Końcowe wyniki Drużynowe Mistrzostwa Kalisza w Biegach Przełajowych Szkół Ponadpodstawowych Kalisz 22.04.2022r.

Volleyballs

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt

  1. II LO                                           772 pkt.
  2. I LO                                            748 pkt.
  3. V LO                                           720 pkt.
  4. ZSG-H                                        714 pkt.
  5. IV LO                                          702 pkt.
  6. ZSPP                                           699 pkt.
  7. ZSTE                                           682 pkt.
  8. III LO                                          654 pkt.  

Dziewczęta 1200m

  1. Klaudia Antkowiak  2006  II LO   200 pkt.
  2. Julia Goździewicz    2005   II LO   195 pkt.
  3. Anna Filipowicz       2004    I LO    192 pkt.
  4. Amelia Błażejewska 2003  IV LO  190 pkt.
  5. Maja Pacholska       2005   II LO    189 pkt.
  6. Paulina Jaśkiewicz   2005  II LO     188 pkt.
  7. Gabriela Kubczyk     2004  I LO      187 pkt.
  8. Daria Graczykowska 2004  V LO   186 pkt.
  9. Izabela Mazurowska 2004  I LO    185 pkt.
  10. Gabriela Krawczyk    2004   I LO    184 pkt.
  11. Felerowicz Natalia   2003  ZSG-H  183 pkt.
  12. Nikola Janczak          2006  ZSG-H  182 pkt.
  13. Gabriela Jaskiewicz  2005   V LO    181 pkt.
  14. Zuzanna Nawrocka  2006  ZSPP    180 pkt.
  15. Wiktoria Kendler      2005   IV LO  179 pkt.
  16. Julia Cieślak               2005   V LO   178 pkt.
  17. Wiktoria Polak          2004    I LO
  18. Ada Opiła                   2003  ZSPP   177 pkt.
  19. Julia Pawłowska       2006  ZSG-H 176 pkt.
  20. Oliwia Łuczak           2006     V LO  175 pkt.
  21. Julia Księżak             2003   ZSPP    174 pkt.
  22. Patrycja Perskawiec 2005    V LO
  23. Ewa Tomczak           2002   ZSG-H  173 pkt.
  24. Daria Sip                   2006    ZSTE    172 pkt.
  25. Julia Przybylska       2005    ZSTE    171 pkt.
  26. Natalia Przybył        2004   ZSG-H
  27. Wiktoria Majchrzak 2004  ZSTE    170 pkt.
  28. Karolina Kiczman    2007     I LO
  29. Amelia Zadłużna     2006      V LO
  30. Oliwia Chrzęśniewska 2005 ZSTE  PK
  31. Natalia Gmach        2005    ZSTE    169 pkt.
  32. Zuzanna Klupa         2005   ZSTE
  33. Roksana Ludwiczak  2006  ZSG-H
  34. Martyna Michalak   2003  ZSPP    168 pkt.
  35. Oliwia Wójcjak         2006    IV LO  167 pkt.
  36. Wiktoria Wójciak  2006    IV LO  166 pkt.
  37. Julia Szafrańska     2006    ZSPP    
  38. Natalia Frątczak    2005   ZSTE
  39. Maria Maciejewska 2005 
  40. Zofia Tarchalska    2004    III LO  165 pkt.
  41. Weronika Wojtaszek 2005 III LO  164 pkt.
  42. Nikola Tułacz          2005    III LO    163 pkt.
  43. Nikola Kotala          2005    III LO    162 pkt.
  44. Marcelina Matyszkiel 2004  III LO
  45. Julia Sulikowska      2005    III LO

Klasyfikacja drużynowa chłopców

  1. ZSTE                                             757 pkt.
  2. TECH Św. Józefa                        728 pkt.
  3. I LO                                              710 pkt.
  4. ZSSam                                         709 pkt.
  5. III LO                                            690 pkt.
  6. IV LO                                            681 pkt.
  7. V LO                                             675 pkt.
  8. ZSPP                                             673 pkt.
  9. II LO                                              669 pkt.
  10. ZSG-H                                           659 pkt.       

