Wyniki zawodów

Athletics Starting Blocks On Race Track

KOUNIKAT KOŃCOWY

LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

rocznik 2006-2007

08.10.2020r.

Klasyfikacja po I rzucie, rocznik 2006-2007 :

  1. SP18 257 pkt.
  2. SP14 214,5 pkt.
  3. SP8 214 pkt.
  4. SP17 166,5 pkt.
  5. SP16 132 pkt.
  6. SP10 108,5 pkt.
  7. SP21 102,5 pkt.
  8. SP12 84 pkt.
  9. SP11 64 pkt.
  10. SP2 50 pkt.
  11. SP Jagiellończyk 20 pkt.
  12. SP13 1 pkt.

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

miejsce

Szkoła

I rzut

II rzut

Suma punktów

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009 Rocznik

2006-2007

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009 Rocznik

2006-2007

1

SP8

182

282,5

214

678,5

2

SP18

152

246

257

655

3

SP17

50

242

166,5

458,5

4

SP14

128,5

113,5

214,5

456,5

5

SP16

134,5

125

132

391,5

6

SP12

60,5

169

84

313,5

7

SP10

0

148

108,5

256,5

8

SP21

92,5

0

102,5

195

9

SP13

97,5

34,5

1

133

10

SP11

65

0

64

129

11

SP24

0

91

0

91

12

SP2

22

0

50

72

13

SP Jagiellończyk

0

0

20

20

14

SP9

10

0

0

10

15

16

17

18

19

20

dziewczęta

80pł

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Maja Gąsiorowska 2006 SP14 13.94 15
2 Amelia Odziemska 2006 SP18 15.01 12
3 Anna Skowrońska 2007 SP16 17.08 10
4 Wiktoria Dobrowolska 2006 SP17 17.56 9
5 Hanna Małecka 2007 SP18 17.88 8
6 Kamila Tomczak 2006 SP17 18.76 7
7 Oliwia PIEKARSKA 2007 SP8 18.88 6
8 Nadia Żaboklicka 2007 Jagiellonczyk 19.01 5
9 Anna Woźniak 2007 SP 21 19.12 4
10 PATRYCJA KLEŚTA 2006 SP10 19.18 3
11 Klaudia Bieglik 2006 SP 12 19.38 2
12 Magda Kopczyńska 2007 SP16 19.46 1
13 Oliwia Derdziak 2006 SP 12 19.81
14 ALEKSANDRA LANGE 2006 SP8 22.36
15 Izabela Stasiak 2006 SP 12 22.53
16 Sofia Zakharchuk 2007 SP16 27.90

100m

miejsce imię nazwisko rocznik szkola wynik pkt
1 ALEKSANDRA KOWALSKA 2006 SP8 13.94 15
2 Gabriela Juszczak 2007 SP11 14.47 12
3 Zuzanna Nawrocka 2006 SP18 14.88 10
4 Marianna Nowak 2006 SP 21 15.01 9
5 Martyna Kowalczyk 2006 SP16 15.06 8
6 LENA ZAWIDZKA 2006 SP8 15.14 7
7 NADIA KRAJEWSKA 2007 SP8 15.16
8 Daria Staszak 2006 SP14 15.46 6
9 Alicja Kujawa 2006 SP14 15.52 5
10 Nikola Orzechowska 2007 SP2 15.65 4
11 Oliwia Dworczak 2006 SP18 15.76 3
12 Oliwia Grzelakowska 2006 SP 12 15.77 2
13 Roksana Bączkiewicz 2006 SP11 15.79 1
14 MARIA ŚWIADKOWSKA 2006 SP22 15.80
15 Maria Witczak 2007 SP 12 15.87
16 Anna Kowalska 2007 SP17 16.00
17 Sofiya Tustanivska 2007 Jagiellonczyk 16.10
18 Oliwia Boik 2006 SP18 16.15
19 Natalia Krysiak 2006 SP 21 16.43
20 ANNA GRABOWSKA 2006 SP10 16.67
21 Weronika Baumgart 2006 SP16 16.79
22 NADIA KOLANOWSKA 2007 SP10 18.39

