Komunikat końcowy Ligi LA Szkół Podstawowych – Rocznik 2011 i młodsi – 15.09.2021r.

Gold Medal On Velvet Cushion. Olympic Games

Klasyfikacja po I rzucie, rocznik 2011 i młodsi :

  1. SP 18 – 274 pkt.
  2. SP 8 – 218,5 pkt.
  3. SP 17 – 122,5 pkt.
  4. SP 2 – 101 pkt.
  5. SP 16 – 82,5 pkt.
  6. SP 14 – 80,5 pkt.
  7. SP 10 – 63 pkt.
  8. SP 13 – 60 pkt.
  9. SP 21 – 60 pkt.
  10. PSP Jagiellończyk – 49 pkt.
  11. SP 24 – 13 pkt.
  12. SP12 – 10 pkt.

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

miejsceSzkoła I rzut  II rzut Suma punktów
  Rocznik 20011 i młodsiRocznik 2009-2010Rocznik 2007-2008Rocznik 20011 i młodsiRocznik 2009-2010Rocznik 2007-2008 
1SP 18274     274
2SP 8218,5     218,5
3SP 17122,5     122,5
4SP 2101     101
5SP 1682,5     82,5
6SP 1480,5     80,5
7SP 1063     63
8SP 1360     60
9SP 2160     60
10PSP Jagiellończyk49     49
11SP 2413     13
12SP 1210     10

Dziewczęta

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1EwaWoldańska2011SP87.22.2515
2AnnaPiechota2011SP87.23.5912
3ZuzannaTomczyk2011SP87.44.16
4KarynaChebaniuk2011SP188.02.3110
5TatianaJarych2011SP188.05.179
6EmiliaMąkowska2011SP188.11.01 

60m

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOŁAWYNIKpkt
1NellKearney2011SP1310.2215
2OliwiaKrenc2011SP210.4112
3OliwiaSpiżak -Matysiak2011SP1710.499,5
3MilenaAndrzejczak2011SP1610.499,5
5ZofiaGrygielska2011SP1711.138
6ZuzannaToczyk2011SP811.157
7JuliaWydrych2011SP1811.206
7ZofiaDerdas2012SP 2111.205
9LilianaJuszczak2011SP 2111.244
10JuliaWytych2011SP211.313
11ZuzannaRembiszewska2011SP1011.372
12AleksandraKaleta2011SP2411.411
12MajaSpalona2011SP211.41
14AleksandraJankowska2011SP2411.45
15ElenaNowak2011SP1711.57
16JessikaCzarnecka2011SP1211.76
17OliwiaAndrysiak2011SP811.91
18AnnaSzczesniak2011SP812.00
19MartynaWierchlewska2011SP1012.04
20MajaKuśmierek2011SP1012.49
21OlaGrzelak2011SP1812.54
22WiktoriaWeselak2011SP1812.61
23NataszaPaceś2011SP1612.79
24AntoninaDrobniewska2011SP2412.92
25AdriannaStaszak2011PSP Jagiellończyk13.04

300m

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOŁAWYNIKpkt
1ZuzannaSzczepaniak2011SP1859.9415
2AntoninaWalczak2011SP1862.9312
3NataszaKliber2011SP263.5010
4JagodaKulawinek2011SP863.529
5OliwiaDziedzic2011SP2464.768
6MichalinaTomaszewska2011SP1765.367
7EwaMarciniak2011SP865.816
8JagodaŚnieg2011SP1765.855
9OlgaPiękna2011SP1666.004
10AnnaPiechota2011SP867.50
11MariaOrdziejewska2011SP267.913
12KingaKrysiak2011SP1468.542
13JuliaMiklas2011SP1070.621
14LenaPaszkowska2011PSP Jagiellończyk74.42
15MajaPasternak2011SP1276.59
16ZofiaBiernat2011SP1076.91
17RoksanaSobczak2011SP 2179.09
18SoniaPudełko2011SP2479.13
19EmiliaStencel2011SP2479.18
20CassandraGago2011PSP Jagiellończyk80.90
21MariaSołtysiak2011SP1081.37
22MilenaBuczyńska2011SP1491.45
23MajaRupnicka2011SP1496.11

600m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MariaJózefiak2011SP82.13.2615
2OliwiaGrzegorek2011SP172.16.6512
3AntoninaSzkudlarek2011SP82.22.5610
4WeronikaSzulgan2011PSP Jagiellończyk2.57.259
5MilenaWawrzków2011SP143.02.558
6AlicjaDudek2011SP83.12.34

