KOUNIKAT KOŃCOWY LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – rocznik 2009-2010 08.10.2021r.

Komunikat

Klasyfikacja po I rzucie, rocznik 2009-2010

  1.  SP 18                        343 pkt.
  2. SP 16                         191 pkt.
  3. SP 8                           188 pkt.
  4. SP 24                         135 pkt.
  5. SP 10                         108 pkt.
  6. SP 17                         101 pkt.
  7. SP 14                           90 pkt.
  8. PSP Jagiellończyk      49 pkt.
  9. SP 12                           46 pkt.
  10. SP 21                           37 pkt.
  11. SP 11                           18 pkt.
  12. SP SN                           15 pkt.
  13. SP 22                           12  pkt.
  14. SP 9                             11  pkt.
  15. SP 2                               6  pkt.
  16. SP 13                             1  pkt.       

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

miejsceSzkoła  I rzut    II rzut  Suma punktów
  Rocznik 20011 i młodsiRocznik 2009-2010Rocznik 2007-2008Rocznik 20011 i młodsiRocznik 2009-2010Rocznik 2007-2008 
1SP 18274343179   796
2SP 8218,5188177,6   584,1
3SP 17122,5101196,5   420
4SP 1690,5191135   416,5
5SP 1480,590112   282,5
6SP 106210898   268
7SP 241313544,5   192,5
8SP 12946117   172
9SP 2100645   151
10SP 21593729   125
11SP 901187,5   98,5
12PSP Jagiellończyk48490   97
13SP 1360132   93
14SP 1101871,5   89,5
15SP 2201238   50
16SP SN0158   23

Dziewczęta

60 płotki

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1AleksandraKowal2010SP813.2515
2VanessaCieślak2010SP1813.5012
3MartaPakulska2009SP1814.7310
4MartynaPrzybyła2009SP1214.939
5AlicjaKowalska2010SP815.108
6KlaudiaGrenda2010SP815.88

60 m

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1LenaMlącka2009SP89.2115
2LauraKaczmarek2009SP179.3312
3NataliaBączkiewicz2010SP1110.0510
4AnastazjaŚwiercz2009SP1610.139
5AnnaKubisiak2009SP1810.158
6MichalinaNowak2009SP1410.177
7MartynaWitczak2009SP1610.216
8NadiaMichalak2009SP1810.225
9KorneliaSolon2009SP1710.244
10WeronikaKażmierczak2009SP1810.38 
11MałgorzataPrzybyła2010SP1010.383
12AgataPrus2010SP1110.452
13ZuzannaKucharska2009SP2210.511
14AmeliaSowizdrzał200912.6710.65
15LiwiaGryczke2009SP1210.69
16ZuzannaBetka2010SP1710.73
17MartaPietrzyńska2009SP2210.75
18MajaBąk2010SP 2110.92
19AlicjaKolasa2010SP1110.93
20MarikaKrysztofowicz2010SP1311.04
21GabrielaKmiecik2009SP1411.07
21AlicjaGrzesiak2009SP1311.07
23HannaWzgarda2009SP1011.10
24WiktoriaTalar2009SP1211.13
25MartynaWitkowska2009SP1211.31
26NadiaNiemann2009SP1411.32
27JuliaKempińska2009SP1011.34
28JuliaEpeklein2009SP1611.39
29LauraWłodarczyk2009SP2211.50
30WeronikaWalczak2010SP412.02
31ZofiaWojtaszek2010SP1312.26
32ZuziaStodolna2010SP412.45
33ZuzannaKaczmarek201010.6912.67
34MajaZarzycka2010SP413.90

