KOMUNIKAT KOŃCOWY DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA KALISZA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 22.04.2022 – PARK MIEJSKI

Img20220422111430

CHŁOPCY ROCZNIK 2007-2008 -2000 m-IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

I miejsce – JAN DYMARCZYK       -SP 18                        200       pkt

II miejsce –SZYMON KASPRZAK –SP 8                          195      pkt

III miejsce –SZYMON SAPIŃSKI – SP 8                          192      pkt

IV miejsce –KACPER SUCHODOLSKI – SP 18               190      pkt

V miejsce –SZYMON FILIPIAK  – SP 14                           189      pkt

VI miejsce – GRZEGORZ CIESIÓŁKA –SP 18                 188      pkt

VII miejsce –FABIAN ZYDZIEK    -SP 12                         187      pkt

VIII –SZYMON PIECHOTA – SP 8                                   186      pkt

IX miejsce –WIKTOR NOWAK –SP 1                               185      pkt

X miejsce –ŁUKASZ GÓRAL –SP 14                                184      pkt

XI miejsce –JAROSŁĄW SOCZAK – SP 12                       183      pkt

XII miejsce –ARTUR CHODYŁA –SP 1                            182      pkt

XIII miejsce –MIKOŁAJ KRZYKACZ –SP 12                   181      pkt

XIV miejsce –TOMASZ WOSIEK –SP 12                          180      pkr

XV miejsce –JAN OLKIEWICZ –SP 1                               179      pkt

XVI miejsce –MATEUSZ ZIMNY – SP 14                         178      pkt

XVII miejsce –MARCEL SKRZYPIŃSKI –SP 8                177      pkt

XVIII miejsce –IGOR ANTCZAK –SP 18                          176      pkt

XIX miejsce –JAKUB WIECZOREK –SP 18                     175      pkt

XX miejsce –WIKTOR JANISZEWSKI- SP 1                    174      pkt

XXI miejsce –SŁAWOMIR KAMIŃSKI –SP 12                170      pkt

XXII miejsce –JAKUB FIJAŁKOWSKI –SP 8                   169      pkt

XXIII miejsce-PAWEŁ KŁĘBOWSKI –SP 17                   168      pkt

XXIV miejsce –ALEKSANDER KRZAK =SP 12              167      pkt

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA SZKÓŁ:

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18           754 pkt awans do Finału wojewódzkiego

II miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8           750 pkt

III miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12       731 pkt

IV miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1         720 pkt

V miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 17         168 pkt

DZIEWCZYNY  ROCZNIK 2007-2008 -1200 m-IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

I miejsce – IGA GOLANOWSKA     -SP 17                         200       pkt

II miejsce –NATALIA FUDAŁA –SP 17                            195      pkt

III miejsce –   JULIA GEBEL – SP 18                               192      pkt

IV miejsce – WERONIKA JÓŹWIAK  – SP 14                   190      pkt

V miejsce – KINGA SZCZUPAK –SP 8                             189      pkt

VI miejsce –   ŁUCJA FAMULSKA -SP 14                        188      pkt

VII miejsce – JULIA CHABIERSKA – SP 18                     187      pkt

VIII miejsce – WIKTORIA NIEMIEC –SP 8                      186      pkt

IX miejsce –   LENA BOCZEK –SP 14                               185      pkt

X miejsce –WIKTORIA KUBIAK –SP 14                          184      pkt

XI miejsce –ZUZANNA SKALSKA – SP 10                      183      pkt

XII miejsce –ANTONINA KUJAWIŃSKA –SP 10            182      pkt

XIII miejsce –AMELIA WITCZAK –SP 8                          181      pkt

XIV miejsce –MALWINA PIOTROWSKA –SP 10            180      pkr

XV miejsce –JULIA PRZYBYŁ –SP 8                                179      pkt

XVI miejsce –JAGODOWA KAPITANIAK – SP 10         178      pkt

XVII miejsce –OLIWIA PIEKARSKA –SP 8                     177      pkt

XVIII miejsce –JULIA RUDOWICZ –SP 18                      176      pkt

XIX miejsce –HANNA DĄBROWSKA –SP 18                 175      pkt

XX miejsce –-KALUDIA STASIAK SP 12                         174      pkt

XXI miejsce –MARIA WITCZAK –SP 12                          170      pkt

XXII miejsce –JULIA GRACZYKOWSKA –SP 18           169      pkt

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA SZKÓŁ:

