KOMUNIKAT KOŃCOWY -CZWÓRBÓJ

Athletics Starting Blocks On Race Track

Protokół końcowy

Mistrzostw Miasta Kalisza w Czwórboju LA Szkół Podstawowych

Stadion Miejski 24.05.2021r.

Dziewczęta

1. SP 8                          654 pkt.

2. SP 18                        562 pktkt.

3. SP 12                        477 pkt.

4. SP Jagiellończyk  343 pkt.

wyniki indywidualne

SP 8

JULIA BRONISZ 60/9.27/69pkt, wzwyż/115/43pkt, p. pal/19.50/23, 600/-/0pkt 135 pkt

WIKTORIA BRUŚ 60/9.70/56, wzwyż/120/53, p. pal/24.80/34, 600/-/0  143 pkt

LENA MLĄCKA    60/9.66/58, wzwyż/100/18, p.pal/16.80/18, 600/2.20.85/37  131pkt

WIKTORIA WACOWSKA 60/10.56/35, wzwyż/100/18, p. pal/14.50/13, 600/2.27.20/25  91 pkt

AMELIA WITCZAK 60/10.12/46, wzwyż/90/7, p. pal/22.20/34, 600/2.42.31/4   91 pkt

KINGA SZCZUPAK  60/9.72/56, wzwyż/105/25, p. pal/19.30/25, 600/2.13.00/50  154 pkt

SP 18

BLANKA BOROWSKA 60/10.37/21, w dal/3,57/24, p. pal/29.00/44, 600/2.26.43/26  115 pkt

JULIA GEBEL  60/10.09/27, w dal/3.15/13, p. pal/22/28, 600/2.24.95/29   97 pkt

JULIA GRACZYKOWSKA  60/9.48/40, w dal/3.23/15, p. pal/10.30/5, 600/2.10.14/56  116 pkt

EMILIA JARYCH  60/9.71/34, w dal/3.24/15, p. pal/22.20/28, 600/2.26.96/26   103 pkt

ALEKSANDRA SOŚNICKA  60/10.02/28, w dal/2.94/9, p. pal/18.20/20, 600/3.01.91/0  57 pkt

SP 12

PATRYCJA REMBOWSKA  60/9.93/50, w dal/3.34/32, p. pal/31.00/49, 600/2.26.06/26  157 pkt

JULIA SZTARK  60/10.25/43, w dal/3.06/22, p. pal/20.10/24, 600/2.46.24/0  89 pkt

AGATA FIJAŁKOWSKA 60/11.51/15, w dal/3.09/23, p. pal/20/24, 600/2.47.87/0  62 pkt

EWA WDOWCZYK  60/10.63/33, w dal/2.93/18, p. pal/13/10, 600/2.24.23/30  91 pkt

MONIKA RADAJAK  60/10.48/37, w dal/3.03/21, p. pal/18.10/20, 600/2.50.64/0  78 pkt

SP JAGIELLOŃCZYK

ANASTAZJA ADAMCZAK 60/10.31/41, w dal/3.30/30, p. pal/19.00/22, 600/2.41.23/5  98 pkt

MARTA BIAŁA  60/10.43/38, w dal/2.66/9, p. pal/13.60/11, 600/2.53.37/0   58 pkt

AMELIA BRUŚ  60/11.60/14, w dal/3.13/25, p. pal/13.60/11, 600/2.58.22/0  54 pkt

OLIWIA JANIAK  60/12.29/5, w dal/2.86/16, p. pal/13.50/11, 600/2.55.53/0  32 pkt

WIKTORIA SOŚNICKA  60/10.71/31, w dal/3.38/33, p. pal19.00/22, 600/2.33.32/15  101 pkt

CHŁOPCY

1. SP 18                                     766 pkt

2. SP 17                                     549 pkt

3. SP 8                                       542 pkt

4. SP 12                                     521 pkt

5. SP JAGIELLOŃCZYK         417 pkt

wyniki indywidualne

SP 18

ADAM BANASIAK  60/9.12/51, w dal/3.82/35, p. pal/29.60/25, 1000/3.57.32/28  139 pkt

JAN DYMARCZYK  60/8.90/58, w dal/4.07/43, p. pal/26.30/18, 1000/3.20.56/67  186 pkt