300 m

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MichalinaKaczmarek2009SP1651.9415
2LenaGola2009SP1756.4712
3SandraCzarnek2009PSP Jagiellończyk57.2110
4PatrycjaBąkowska2009SP1857.539
5BeataKorpik2009SP1458.238
6BlankaBorowska2009SP1858.787
7DominikaLipska2009SP1859.21
8WiktoriaWacowska2010SP859.286
9AlicjaCicha2009SP1059.455
10JuliaMazurek2009SP1459.634
11JuliaKotwicka2009SP1759.693
12GabrielaJańczak2009SP1659.722
13MichalinaBanach2010SP860.351
14MałgorzataBednarek2010SP1360.56
15LuizaLipatow2010SP1661.03
16OliwiaStrapagiel2009SP1461.37
17AleksandraSzewczyk2010SP961.56
18AntoninaSzewczyk2010SP961.78
19BarbaraSubbotko2010PSP Jagiellończyk63.14
20JuliaPiotrowska2009SP2263.57
21JuliaSnuszka2009SP1063.76
22ŁucjaPłocińska2010SP 2164.55
23ZuzannaMożdżyńska2009SP265.24
24AmeliaStefaniak2009SP266.65 
25MariaMorek2009SP1269.12 
26TatianaGórniak2011SP469.31 
27GabrielaKacała2010SP1369.42 
28MariaKaczmarek2010SP471.68
29MajaBałach2010SP872.34
30NatashaKowalski2010PSP Jagiellończyk78.88

600 m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1WiktoriaGołąb2010SP182.14.3015
2WiktoriaStefaniak2010SP162.21.2512
3JuliaPiekarska2009SP102.22.6310
4LenaKubicka2010SP82.24.759
5NikolaWaszak2010SP102.27.408
6NataliaŁata2009SP182.35.447
7EmiliaGrodzińska2010PSP Jagiellończyk2.42.446
8NataliaGęsicka2009SP102.43.23
9AmeliaChojnacka2010SP22.45.515
10NikolaKrysztofowicz2009SP122.46.134
11JuliaLebioda2009SP122.50.213
12OliwiaJaniak2010PSP Jagiellończyk2.54.562
13MartynaPrzybyła2009SP123.06.77
14NataliaKaczała2009SP23.07.141
15GabrielaDomagalska2009SP163.21.76
16NikolaGalant2009SP163.40.46

W dal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MichalinaKaczmarek2009SP163.7315
2AnnaKubisiak2009SP183.5512
3NadiaMichalak2009SP183.4710
4PatrycjaBąkowska2009SP183.41
5JuliaKępińska2009SP103.329
6LenaMlącka2009SP83.308
7JuliaMazurek2009SP143.297
8AgataPrus2010SP113.286
9BeataKorpik2009SP143.225
10EmiliaGrodzińska2010PSP Jagiellończyk3.164
11JuliaLebioda2009SP123.143
12MajaTomczak2010SP103.132
13AlicjaKowalska2010SP83.101
14GabrielaKmiecik2009SP143.09
15lenaGola2009SP173.09
16MajaBąk2010SP 213.08
17NataliaBączkiewicz2010SP113.07
18KorneliaSolon2009SP173.04
19GabrielaKucała2010SP133.04
20ZuzannaBetka2010SP173.04
21WiktoriaStefaniak2010SP163.03
22AnnaPiekarska2009SP102.97
23AlicjaKolasa2010SP112.94
24AnastazjaŚwiercz2009SP162.88
25KlaudiaGrenda2010SP82.71
26OliwiaJaniak2009PSP Jagiellończyk2.48

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1AlicjaNowak2009SPSN11515
2OliwiaStrapagiel2009SP1411011
2ZuzannaLipatow2010SP1611011
4LenaDziubek2010SP161109
5GabrielaJańczak2009SP16110
6JuliaKotwicka2009SP171108
7WeronikaKażmierczak2009SP181057
8WiktoriaMarczak2009SP181006
9VanessaCieślak2010SP1895

p. palantowa

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1BlankaBorowska2009SP1831.9015
2LauraKaczmarek2009SP1731.0012
3NataliaŁata2009SP1830.7010
4JuliaPiotrowska2009SP2227.909
5WiktoriaPytlińska2009SP1227.008
6SandraCzarnek2009PSP Jagiellończyk22.607
7ZuzannaKliber2010SP1621.006
8JuliaTrepka2009SP1019.105
9AleksandraKowal2010SP818.704
10WiktoriaDoba2010SP1618.403
11WiktoriaGołąb2010SP1817.70
12ZuzannaKucharska2009SP2217.702
13LauraWłodarczyk2009SP2216.90
14MilenaMłynarczyk2010SP1016.501
15MajaBałach2010SP815.10 
16ZofiaWojtaszek2010SP1314.60 
17MichalinaBanach2010SP813.80
18MałgorzataBednarek2010SP1312.50
19HelenaKrzykała2009SP1010.70
20BarbaraSubbotko2010PSP Jagiellończyk10.50