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14           747 pkt awans do Finału wojewódzkiego

II miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8           735 pkt

III miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18       730 pkt

IV miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10       723 pkt

V miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 17         395 pkt

VI miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12       344 pkt

CHŁOPCY ROCZNIK 20011 i młodsi –IGRZYSKA DZIECI- 1000 m

I miejsce – MICHAŁ KOWALSKI   -SP 18                                    200              pkt

II miejsce –STANISŁAW DYMARCZYK –SP 18                          195            pkt

III miejsce –JAN MISIAK- SP 12                                                   192            pkt

IV miejsce –OSKAR KONSTANCIAK– SP 18                              190            pkt

V miejsce –WIKTOR TALAR –SP 18                                            189            pkt

VI miejsce – MIŁOSZ WRÓBLEWSKI –SP 18                             188      pkt

VII miejsce –ADAM PRZYBYŁ- SP 18                                         187             pkt

VIII –WIKTOR ZAGWOJSKI – SP 8                                             186            pkt

IX miejsce –ANTONI MAZEK –SP 8                                             185            pkt

X miejsce –WIKTOR WALCZAK –SP 10                                      184             pkt

XI miejsce –WIKTOR KAMIŃSKI – SP 8                                      183             pkt

XII miejsce –NATANIEL KAMIENNIK– SP 10                            182             pkt

XIII miejsce –BARTOSZ WYPYCH –SP 8                                    181             pkt

XIV miejsce –ALEKSANDER DESKA –SP 8                               180             pkr

XV miejsce –TYMON DUDA –SP 10                                             179             pkt

XVI miejsce –BARTOSZ AST – SP 4                                             178             pkt

XVII miejsce –JAKUB PRZYBYŁ –SP 8                                       177             pkt

XVIII miejsce –MATEUSZ PRZYBYŁ –SP 10                              176             pkt

XIX miejsce –KACPER MAŁECKI –SP 12                                               175      pkt

XX miejsce –TOBIASZ KRÓLAK –SP 10                                     174            pkt

XXI miejsce –SŁAWOMIR KAMIŃSKI –SP 12                            170            pkt

XXII miejsce –JAN WYPCHŁO –SP 14                                          169            pkt

XXIII miejsce-NIKODEM KALINOWSKI –SP 10                         168            pkt

XXIV miejsce –OLIWIER GRANCZEWSKI –SP 14                     167             pkt

XXV miejsce –ADAM KACPRZAK –SP 12                                  166            pkt

XXVI miejsce –SZYMON ZAŁOMSKI –SP 14                             165            pkt

XXVII miejsce –WIKTOR KNERA –SP 4                                     164             pkt

XXVIII miejsce –MARCEL ZAGWOJSKI –SP 4                          163            pkt

XXIX miejsce –ADRIAN MACHOWICZ –SP 4                            162             pkt

XXX miejsce –SZYMON ZYDORCZYK –SP 4                            161             pkt

XXXI miejsce MIŁOSZ JÓŹWIAK –SP 4                                      160             pkt

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA SZKÓŁ:

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18           774 pkt awans do Finału wojewódzkiego

II miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8           735 pkt

III miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10       721 pkt

IV miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12       703 pkt

V miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 4           667 pkt

VI miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14       501 pkt

DZIEWCZYNY  ROCZNIK 20011 i młodsi –IGRZYSKA DZIECI- 1000 m

I miejsce – MARIA JÓZEFIAK -SP 8                                            200              pkt

II miejsce –EWA WOLDAŃSKA –SP 8                                          195            pkt

III miejsce –ZUZANNA SZCZEPANIAK- SP 18                           192            pkt

IV miejsce –OLIWIA MRÓZ– SP 1                                                190            pkt

V miejsce –JULIA WYDRYCH –SP 18                                          189            pkt

VI miejsce – MILENA WAWRZKÓW –SP 14                               188      pkt

VII miejsce –MILENA PŁONKA- SP 14                                        187             pkt