OLIWIER GLAZER  60/9.20/48, w dal/3.92/38, p. pal/22.40/9, 1000/4.01.29/25  120 pkt

DAWID PIETRZYCKI  60/8.93/57, w dal/4.23/48, p. pal/33/31, 1000/3.36.38/48  194 pkt

ALAN SAGAN  60/8.98/55, w dal/3.96/39. p. pal/11/0, 1000/3.42.38/42  136 pkt

JAN ZAWIASA  60/8.66/66, w dal/4.23/48, p. pal/18.40/1, 1000/3.38.19/46  161 pkt

SP 17

WIKTOR ZIENTEK  60/9.38/43, w dal/3.66/28, p. pal/38/41, 1000/3.31.37/53  165 pkt

MARCEL GRZELAK  60/9.51/39, w dal/3.66/28, p. pal/28.90/23, 1000/4.11.52/17  107 pkt

PIOTR POŚPIECH  60/9.55/38, w dal/3.65/28, p. pal/24.10/13, 1000/4.28.97/7  86 pkt

EMIL ĆWIKLIŃSKI  60/10.08/27, w dal/3.30/18, p. pal/29.40/24, 1000/4.01.35  94 pkt

MARCO WYPYCH  60/10.18/25, w dal/3.44/20, p. pal/32.30, 1000/4.04.27/22  97 pkt

FRANCISZEK BĘCKI  60/12.20/0, w dal/2.81/7, p. pal/28.00/21, 1000/5.20.72  28 pkt

ALEKSANDER KRYSZAK (PK) 60/10.12/26, w dal/3.52/22, p. pal/27.80/ 21, 1000/-/0 69 pkt

SP 8

GRACJAN WRÓBEL  60/9.58/37, wzwyż/105/18, p. pal/30/25, 1000/5.01.19/0  80 pkt

PIOTR BARTCZAK  60/8.56/70, wzyż/115/31, p. pal/31.20/27, 1000/3.25.01/62  190 pkt

PAWEŁ RYCHLIK  60/10.48/19, wzwyż/115/31, p.pal/23.80/12, 1000/5.01.00/0  62 pkt

FILIP RYCHLIK  60/8.99/55, wzwyż/100/12, p. pal/29.20/25, 1000/4.22.43/11  129 pkt

ALAN BOROWSKI  60/9.40/42, wzwyż/100/12, p. pal/26.30/17, 1000/5.14.83/0  71 pkt

KAJETAN WACOWSKI  60/10.28/23, wzwyż/110/25, p. pal/21.60/8, 1000/4.34.19/3 59 pkt

SP 12

OSKAR GÓRECKI 60/9.26/46, w dal/3.74/32, p. pal./36.20/37, 1000/4.07.32/19  134 pkt

PAWEŁ KŁĘBOWSKI 60/9.25/47, w dal/3.65/27/ p. pal/38.60/42, 1000/4.36.38/2  118 pkt

FABIAN ZYDOREK 60/9.56/39, w dal/3.27/16, p. pal/26.30/17, 1000/4.02.97/24  95 pkt

TOMASZ WRZOSEK 60/9.27/46, w dal/3.54/23, p. pal/42.00/49, 1000/4.14.68/15  133 pkt

MARCEL BOROWSKI 60/10.97/9, w dal/3.20/14, p. pal/24.20/13, 1000/4.31.58/5  41 pkt    

SP JAGIELLOŃCZYK

LARYS BOROWSKI 60/9.46/40, w dal/3.78/33, p.pal/28/21, 1000/3.52.64  126 pkt

JAKUB GATKOWSKI 60/9.90/30, w dal/3.56/23, p. pal/29/23, 1000/4.08.36/25  101 pkt

DAWID KOLINKA 60/9.64/36,  w dal/3.93/38, p. pal/25.50/16, 1000/4.02.71/24  114 pkt

JAKUB NOWAK  60/10.62/16, w dal/3.40/19, p. pal/26.30/18, 1000/4.03.99/23  76 pkt

SZYMON NOWAK  60/10.34/22, w dal/3.54/23, p. pal/24.50/14, 10005.08.90/0  59 pkt

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top