ZAWODY -KOMUNIKAT liga LA

Komunikat

KOUNIKAT KOŃCOWY

LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

rocznik 2010 i młodsi

17.06.2021r.

 

Klasyfikacja po II rzucie, rocznik 2010 i młodsi :

  1. SP 8                       456 pkt. 
  2. SP 18                    440 pkt.
  3. SP 16                    302,5 pkt.
  4. SP 12                    190,5 pkt.
  5. SP 14                    128,5 pkt.
  6. SP 11                    115 pkt.
  7. SP 13                      97,5 pkt.
  8. SP 21                      92,5 pkt.
  9. SP 17                      65 pkt.
  10. SP 10                      30 pkt.
  11. SP 2                        22 pkt.

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

 

miejsce

Szkoła

I rzut

II rzut

Suma punktów

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009 Rocznik

2006-2007

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009 Rocznik

2006-2007

1

SP8

182

282,5

214

274

336

222

1510,5

2

SP18

152

246

257

288

316

175

1434

3

SP16

134,5

125

132

168

109

200

868,5

4

SP17

50

242

166,5

15

170

89

732,5

5

SP12

60,5

169

84

130

146

119

708,5

6

SP14

128,5

113,5

214,5

0

0

181

637,5

7

SP10

0

148

108,5

30

0

0

256,5

8

SP11

65

0

64

50

0

58

237

9

SP21

92,5

0

102,5

0

0

0

195

10

SP13

97,5

34,5

1

0

0

24

157

11

SP24

0

91

0

0

0

0

91

12

SP2

22

0

50

0

0

0

72

13

SP 1

0

0

0

0

0

20

20

13

SP Jagiellończyk

0

0

20

0

0

0

20

15

SP9

0

10

0

0

10

0

20

16

SP7

0

0

0

0

15

0

15

17

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

19

20

Dziewczęta

60m

miejsce imię nazwisko ROCZNIK SZKOŁA WYNIK pkt

1

Natalia Bączkiewicz 2010 SP11 9.78 15

2

Klaudia Grenda 2010 SP8 10.41 12

3

Agata Prus 2010 SP11 10.53 10

4

Alicja Kowalska 2010 SP8 10.57 9

5

Antonina Walczak

2011

SP18 10.78 8

6

Milena Andrzejczak 2011 SP 16 10.81 7

7

Hanna Świst 2010 SP 16 10.93 6

8

Aleksandra Kamińska

2010

SP18 11.13 5

9

Alicja Kolasa 2010 SP11 11.19

10

Anastazja Walczak

2011

SP18 11.20

11

Wiktoria Talar 2010 SP12 11.40 4

12

Nadia Mosiołek 2010 SP8 12.03

13

Wiktoria Doba 2010 SP 16 12.06

300m

miejsce imię nazwisko ROCZNIK SZKOŁA WYNIK pkt

1

Zuzanna Lipatow

2010

SP 16 58.22

15

2

Wiktoria Wacowska

2010

SP8 58.38

12

3

Oliwia Jeziorska

2010

SP18 59.75

10

4

Blanka Feldfebel

2010

SP8 60.02

9

5

Julia Ziontek

2010

SP8 60.04

6

Alicja Kiszka

2010

SP12 61.01

8

600m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Oliwia Grzegorek 2011 SP17 2.17.14 15
2 Maria Jozefiak 2011 SP8 2.21.14 12
3 Wiktoria  Stefaniak 2010 SP 16 2.23.84 10
4 Michalina Banach 2010 SP8 2.24.88 9
5 Lena Kubicka 2010 SP8 2.31.78
6 Vanessa Cieślak 2010 SP18 2.37.12 8
7 Zuzanna Kliber 2010 SP 16 2.40.68 7
8 Liwia Gryczke 2010 SP12 2.48.01 6