VIII miejsce –WIKTORIA KIEŁBIK– SP 1                                                186      pkt

IX miejsce –ANASTAZJA WALCZAK –SP 18                             185            pkt

X miejsce –ZUZANNA REMBISZEWSKA –SP 10                       184             pkt

XI miejsce –ZOFIA WIERNY- SP 10                                             183             pkt

XII miejsce –EWA MARCINIAK– SP 8                                         182             pkt

XIII miejsce –NATALIA OLSZANOWSKA –SP 4                        181             pkt

XIV miejsce –ANNA SZCZEŚNIAK –SP 8                                                180      pkr

XV miejsce –JULIA STASIAK –SP 4                                             179             pkt

XVI miejsce –ANTONINA SZULC – SP 18                                   178             pkt

XVII miejsce –OLIWIA NOWAK –SP 1                                        177             pkt

XVIII miejsce –WIKTORIA WESELAK –SP 18                           176             pkt

XIX miejsce –MAJA AUGUSTYNIAK –SP 4                                175            pkt

XX miejsce –JUDYTA FAMULSKA– SP 14                                 174            pkt

XXI miejsce –MARIANNA KISIEL –SP 4                                     170            pkt

XXII miejsce –KONSTANCIA BOROWIECKA –SP 1                 169            pkt

XXIII miejsce-MAJA KUŚMIEREK –SP 10                                  168            pkt

XXIV miejsce –LENA FRĄTCZAK –SP 4                                     167             pkt

XXV miejsce –HANNA BŁASZCZYK –SP 4                                166            pkt

XXVI miejsce –WIKTORIA LIPKE –SP 4                                      165            pkt

XXVII miejsce –JULIA MIKLAS –SP 10                                       164             pkt

XXVIII miejsce –ZUZANNA TOMCZYK –SP 8                           163            pkt

XXIX miejsce –NATALIA KRYSTEK –SP 14                              162             pkt

XXX miejsce –ROKSANA WARSZOWSKA –SP 1                      161             pkt

XXXI miejsce – HELENA JANKOWIAK –SP 10                          160             pkt

XXXII miejsce –MILENA BUCZYŃSKA –SP 14                         159             pkt

XXXIII miejsce –NINA NOWAKOWSKA –SP 14                        158             pkt

XXXIV miejsce –LILA GÓRNY –SP 14                                        157             pkt

XXXV miejsce –BLANKA KANIA –SP 10                                   156             pkt

XXXVI miejsce –HANIA JAWORSKA –SP 10                             155            pkt

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA SZKÓŁ:

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8             757 pkt awans do Finału wojewódzkiego

II miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18         744 pkt

III miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1         722 pkt

IV miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10       717 pkt

V miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14         711 pkt

VI miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 4         705 pkt

DZIEWCZYNY  ROCZNIK 2010-2009 –IGRZYSKA DZIECI- 1200 m

I miejsce – ALEKSANDRA KOWAL -SP 8                                    200              pkt

II miejsce –EWA WDOWCZYK –SP 12                                          195            pkt

III miejsce –MICHALINA BANACH- SP 8                                   192            pkt

IV miejsce –WIKTORIA GOŁĄB– SP 18                                       190            pkt

V miejsce –BLANKA BOROWSKA –SP 18                                   189            pkt

VI miejsce – LENA KUBICKA –SP 8                                            188      pkt

VII miejsce –ALICJA CICHA- SP 10                                             187             pkt

VIII miejsce– NADIA MICHALAK  SP 18                                    186            pkt

IX miejsce –WIKTORIA WACOWSKA –SP 8                              185            pkt

X miejsce –NATALIA ŁATA –SP 18                                              184             pkt

XI miejsce –JULIA KOŚCIELAK- SP 18                                       183             pkt

XII miejsce –OLIWIA WOJTCZAK– SP 18                                   182             pkt

XIII miejsce –JULIA PIEKARSKA –SP 10                                     181             pkt

XIV miejsce –MARCELINA ŁAZIK –SP 10                                  180             pkt

XV miejsce –ANTONINA GRZELAK –SP 12                                179             pkt