300m

miejsce imię nazwisko ROCZNIK SZKOŁA WYNIK pkt
1 Emilia Pertkiewicz 2006 SP14 52.27 15
2 Wiktoria NIEMIEC 2007 SP8 52.37 12
3 Jagoda Cieślak 2006 SP14 52.80 10
4 Hanna Sokół 2007 SP17 53.04 9
5 Vanessa Chołys 2007 SP16 53.41 8
6 Natalia Kuberka 2006 SP17 53.50 7
7 MICHALINA MAJZNER 2006 SP10 54.27 6
8 WIKTORIA POWĄZKA 2006 SP8 55.58 5
9 Julia Cempel 2006 SP14 55.70
10 Wiktoria Kościelak 2006 SP 12 55.70 4
11 Paulina Sobala 2007 SP16 56.78 3
12 Nikola Ambroziak 2007 SP16 57.12
13 OLIWIA SAŁDZIŃSKA 2006 SP8 57.73
14 Natalia Staroń 2007 SP18 57.94 2
15 Zofia Mielczarek 2006 SP18 58.09 1
16 ALEKSANDRA CHABIERSKA 2006 SP10 58.97
17 Barbara Cierniak 2007 Jagiellonczyk 59.62
18 Anastazja Trykowska 2006 SP 12 59.74
19 Julia Wojtyś 2007 SP17 61.56
20 Anna Bączkiewicz 2006 SP11 62.54
21 Roksana Matczak 2006 SP18 64.94
22 Zofia Chelińska 2007 SP 21 71.08
23 Maria Łukasik 2006 Jagiellonczyk 76.92

600m

miejsce Imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Oliwia Krysztofowicz 2006 SP 12 2.02.56 15
2 Zuzanna Klocek 2006 SP2 2.09.49 12
3 Patrycja Witkowska 2006 SP16 2.10.31 10
4 Lena Tomczyk 2007 SP18 2.14.59 9
5 Jessica Trzęsała 2006 SP14 2.15.88 8
6 Sara Chmielowiec 2006 SP2 2.16.72 7
7 NATALIA ŁAZIK 2006 SP10 2.18.22 6
8 MAGDALENA NIEWIADOMSKA 2006 SP10 2.20.74 5
9 Julia Chabierska 2007 SP18 2.21.30 4
10 Weronika Kaftanowicz 2006 SP17 2.24.81 3
11 Maja Kadyłło 2006 SP17 2.27.23 2
12 ALEKSANDRA LICHOSYT 2006 SP8 2.28.82 1
13 Milena Antkowiak 2006 SP14 2.38.25
14 Kinga Garłowicz 2007 SP16 2.54.41

W dal

MIEJSCE imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Maja Gąsiorowska

2006

SP14 4.45 15
2 Roksana Bączkiewicz 2006 SP11 4.08 12
3 ALEKSANDRA KOWALSKA 2006 SP8 3.88 10
4 Zuzanna Nawrocka 2006 SP18 3.86 9
5 Amelia Odziemska 2006 SP18 3.80 8
6 Vanessa Chołys 2007 SP16 3.76 7
7 Gabriela Juszczak 2007 SP11 3.74 6
8 Maria Witczak 2007 SP 12 3.65 5
9 Marianna Nowak 2006 SP 21 3.61 4
10 Anna KOWALSKA 2007 SP17 3.58 3
11 Oliwia Krysztofowicz 2006 SP 12 3.56 2
12 Julia Cempel 2006 SP14 3.42 1
13 ANNA GUGLAS 2007 SP10 3.36
14 ZUZANNA WOJCIECHOWSKA 2007 SP10 3.34
15 Natalia Kuberka 2006 SP17 3.27
16 Weronika Kaftanowicz 2006 SP17 3.20
17 Nikola Ambroziak 2007 SP16 3.17
18 Karolina Pryczek 2007 Jagiellonczyk 3.10
19 Anna Woźniak 2007 SP 21 3.06
20 NADIA DOBRASIAK 2006 SP22 2.87
21 ANIELA BARTOSZ 2007 SP10 2.85
22 NADIA KRAJEWSKA 2007 SP8 2.67
23 OLIWIA SAŁDZIŃSKA 2006 SP8 2.53
24 Anna Skowrońska 2007 SP16 2.35

