Komunikat końcowy Ligi LA Szkół Podstawowych rocznik 2007-2008 – 07.10.2021

Komunikat

Klasyfikacja po I rzucie, rocznik 2007-2008

  1. SP 17                   196,5 pkt.
  2. SP 18                   179    pkt.
  3. SP 8                     177,6 pkt.
  4. SP 16                   135    pkt.
  5. SP 12                   117    pkt.
  6. SP 14                   112    pkt.
  7. SP 10                     98    pkt.
  8. SP 9                       87,5 pkt.  
  9. SP 11                     71,5 pkt.
  10. SP 2                       45    pkt.
  11. SP 24                    44,5  pkt.
  12. SP 22                    38     pkt.
  13. SP 13                    32     pkt.
  14. SP 21                    29     pkt.
  15. SP SN                      8    pkt.

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

miejsceSzkoła I rzut II rzut Suma punktów
  Rocznik 20011 i młodsiRocznik 2009-2010Rocznik 2007-2008Rocznik 20011 i młodsiRocznik 2009-2010Rocznik 2007-2008
1SP 18274 179   453
2SP 8218,5 177,6   396,1
3SP 17122,5 196,5   319
4SP 1690,5 135   225,5
5SP 1480,5 112   192,5
6SP 1062 98   160
7SP 2100 45   145
8SP 129 117   126
9SP 1360 32   92
10SP 2159 29   88
11SP 90 87,5   87,5
12SP 110 71,5   71,5
13SP 2413 44,5   57,5
14PSP Jagiellończyk48 0   48
15SP 22  38   38
16SP SN0 8   8

Dziewczęta

Płotki

80m

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1GabrielaJuszczak2007SP1115.3515
2MariaWitczak2007SP1216.5212
3WiktoriaBruś2008SP816.8810
4OliwiaPiekarska2007SP817.049
5TatianaWojciechowska2008SP1217.968
6NelaPietrzak2008SP1018.397
7WiktoriaMikołajczyk2008SP918.436
8ZuzannaSkonieczna2008SP818.51
9NadiaGórna2007SP1119.654,5
9AmeliaGąsiorowska2008SP919.654,5
1AntoninaChołys2007SP1019.963
12WiktoriaMróz2007SP1219.97

100m

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkolawynikPKT
1NikolaOrzechowska2007SP215.3115
2JuliaGebel2008SP 1815.4112
3MichalinaSzostek2008SP2215.5610
4RoksanaBączkiewicz2007SP1115.589
5AngelikaSzajdecka2007SP1215.618
6OliwiaRużyczka2008SP215.627
7WeronikaObuchowska2008SP2415.636
8PatrycjaRomkowska2008SP1215.705
9ZuzannaSkalska2008SP1015.754
10LenaJanelt2007sp815.883
11ŁucjaFamulska2007SP1415.892
12AlicjaJózefiak2007sp816.031
13HannaDąbrowska2008SP 1816.08
14BlankaPietrala200716.10
15ZuzannaJarus2007SP1416.16
16NadiaKolanowska2007SP1016.33
17WiktoriaKubiak2007SP1416.34
18AgataFijałkowska2008SP1216.36
19LauraWalczak2008SP 2116.53
20IgaKluszczyńska2008SP 1816.72
21MajaŚwierek2007SP 2116.77
22AnnaBączkiewicz2007SP1117.02
23NataliaRolińska2008SP917.77
24MichalinaSkalska2008SP1017.85
25AmeliaSzymkowiak2007SP917.90

300m

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOŁAWYNIKpkt
1JagodaCieślak2007SP1451.7115
2AnnaKowalska2008Sp1752.0912
3PatrycjaNowicka2007SP254.1110
4EmiliaPertkiewicz2007SP1454.449
5ZofiaFilar2008SPSN54.888
6AmeliaWitczak2007SP855.387
7JARYCHEMILIASP 1855.566
8JuliaPiotrowicz2007Sp1755.615
9LAURAOLEJNIK2008SP1358.314
10ZuzannaWarszawska2007SP2458.633
11LauraKról2007SP1059.872
12LeilaAlieva2007SP1664.341
13AlicjaDrzazga2008SP1666.22
14OliviaAugustyniak2008SP 2168.01

600m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1IgaGolanowska2008Sp171.56.6815
2JuliaGraczykowska2008SP 182.01.8212
3KingaSzczupak2007SP82.07.5010
4VanessaChołys2007SP162.10.819
5LenaTomczyk2007SP 182.16.708
6ZuzannaSzewczyk2007SP92.20.157
7OliwiaRudowicz2008SP92.21.406
8NataliaPrzybyła2008SP102.22.155

