 

12

BEATA

KORPIK

2009

SP14

17.50

3

13

Julia

Eperlein

2009

SP16

17.10

2

14

ALEKSANDRA

KOWAL

2009

SP8

13.60

 

15

MARTYNA

MOSICKA

2009

SP14

12.70

1

 

Wzwyż

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

JULIA

BRONISZ

2008

SP8

110

15

2

WIKTORIA

MARCZAK

2009

SP18

110

12

3

NIKOLA

KUŚNIERCZAK

2008

SP17

110

10

4

OLGA

NOWICKA

2009

SP13

110

9

5

JULIA

JANISZEWSKA

2009

SP17

110

8

6

ZUZANNA

SKONIECZNA

2008

SP8

105

6,5

6

Lena

Rucińska

2008

SP 21

105

6,5

8

AGATA

MATELSKA

2009

SP8

100

 

9

WERONIKA

KAZIMIERCZAK

2009

SP18

100

5

10

Gabrysia

Jańczak

2009

SP16

100

4

11

WERONIKA

MANKO

2008

SP17

95

 

12

Martyna

Witczak

2009

SP16

90

3

 

Chód 1km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

Pkt

1

NADIA

WOLDAŃSKA

2008

SP8

6.38.28

15

2

ZUZANNA

SZCZESNIAK

2008

SP8

7.01.55

12

3

JULIA

ANDRZEJCZAK

2008

SP12

7.12.47

10

4

MONIKA

RADAJAK

2008

SP12

7.15.61

9

5

NIKOLA

KRYSZTOFOWICZ

2008

SP12

7.16.55

 

6

LENA

GOLA

2009

SP17

7.17.44

8

7

Jagoda

Zielezińska

2008

SP 21

7.18.72

7

8

ALICJA

MROZIŃSKA

2009

SP17

7.19.48

6

9

Wanessa

Elcner

2008

SP16

7.53.64

5

 

Sztafeta 4×100

miejsce

szkoła

wynik

pkt

1

SP8

64.79

15

2

SP17

67.14

12

3

SP14

68.67

10

4

SP12

68.96

9

5

SP18

69.45

8

6

SP16

72.34

7

7

SP21

78.84

6

 

CHŁOPCY

60pł

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

GRACJAN

WRÓBEL

2008

SP8

13.46

15

2

PAWEŁ

KŁĘBOWSKI

2008

SP12

13.64

12

3

PATRYK

MATECKI

2008

SP18

15.64

10

4

DANIEL

KUBISIAK

2009

SP18

17.76

9

5

ALAN

PRZEPIERCZYŃSKI

2009

SP18

17.96

 

6

KAJETAN

WACOWSKI

2008

SP8

19.62

8

7

Miłosz

Dymowski

2008

SP21

22.30

7

 

60m

miejsce

imię

Nazwisko

rocznik

Szkoła

wynik

pkt

1

DAWID

PAPRZYCKI

2008

SP18

8.99

15

2

PIOTR

BARTCZAK

2009

SP8

9.00

12

3

JAKUB

FOGT

2008

SP17

9.27

10

4

Jakub

Tyc

2008

SP16

9.47

9

5

WIKTOR

BANASZAK

2008

SP17

9.70

8

6

FILIP

ŚLÓSARCZYK

2008

SP17

9.72

 

7

MICHAŁ

PŁUCIENNICZAK

2008

SP13

9.78

6,5

7

ADAM

ZAWADZKI

2009

SP14

9.78

6,5

9

ALAN

BOROWSKI

2008

SP8

9.89

5

10

OSKAR

GÓRECKI

2008

SP12

9.92

4

11

OLIWIER

GLAZER

2009

SP18

9.99

3

12

MICHAŁ

MOLKA

2008

SP2

10.04

2

13

SZYMON

ŁUCZAK

2009

SP14

10.19

1

14

BARTOSZ

STANISZEWSKI

2008

SP18

10.60

 

15

WIKTOR

KOŁODZIEJ

2008

SP12

11.00

 

16

Jakub

Musidlak

2008

SP16

11.50

 

17

KACPER

MICHALSKI

2008

SP2

11.66

 

 

300m

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

Szkoła

wynik

Pkt

1

WIKTOR

PRZYBYŁEK

2009

SP18

49.34

15

2

ALAN

SAGAN

2008

SP18

49.87

12

3

EMIL

ĆWIKLIŃSKI

2009

SP17

52.13

10

4

FILIP

KALETKA

2009

SP18

54.36

 

5

PIOTR

POŚPIECH

2008

SP17

56.31

9

6

BRAJAN

MATCZAK

2009

SP14

56.80

8

7

Kacper

Skorupa

2008

SP16

57.89

7

8

Adrian

Rataczyk

2008

SP16

57.96

6

9

Maciej

Pawłowski

2010

SP21

58.05

5

10

MARCEL

BOROWSKI

2008

SP12

60.03

4

11

TOMASZ

WRZOSEK

2008

SP12

60.29

3

12

FILIP

PYSZKOWSKI

2009

SP14

62.78

2

13

STANISŁAW

TYC

2008

SP2

62.99

1

14

FILIP

PRUS

2009

SP8

64.35

 

15

Szymon

Różalski

2008

SP21

64.38

 

16

WIKTOR

PAŹDZIOR

2009

SP8

66.02

 

17

ŁUKASZ

WRZOSEK

2008

SP12

70.02

 

 