Sztafeta 4x100m

miejsceszkoławynikpkt
1SP271.8615
2SP871.9612
3SP1774.6110
4SP1874.939
5SP1079.768
6SP1680.817
7SP1481.726
8SP Jagiellończyk87.515

W dal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MariaJózefiak2011SP83.7015
2MilenaAndrzejczak2011SP163.3012
3NellKearney2011SP133.1010
4LilianaJuszczak2011SP 213.069
5OliwiaSpiżak- Matysiak2011SP173.018
6NataszaKliber2011SP22.987
7WeronikaSzulgan2011SP Jagiellończyk2.986
8ElenaNowak2011SP172.935
9OlgaPiękna2011SP162.904
10ZofiaGrygielska2011SP172.85 
11JagodaKulawinek2011SP82.823
12MilenaBuczyńska2011SP142.822
13MariaOrdziejewska2011SP22.751
14HelenaJankowiak2011SP102.70 
15ZofiaBiernat2011SP102.62 
16AnnaSzcześniak2011SP82.52
17JuliaMiklas2011SP102.51
18RoksanaSobczak2011SP 212.37
19OlgaCichocka2011SP122.36
20KassandraGago2011PSP Jagiellończyk2.20
21OlaGrzelak2011SP182.14

p. pal

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1ZofiaŁuczak2011SP1024.0015
2ZuzannaSzczepaniak2011SP1819.0012
3OliwiaGrzegorek2011SP1717.9010
4AntoninaSzkudlarek2011SP817.709
5MilenaWawrzków2011SP1417.508
6AntoninaWalczak2011SP1817.407
7JagodaŚnieg2011SP1717.306
8HannaStępień2011SP1017.005
9JuliaWydrych2011SP1816.00 
10AdriannaStaszak2011PSP Jagiellończyk15.504
11NataszaPaceś2011SP1614.203
12AlicjaDudek2011SP812.302
13LauraWcisłek2011SP1011.60
14LenaPaszkowska2011PSP Jagiellończyk10.901
15MajaRupnicka2011SP149.90
16ZuzannaRembiszewska2011SP107.40

Wzwyż

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1ZofiaDerdas2011SP 2110015
2EwaMarciniak2011SP810012
3OliwiaAndrysiak2011SP89010
3MilenaBuczyńska2011SP14909
5KingaKrysiak2011SP14908

Chłopcy

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MateuszJurczak2011SP186.53.6415
2JakubSapiński2012SP86.57.5612
3IgorKwiatkowski2011SP187.13.2410
4WiktorSpringer2011SP87.26.049
5MaciejŚliwka2011SP187.57.00 

60m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1AdamPrzybył2011SP189.2315
2MikołajNaglik2011SP189.5012
3KacperKaźmierczak2011SP29.5610
4JakubMielczarek2011SP139.729
5MichałKowalski2011SP189.74
6WiktorWalczak2011SP109.918
7MateuszMachowicz2011SP29.927
8MikołajJankowski2011SP1410.016
9JakubNowicki2011SP1310.135
9TymonDuda2011SP1010.134
11PiotrLidak2011SP2410.143
12WiktorKamiński2011SP810.152
13JanZieleziński2011SP 2110.341
14KacperKlapczarek2011PSP Jagiellończyk10.35 
15MaksymilianOlejnik2011SP1310.38 
16JanCieślak2011SP2410.56 
17JanWypchło2012SP1410.70
18FranekKrysiak2011SP1610.75
19AntoniMazek2011SP810.78
20WojciechFiglak2011SP2410.83
21JakubPrzybył2011SP810.90
22MarcelDuliba2011SP1411.11
23JanMierzwa2011SP 2111.28
24NikodemPośpiech2011SP1211.42
25FilipLubka2011SP1611.48
26BartekPryliński2011SP1611.58
27AntonioPrzepiórka2011PSP Jagiellończyk11.70
28MichałŁawnicki2001SP1011.92
29KacperMatecki2011SP1212.63