W dal

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1IgaGolanowska2008Sp173.9515
2IgaKluszczyńska2008SP 183.8012
3MariaWitczak2007SP123.7710
4GabrielaJuszczak2007SP113.779
5ZuzannaWojciechowska2008SP103.748
6ŁucjaFamulska2007SP143.677
7ZuzannaJarus2007SP143.646
8TatianaWojciechowska2008SP123.585
9KingaSzczupak2007SP83.534
10OliwiaMądrzak2008SP83.473
11AlicjaJózefiak2007SP83.40
12RoksanaBączkiewicz2007SP113.402
13AgataFijałkowska2008SP123.38
14OliwiaRudowicz2008SP93.371
15EmiliaJarych2007SP 183.35
16LauraWalczak2008SP 213.32
17ZuzannaWarszawska20073.16
18MichalinaWaszak2007SP103.10
19KingaKonstanciak2008SP103.06
20LAURAOLEJNIK2008SP133.03
21MajaŚwierek2007SP 212.68
22AmeliaSzymkowiak2007SP92.68
23NataliaRolińska2008SP92.54
24AnnaBączkiewicz2007SP112.42

Wzwyż

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1NicolaKuśmierczak2008Sp1711512,3
1ZuzannaSkonieczna2008SP811512,3
1WiktoriaBruś2008SP811512,3
4JuliaPiotrowicz2007Sp171159
5HannaMałecka2007SP181158
6LenaRucińska2008SP 211057
7JuliaAbzdykiweicz2008SP161056
8WiktoriaKubiak2007SP141005

Kula 3kg

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MałgorzataZielińska2007SP106.6415
2OliwiaStaszak2007sp146.3012
3OlaSradomska2007SP166.0010
4WIKTORIAWIŚNIEWSKA2007SP135.679
5MalwinaPaczesna2007SP115.628
6WIKTORIAJesiołowska2008SP185.587
7PatrycjaMaciejewska2007SP105.396
8MajaKalinowska2007SP165.275
9ZofiaChelińska2007SP 214.764
10OliviaAugustyniak2008SP 214.533
11ZofiaGajda2008SP104.47
12OliwiaMikołajczyk2007SP24.192

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1NadiaWoldańska2008SP85.55.5915
2NataliaZientalak2007SP166.25.5712
3ZuzannaSzcześniak2008SP86.36.8210
4JuliaGebel2008SP 186.40.899
5WiktoriaWieczorek2007SP117.08.558
6NataliaPrzybyła2008SP107.23.087
7AndżelikaMyszkowska2007SP117.25.226

Sztafeta 4x100m

miejsceszkoławynikpkt
1SP1461.5315
2SP1261.8012
3SP1762.9210
4SP863.119
5SP1863.498
6SP1165.287
7SP1065.496
8SP969.065
9SP1671.274

Chłopcy

110m Płotki

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1AleksanderKiszka2007SP1219.8115
2MateuszZawadzki2007SP920.7812
3MikołajKrzykacz2007SP1221.5010
4BartoszMarciniak2007SP821.699
5PawełKłębowski2008SP1221.91
6OliwierStasiak2007SP1622.768
7GracjanWróbel2008SP822.977
8IgorZimny2007SP823.03
9AlanMarciniak2008SP1623.326
10NikodemGoszczyński2007SP 2133.085

100m

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOLAWYNIKpkt
1KacperWiatrowski2007Sp1712.5615
2PatrykSzarzała2007SP2212.9812
3JakubBronszewski2008Sp1713.039,5
3KajetanZawartka2007SP2413.039,5
5KACPERGÓRSKI2007SP 1813.288
6MateuszMilwicz2007SP1213.487
7MateuszRóżalski2007SP 2113.646
8PiotrWalczak2008SP1613.655
9KacperBrewka2007SP1013.804
10HubertDolak2007SP213.913
11AdrianRatajczyk2008SP1613.952
12KacperSkarupa2007SP1214.021
13WiktorKozłowski2007SP1414.03
14MateuszMatusiak2007SP814.20
15PatrykMakowski2007SP1414.31
16FilipRychlik2007SP814.33
17MikołajKuświk2008Sp1714.46
18OliwierPiskorek2008SP214.56
19IGORANTCZAK2007SP 1814.68
20JakubRóżański2007SP1214.72
21AleksKomorski2007SP1114.74
21DAWIDPIETRZYCKIDAWID2008SP 1814.74
23KacperStaszak2007SP1614.96
24PatrykJakóbczak2007SP915.03
25KacperKowaliński2007SP2215.09
26SzymonCichowlaz2008SP215.36
27MaciejGadowski2008SP915.40
28IgorNogaj2007SP1015.54
29JeremiaszPrzybył2008SP 2115.96
30Jakubmaślak2008SP1016.13
31KACPERKRAWCZYK2007SP1316.17
32KSWERYKLIMEK2007SP1316.60
33OLIWIERCHOTNICKI2007SP1317.02

300m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1GRZEGORZCIESIÓŁKA2007SP 1841.6815
2MichałNowacki2007SP843.1112
3SewerynŚwierk2007Sp1743.4510
4FilipBorowski2007Sp1744.459
5KACPERSUCHODOLSKI2008SP 1844.908
6IgorKaczmarek2007SP1644.987
7PiotrŁyskawa2007SP2445.596
8WiktorPudełko2007SP2446.395
9DominikEliński2008SP1646.814
10IgorŚledź2008SP1447.123
11ALANSAGAN2008SP 1847.14
12KrzysztofFilipczak2008SP1047.702
13PatrykKwiatek2008SP2249.101
14MarcelGrzelak2008Sp1749.46
15MateuszNogaj2008SP2249.96
16ErykBałła2007SP851.50
17GrzegorzŁuczak2008SP1051.69
18DanielHodyński2008SP1653.12
19OskarPerskawiec2008SP854.14
20RobertWiss2008SP 2156.87
21MarcelBorowski2008SP1258.18
22WojciechMusiał2007SP1058.48
23MikołajWójcik2008SP2258.90
24SzymonRóżalski2008SP 2171.02