1000m

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

Szkoła

wynik

pkt

1

JAN

DYMARCZYK

2008

SP18

3.29.63

15

2

WIKTOR

ZIENTEK

2008

SP17

3.31.42

12

3

DAWID

ROLIŃSKI

2008

SP9

3.33.68

10

4

FILIP

RYCHLIK

2008

SP8

3.40.11

9

5

FABIAN

ZYDOREK

2008

SP12

3.42.96

8

6

Robert

Wiss

2008

SP21

3.54.40

7

7

ALEKSANDER

KRYSIAK

2009

SP17

3.56.72

6

8

JAN

ZAWIASA

2008

SP18

4.07.73

5

9

FRANCISZEK

GŁUCHOWSKI

2009

SP18

4.09.52

 

10

PAWEŁ

RYCHLIK

2009

SP8

4.10.31

4

11

Borys

Wolff

2008

SP16

4.55.11

3

12

OSKAR

TOBIASZ

2008

SP2

5.05.32

2

13

KACPER

PACEŚ

2009

SP8

5.13.77

 

 

W dal

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

Szkoła

wynik

Pkt

1

Jakub

Tyc

2008

SP16

4.02

15

2

PIOTR

POSPIECH

2008

SP17

4.01

12

3

DAWID

PIETRZYCKI

2008

SP18

4.00

10

4

JAN

DYMARCZYK

2008

SP18

3.95

9

5

PAWEL

RYCHLIK

2009

SP8

3.94

8

6

BRAJAN

MATCZAK

2009

SP14

3.84

7

7

WIKTOR

BANASIAK

2008

SP17

3.82

6

8

MICHAŁ

PŁUCIENNICZAK

2008

SP13

3.80

5

9

PIOTR

BARCZAK

2009

SP8

3.74

4

10

OSKAR

GÓRECKI

2008

SP12

3.62

3

11

PAWEŁ

KŁĘBOWSKI

2008

SP12

3.60

2

12

ADAM

BANASIK

2009

SP18

3.56

 

13

SZYMON

ŁUCZAK

2009

SP14

3.48

1

14

Maciej

Pawłowski

2010

SP21

3.46

 

15

Szymon

Różalski

2008

SP21

3.46

 

16

ADAM

Przybył

 

 

3.32

 

17

Borys

Wolff

2008

SP16

3.10

 

18

PIOTR

STACHNIUK

2008

SP2

2.96

 

19

KACPER

BRONIECKI

2008

SP2

2.64

 

20

JAKUB

BANASZAK

2009

SP8

2.42

 

21

KACPER

MICHALSKI

2008

SP2

2.42

 

 

p. pal

MIEJSCE

imię

Nazwisko

rocznik

Szkoła

WYNIK

PKT

1

ADAM

PRZYBYŁ

2009

SP14

41.50

15

2

Aleksander

Zakrzewski

2009

SP21

40.40

12

3

JAKUB

FOGT

2008

SP17

39.50

10

4

TOMASZ

WRZOSEK

2008

SP12

39.50

9

5

Adrian

Rataczyk

2008

SP16

38.40

8

6

OSKAR

NASKRĘCKI

2008

SP8

38.00

7

7

KRZYSZTOF

GLAPIŃSKI

2009

SP18

37.00

6

8

WIKTOR

PRZYBYŁEK

2009

SP18

36.20

5

9

EMIL

ĆWIKLIŃSKI

2009

SP17

36.00

4

10

WOJCIECH

STREJCZEK

2008

SP18

31.70

 

11

WIKTOR

KOŁODZIEJEK

2008

SP12

31.00

3

12

PIOTR

STACHNIUK

2008

SP2

30.60

2

13

MIKOŁAJ

KUŚWIK

2008

SP17

30.30

 

14

ALAN

KOWALSKI

2009

SP13

30.00

1

15

ADAM

NOWAK

2008

SP2

29.20

 

16

Robert

Wiss

2008

SP21

26.80

 

17

Jakub

Musidlak

2008

SP16

26.30

 

18

MARCEL

Borowski

2008

SP12

22.70

 

19

KACPER

PACEŚ

2009

SP8

21.20

 

20

KACPER

BRONIECKI

2008

SP2

21.00

 

 

Wzwyż

miejsce

imię

nazwisko

Rocznik

szkoła

wynik

Pkt

1

Kacper

Skorupa

2008

SP16

120

15

2

WIKTOR

JANIAK

2008

SP17

120

12

3

FILIP

ŚLÓSARCZYK

2008

SP17

115

10

4

WIKTOR

ZIENTEK

2008

SP17

115

 

5

ADAM

ZAWADZKI

2009

SP14

110

9

6

FILIP

BARTOSZEK

2009

SP18

110

8

7

ALAN

SAGAN

2009

SP18

105

7

 

OLIWIER

GLAZER

2009

SP18

NM

 

 

Chód 1km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

Pkt

1

KAJETAN

WACOWSKI

2008

SP8

6.47.49

15

2

KACPER

SOBCZAK

2008

SP12

6.53.03

12

3

ALAN

BOROWSKI

2008

SP8

6.53.87

10

4

MIŁOSZ

SIKORA

2009

SP8

6.54.09

 

5

MAKSYMILIAN

BAZALIŃSKI

2009

SP18

7.29.59

9

6

KACPER

MAŚLAK

2008

SP18

7.30.23

8

 

Sztafeta 4×100

miejsce

szkoła

wynik

pkt

1

SP18

60.51

15

2

SP8

61.40

12

3

SP17

61.58

10

4

SP14

65.92

9

5

SP12

67.46

8

6

SP16

67.82

7

7

SP21

73.05

6

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top