MISTRZOSTWA KALISZA W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU – 26.10.2021 – wyniki

Pływanie

Galeria z wydarzenia jest dostępna tutaj.

LICEALIADA

6X50 m – dziewczyny

I miejsceII LO03:22,3awans do Finału wojewódzkiego
II miejsce -III LOIII LO03:57,2awans do Finału wojewódzkiego
III miejsceI LO04:11,1awans do Finału wojewódzkiego
IV miejsceIV LOPK

6X50 – chłopcy

I miejsceIII LO03:08,1awans do Finału wojewódzkiego
II miejsce -III LOI LO03:!3,8awans do Finału wojewódzkiego
III miejsceVII LO 03:22,1
IV miejsceZSTE03:35,1
V miejsceIV LO03:45,1

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

6X50 m – dziewczyny

I miejsce03:05,1awans do Finału wojewódzkiego
II miejsceSP 1004:35,3awans do Finału wojewódzkiego
III miejsceSP1404:35,6

6X50 m – chłopcy

I miejsceSP 803:03,5awans do Finału wojewódzkiego
II miejsceSP 1004:15,5awans do Finału wojewódzkiego

Starty indywidualne – LICEALAIDA

DZIEWCZYNY

50 m STYL DOWOLNY

I miejsceGABRIELA KUBCZYKI LO31,47
II miejsceNIKOLA KONWIŃSKAIV LO43,56

50 m STYL GRZBIETOWY

I miejsceJULIA MAIKII LO31,5
II miejsceZUZANNA KLUPAZSTE50,35

50 m styl klasyczny

I miejsceNATALIA ŁAZIKI LO45,71
II miejsceWIKTORIA WITCZAKIV LO46,21

CHŁOPCY

50 m styl dowolny

I miejsceMATEUSZ KACPRZYKIII LO30,12
II miejsceMARCIN SADOWSKIZSTE30,94
III miejsceMARCEL BANASZKIEWICZI LO32,36
IV miejsceALEKSANDER MAJOROWICZIII LO34,38
V miejscePATRYK GŁĘBOWSKIIV LO34,44
VI miejsceNIKOLAS JAKUBEKIV LO39,46
VII miejsceKACPER BIERNATZSTE40,89

50 m styl motylkowy

I miejsceDANIEL WYTWERVII LO 29.23
II miejsceMATEUSZ JAŹWIECIV LO37,85
III miejsceJAKUB URBANIAKZSTE44,82

50 m styl grzbietowy

I miejsceJAKUB STODZIEŻIII LO30,72
II miejsceKAMIL PRZYSIECKIVII LO37,81
III miejsceMARCIN KUCHNICKIZSTE44,83

50 m styl klasyczny

I miejsceNIKODEM PRZYBYŁOVII LO33,91
II miejsceOSKAR TYCIII LO38.72
III miejsceANTONI CHABELIV LO40,27
IV miejsceWIKTOR BUGAJNYI LO44,46

IMS dziewczyny

50 m styl klasyczny

I miejsceNADIA KRAJEWSKASP 837,59
II miejsceALICJA PIECSP 1445,09
III miejsceZUZANNA DRAJERSP 845,88
IV miejsceANTONINA PINCZEWSKASP1046,18

50 m styl grzbietowy

I miejsceWIKTORIA WOJTKOWIAKSP 837,49
II miejsceJULIA FILIPIAKSP 839,06
III miejsceANTONINA BRYJASP 1050,61

50 m styl dowolny

I miejsce GABRIELA GOLANOWSKASP 830,2
II miejsceMATYLDA  PŁOMIŃSKASP 1038,81
III miejsceWIKTORIA KUBIAKSP 1441,67
IV miejsceŁUCJ FAMULSKASP 1444,49

IMS chłopcy

50 m styl grzbietowy

I miejsceADRIAN MoszczykSP 835,01
II miejsceWOJCIECH WACOWSKISP 838,31

50 m styl dowolny

I miejsceMATEUSZ KLAMECKISP 833,08
II miejsceADAM JUREKSP 834,08
III miejsceMIKOŁAJ MAKOWSKISP 1035,91
IV miejsceKRZYSZTOF FILIPCZAKSP 1036,02