Chód 1 km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1DominikaLipska2009SP186.46.5315
2LenaKubicka2010SP87.00.0212
3AlicjaMrozińska2009SP177.06.2810
4Pakulska2009SP187.16.309
5 Epenlein2009SP167.17.498
6WiktoriaWacowska2009SP87.17.997
7Deoba2009SP167.33.446
8MiaFlanagan2010SP107.42.325
9ElwiraPaterska2010SP107.42.854
10MilenaMłynarczyk2010SP107.44.71
11Sai2009SP187.51.93

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP1663.4015
2SP864.2212
3SP1865.3210
4SP1767.239
5SP1468.568
6SP1069.637
7SP1272.166
8PSP Jagiellończyk5

CHŁOPCY

60 płotki

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1AleksMrówczyński2012SP2412.7415
2MikołajŁyskawka2010SP 2413.5512
3DanielKubisiak2009SP1813.7210
4WojciechMakowski2010SP 2414.17
5AlanPrzepierczyński2009SP1814.639
6MiłoszKaczmarek2010SP814.778
7JakubKrysiak2010SP815.317

60 m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1WiktorPrzybyłek2009SP188.8215
2PiotrBartczak2009SP88.8812
3AdamBanasik2009SP189.0010
4OliwierGlazer2009SP189.35
5MaciejPtak2010SP109.379
6DominikZaremba2009SP99.558
7MaciejPawłowski2010SP 219.647
8MaciejNiewiadomski2010SP109.736
9MarcelSieroń2010SP 249.775
10DawidKolinka2009PSP Jagiellończyk10.004
11GracjanSzczepański2010SP1710.053
12AdamZawadzki2009SP1410.062
12PatrykKról2009SP810.061
14BłażejBociąg2010SP1710.15
15AleksDobak2009SP2210.31
16IgorŻyżniewski2010SP 2410.44
17FilipRoszak2010SP1610.54
18BartoszTomczyk2009SP1410.72
18WiktorOlejnik2010SP210.72
20NatanGrochowski2009SP1410.97
21KubaZbierzak2009SP1211.44
22DawidWilczura2010SP 2111.53
23YewheniiMartyniuk2009SP1212.48 
24OliwierPilarczyk2010SP412.74 
25AlanWróblewski2010SP1012.99 
26PiotrWawrzyniak2009SP1613.07 
27AntoniJazurek2010SP 2413.23 
28AlexKaczmarek2009SP1213.38 
29KrystianGraczyk2010SP413.52 

300 m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1KrzysztofGlapiński2009SP1850.9715
2OliwierKotwicki2009SP1651.2312
3MateuszMaciaszek2009SP1852.6010
4DawidMutke2010SP 2452.819
5SzymonPiotrowski2010SP 2453.278
6BrajanMatczak2009SP1454.497
7AntoniMikuła2010SP1855.00
8KacperSkorupa2009SP1655.946
9MaciejBulik2020SP1756.175
10JakubGrzmilas2009SP857.634
11TomaszHarris2010SP 2457.75
12PawełRychlik2009SP858.513
13BartoszBiniek2009SP1058.832
14JakubMaciaszek2010SP1360.021
15AdamRzepowski2009SP1060.47
16StanisławTyc2009PSP Jagiellończyk60.58
17KamilKliszewski2009SP1460.63
18JakubNapruszewski2010SP 2163.87 
19TomaszGoździewicz2010SP264.47 
20NatanZbrzezny2009SP867.54 
21NikodemBajan2010PSP Jagiellończyk69.80 
22FranciszekWielgosz2010SP1370.73
23StanisławOwczarek2010PSP Jagiellończyk72.55
24AdamAdamczyk2010SP1076.31
25KacperJankowski2009SP2287.04
26PatrykKuniczek2010SP1687.51