Wzwyż

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynikpkt pkt

1

Wiktoria

NIEMIEC

2007

SP8

134 15

2

Oliwia Pacholska

2006

SP17 134 12

3

Natalia Krysiak

2006

SP 21 130 10

4

Wiktoria POWĄZKA

2006

SP8 125 9

5

Julia Chabierska

2007

SP18 120 8

6

Oliwia Boik

2006

SP18 120 7

7

Wiktoria Kościelak

2006

SP 12 120 6

8

Wiktoria Dobrowolska

2006

SP17 115 5

9

Klaudia Polańska

2007

SP18 115

10

Amelia Biczyńska

2006

SP14 115 3,5

10

LAURA KRÓLAK

2007

SP10 115 3,5

12

Kinga Garłowicz

2007

SP16 110 2

13

Alicja Matuła

2006

SP17 110

14

Aleksandra Kniżewska

2007

SP16 105 1

15

Wiktoria JANIAK

2007

SP8 105

Kula 3kg

Miejsce Imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 WIKTORIA WALCZAK 2006 SP10 8.79 15
2 Karolina Woźniak 2006 SP14 7.70 12
3 MAŁGORZATA ZIELIŃSKA 2007 SP10 7.42 10
4 PAULINA SOBOCIŃSKA 2006 SP8 6.66 9
5 Natalia Staroń 2007 SP18 6.39 8
6 Dominika Gryndzińska 2006 SP17 6.18 7
7 Aleksandra Sradomska 2007 SP16 6.08 6
8 AMELIA MACIEJEWSKA 2007 SP8 5.98 5
9 Zuzanna Solarek 2007 SP18 5.85 4
10 Amelia Smolińska 2006 SP17 5.51 3
11 Zofia Chelińska 2007 SP 21 5.13 2
12 Zofia Pietrzykowska 2006 SP2 5.09 1
13 Maja Kalinowska 2007 SP16 4.86
14 Marta Kościuszko 2006 SP17 4.76
15 BARBARA BUŁAT 2007 SP10 4.42

Chód 1km

Miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Paulina Tomaszewska 2006 SP17 4.47.56 15
2 OLIWIA PIEKARSKA 2007 SP8 6.42.55 12
3 ANASTAZJA MORKOWSKA 2006 SP10 6.46.42 10
4 Amelia Bruś 2007 Jagiellonczyk 6.47.01 9
5 Klaudia Dębska 2007 SP16 6.49.37 8
6 Natalia Zientalak 2007 SP16 6.54.56 7
7 AMELIA PIETRZAK 2006 SP10 7.00.10 6
8 Hanna Małecka 2007 SP18 7.02.56 5
9 KATARZYNA GRABOWSKA 2006 SP10 7.03.40
10 MARTYNA MACHOWCZYK 2007 SP8 7.09.98 4
11 Chanel Le Gall 2006 SP18 7.13.47 3
12 Alicja Bińczyk 2007 SP18 7.15.99
13 Julia Kaźmierczak 2006 SP 12 7.24.59 2

Sztafeta 4x100m

Miejsce Szkoła wynik pkt

1

SP14 59.61

15

2

SP8 60.87

12

3

SP16 62.93

10

4

SP18 63.28

9

5

SP12 63.97

8

6

SP17 64.04

7

7

SP21 67.70

6

8

SP Jagiellończyk 71.01

5

Chłopcy

100pł

Miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 MARCEL WRÓBEL 2006 SP8 18.79 15
2 BARTOSZ MARCINIAK 2007 SP8 19.97 12
3 Symanowicz Julian 2006 SP18 20.57 10
4 MARCEL SKRZYPIŃSKI 2007 SP8 20.88
5 Cezary Stasik 2006 SP 21 21.04 9
6 Kacper Śmiłowski 2006 SP 21 21.78 8
7 Bartosz Kuczyński 2007 SP2 21.97 7
8 Szymański Oliwier 2006 SP18 22.05 6
9 Kacper Jeżak 2007 SP2 22.14 5

