komunikat halowy LA -IMS

Athletics Starting Blocks On Race Track
  HALOWY MITYNG LA-03.02.2021        
                 
                 
  KOMUNIKAT KOŃCOWY          
                 
                 
  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ        
                 
                 
DZIEWCZYNY              
                 
                 
Chód 2 km              
                 
i miejsce   PAULINA TOMASZEWSKA SP 17 KALISZ   10:06,8
II miejsce   MARTYNA ŚLEDZIŃSKA SP ŻERKÓW   10:38,7
III miejsce PAULINA WALCZAK SP ŻERKÓW   10:50,9
                 
60 m                
                 
i miejsce   ZOFIA DOMAŃSKA   SP ŻERKÓW   8,6
II miejsce   ALEKSANDRA KOWALSKA SP 8 KALISZ   8,71
III miejsce ZUZANNA SZÓSTEK   SP ŻERKÓW   8,72
IV miejsce MELANIA NELKA   SP ŻERKÓW   9,01
V miejsce   MARIANNA KOWALCZYK SP EDUKATOR   9,19
VI miejsce MARIA BURCHACKA SP ŻERKÓW   9,37
                 
60 m ppł                
                 
i miejsce   ZOFIA DOMAŃSKA   SP ŻERKÓW   9,54
II miejsce   MAJA GĄSIOROWSKA SP 14 KALISZ   9,97
III miejsce JOANNA ROSIEJKA   SP ŻERKÓW   10,17
IV miejsce MELANIA NELKA   SP ŻERKÓW   11,09
                 
300 m                
                 
i miejsce   MAJA GĄSIOROWSKA SP 14 KALISZ   48,59
II miejsce   JOANNA ROSIEJKA   SP ŻERKÓW   49,01
III miejsce ALEKSANDRA KOWALSKA SP 8 KALISZ   52,36
IV miejsce MARIA BURCHACKA SP ŻERKÓW   59,12
                 
600 m                
                 
i miejsce   IGA GOLANOWSKA   SP 17 KALISZ   02:05,8
II miejsce   JULIA GRACZYKOWSKA SP 18 KALISZ   02:08,8
III miejsce KINGA SZCZUPAK   SP 8 KALISZ   02:13,3
IV miejsce OLIWIA GRZEGOREK SP 17 KALISZ   02:20,2
V miejsce   MICHALINA KACZMAREK SP 16 KALISZ   02:26,3
                 
CHŁOPCY              
                 
60 m                
                 
i miejsce   SEWERYN WLEKLINSKI SP ŻERKÓW   8,61
II miejsce   MICHAŁ GÓRSKI   SP EDUKATOR   8,99
                 
60 m ppł                
                 
I miejsce   FILIP JUSZCZAK   SP ŻERKÓW   9,63
                 
300 m                
                 
i miejsce   FILIP JUSZCZAK   SP ZERKÓW   43,21
II miejsce   SEWREYN WLEKLINSKI SP ZERKÓW   49,32
                 
600 m                
                 
i miejsce   MAREK ARNDT   SP ŻERKÓW   01:42,7
II miejsce   MACIEJ KRASZEWSKI SP 14 KALISZ   01:48,2
III miejsce DAWID ROLIŃSKI   SP 9 KALISZ   01:57,8
                 
1000 m                
                 
i miejsce   CYPRIAN GRZEGORZEK SP 17 KALISZ   03:17,0
II miejsce   SZYMON KRYSTEK   SP 14 KALISZ   03:23,8
III miejsce SZYMON KASPRZAK SP 8 KALISZ   03:25,3
                 
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top