KOMUNIKAT KOŃCOWY MISTRZOSTW MIASTA KALISZA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 11.03.2022

Piłka ręczna

KOMUNIKAT KOŃCOWY MISTRZOSTW MIASTA KALISZA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 11.03.2022 –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12.

Wyniki:

DZIEWCZĘTA:

1-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10– SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18              3:1

2-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8               6:2

3-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10               2:2

4-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18             1:0

5-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12               3:1

6-1-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10         1:1

7-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12             3:0

8-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8               1:0

9-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15             1:2

10-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12           3:1

Końcowa kolejność:

I miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15     10 pkt 12:4  – awans do Finału rejonu

II miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10        5 pkt    9:5

III miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8         4 pkt    7:10

IV miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 18      3 pkt    4:7

V miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12        3 pkt    3:6

Wyniki:

CHŁOPCY:

Grupa A:

1-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 17             2:3

2-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 17             4:5

3-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12             1:5

Kolejność końcowa grupa A:

I miejsce –SP 17                    6 pkt   mecz o I miejsce

II miejsce –SP 12                   3 pkt  mecz o III miejsce

III miejsce – SP 14                 0 pkt  miejsce –V-VI

Grupa B:

1-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8               2:0

2-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9               3:3

3-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15               3:1

4-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18               1:1

5-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9                 3:3

6-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18  – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15            6:2

Kolejność końcowa grupa A:

I miejsce –SP 18                    7 pkt    9:4    mecz o I miejsce

II miejsce –SP 9                     3 pkt    7:7  mecz o III miejsce

III miejsce – SP 8                   3 pkt    6:6 miejsce –V-VI

IV miejsce – SP 15                1 pkt  miejsce –VII

Mecz o III miejsce:

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12                  5:3

Mecz o I miejsce:

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 17                4:2

Końcowa kolejność:

I miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18  – awans do Finału rejonu

II miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 17   

III miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9                        

IV miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 12

V-VI  miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8, SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14

VII miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top