XVI miejsce –JULIA SMUSZKAC – SP 10                                     178             pkt

XVII miejsce –HANNA WZGARDA –SP 10                                  177             pkt

XVIII miejsce –MILENA MARKS –SP 14                                      176             pkt

XIX miejsce –JULIA MAZUREK –SP14                                       175            pkt

XX miejsce –OLIWIA STRAPAGIEL– SP 14                                174            pkt

XXI miejsce –NADIA NIEMANN –SP 14                                      170            pkt

XXII miejsce –GABRIELLA KMIECIK –SP 14                             169            pkt

XXIII miejsce-HANNA ERMAN –SP 10                                        168            pkt

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA SZKÓŁ:

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8             765 pkt awans do Finału wojewódzkiego

II miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18         749 pkt

III miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10       726 pkt

IV miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14       695 pkt

V miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12         374 pkt

CHŁOPCY  ROCZNIK 201-2009 –IGRZYSKA DZIECI- 1200 m

I miejsce – PIOTR BARTCZAK -SP 8                                            200              pkt

II miejsce –WIKTOR PRZYBYŁEK –SP 18                                   195            pkt

III miejsce –ADAM ZAWADZKI- SP 14                                        192            pkt

IV miejsce –ALEKS MRÓWCZYŃSKI– SP 24                             190            pkt

V miejsce –IGOR KAFTANOWICZ –SP 24                                   189            pkt

VI miejsce – FILIP JURCZAK –SP 18                                            188      pkt

VII miejsce –WOJCIECH MAKOWSKI- SP 24                             187             pkt

VIII miejsce– FILIP KALETKA– SP 18                                         186            pkt

IX miejsce –ANTONI KRZESZKIEWICZ –SP 18                         185            pkt

X miejsce –TOMASZ HARRIS –SP 24                                           184             pkt

XI miejsce –MIKOŁAJ ŁYSKAWKA- SP 18                                 183             pkt

XII miejsce –WIKTOR FRĄCKOWIAK– SP 10                            182             pkt

XIII miejsce –DAWID MUTKE –SP 24                                          181             pkt

XIV miejsce –ANNA SZCZEŚNIAK –SP 8                                               180      pkr

XV miejsce –OSKAR HANKOWSKI –SP 24                                 179             pkt

XVI miejsce –STANISŁAW MATUSIAK – SP 24                        178             pkt

XVII miejsce –JAKUB GATKOWSKI –SP 10                               177             pkt

XVIII miejsce –BRAJAN MATCZAK –SP 14                               176             pkt

XIX miejsce –OLIWIER GLAZER –SP 18                                     175            pkt

XX miejsce –MICHAŁ MASMAN– SP 10                                      174            pkt

XXI miejsce –ALAN WRÓBLEWSKI –SP 10                               170            pkt

XXII miejsce –JAKUB BANASZAK –SP 8                                    169            pkt

XXIII miejsce-MACIEJ PTAK –SP 10                                           168            pkt

XXIV miejsce –JAKUB KRYSIAK –SP 8                                      167             pkt

XXV miejsce –FILIP PYSZKOWSKI –SP 14                                 166            pkt

XXVI miejsce –JAKUB JESIONEK –SP 8                                      165            pkt

XXVII miejsce –BRAJAN WŁODARCZYK –SP 14                     164             pkt

XXVIII miejsce –ALEKS WRÓBLEWSKI –SP 10                         163            pkt

XXIX miejsce –OLIWIER SZCZEŚNIAK –SP 14                         162             pkt

XXX miejsce –NATAN JANIAK –SP 8                                          161             pkt

XXXI miejsce – JAKUB SAPIŃSKI –SP 8                                     160             pkt

XXXII miejsce –WIKTOR KOŁODZIEJ –SP 10                           159             pkt

XXXIII miejsce –MACIEJ NIEWIADOMSKI –SP 10                   158             pkt

XXXIV miejsce –ADAM ADAMCZYK –SP 10                             157             pkt

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA SZKÓŁ:

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18           754 pkt awans do Finału wojewódzkiego

II miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24         750 pkt

III miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10       703 pkt

IV miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8         701 pkt

V miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14         698 pkt

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top