Wyniki 40 Biegu Ptolemeusza oraz Mistrzostwa Kalisza w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 03.10.2021 w klasyfikacji dzieci i młodzieży.
Sprawdź także galerię z imprezy.
40 Bieg Ptolemeusza – Biegi młodzieżowe – wyniki
Chłopcy – rocznik 2002-2006 – 1500 m
i miejsce | Kacper Adamczak | III LO Ostrów Wlkp |
ii miejsce | Jan Nowak | UKS 12 Kalisz |
III miejsce | Arkadiusz Tuzimek | ZST Pleszew |
IV miejsce | Szymon Krystek | IV LO Kalisz |
V miejsce | Mateusz Olszyna | III LO Kalisz |
VI miejsce | Ksawery Gomułka | UKS 12 Kalisz |
VIi miejsce | Maciej Kraszewski | I LO Kalisz |
VIII miejsce | Marcel Przybylski | III LO Kalisz |
IX miejsce | Maksymilian Gołąb | ZSP 2 Kalisz |
X miejsce | Bartosz Chowański | III LO Kalisz |
XI miejsce | Jan Rosiewicz | II LO Kalisz |
XII miejsce | Jan Świerblewski | III LO Kalisz |
XIII miejsce | Antoni Sobczak | I LO Kalisz |
XIV miejsce | Mateusz Bruś | I LO Kalisz |
XV miejsce | Bartłomiej Woźniak | ZSGH Kalisz |
XVI miejsce | Leon Filipowicz | III LO Kalisz |
XVII miejsce | Tomasz Drobniewski | III LO Kalisz |
XVIII miejsce | Bartłomiej Maślak | III LO Kalisz |
XIX miejsce | Wojciech Wcisłek | III LO Kalisz |
XX miejsce | Tomasz Majewski | III LO Kalisz |
XXI miejsce | Igor Wagan | III LO Kalisz |
XXII miejsce | Miłosz Smura | III LO Kalisz |
Dziewczyny 2002-2006 – 1500 m
I miejsce | Julia Goździewicz | II LO Kalisz |
ii miejsce | Maja Gąsiorowska | IV LO Kalisz |
III miejsce | Klaudia Antkowiak | II LO Kalisz |
IV miejsce | Zofia Tarchalska | III LO Kalisz |
V miejsce | Aleksandra Kowalska | II LO Kalisz |
VI miejsce | Aleksandra Bałwas | III LO Kalisz |
VIi miejsce | Anna Filipowicz | I LO Kalisz |
VIII miejsce | Nikola Kotala | III LO Kalisz |
IX miejsce | Wiktoria Asperska | III LO Kalisz |
X miejsce | Wiktoria Kendler | IV LO Kalisz |
XI miejsce | Marcelina Matyszkiel | III LO Kalisz |
XII miejsce | Małgorzata Kolańska | ZSGH Kalisz |
XIII miejsce | Magdalena Tatarowicz | I LO Kalisz |
XIV miejsce | Julia Bukwa | III LO Kalisz |
XV miejsce | Pola Fraj | III LO Kalisz |
XVI miejsce | Justyna Figlak | III LO Kalisz |
XVII miejsce | Roksana Ludwiczak | ZSGH Kalisz |
XVIII miejsce | Helena Jakubowska | III LO Kalisz |
XIX miejsce | Karolina Kiczman | I LO Kalisz |
XX miejsce | Wiktoria Polak | I LO Kalisz |
XXI miejsce | Wiktoria Pietrzak | III LO Kalisz |
XXII miejsce | Zofia Lisiecka | III LO Kalisz |
XXIII miejsce | Joanna Janiak | III LO Kalisz |
XXIV miejsce | Weronika Nowosielska | ZSGH Kalisz |
XXV miejsce | Małgorzata Ficner | III LO Kalisz |
Dziewczyny rocznik 2012 i młodsi – 800 m
I miejsce | Iga Malinowska | SP Nazaret |
ii miejsce | Iga Wardega | Szkoła Podstawowa nr 2 |
III miejsce | Antonina Andrzejewska | Szkoła Podstawowa nr 13 |
IV miejsce | Anna Witczak | Szkoła Podstawowa nr 13 |
V miejsce | Blanka Szczepaniak | Szkoła Podstawowa nr 18 |
VI miejsce | Julia Musidlak | Szkoła Podstawowa nr 10 |
VIi miejsce | Amelia Gryndzińska | Szkoła Podstawowa nr 24 |
VIII miejsce | Liliana Bronz | Szkoła Podstawowa nr 10 |
IX miejsce | Zofia Leśniewska | Szkoła Podstawowa nr 10 |
X miejsce | Anna Rudowicz | Szkoła Podstawowa nr 24 |
XI miejsce | Zuzanna Talar | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XII miejsce | Hanna Światła | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XIII miejsce | Wiktoria Szakorska | Szkoła Podstawowa nr 17 |