Chłopcy 2000m

  1. Jan Nowak              2004   ZSTE  200 pkt.
  2. Marcel Gwóźdź     2003   ZSTE   195 pkt.
  3. Szymon Krystek     2006    IV LO 192 pkt.
  4. Marek Weber        2003 TECH Św. Józefa 190 pkt
  5. Jacek Kozica           2003   ZSSam   189 pkt.
  6. Marcel Przybylski  2006    III LO    188 pkt.
  7. Bartek Felisiak       2004   ZSTE      187 pkt.
  8. Igor Łucyk               2005 TECH Św. Józefa 186 pkt.
  9. Mikołaj Fursewicz – Dałek 2004 TECH Św. Józefa 185 pkt.
  10. Maciej Kraszewski  2006    I LO    184 pkt.
  11. Jakub Grześkiewicz  2004   I LO    183 pkt.
  12. Stanisław Wiśniewski 2003  II LO  182 pkt.
  13. Beniamin Jędrzejewski 2004 III LO  181 pkt.
  14. Miłosz Czerniak        2003      I LO    180 pkt.
  15. Maciej Trzeciak        2006   ZSSam   179 pkt.
  16. Bartosz Torbiarczyk  2006  ZSPP      178 pkt.
  17. Kacper Hankowski    2003  ZSSam   177 pkt.
  18. Bartosz Witczak        2004   ZSPP      176 pkt.
  19. Jakub Bruś                  2005  ZSTE       175 pkt.
  20. Adam Olejnik            2006    V LO      174 pkt.
  21. Kacper Filipowicz     2006     II LO      173 pkt.
  22. Michał Warczyński   2006    IV LO     172 pkt.
  23. Wiktor Banasiak       2004     V LO      171 pkt.
  24. Jakub Szmajdziński   2002   ZSG-H     170 pkt.
  25. Wojciech Staszak     2005      V LO      169 pkt.
  26. Bartłomiej Woźniak  2004  ZSG-H     168 pkt.
  27. Nikodem Mańkowski  2004 TECH Św. Józefa 167 pkt.
  28. Bartłomiej Haladyn    2002 ZSG-H      166 pkt.
  29. Aleksander Pijecki      2006  TECH Św. Józefa 
  30. Mateusz Piekarski    2004   ZSTE    
  31. Bartosz Grudziński    2003   ZSPP    165 pkt.
  32. Oliwier Pośpiech      2006   ZSSam  164 pkt.
  33. Antoni Sobczak         2007     I LO     163 pkt.
  34. Bartłomiej Sieradzki  2005  III LO    162 pkt.
  35. Dawid Wielgosz       2006       V LO   161 pkt.
  36. Damian Kurek           2006      IV LO   160 pkt.
  37. Jakub Gołda              2005    TECH Św. Józefa
  38. Piotr Kaźmierczak   2005    ZSSam
  39. Szymon Rubas          2005       III LO     159 pkt.
  40. Krzysztof Ignaczak   2004       I LO
  41. Stanisław Rudowicz  2006      V LO
  42. Piotr Krzyżaniak        2004       I LO
  43. Jan Filar                      2006       II LO     158 pkt.
  44. Krzesimir Giętka      2003        III LO
  45. Tomasz Świerkowski  2005     III LO
  46. Mieszko Krzeszewski  2006    IV LO    157 pkt.
  47. Szymon Szulc            2003        V LO
  48. Eryk Szczot                2004        II LO      156 pkt.
  49. Wiktor Kołodziejczyk  2006    ZSG-H    155 pkt.
  50. Bohdan Viflinzider    2005     ZSSam
  51. Aleks Ludwiczak        2006      ZSPP        154 pkt.
  52. Kacper Pytliński        2006       ZSPP
  53. Mateusz Górski         2007       ZSG-H
  54. Błażej Różański         2006       ZSG-H
  55. Roman Kurylik           2004      ZSG-H                 
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top