ZAWODY -KOMUNIKAT liga la

Komunikat

KOUNIKAT KOŃCOWY

LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

rocznik 2006-2007

16.06.2021r.

 

Klasyfikacja po II rzucie, rocznik 2006-2007 :

  1. SP 8                       436 pkt. 
  2. SP 18                     432 pkt.
  3. SP 14                    395,5 pkt.
  4. SP 16                    332 pkt.
  5. SP 17                    255,5 pkt.
  6. SP 12                    203 pkt.
  7. SP 11                    122 pkt.
  8. SP 10                    108,5 pkt.
  9. SP21                     102,5 pkt.
  10. SP Edukator           69 pkt.
  11. SP 2                         50 pkt.
  12. SP 13                       25 pkt.
  13. SP 1                         20 pkt.
  14. SP Jagiellończyk    20 pkt.  

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

 

miejsce

Szkoła

I rzut

II rzut

Suma punktów

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009 Rocznik

2006-2007

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009 Rocznik

2006-2007

1

SP8

182

282,5

214

 

336

222

1236,5

2

SP18

152

246

257

 

316

175

1146

3

SP17

50

242

166,5

 

170

89

717,5

4

SP16

134,5

125

132

 

109

200

700,5

5

SP14

128,5

113,5

214,5

 

0

181

637,5

6

SP12

60,5

169

84

 

146

119

578,5

7

SP10

0

148

108,5

 

0

0

256,5

8

SP21

92,5

0

102,5

 

0

0

195

9

SP11

65

0

64

 

0

58

187

10

SP13

97,5

34,5

1

 

0

24

157

11

SP24

0

91

0

 

0

0

91

12

SP2

22

0

50

 

0

0

72

13

SP 1

0

0

0

 

0

20

20

13

SP Jagiellończyk

0

0

20

 

0

0

20

15

SP9

0

10

0

 

10

0

20

16

SP7

0

0

0

 

15

0

15

17

 

 

 

 

 

 

 

 

18

19

20

Dziewczęta

80pł

MIEJSCE imię nazwisko rocznik szkoła wynik PKT
1 Amelia Odziemska

2006

SP18 16.46

15

2 Wiktoria Kościelak

2006

SP12 17.10

12

3 Wiktoria Dobrowolska

2006

SP17 17.32

10

4 Hanna Małecka

2007

SP18 17.78

9

5 Oliwia Piekarska

2007

SP8 19.20

8

6 Anna Skowrońska

2006

SP16 21.94

7

100m

MIEJSCE imię nazwisko rocznik szkola wynik PKT
1 Maja Gąsiorowska 2006 SP14 13.05 15
2 Aleksandra Kowalska 2006 SP8 13.38 12
3 Zuzanna Nawrocka 2006 SP18 14.58 10
4 Roksana Bączkiewicz 2006 SP11 14.60 9
5 Oliwia Grzelakowska 2006 SP12 14.73 8
6 Nadia Krajewska 2007 SP8 14.82 7
7 Oliwia Dworczak 2006 SP18 15.30 6
8 Alicja Kujawa 2006 SP14 15.53 5
9 Oliwia Boik 2006 SP18 15.71
10 Julia Piotrowicz 2007 SP17 15.81 4
11 Nikola Kamińska 2007 Eduktor 15.82 3
12 Angelika Szajdecka 2007 SP12 16.11 2
13 Magda Kaczmarek 2006 SP16 16.46 1
Marianna Kowalczyk 2008 Edukator 13.64 PK
Kornelia Konopska 2009 Edukator 17.38 PK

300m

miejsce imię nazwisko ROCZNIK SZKOŁA WYNIK pkt
1 Emilia Pertkiewicz 2007 SP14 51.90 15
2 Jagoda Cieślak 2006 SP14 52.28 12
3 Martyna Kowalczyk 2006 SP16 53.76 10
4 Anastazja Trykowska 2006 SP12 53.77 9
5 Wiktoria Powązka 2006 SP8 55.56 8
6 Nicola Majewska 2006 SP18 59.26 7