XIV miejsce | Antonina Łagoń | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XV miejsce | Natalia Witecka | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XVI miejsce | Weronika Wojtysiak | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XVII miejsce | Oliwia Kasprzak | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XVIII miejsce | Emilia Rak | Szkoła Podstawowa nr 1 |
XIX miejsce | Nicole Stamirowska | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XX miejsce | Zofia Landenburska | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XXI miejsce | Zuzanna Halak | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XXII miejsce | Maria Gołyska | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XXIII miejsce | Amelia Klimowicz | Szkoła Podstawowa nr 13 |
XXIV miejsce | Oliwia Kościelak | Szkoła Podstawowa nr 8 |
XXV miejsce | Helena Borowiak | Szkoła Podstawowa nr 10 |
XXVI miejsce | Zofia Staniewska | Szkoła Podstawowa nr 13 |
XXVIII miejsce | Urszula Chmielewska | Szkoła Podstawowa nr 13 |
XXIX miejsce | Oliwiwa Kasińska | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XXX miejsce | Zuzanna Walczak | Szkoła Podstawowa nr 4 |
XXXI miejsce | Agata Szurczak | Szkoła Podstawowa nr 24 |
XXXII miejsce | Julia Rak | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XXXIII miejsce | Pola Bukwa | Szkoła Podstawowa nr 10 |
XXXIV miejsce | Gabriela Sobańska | Szkoła Podstawowa Sobiesęki |
XXXV miejsce | Roksana Józefowicz | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XXXVI miejsce | Julia Zadka | Szkoła Ppodstawowa nr 13 |
XXXVII miejsce | Aleksandra Kucal | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XXXVIII miejsce | Lena Gul | Szkoła Podstawowa nr 10 |
XXXIX miejsce | Joanna Jeżyk | Szkoła Podstawowa nr 8 |
XL miejsce | Anna Miącz | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XLI miejsce | Kjaja Olczak | Szkoła Podstawowa nr 13 |
XLII miejsce | Lena Ptasińska | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XLIII miejsce | Maria Matusiak | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XLIV miejsce | Julia Andrzejewska | Szkoła Podstawowa Stawiszyn |
XLV miejsce | Zuzanna Sobczak | Szkoła Podstawowa |
XLVI miejsce | Zofia Radajewska | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XLVII miejsce | Amelia Kaźmierczak | Szkoła Podstawowa nr 13 |
XLVIII miejsce | Adrianna Karpińska | Szkoła Podstawowa nr 18 |
XLIX miejsce | Amelia Leszczewska | Szkoła Ppodstawowa nr 13 |
Chłopcy rocznik 2012 i młodsi – 800 m
I miejsce | Adam Piech | Szkoła Podstawowa nr 48 Czestochowa |
ii miejsce | Hubert Wróbel | Szkoła Podstawowa Wysocko Wielkie |
III miejsce | Krzysztof Harris | Szkoła Podstawowa nr 10 Kalisz |
IV miejsce | Mikołaj Glazer | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
V miejsce | Wojciech Bezler | Szkola Podstawowa nr 18 Kalisz |
VI miejsce | Dawid Wawrzyniak | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
VIi miejsce | Michał Siwik | Szkoła Podstawowa nr 17 Kalisz |
VIII miejsce | Mariusz Machowski | Szkoła Podstawowa nr 17 Kalisz |
IX miejsce | Alan Leszczewski | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
X miejsce | Igor Timonin | Szkoła Podstawowa nr 24 Kalisz |
XI miejsce | Jakub Łagoń | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
XII miejsce | Antoni Borowski | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
XIII miejsce | Filip Kaczmarek | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
XIV miejsce | Marcel Kryształ | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