1000 m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1JulianGłowacki2010SP 243.37.8515
2FranciszekGłuchowski2009SP183.50.5112
3AleksanderKrysiak2009SP173.58.9810
4BorysWolf2009SP164.01.239
5WojciechGuzowski2010SP 244.03.558
6MikołajŁyskanowski2009SP124.04.397
7JakubGatkowski2010SP104.05.936
8FilipJanoszka2010SP 244.06.49
9JakubBanaszak2009SP84.12.825
10OliwierSzcześniak2009SP144.19.044
11MarcelStachowiak2010SP94.21.003
12MichałMajman2010SP104.27.062
13AlexWróblewski2010SP104.27.92
14FranciszekZawal2009SP144.30.341
15KacperSzcześniak2010SP24.38.27
16MikołajMikołajczak2009SP94.42.21
17FranciszekLepiarski2010SP184.50.95
18AleksanderJaniak2009SP95.10.68
19ErykGórski2009SP125.24.75
20 Jarych2009SP166.34.40

W dal

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1WiktorPrzybyłek2009SP184.4415
2OliwierKotwicki2009SP164.1612
3MaciejPtak2010SP103.8910
4MaciejPawłowski2010SP 213.799
5OliwierGlazer2009SP183.788
6FranciszekZawal2009SP143.777
7PawełRychlik2009SP83.736
8MikołajŁyskawka2010SP 243.685
9MateuszMaciaszek2009SP183.63
10JakubPlaczek2010SP173.614
11JulianGłowacki2010SP 243.603
12GracjanSzczepański2010SP173.512
13OliwierSzcześniak2009SP143.511
14MarcelSieroń2010SP 243.50
15BorysWolf2009SP163.48
16DominikZaremba2009SP93.45
17JakubGrzmilas2009SP83.40
18BłażejBociąg2010SP173.36 
19NikodemBajan2010PSP Jagiellończyk3.29 
20PatrykKról2009SP83.28 
21JakubMaciaszek2010SP133.22 
22IgorWawrzyniak2009SP123.09 
23FilipRoszak2009SP163.04 
24AleksanderJaniak2009SP92.93
25FranciszekWielgosz2010SP132.77
26SzymonNowak2009PSP Jagiellończyk2.75
27BorysKojałwicz2010SP92.70
28AleksanderRektor2009SP102.63
29MiłoszPiszczorowicz2009SP102.61

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1KacperSkorupa2009SP1615
2PiotrBartczak2009SP812
3SzymonPiotrowski2010SP 2410
4AdamZawadzki2009SP149
5MaksBazaliński2009SP188
6JakubKrysiak2010SP87
7FranciszekGłuchowski2009SP186
8IgorKastanowicz2010sp245
9WojciechMakowski2010SP 24
10AdamAdamczyk2010SP104
11KamilKliszewski2009SP143

p. palantowa

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1AleksanderZakrzewski2009SP 2149.4015
2KrzysztofGlapiński2009SP1841.2012
3JakubBanaszak2009SP835.9010
4PiotrWawrzyniak2009SP1631.709
5IgorKaftanowicz2010SP 2430.808
6StanisławTyc2009PSP Jagiellończyk29.907
7MikołajŁyskanowski2009SP1228.506
8AntoniMikuła2010SP1826.605
9DawidKolinka2009PSP Jagiellończyk26.304
10NatanZbrzezny2009SP824.203
11JakubGatkowski2010SP1024.002
12MiłoszKaczmarek2010SP823.90
13JakubNapruszewski2010SP 2123.901
14MaciejNiewiadomski2010SP1022.60
15DawidMutke2010SP 2422.60
16AleksanderRektor2010SP1022.20
17MiłoszMilewski2009SP1621.90 
18WiktorOlejnik2010SP221.90 
19AleksDobak2009SP2221.70
20TomaszGoździewicz2010SP220.50
21KacperSzcześniak2010SP220.40
22KubaZbierzak2009SP1219.20
23KsaweryDwornikowski2010SP2415.80
24KacperJankowski2009SP2214.60
25JakubEfemberg2010SP914.20

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1AdamBanasik2009SP186.21.8415
2OskarHankowski2010SP246.22.4412
3KliberOktawian2010SP 246.23.9310
4TomaszHarris2010SP 246.26.48
5NikodemSzafran2010SP187.11.819
6Kuwiczek2010SP167.21.408
7BartłomiejSzymczak2010SP188.21.40

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP1859.3115
2SP860.8012
3SP2462.1610
4SP1662.849
5SP1063.088
6SP1765.557
7SP1467.356
8SP2170.375
9SP971.324
10PSP Jagiellończyk71.563
11SP1271.712
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top