100m

Miejsce Imię nazwisko ROCZNIK SZKOLA WYNIK pkt
1 Bliźniak Michał 2006 SP18 12.37 15
2 Michał Miczko 2006 SP14 12.39 12
3 MARCIN CZECH 2007 SP10 12.60 10
4 Ciesiółka Grzegorz 2007 SP18 12.78 9
5 Adam Zacher 2006 SP14 12.80 8
6 Oskar Waliś 2006 SP 21 12.85 7
7 Patryk Bąkowski 2006 SP11 12.90 6
8 Kołodziejczyk Wiktor 2006 SP18 13.29
9 Wiktor Marczak 2006 SP17 13.42 5
10 Alexander Kiszka 2007 SP 12 13.50 4
11 Igor Szarzała 2006 SP 21 13.78 3
12 FILIP MATUSZCZAK 2006 SP10 13.80 2
13 Jakub Jaśniewicz 2006 SP17 13.83 1
14 Mikołaj Krzykacz 2007 SP 12 13.91
15 MICHAŁ NOWACKI 2007 SP8 13.93
16 Wiktor Szóstak 2007 SP16 14.15
17 Wiktor Ślusarski 2006 SP11 14.21
18 Marcel Chwiałkowski 2006 SP16 14.30
19 OLIWIER WYRWICH 2006 SP10 14.35
20 JAKUB URBANIAK 2006 SP8 14.56
21 MICHAŁ GRABOWSKI 2007 SP8 15.20
22 Gabriel Woźniak 2007 SP11 16.35
23 Kacper Wiatrowski 2007 SP17 16.56
24 Piotr Nogaj 2006 SP22 16.75

300m

Miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Raczkowski Wiktor 2006 SP18 43.12 15
2 Jakub Kałużny 2006 SP17 43.38 12
3 Maciej Kraszewski 2006 SP14 43.62 10
4 Stefaniak Michał 2006 SP18 44.34 9
5 SZYMON SIKORA 2006 SP10 44.81 8
6 Mikołaj Kurzepa 2006 SP17 45.92 7
7 Igor Kaczmarek 2007 SP16 46.54 6
8 Adrian Rubas 2006 SP14 46.65 5
9 Górski Kacper 2007 SP18 46.68
10 Michał Mielczarek 2006 SP 21 46.98 4
11 Nikodem Pawlak 2006 SP17 47.72
12 Amadeusz Stodolny 2007 SP2 48.88 3
13 Mateusz Woźniak 2006 SP 12 49.24 2
14 SEBASTIAN DURAJSKI 2006 SP10 49.64 1
15 Kacper Skarupa 2007 SP 12 51.58
16 Szymon Salwa 2007 SP 12 52.05
17 MARCEL MADEJSKI 2007 SP10 57.76
18 ANTONI BĄK 2006 SP22 61.15

1000m

Miejsce Imię nazwisko rocznik szkoła WYNIK pkt
1 Nikodem Balcerzak 2006 SP 12 3.17.46 15
2 Cyprian Grzegorek 2007 SP17 3.24.03 12
3 Szymon Krystek 2006 SP14 3.25.27 10
4 Szymon KASPRZAK 2007 SP8 3.29.74 9
5 Szymon SOBAŃSKI 2006 SP8 3.34.14 8
6 Wawrzonowski Hubert 2006 SP18 3.35.10 7
7 Bartosz Torbiarczyk 2006 SP11 3.35.36 6
8 Eryk Stachyra 2006 SP2 3.35.83 5
9 Nikodem Adamczak 2006 SP16 3.36.15 4
10 Miłosz Zapart 2006 SP17 3.41.68 3
11 Fabian Miłek 2007 SP17 3.42.40
12 Szymon Filipiak 2006 SP14 3.45.28 2
13 Igor Miklas 2006 SP 12 3.46.01 1
14 Antczak Igor 2007 SP18 3.47.47
15 Oskar Ludwiczak 2006 SP16 3.47.88
16 Wieczorek Kuba 2007 SP18 3.48.33
17 Ignacy Kielek 2006 SP Jagiellończyk 4.12.36

