komunikat halowy LA -LIcealiada

Athletics Starting Blocks On Race Track
  HALOWY MITYNG LA-03.02.2021          
                   
                    
  KOMUNIKAT KOŃCOWY            
                   
                   
LICEALIADA                
                   
                   
DZIEWCZYNY                
                   
Chód 2 km                
                   
i miejsce   EMILIA WISNIEWSKA II LO KALISZ 09:44,1    
II miejsce   WERONIKA WALCZAK LO JAROCIN 10:50,6    
                   
                   
60 m                  
                   
i miejsce   LIWIA WŁOSZCZYK   ZSP 2 JAROCIN 8,25    
II miejsce   NATALIA DRZEWIECKA LO JAROCIN 8,64    
                   
60 m ppł                  
                   
i miejsce   LIWIA WŁOSZCZYK   ZSP 2 JAROCIN 9,21    
II miejsce   NATALIA DRZEWIECKA LO JAROCIN 9,58    
                   
600 m                  
                   
i miejsce   JULIA GOŹDZIEWICZ II LO KALISZ 01:49,2    
                   
1000  m                  
                   
i miejsce   KLAUDIA ANTKOWIAK II LO KALISZ 3:40.22    
II miejsce   OLGA ODZIEMEK   I LO KALISZ 03:42,1    
                   
                   
                   
                   
CHŁOPCY                
                   
Chód 3 km                
                   
i miejsce   MIKOŁAJ NOWOSTAWSKI II LO KALISZ   14:20,5  
II miejsce   MACIEJ ROSIEWICZ II LO KALISZ   14:54,2  
III miejsce NIKODEM FRIEBE   ZSP 2 JAROCIN   16,47,7  
                   
60 m                  
                   
i miejsce   SZYMON JUSZCZAK ZSP 2 JAROCIN   7,45  
II miejsce   KACPER GÓRSKI   UKS 12 KALISZ   7,56 PK
                   
                   
60 m ppł   SZYMON JUSZCZAK ZSP 2 JAROCIN   8,51  
                   
300 m                  
                   
i miejsce   KACPER GÓRSKI   UKS 12 KALISZ   32.64 PK
                   
                   
600 m                  
                   
i miejsce   JAN NOWAK   ZSTE KALISZ   01:37,1  
II miejsce   KSAWERY GOMUŁKA VII LO SMS KALISZ   01:47,7  
                   
                   
1000 m                  
                   
i miejsce   MAREK WEBER   ZST DK KALISZ   02:56,1  
II miejsce   JAKUB BURCHACKI   LO JAROCIN   03:01,2  
III miejsce MIKOŁAJ WOJTCZAK VII LO SMS KALISZ   03:07,5  
                   
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top