300m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1StanisławDymarczyk2011SP1852.2115
2JakubRuszkowski2011SP1852.8512
3IgorWojtczak2011SP1654.1210
4DominikBotkiewicz2011SP1754.159
5JakubGrabarczyk2011SP1454.808
6DawidMikołajczyk2011SP855.007
7WiktorZagwojski2011SP856.796
8MiłoszWróblewski2011SP1857.22 
9IwoDymalski2011SP1757.795
10JakubRudowicz2011SP 2158.054
11FilipBiesiada2011SP1659.103
12AleksanderDeska2011SP859.28
13MaxymilianCzerniejewski2011PSP Jagiellończyk59.832
14KsaweryTrząsała2011SP1759.95
15HubertPrzybylski2011SP2465.181
16NikodemŻłobiński2011SP1065.26 
17WojtekKałużny2011SP2466.52
18BartoszLuźniarek2011SP1070.46
19OliwierZieleziński2011SP 2170.67
20RafałBąkowski2011SP2470.77
21MateuszSobczak2011SP272.02
22AntoniGruszka2011SP1073.76
23OliwierKaftanowicz2011SP1078.19
24PiotrLis2011SP12106.08

1000m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1OskarKonstanciak2011SP183.51.8815
2WiktorTalar2011SP183.52.7912
3OliwierIgnaszak2011SP163.55.7310
4SzymonBorowiak2011SP24.07.399
5WojciechBłasiak2011SP184.11.31 
6JakubJanowski2011SP84.23.628
7FilipSpalony2011SP24.26.867
8MateuszPaceś2011SP84.40.626
9MichałBruś2011PSP Jagiellończyk4.43.345
10BartoszWypych2011SP86.06.64
JanUlański2011PSP JagiellończykDNF

Sztafeta 4x100m

miejsceszkoławynikpkt
1SP1863.6915
2SP1769.1012
3SP1469.249,5
3SP869.249,5
5SP270.778
6SP Jagiellończyk72.157
7SP1272.466
8SP2175.545
9SP1075.744

W dal

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1JakubMielczarek2011SP133.9015
2WiktorTalar2011SP183.7012
3StanisławDymarczyk2011SP183.5510
4MateuszMachowicz2011SP23.509
5KubaJezierski2011SP183.45 
6JanZieleziński2011SP 213.448
7MiłoszKałużny2011SP173.427
8MaksymilianOlejnik2011SP133.426
9KacperKlapczarek2011PSP Jagiellończyk3.255
10JakubBartosik2011SP173.254
11OliwierPawlak2011SP173.21 
12KacperMatecki2011SP123.193
13JanMierzwa2011SP 213.182
14MichałBruś2011PSP Jagiellończyk3.161
15JakubNowicki2011SP133.15
16WiktorWalczak2011SP103.13
17JanWypchło2011SP143.13
18JanMisiak2011SP123.10
19WiktorZagwojski2012SP83.07
20AdamWągrowski2011SP123.00
21FilipTomalak2011SP102.96
22OliwierKaftanowicz2011SP102.95
23JakubPrzybył2011SP82.86
24FilipLubka2011SP162.84
25FilipKempski2012SP22.76
26BartekPryliński2012SP162.76
27WitoldAndrzejewski2011SP22.72
28MichałDędowski2011SP142.66
29WiktorKamiński2012SP82.65

p. palantowa

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MichałKowalski2011SP1837.7015
2WojciechBłasiak2011SP1828.6012
3OskarKonstanciak2011SP1827.00
4TymonDuda2011SP1026.8010
5MateuszPaceś2011SP826.209
6BartoszLuźniarek2011SP1024.908
7JakubRudowicz2011SP 2124.207
8HubertPiękny2011SP1623.906
9JanCieślak2011SP823.205
10JanUlański2011PSP Jagiellończyk23.204
11KsaweryTrzęsała2011SP1723.003
12DominikBotkiewicz2011SP1721.902
13NikodemPospiech2011SP1221.901
14JanuszSobczyk2011SP1621.30 
15MaxymilianCzerniejewski2011PSP Jagiellończyk20.20 
16AntoniMazek2011SP819.90 
17IwoDymalski2011SP1718.40
18OliwierZieleziński2011SP 2118.30
19OliwierGramczewski2011SP1417.80
20PiotrLis2011SP1217.50
21NikodemŻłobiński2011SP1016.80 
22AntonioPrzepiórka2011PSP Jagiellończyk16.50 
23MiłoszSzymański2011SP1615.10 

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MichałPietrzak2011SP1811015
2DawidMikołajczyk2011SP811012
3MikołajJankowski2011SP1411010
4MikołajNaglik2011SP181059
5TomaszKargul2011SP18100
6FilipBiesiada2011SP16958
7JakubGrabarczyk2011SP14906
7TobiaszKrólak2011SP10906
7FranekKrysiak2011SP16906
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top