600m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Wanessa Chołys 2006 SP16 2.07.45 15
2 Lena Tomczyk 2007 SP18 2.13.61 12
3 Julia Chabierska 2007 SP18 2.16.31 10
4 Oliwia Sałdzińska 2006 SP8 2.29.80 9

W dal

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt

1

Maja Gąsiorowska

2006

SP14 4.83

15

2

Martyna Kowalczyk

2006

SP16 4.02

12

3

Amelia Odziemska

2006

SP18 3.81

10

4

Zuzanna Nawrocka

2006

SP18 3.72

9

5

Julia Piotrowicz

2007

SP17 3.37

8

6

Roksana Bączkiewicz

2006

SP11 3.32

7

7

Alicja Kujawa

2007

SP14 3.24

6

8

Nikola Kamińska

2007

Edukator 3.20

5

9

Wanessa Chołys

2006

SP16 3.18

4

10

Nadia Krajewska

2007

SP 8 2.83

3

Kornelia Konopska

2009

Eduktor 3.19 PK
Marianna Kowalczyk

2008

Edukator 3.13 PK

Wzwyż

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt

1

Wiktoria Powązka

2006

SP8 140 15

2

Aleksandra Kowalska

2006

SP8 135 12

3

Oliwia Pacholska

2006

SP17 130 10

4

Wiktoria Dobrowolska

2006

SP17 125 9

5

Julia Chabierska

2007

SP18 125 8

6

Weronika Baumgart

2006

SP16 125 7

6

Wiktoria Kościelak

2006

SP12 125 6

8

Maja Kadyło

2006

SP17 120

9

Klaudia Polańska

2007

SP18 120 5

10

Oliwia Boik

2006

SP18 120

11

Anna Skowrońska

2006

SP16 110 4

Kula3kg

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Zuzanna Duster 2006 SP1 10.69 15
2 Aleksandra Sradomska 2006 SP16 7.00 12
3 Wiktorai Wiśniewska 2007 SP13 6.22 10
4 Jagoda Krymarys 2006 SP18 6.07 9
5 Zuzanna Solarek 2007 SP18 5.66 8
6 Maja Kalinowska 2006 SP16 5.62 7

Chód 1km

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Paulina Tomaszewska 2006 SP17 4.40.44 15
2 Oliwia Piekarska 2007 SP8 6.47.16 12
3 Natalia Zientalak 2006 SP16 6.59.55 10
4 Hanna Małecka 2007 SP18 7.13.25 9
5 Chanel Le Gall 2006 SP18 7.17.49 8
6 Klaudia Dębska 2006 SP16 7.37.46 7
7 Martyna Machowczyk 2007 SP8 7.53.01 6
8 Oliwia Sałdzińska 2006 SP8 7.53.89

Sztafeta 4x100m

miejsce szkoła wynik pkt

1

SP8 1.01.27

15

2

SP18 1.02.06

12

3

SP12 1.03.62

10

4

SP16 1.07.34

9

Chłopcy

100pł

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt

1

Alexander Kiszka

2006

SP12 19.02

15

2

Marcel Wróbel

2006

SP8 19.13

12

3

Mikołaj Krzykacz

2006

SP12 19.91

10

4

Bartosz Marciniak

2007

SP8 20.01

9

5

Marcel Skrzypiński

2007

SP8 20.76

100m

miejsce imię nazwisko ROCZNIK SZKOLA WYNIK pkt
1 Michał Miczko 2006 SP14 11.90 15
2 Patryk Bąkowski 2006 SP11 12.98 12
3 Adam Zacher 2006 SP14 13.11 10
4 Grzegorz Ciesiółka 2007 SP18 13.13 9
5 Julian Stasiak 2006 SP16 13.21 8
6 Kacper Skarupa 2007 SP12 13.30 7
7 Wiktor Ślusarski 2006 SP11 13.57 6
8 Michał Górski 2007 Edukator 13.59 5
9 Piotr Walczak 2006 SP16 13.73 4
10 Jan Krol 2007 SP8 14.25 3
11 Jakub Kościelny 2006 SP18 14.31 2
12 Dominik Kliński 2006 SP16 14.47
13 Wiatrowski 2006 SP17 14.64 1
14 Michał Grabowski 2007 SP8 15.11
15 Szymon Niegowski 2006 Edukator 15.12
16 Igor Anyszewski 2006 Edukator 15.71
17 Ksawery Klimek 2007 SP13 16.64