W dal

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt
1 Agata Prus

2010

SP11 3.59 15
2 Maria józefiak

2011

SP8 3.44 12
3 Natalia Bączkiewicz

2010

SP11 3.25 10
4 Alicja Kolasa

2010

SP11 3.21
5 Wiktoria  Stefaniak 2010 SP 16 3.09 9
6 Oliwia Jeziorska

2010

SP18 3.00 8
7 Nadia Mosiołek

2010

SP8 2.95 7
8 Anastazja Walczak

2011

SP18 2.79 6
9 Zuzanna Szczepaniak

2011

SP18 2.78
10 Alicja Kiszka

2010

SP12 2.77 5
11 Julia Ziontek

2010

SP8 2.14

Wzwyż

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt

1

Zuzanna Lipatow

2010

SP 16

120

15

2

Vanessa Cieślak

2010

SP18

115

12

3

Blanka Feldfebel

2010

SP8

115

10

4

Alicja Kowalska

2010

SP8

105

9

5

Aleksandra Kamińska

2010

SP18

105

8

6

Zuzanna Trzęsoska

2010

SP18

95

p. palantowa

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła Wynik pkt

1

Wiktoria Pytlińska

2010

SP12 21.70

15

2

Anita Wierzbicka

2011

SP18 21.00

12

3

Wiktoria  Doba

2010

SP 16 20.40

10

4

Zuzanna Kliber

2010

SP 16 18.90

9

5

Michalina Banach

2010

SP8 17.90

8

6

Oliwia Wojtczak

2010

SP18 17.60

7

7

Wiktoria Talar

2010

SP12 15.50

6

8

Lena Brzezińska

2010

SP18 14.70

9

Maja Ziarkowska

2010

SP8 14.60

5

10

Liwia Gryczke

2010

SP12 12.90

11

Hanna Świst

2010

SP16 12.20

12

Klaudia Grenda

2010

SP8 11.40

Chód 1km

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt

1

Lena Kubicka

2010

SP8 7.01.25

15

2

Wiktoria Wacowska

2010

SP8 7.21.63

12

3

Amelia Socha

2010

SP18 7.30.42

10

4

Kataryna Sai

2010

SP18 7.59.97

9

5

Magdalena Mazurek

2010

SP8 8.09.00

Sztafeta 4x100m

miejsce szkoła wynik pkt

1

SP8 69.72

15

2

SP18 71.41

12

3

SP16 76.87

10

4

SP12 77.94

9

Chłopcy

60m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt
1 Maciej Ptak 2010 SP10 9.54 15
2 Michał Kowalski 2011 SP18 9.93 12
3 Jakub Jezierski 2011 SP18 9.96 10
4 Filip Roszak 2011 SP 16 10.21 9
5 Jakub Krysiak 2010 SP8 10.28 8
6 Franciszek Lepiarski 2010 SP18 10.48
7 Filip Lubka 2011 SP 16 10.82 7
8 Jan Misiak 2010 SP12 11.11 6
9 Szymon Pajer 2010 SP12 11.32 5
10 Dawid Fichowski 2010 SP8 11.78 4
11 Jakub Krysiak Graczyk 2010 SP8 12.83

300m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt
1 Antoni Mikuła 2010 SP18 57.01 15
2 Igor Wojtczak 2011 SP 16 59.11 12
3 Michał Jarek 2010 SP18 60.00 10
4 Marcel Raczkowski 2010 SP18 67.02
5 Mikołaj Olkowicz 2010 SP 16 67.03 9
6 Jakub Sapiński 2012 SP8 69.00 8
7 Miłosz Milewski 2010 SP 16 74.00
8 Witold Buczkowski 2010 SP8 77.00 7
9 Yevheni Martyniuk 2010 SP12 83.09 6

1000m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik Pkt

1

Wiktor Talar

2011

SP18 3.51.54

15

2

Mikołaj Łyskanowski 2010 SP12 3.58.78

12

3

Aleksander Deska

2012

SP8 4.23.44

10

4

Mateusz Tomczyk

2010

SP18 4.36.01

9

5

Miłosz Kaczmarek

2010

SP8 4.40.16

8

6

Oliwier Szcześniak

2020

SP8 5.24.44

7

Kacper Grzelak

2010

SP18 6.01.97

8

Igor Wawrzyniak

2010

SP12 6.11.79

7

W dal

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt

1

Maciej Ptak

2010

SP10 4.02

15

2

Wiktor Talar

2011

SP18 3.66

12

3

Jakub Jezierski

2011

SP18 3.60

10

4

Michał Jarek

2011

SP18 3.44

5

Oliwier Szcześniak

2010

SP8 3.43

9

6

Mikolaj Łyskanowski

2010

SP12 3.35

8

7

Filip Roszak

2010

SP 16 3.15

7

8

Filip Lubka

2011

SP 16 3.05

6

9

Szymon Pajer

2010

SP12 3.03

5

10

Miłosz Kaczmarek

2010

SP8 3.00

4

11

Jan Misiak

2010

SP12 2.91

12

Igor Wojtczak

2011

SP 16 2.87

13

Dawid Fichowski

2010

SP8 2.04

Wzwyż

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt

1

Kacper Grzelak

2010

SP18

105

15

2

Jakub Krysiak

2010

SP8

105

12

3

Maksymilian Józefowski                2010 SP18

2010

SP18

95

10

4

Aleksander Deska

2010

SP8

90

9

p. palantowa

Miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Michał Kowalski

2011

SP18 33.30 0
2

Antek

Mikuła

2010

SP18 30.70 0
3 Mateusz Tomczyk

2010

SP18 29.20 0
4 Mateusz Mróz

2010

SP18 24.20 15
5 Igor Wawrzyniak

2010

SP12 20.80 12
6 Miłosz Milewski 2010 SP 16 20.60 10
7 Jakub Brocik

2010

SP8 19.90 9
8 Witold Buczkowski

2020

SP8 19.10 8
9 Yevheni Martyniuk

2010

SP12 18.00 7

Chód 1km

MIEJSCE imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt

1

Nikodem Szafran

2010

SP18 6.56.82

15

2

Bartłomiej Szymczak

2010

SP18 7.00.85

12

3

JAKUB SAPIŃSKI

2010

SP8 7.24.83

10

4

Bartosz Pasik

2010

SP18 7.59.65
miejsce szkoła wynik pkt

1

SP18 66.41

15

2

SP8 72.16

12

3

SP16 73.18

10

4

SP12 74.91

9

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top