WYNIKI: MISTRZOSTWA KALISZA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI – 15.03.2022

Piłka ręczna

Zgłoszone zespoły: SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8, SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10,

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 13, SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15,

 SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18, SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24,

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2

Wyniki

DZIEWCZĘTA:

1-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 13– SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15              2:5

2-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10             3:2

3-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15               0:1

4-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 13 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18             0:3

5-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10               0:3

6-1-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18         0:3

7-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18               1:1

8-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 13             7:2

9-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 13               2:0

10-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15           5:1

Końcowa kolejność:

I miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18     10 pkt 12:4     awans do Finału rejonu

II miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10        9 pkt    9:5

III miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15       6 pkt    7:10

IV miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 8        3 pkt    4:7

V miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 13        0 pkt    3:6

Wyniki

CHŁOPCY:

Grupa A:

1-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8               2:1

2-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8               5:0

3-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18             1:4

Kolejność końcowa grupa A:

I miejsce –SP 18                    6 pkt   mecz o I miejsce

II miejsce –SP 24                   3 pkt  mecz o III miejsce

III miejsce – SP 8                   0 pkt  miejsce –V-VI

Grupa B:

1-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15               0:3

2-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10             0:6

3-SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10               0:7

Kolejność końcowa grupa A:

I miejsce –SP 10                    6 pkt    9:4    mecz o I miejsce

II miejsce –SP 15                   3 pkt    7:7  mecz o III miejsce

III miejsce – SP 2                   0  pkt   6:6 miejsce –V-VI

Mecz o III miejsce:

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 15                2:0

Mecz o I miejsce:

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18 – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10                7:1

Końcowa kolejność:

I miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18                             awans do Finału rejonu

II miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10       

III miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24                              

IV miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 15

V-VI  miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8, SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top