KOMUNIKAT LIGA LA -ROCZNIK 2008-2007

Komunikat

KOUNIKAT KOŃCOWY

LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

rocznik 2008-2009

10.06.2021r.

 

Klasyfikacja po II rzucie, rocznik 2008-2009 :

  1. SP 8                       618,5 pkt.
  2. SP18                      562 pkt.
  3. SP17                      412 pkt.
  4. SP12                      315 pkt.
  5. SP16                      234 pkt.
  6. SP10                      148 pkt.
  7. SP14                      113,5 pkt.
  8. SP24                        91 pkt.
  9. SP13                        34,5 pkt.
  10. SP9                          20 pkt.
  11. SP7                          15 pkt. 

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

 

miejsce

Szkoła

I rzut

II rzut

Suma punktów

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009 Rocznik

2006-2007

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009 Rocznik

2006-2007

1

SP8

182

282,5

214

 

336

 

1014,5

2

SP18

152

246

257

 

316

 

971

3

SP17

50

242

166,5

 

170

 

628,5

4

SP16

134,5

125

132

 

109

 

500,5

5

SP12

60,5

169

84

 

146

 

459,5

6

SP14

128,5

113,5

214,5

 

0

 

456,5

7

SP10

0

148

108,5

 

0

 

256,5

8

SP21

92,5

0

102,5

 

0

 

195

9

SP13

97,5

34,5

1

 

0

 

133

10

SP11

65

0

64

 

0

 

129

11

SP24

0

91

0

 

0

 

91

12

SP2

22

0

50

 

0

 

72

13

SP Jagiellończyk

0

0

20

 

0

 

20

13

SP9

0

10

0

 

10

 

20

15

SP7

0

0

0

 

15

15

16

17

18

19

20

Dziewczęta

60pł

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik

Pkt.

1

Wiktoria Bruś

2008

SP8 12.21

15

2

Zuzanna Skonieczna

2008

SP8 14.06

12

3

Marta Pakulska

2008

SP18 14.13

10

4

Zuzanna Szcześniak

2008

SP8 14.39

60m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Zuzanna Wróbel 2008 SP7 8.78

15

2

Julia Bronisz 2008 SP8 9.09

12

3

Lena Mlącka 2009 SP8 9.18

10

4

Patrycja Rembowska 2008 SP12 9.27

9

5

Weronika Manko

2008

SP17 9.57

8

6

Aleksandra Sośnicka 2008 SP18 9.72

7

7

Blanka Janiak

2009

SP17 9.80

6

8

Weronika Każmierczak 2008 SP18 9.85

5

9

Iga Kluszczyńska 2008 SP18 10.09

10

Julia Drobniewska

2008

SP16 10.31

4

11

Laura Kaczmarek

2009

SP17 10.33

12

Gabrysia Stefaniak

2008

SP16 10.88

3

12

Julia Eperlein

2009

SP16 10.88

300m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Michalina Kaczmarek

2008

Sp16 52.28

15

2

Emilia Jarych

2008

SP18 54.27

12

3

Maria Błaut

2008

SP8 55.73

10

4

Amelia Witczak

2008

SP8 56.21

9

5

Blanka Borowska

2008

SP18 57.57

8

6

Julia Janiszewska

2009

SP17 58.76

7

7

Maja Kordulasińska

2009

SP17 59.58

6

8

Aleksandra Kowal

2008

SP8 60.61

9

Małgorzata Krzywoźniak

2008

SP12 61.00

5

10

Julia Kościelak

2008

SP18 63.10

11

Oliwia Parzyn

2008

SP16 64.20

4

12

Julia Sztark

2008

SP12 64.42

3

13

Agata Zasada

2009

SP16 64.58

14

Agata Fijałkowska

2008

SP12 69.46

600m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Iga Golanowska

2008

SP17 1.59.72

15

2

Julia Graczykowska

2008

SP18 2.04.69

12

3

Kinga Szczupak

2009

SP8 2.07.88

10

4

Oliwia Mądrzak

2008

SP8 2.25.83

9

W dal

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Iga Golanowska

2008

SP17 4.20

15

2

Oliwia Mądrzak

2008

SP8 3.96

12

3

Lena Mlącka

2009

SP8 3.96

10

4

Michalina Kaczmarek

2008

SP16 3.93

9

5

Iga Kluszczyńska

2008

SP18 3.88

8

6

Weronika Manko

2008

SP17 3.47

7

7

Maja Kordulasińska

2009

SP17 3.23

8

Gabrysia Stefaniak

2008

SP16 3.18

6

9

Julia Kościelak

2008

SP18 3.17

5

10

Emilia Jarych

2008

SP18 3.08

11

Amelia Witczak

2008

SP8 2.83

Wzwyż

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Julia Bronisz

2008

SP8

125

15

2

Nikola Kuśmierczak

2009

SP17

120

12

3

Weronika Każmierczak

2008

SP18

110

10

4

Zuzanna Skonieczna

2008

SP8

110

9

5

Aleksandra Sośnicka

2008

SP18

110

8

6

Wiktoria Bruś

2008

SP8

110

7

Julia Janiszewska

2009

SP17

110

7

8

Alina Susak

2009

SP17

100

p. palantowa

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Blanka Borowska

2008

SP18 32.50

15

2

Wiktoria Jesiołowska

2008

SP18 31.00

12

3

Patrycja Rembowska

2008

SP12 30.70

10

4

Julia Drobniewska

2008

SP16 29.00

9

5

Laura Kaczmarek

2009

SP17 28.60

8

6

Hanna Bartczak

2008

SP18 23.80

7

Kinga Szczupak

2008

SP8 21.40

7

8

Aleksandra Kowal

2009

SP8 17.60

6

Chód 1km

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Nadia Woldańska

2008

SP8 5.59.20

15

2

Zuzanna Szcześniak

2008

SP8 6.36.12

12

3

Blanka Janiak

2009

SP17 6.36.43

10

4

Monika Radajak

2008

SP12 6.36.66

9

5

Alicja Mrozińska

2009

SP17 6.45.65

8

6

Martyna Jaszczak

2008

SP12 7.02.57

7

7

Marta Pakulska

2008

SP18 7.13.10

6

8

Julia Sztark

2008

SP12 7.13.18

9

Julia Eperlein

2008

SP16 7.19.98

5

Sztafeta 4x100m

miejsce szkoła wynik Pkt.