W dal

MIEJSCE imię nazwisko rocznik szkoła WYNIK PKT
1 Kołodziejczyk Wiktor 2006 SP18 4.94 15
2 Patryk Bąkowski 2006 SP11 4.76 12
3 Michał Miczko 2006 SP14 4.67 10
4 Adam Zacher 2006 SP14 4.60 9
5 SZYMON SIKORA 2006 SP10 4.56 8
6 Raczkowski Wiktor 2006 SP18 4.56 7
7 SZYMON SOBAŃSKI 2006 SP8 4.32 6
8 Kacper Wiatrowski 2007 SP17 4.30 5
9 Kacper Śmiłowski 2006 SP 21 4.21 4
10 Kacper Skarupa 2007 SP 12 4.17 3
11 Cyprian Grzegorek 2007 SP17 4.15 2
12 Igor Szarzała 2006 SP 21 4.10 1
13 Igor Kaczmarek 2007 SP16 4.00
14 Dominik Pająk 2007 SP16 3.98
15 Filip Mazurowski 2007 Jagiellonczyk 3.82
16 Adam Olejnik 2006 SP16 3.82
17 OLIWIER WYRWICH 2006 SP10 3.80
18 Wolny Wiktor 2006 SP18 3.80
19 ANTONI BĄK 2006 SP22 3.50
20 BARTOSZ MARCINIAK 2007 SP8 3.49
21 Gabriel Woźniak 2007 SP11 3.42
22 SZYMON KASPRZAK 2007 SP8 3.39
23 MATEUSZ SZRAJER 2007 SP10 2.69

WZWYŻ

Miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Stefaniak Michał 2006 SP18 140 15
2 Bartosz Kaczmarek 2006 SP17 140 12
3 Michał Mielczarek 2006 SP 21 140 10
4 Adrian Rubas 2006 SP14 135 9
5 Jakub Kałużny 2006 SP17 13 6,5
5 MICHAŁ NOWACKI 2007 SP8 130 6,5
5 MARCEL WRÓBEL 2006 SP8 130 6,5
5 Oskar Waliś 2006 SP 21 130 6,5
9 MICHAŁ GRABOWSKI 2007 SP8 130
10 Nikodem Paś 2007 SP16 130 4
11 Mikołaj Krzykacz 2007 SP 12 130 3
12 Maciej Kraszewski 2006 SP14 130 2
13 Wieczorek Kuba 2007 SP18 125 1
14 PIOTR NOGAJ 2006 SP22 125
14 Gruszczyński Jakub 2006 SP18 125
15 Miłosz Zapart 2006 SP17 115

Kula 5kg

miejsce Imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 FILIP MATUSZAK 2006 SP10 10.75 15
2 Julian Stasiak 2006 SP16 9.89 12
3 Michał Ordon 2006 SP14 9.03 10
4 Wiktor Ślusarski 2006 SP11 8.86 9
5 Jarych Kacper 2006 SP18 8.73 8
6 Nikodem Śron 2006 SP14 8.60 7
7 Antoni Owsiany 2006 SP2 8.51 6
8 Wiktor Marczak 2006 SP17 8.42 5
9 Aleksander Musielak 2006 SP16 8.42 4
10 Wawrzonowski Hubert 2006 SP18 8.32 3
11 Kornel Druciarek 2006 SP14 8.21
12 ADAM KIDOŃ 2007 SP8 7.90 2
13 KACPER SPYCHALSKI 2007 SP13 7.86 1
14 MIESZKO CHOLEWIŃSKI 2006 SP8 7.85
15 Szymon Sobczak 2006 SP2 7.58
16 Wiktor Bartoszczyk 2006 SP11 6.90
17 Szczepański Kamil 2006 SP18 6.73
18 STANISŁAW WIELGOSZ 2007 SP13 5.29

Chód 1km

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Kacper Staszak 2007 SP16 5.57.93 15
2 MARCEL SKRZYPIŃSKI 2007 SP8 5.57.97 12
3 Kupaj Szymon 2006 SP18 6.01.23 10
4 Cezary Stasik 2006 SP 21 6.20.67 9
5 Kacper Witczak 2006 SP17 6.25.11 8
6 Marcel Militowski 2006 SP Jagiellończyk 6.46.28 7
7 JAKUB URBANIAK 2006 SP8 6.46.71 6
8 Hałas Marcin 2006 SP18 7.02.42 5
9 Julian Kurzajewski 2006 SP Jagiellończyk 7.03.23 4

Sztafeta 4x100m

miejsce Szkoła wynik pkt

1

SP14 51.02

15

2

SP18 53.38

12

3

SP12 55.26

10

4

SP17 56.49

9

5

SP16 57.08

8

6

SP8 57.38

7

7

SP21 58.06

6

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top