300m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Jakub Kałużny 2006 SP17 40.46 15
2 Maciej Kraszewski 2006 SP14 40.86 12
3 Igor Kaczmarek 2006 SP16 47.40 10
4 Szymon Sobański 2006 SP8 47.42 9
5 Adrian Rubas 2006 SP14 47.91 8
6 Julian Cieślak 2006 Edukator 53.75 7
7 Filip Lesyk 2007 Edukator 54.41 6
8 Bartosz Marciniak 2007 Edukator 55.91
9 Marcel Krajewski 2007 SP8 58.86 5

1000m

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła WYNIK pkt
1 Cyprian Grzegorek 2007 SP17 3.01.22 15
2 Szymon Krystek 2006 SP14 3.05.60 12
3 Szymon Kasprzak 2007 SP8 3.08.24 10
4 Nikodem Balcerzak 2006 SP12 3.17.53 9
5 Marcel Gawłowski 2007 Edukator 3.17.57 8
6 Michał Nowacki 2007 SP8 3.32.78 7
7 Łukasz Serwiński 2007 Edukator 4.37.00 6

W dal

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
2 Patryk Bąkowski 2006 SP11 5.00 15
3 Michał Miczko 2006 SP14 4.92 12
4 Piotr Walczak 2006 SP16 4.85 10
5 Adam Zacher 2006 SP14 4.63 9
6 Grzegorz Ciesiółka 2007 SP18 4.55 8
7 Igor Kaczmarek 2006 SP16 4.52 7
8 Marcel Gawłowski 2006 Edukator 4.50 6
9 Kacper Skarupa 2006 SP12 4.50 5
10 Aleksander Kiszka 2006 SP12 4.39 4
11 Szymon Sobański 2007 SP8 4.25 3
12 Kacper Wiatrowski 2007 SP17 4.15 2
13 Bartosz Marciniak 2007 SP8 3.84 1
14 Bartosz Marciniak 2007 Edukator 3.39
15 Łukasz Serwiński 2007 Edukator 3.08

Wzwyż

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt

1

Michał Nowacki

2007

SP8

135

15

2

Mikołaj Krzykacz

2006

SP12

135

12

3

Adrian Rubas

2006

SP14

135

10

4

Marcel Wróbel

2006

SP8

135

9

5

Julian Cieślak

2006

Edukator

130

8

6

Szymon Kasprzak

2007

SP8

125

7

Filip Lesyk

2007

Edukator

120

7

Kula 5kg

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Aleksander Musielak 2006 SP16 10.44 15
2 Julian Stasiak 2006 SP16 10.08 12
3 Michał Ordon 2006 SP14 9.70 10
4 Wiktor Ślusarski 2006 SP11 9.06 9
5 Borys Parczyński 2007 SP13 8.24 8
6 Kacper Sobczak 2007 SP8 8.07 7
7 Wiktor Grzegorek 2007 SP13 8.02 6
8 Bartosz Przybylak 2006 SP1 7.26 5
9 Konrad Tadeuszak 2006 SP16 6.80

Chód 1km

miejsce imię nazwisko rocznik szkoła wynik pkt
1 Marcel Skrzypiński 2007 SP8 5.49.11 15
2 Kacper Staszak 2006 SP16 5.59.36 12
3 Jan Król 2007 SP8 7.07.20 10
4 Robert Gręda 2006 SP18 7.17.58 9
5 Dominik Kliński 2006 SP16 7.23.52 8

Sztafeta 4x100m

miejsce szkoła wynik pkt

1

SP14 50.29

15

2

SP8 55.36

12

3

SP12 55.71

10

4

SP16 58.78

9

5

Edukator 59.76

8

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top