1

SP8 62.80

15

2

SP17 63.76

12

3

SP18 65.79

10

4

SP12 70.26

9

 

Chłopcy

60pł

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik

Pkt.

1

Paweł Kłębowski

2008

SP12 12.18

15

2

Gracjan Wróbel

2008

SP8 12.34

12

3

Kacper Kołodziejek

2008

SP8 12.84

10

4

Alan Przepierczyński

2008

SP18 13.22

9

5

Alan Borowski

2008

SP8 14.41

60m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Piotr Bartczak

2009

SP8 8.50

15

2

Filip Rychlik

2008

SP8 8.60

12

3

Dawid Pietrzycki

2008

SP18 8.85

10

4

Tomasz Wrzosek

2008

SP12 9.03

9

5

Oliwier Glazer

2008

SP18 9.13

8

6

Mateusz Maciaszek

2008

SP18 9.28

7

Piotr Pospiech

2008

SP17 9.29

7

8

Marcel Grzelak

2008

SP17 9.34

6

9

Daniel Hodyński

2008

SP16 9.62

5

10

Filip Ślósarczyk

2008

SP17 9.66

11

Marcel Lewandowski

2009

SP8 9.72

300m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Alan Sagan

2008

SP18 48.41

15

2

Wiktor Przybyłek

2008

SP18 51.34

12

3

Filip Kaletka

2008

SP18 54.49

4

Bartosz Kramarz

2008

SP12 54.63

10

5

Kacper Skorupa

2008

SP16 58.19

9

6

Oskar Naskręcki

2008

SP8 58.32

8

7

Aleksander Krysiak

2009

SP17 59.35

7

8

Paweł Rychlik

2009

SP8 67.70

6

9

Natan Zbrzeźny

2008

SP8 80.46

1000m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Jan Dymarczyk

2008

SP18 3.22.86

15

2

Jan Zawiasa

2008

SP18 3.25.91

12

3

DAWID ROLIŃSKI

2008

SP9 3.28.41

10

4

Franciszek Głuchowski

2008

SP18 3.51.73

5

Fabian Zydorek

2008

SP12 3.53.97

9

6

Ksawery Janiak

2009

SP8 4.23.14

8

7

Borys Wolff

2008

SP16 4.33.71

7

8

Kacper Paceś

2009

SP8 4.45.57

6

9

Filip Cierniak

2008

SP8 4.53.00

W dal

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Wiktor Przybyłek

2008

SP18 4.58

15

2

Jan Zawiasa

2008

SP18 4.43

12

3

Daniel Hodyński

2008

SP16 3.90

10

4

Dawid Pietrzycki

2008

SP18 3.80

5

Jakub Tyc

2008

SP16 3.79

9

6

Filip Rychlik

2008

SP8 3.78

8

7

Bartosz Kramarz

2008

SP12 3.70

7

8

Aleksander Krysiak

2009

SP17 3.69

6

9

Paweł Rychlik

2008

SP8 3.66

5

10

Piotr Pospiech

2008

SP17 3.58

4

11

Borys Wolff

2008

SP16 3.22

12

Natan Zbrzeźny

2008

SP8 2.83

Wzwyż

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Marcel Grzelak

2008

SP17

130

15

2

Jan Dymarczyk

2008

SP18

125

12

3

Kacper Kołodziejek

2008

SP8

125

10

4

Piotr Bartczak

2009

SP8

120

9

5

Maksymilian Bazaliński

2008

SP18

120

8

6

Gracjan Wróbel

2008

SP8

110

6

Kacper Skorupa

2008

SP16

110

7

8

Filip Ślósarczyk

2008

SP17

110

6

9

Alan Sagan

2008

SP18

105

p. palantowa

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Paweł Kłębowski

2008

SP12 48.70

15

2

Krzysztof Glapiński

2008

SP18 48.00

12

3

Tomasz Wrzosek

2008

SP12 47.20

10

4

Oskar Naskręcki

2008

SP8 36.80

9

5

Mateusz Maciaszek

2008

SP18 35.50

8

6

Kacper Maślak

2008

SP18 31.00

7

Oskar Mencel

2008

SP16 25.70

7

8

Marcel Lewandowski

2008

SP8 25.10

6

9

Kacpwer Pazera

2008

SP12 23.90

10

Kacper Paceś

2009

SP8 17.30

Chód 1km

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt.

1

Adam Banasik

2009

SP18 6.14.54

15

2

Kajetan Wacowski

2008

SP8 6.30.71

12

3

Filip Jurczak

2008

SP18 6.30.89

10

4

Kacper Sobczak

2009

SP12 6.38.76

9

5

Alan Borowski

2008

SP8 7.47.12

8

6

Alan Keler

2008

SP18 7.47.14

Sztafeta 4x100m

miejsce szkoła wynik Pkt.

1

SP8 57.40

15

2

SP18 58.07

12

3

SP12 62.38

10

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top