XV miejsce | Maciej Szygulski | Szkoła Podstawowa nr 12 Kalisz |
XVI miejsce | Mikołaj Dębowski | Szkoła Ppdstawowa nr 13 Kalisz |
XVII miejsce | Makary Młynek | Szkoła Podstawowa nr 9 Kalisz |
XVIII miejsce | Jakub Doruch | Szkoła Podstawowa nr 2 Kalisz |
XIX miejsce | Adam Kubiak | Szkoła Podstawowa nr 8 Kalisz |
XX miejsce | Filip Fokt | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
XXI miejsce | Stefan Borowiak | Szkoła Podstawowa nr 24 Kalisz |
XXII miejsce | Oliwier Grochowski | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
XXIII miejsce | Wojciech Spychalski | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
XXIV miejsce | Jan Banasik | Szkoła Podstawowa nr18 Kalisz |
XXV miejsce | Tymoteusz Sobczak | Szkoła Podstawowa Skalmierzyce |
XXVI miejsce | Piotr Lipa | Szkoła Podstawowa nr 10 Kalisz |
XXVIII miejsce | Antoni Antczak | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
XXIX miejsce | Karol Czelusta | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
XXX miejsce | Tomasz Pawlak | Szkoła Podstawowa nr 15 Kalisz |
XXXI miejsce | Marcel Kujawiak | Szkoła Podstawowa nr 3 Kalisz |
XXXII miejsce | Borys Dros | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
XXXIII miejsce | Stanisław Lewandowski | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
XXXIV miejsce | Aleksander Fratczak | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
XXXV miejsce | Gabriel Szkudlarek | Szkoła Podstawowa nr 15 Kalisz |
XXXVI miejsce | Maksymilian Sobczak | Szkoła Podstawowa nr 10 Kalisz |
XXXVII miejsce | Piotr Czubak | Szkoła Podstawowa nr 6 Kalisz |
XXXVIII miejsce | Piotr Ulatowski | Szkoła Podstawowa nr 17 Kalisz |
XXXIX miejsce | Franciszek Buczkowski | Szkoła Podatawowa nr 18 Kalisz |
XL miejsce | Wojciech Duś | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
XLI miejsce | Michał Ciołek | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
XLII miejsce | Tymon Andrzejewski | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
XLIII miejsce | Jakub Szcześniak | Szkoła Podstawowa nr 8 Kalisz |
XLIV miejsce | Adam Pilarczyk | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
XLV miejsce | Borys Tymonin | Szkoła Podstawowa nr 24 Kalisz |
XLVI miejsce | Kazimierz Jeziorski | Szkoła Podstawowa nr 18 Kalisz |
XLVII miejsce | Miłosz Kasprzak | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
XLVIII miejsce | Leon Tobjas | Szkołą Podstawowa nr 1 Kalisz |
XLIX miejsce | Mikołaj Krysztofowicz | Szkoła Podstawowa nr 13 Kalisz |
L | Antoni Całuje | Szkoła Podstawowa nr 10 Kalisz |
LI | Jan Banaszak | Szkoła Podstawowa Chełmce |
LII | grzegorz Banaszak | Szkoła Podstawowa Chełmce |
LIII | Franciszek Jazurek | Szkoła Podstawowa nr 17 Kalisz |
MISTRZOSTWA KALISZA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – 03.10.2021
DZIEWCZYNY 6X1000 m
I miejsce | Szkoła Podstawowa nr 17 | awans Do Finału wojewódzkiego |
II miejsce | Szkoa Podstawowa nr 18 |
CHŁOPCY 6X1200 m
I miejsce | Szkoła Podstawowa nr 17 | awans do Finału wojewódzkiego |
II miejsce | Szkoła Podstawowa nr 18 | |
III miejsce | Szkoła Podstawowa nr 1 | |
IV miejsce | Szkoła Podstawowa nr 9 |
DZIEWCZYNY 6X1000 m
I miejsce | Szkoła Podstawowa nr 18 | awans do Finału wojewódzkiego |
II miejsce | Szkoła Podstawowa nr 8 |
CHŁOPCY 6X1200 m
I miejsce | Szkoła Podstawowa nr 24 | awans do Finału wojewódzkiego |
II miejsce | Szkoła Podstawowa nr 18 | |
III miejsce | Szkoła Podstawowa nr 9 | |
IV miejsce | Szkoła Podstawowa nr 8 |