50 m styl motylkowy

I miejsceSZYMON SAPIŃSKISP 835,92
II miejsceWIKTOR WALCZAKSP 840,61

IGRZYSKA DZIECI

6X25 m dziewczyny

I miejsceSP 801:58,3awans do Finału wojewódzkiego
II miejsceSP 1802:05,2awans do Finału wojewódzkiego
III miejsceSP 1002:20,0
IV miejsceSP 1403:03,0

6X25 m chłopcy

I miejsceSP 801:45,3awans do Finału wojwódzkiego
II miejsceSP 1001:54,3awans do Finału wojwódzkiego
III miejsceSP 1802:10,1
IV miejsceSP 2402:16,7
V miejsceSP 1402:46,4
VI miejsceSP 16PK

STARTY INDYWIDUALNE

25 m styl dowolny dziewcząt

I miejsce JULIA TREPKASP 1018,79
II miejsceOLIWIA MUJTASP 1818.98
III miejsceAMELIA PRZYBYŁEKSP 819,33
IV miejsceOLIWIA JEZIERSKASP 1821,11
V miejsceMAGDA MORYCHSP 820,12
VI miejsceANTONINA SZKUDLAREKSP 820,52
VII miejsceZUZANNA TOMCZYKSP 820,74
VIII miejsceWIKTORIA GOŁĄBSP 1820,91
IX miejsceMAJA RUPNICKASP 1421,18
X miejsceAMELIA SOCHASP 1825,56
XI miejsceALEKSANDRA PACKOWSKASP 1827,02
XII miejsceALICJA RABBESP 1027,49

25 m styl grzbietowy dziewcząt

I miejsceJAGODA KULAWINEKSP 822,7
II miejsceMARTA PAKULSKASP 1825,18

25 m styl motylkowy dziewcząt

I miejsceWIKTORIA WACOWSKASP 820,22

25 m styl klasyczny dziewcząt

I miejsceANITA WIERZBICKASP 1823,89
II miejsceJULIA GMYREKSP 827,38

25 m styl dowolny chłopców

I miejsceWIKTOR WALCZAKSP 815,09
II miejsceBARTOSZ BINEKSP 1015,93
III miejsceMIŁOSZ PISZCZOROWICZSP 1016,54
IV miejsceWIKTOR WYPYCHSP 819,48
V miejsceSZYMON PIOTROWSKISP 2420,91
VI mejsceJANUSZ SOBCZYKSP 1621,53
VII miejsceIGOR KAFTANOWICZSP 2421,55
VIII miejsceOLIWIER KAFTANOWICZSP 1022,87
IX miejsceMATEUSZ TOMCZYKSP 1823,01
X miejsceMAKSYMILIAN BAZALIŃSKISP 1823,31
XI miejsceMAKSYMILIAN JÓZEFOWSKISP 1823,49
XII miejsceBARTOSZ FILIPCZAKSP 1023,82
XIII miejsceWOJCIECH MAKOWSKISP 2423,83
XIV miejsceANTONI KIERLIŃSKISP 824,68
XV miejsceMARCEL SIEROŃSP 2424,7
XVI miejsceMICHAŁ JUREKSP 1826,63
XVII miejsceBARTŁOMIEJ PRYLINSKISP 1630,53
XVIII miejsceFILIP BIESIADASP 1632,46

25 m styl motylkowy

I miejsceOLIWIER WALCZAKSP 816,8
II miejsceWIKTOR MALIŃSKISP 1017,3
III miejsceMAKSYMILIAN PRUSSP 1817,87

25 m styl klasyczny

I miejsceDAWID BORKOWSKISP 2419,4
II miejsceJAN OLCZAKSP 1024,41
III miejsceFILIP KLIBERSP 1627,4
IV miejsceFRANCISZEKGŁUCHOWSKISP 1832,2

25 m styl grzbietowy

I miejscePATRYK SADŁOWSKISP 1417,4
II miejsceFILIP PROCHACKISP 817,96
III miejsceKSAWERY JÓZEFIAKSP 1318,03
IV miejsceOLIWIER MACIEJEWSKISP 1318,53
V miejsceŁUKASZ BORKOWSKISP 2426,13
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top