Komunikat końcowy Lekkoatletyczny Festiwal Sztafet – Kalisz 29.09.2021

Sztafeta Kalisz Zawody

IGRZYSKA DZIECI

SZTAFETA 4×100 m dziewcząt

miejsceszkoławynik
I miejsceSZKOŁĄ PODSTAWOWA nr 1701:05,1awans do Finału rejonu
II miejsceSZKOŁĄ PODSTAWOWA nr 1401:06,1awans do Finału rejonu
III miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1801:07,8
IV miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 801:07,8
V miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1001:08,9
VI miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1201:12,2
VII miejsceSP JAGIELLOŃCZYK01:15,7

SZTAFETA 4×100 m chłopców

I miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1801;00,31awans do Finału rejonu
II miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 24 I01;05,58awans do Finału rejonu
III miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 24 II01:05,7
IV miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1701:05,9
V miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 801:06,3
VI miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1401:06,5
VII miejsceSP JAGIELLOŃCZYK01:06,7
VIII miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1201:11,5
IX miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1001:13,7

SZTAFETA SZWEDZKA 100-200-300-400 dziewcząt

I miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1603:02,4awans do Finału rejonu
II miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1703:09,6awans do Finału rejonu
III miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1803:18,9
IV miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 803:23,3
V miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1003;32,5
VI miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1405:04,1

SZTAFETA SZWEDZKA 100-200-300-400 chłopców

I miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 24 II02:52,7awans do Finału rejonu
II miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 802:58,1awans do Finału rejonu
III miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 24  I02:58,3
IV miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1802:59,2
V miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1402:59,5
VI miejsceSP JAGIELLOŃCZYK03:07,2
VII miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1703:07,6
VIII miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1003:12,5
IX miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1603:13,6

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

SZTAFETA 4X100 m dziewcząt

I miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1201:01,7awans do Finału rejonu
II miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1401:02,2awans do Finału rejonu
III miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 801:02,5
IV miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1801:02,9
V miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1001:05,6
VI miejsceSP JAGIELLOŃCZYK01:07,5

SZTAFETA 4X100 m chłopców

I miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 12 I53,76awans do Finału rejonu
II miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1754,76awans do Finału rejonu
III miejsceSZKOŁĄ PODSTAWOWA nr 1456,78
IV miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 856,79
V miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1857,92
VI miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 12 II59,41
VII miejsceSP JAGIELLOŃCZYK59,91
VIII miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 101:01,6

SZTAFETA SZWEDZKA 100-200-300-400 dziewcząt

I miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1702:51,7awans do Finału rejonu
II miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1802:57,6awans do Finału rejonu
III miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 802:59,4
IV miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1403:11,6
V miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 2403:14,4

SZTAFETA SZWEDZKA 100-200-300-400 chłopców

I miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1402:28,7awans do Finału rejonu
II miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1802:30,2awans do Finału rejonu
III miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 802:33,1
IV miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1702:35,6
V miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1602:50,6
VI miejsceSZKOŁA PODSTAWOWA nr 1002:51,2

LICEALIADA

SZTAFETA 4X100 m dziewcząt

I miejsceII LO59,59awans do Finału rejonu
II miejsceIV LO01:00,6awans do Finału rejonu
III miejsceV LO I01:01,4
IV miejsceV LO II01:04,0
V miejsceZSTE01:04,3
VI miejsceIII LO01:04,6
VII miejsceZSS01:06,8
VIII miejsceVII LO SMS01:06,9

SZTAFETA 4X100 m chłopców

I miejsceIII LO I48,45awans do Finału rejonu
II miejsceVII LO SMS49,37awans do Finału rejonu
III miejsceZSTE I50,59
IV miejsceII LO51,21
V miejsceIII LO II52,49
VI miejsceV LO52,52
VII miejsceZSS II54,37
VIII miejsceZSS I55,23
IX miejsceIV LO52,91
X miejsceZSTE II53,13

SZTAFETA 4X400 m dziewcząt

I miejsceII LO I04:39,3awans do Finału rejonu
II miejsceV LO05:10,6awans do Finału rejonu
III miejsceII LO II05:13,2
IV miejsceZSTE05:43,3
V miejsceIV LO05:49,2
VI miejsceV LO II05:57,9

SZTAFETA 4X400 m chłopców

I miejsceVII LO SMS03:49,1awans do Finału rejonu
II miejsceZSTE I03:56,6awans do Finału rejonu
III miejsceII LO04:03,1
IV miejsceV LO04:06,5
V miejsceZSP nr 204:13,2
VI miejsceIV LO04:19,6
VII miejsceIII LO04:19,7
VIII miejsceZSS04:21,9
IX miejsceZSTE II04:24,1

Galeria

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top