Wyjazd do ŻERKOWA na Finał wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych – wtorek 26.04.2022 –wtorek godz.9.00 – ARENA

Volleyballs

Zakwalifikowane osoby i szkoły:

CHŁOPCY ROCZNIK 2007-2008 -2000 m-IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

I miejsce – JAN DYMARCZYK       -SP 18                        

II miejsce –SZYMON KASPRZAK –SP 8                         

III miejsce –SZYMON SAPIŃSKI – SP 8              

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18          754 pkt awans do Finału wojewódzkiego

DZIEWCZYNY  ROCZNIK 2007-2008 -1200 m-IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

I miejsce – IGA GOLANOWSKA    -SP 17                        

II miejsce –NATALIA FUDAŁA –SP 17                           

III miejsce –    JULIA GEBEL – SP 18

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14          747 pkt awans do Finału wojewódzkiego

CHŁOPCY ROCZNIK 20011 i młodsi –IGRZYSKA DZIECI- 1000 m

I miejsce – MICHAŁ KOWALSKI   -SP 18                                   

II miejsce –STANISŁAW DYMARCZYK –SP 18                        

III miejsce –JAN MISIAK- SP 12                                                   

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18          774 pkt awans do Finału wojewódzkiego

DZIEWCZYNY  ROCZNIK 20011 i młodsi –IGRZYSKA DZIECI- 1000 m

I miejsce – MARIA JÓZEFIAK -SP 8                                

II miejsce –EWA WOLDAŃSKA –SP 8                                        

III miejsce –ZUZANNA SZCZEPANIAK- SP 18                          

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8            757 pkt awans do Finału wojewódzkiego

DZIEWCZYNY  ROCZNIK 2010-2009 –IGRZYSKA DZIECI- 1200 m

I miejsce – ALEKSANDRA KOWAL -SP 8                                              

II miejsce –EWA WDOWCZYK –SP 12                                        

III miejsce –MICHALINA BANACH- SP 8

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8    765 pkt awans do Finału wojewódzkiego

CHŁOPCY  ROCZNIK 2010-2009 –IGRZYSKA DZIECI- 1200 m

I miejsce – PIOTR BARTCZAK -SP 8                                           

II miejsce –WIKTOR PRZYBYŁEK –SP 18                                 

III miejsce –ADAM ZAWADZKI- SP 14                                      

I miejsce –SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18          754 pkt awans do Finału wojewódzkiego

CHŁÓPCY ROCZNIKI 2002-2006-LICEALIADA -2000 m

I miejsce – JAN NOWAK – ZSTE                                      

II miejsce –MARCEL GWÓŹDŹ -ZSTE                            

III miejsce –SZYMON KRYSTEK –IV LO                                   

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA SZKÓŁ:

I miejsce –ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-ELEKTRONICZNYCH   757 pkt awans do Finału wojewódzkiego

DZIEWCZYNY ROCZNIKI 2002-2006-LICEALIADA -1200 m

I miejsce – KLAUDIA ANTKOWIAK –II LO                                           

II miejsce –JULIA GOŹDZIEWICZ –II LO                       

III miejsce –ANNA FILIPOWICZ –I LO                                       

I miejsce –II LO im.T.KOŚCIUSZKI      772 pkt awans do Finału wojewódzkiego

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top