1000m

miejsceimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKpkt
1CyprianGrzegorek2007Sp173.02.5815
2JANDYMARCZYK2008SP 183.03.4212
3MateuszMarciniak2007SP93.13.9310
4JANZAWIASA2008SP 183.24.639
5DawidDrytkiewicz2007SP93.33.998
6WiktorJaniak2007Sp173.34.657
7KamilKasprzak2008SP83.35.576
8SzymonPiechota2008SP83.37.065
9DawidRoliński2008SP93.38.77
10MikołajKoćiński2007SP103.48.044
11KUBAWIECZOREK2007SP 183.49.52
12KubaTorbiarczyk2007SP113.49.853
13DawidKrenc2008SP23.52.252
14WiktorZientek2007Sp173.56.36
15ŁukaszGóral2007SP143.59.541
16MarcelMadejski2007SP104.11.58
17JakubKraszewski2007SP144.20.00

W dal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1CyprianGrzegorek2007Sp175.3415
2KacperWiatrowski2007Sp174.7312
3MiłoszLipiński2007SP104.6610
4MateuszZawadzki2007SP94.609
5AlexKiszka2007SP124.448
6DawidDrytkiewicz2007SP94.387
7IgorKaczmarek2007SP164.366
8GrzegorzCiesiółka2007SP184.285
9WiktorKozłowski2007SP144.214
10JakubBronszewski2008Sp174.17
11MichałMatuszkiewicz2007SP104.163
12NikodemPaś2007SP164.152
13PatrykMakowski2007SP144.101
14AleksKomorski2007SP114.07
15ErykBałła2007SP83.93
16DawidRoliński2008SP93.89
17SzymonFilipiak2007SP143.87
18DanielHodyński2008SP163.80
19SzymonRóżalski2008SP 213.80
20OskarPerskawiec2008SP83.77
21KSWERYKLIMEK2007SP133.75
22KacperSuchodolski2008SP183.70
23KajetanZawartka20073.60
24AlanSagan2008SP183.58
25STANISŁAWWIELGOSZ2007SP133.54
26KACPERKRAWCZYK2007SP133.45
27GracjanWróbel2008SP83.43
28OskarGórecki2007SP123.43
29MaksymilianPrzybyłek20073.42
30MarcelBorowski2008SP123.30
31NikodemGoszczyński2007SP 213.30
32RobertWiss2008SP 213.26

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1PatrykSzarzała2007SP2214515
2MikolajKrzykacz2007SP1214012
3MichałNowacki2007SP813510
4KUBAWIECZOREK2007SP 181359
5MichałKasprzak2007SP241358
6MarcelGrzelak2008Sp171307
6PiotrWalczak2008SP161306
8PatrykKonasiewicz2007SP161305
9MateuszRóżalski2007SP 211304
10MateuszMarciniak2007SP91303
11BartoszMarciniak2007SP81252
11MichałGrabowski2007SP8125
13MarcelNowak2008SP16125
14JANDYMARCZYK2008SP 181251
15MateuszNogaj2008SP22120
16WiktorZientek2008Sp17115
17JeremiaszPrzybył2008SP 21115
18FilipŚlósarczyk2008Sp17110

Kula 5kg

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1MichałOrdon2007SP1410.0715
2NikodemŚron2007SP149.9912
3WIKTORGRZEGOREK2007SP139.7110
4BORYSPARCZYŃSKI2007SP138.689
5AdamKidoń2007SP88.318
6KACPERSPYCHALSKI2007SP138.30 
7MaciejPancewicz2008SP107.677
8KonradTadeuszak2007SP167.656
9MarcinNowak2007SP247.525
10PiotrSobczak2008SP26.434
11JanStyś2007SP26.183
12WiktorLis2007SP246.172
13FranciszekOrdoczyński2007SP86.111
14JakubRóżański2007SP126.02
15JanIwańczyk2008SP105.65
16BartoszOlszyna2007SP224.59
17WiktorGoździewicz2007SP24.27

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1KonradTadeuszak2007SP165.45.1815
2ALANSZCZEPANIAK2007SP 185.46.6512
3KacperStaszak2007SP165.49.9010
4PiotrPośpiech2007SP 176.05.129
5JANZAWIASA2008SP 186.05.638
6MarcelSkrzypiński2007SP86.06.067
7KajetanWacowski2008SP86.25.136
8IgorZimny2008SP86.39.23
9DAWIDPIETRZYCKI2008SP 186.39.84

Sztafeta 4x100m

miejsceszkoławynikpkt
1SP1754.2615
2SP1254.5812
3SP1855.1310
4SP855.579
5SP1456.638
6SP957.217
7SP1657.516
8SP1058.985
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top