Komunikat KOŃCOWY LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH rocznik 2011 i młodsi 13.05.2022r.

Komunikat

Klasyfikacja po II rzucie, rocznik 2011 i młodsi

  1. SP 18                      594 pkt.
  2.  SP 8                       452,5 pkt.
  3. SP 17                      291,5 pkt.
  4. SP 16                      235 pkt.
  5. SP 13                      172 pkt.
  6. SP Jagellończyk    137,5 pkt.
  7. SP 14                      136,5 pkt.
  8. SP 2                        100 pkt.
  9. SP 12                        73 pkt.
  10. SP 10                        62 pkt.
  11. SP 21                        59 pkt.
  12. SP 11                        31 pkt.
  13. SP 24                        13 pkt.   

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

Tabela

DZIEWCZĘTA

60m

MIEJSCEimięnazwiskoROCZNIKSZKOŁAWYNIKPKT
1OliwiaSpiżak-Matysiak2011SP179.7315
2MilenaAndrzejczak2011SP169.7612
3NellKearney2011SP139.7910
4OliwiaSzczecińska2011SP139.809
5OliwiaSmółka2011SP139.97
6AnastazjaWalczak2011SP1810.018
7EwaWoldańska2011sp810.197
8ZofiaGrygielska2011SP1710.216
9JuliaMarcinkowska2011SP1210.235
10JagodaKulawinek2011sp810.294
11JuliaBrąszewska2011SP1110.383
12OliwiaAndrysiak2011sp810.40
13CasieGago2011Jagiellonczyk10.401,5
13OlgaPiękna2011SP1610.501,5
15NinaNowakowska2011SP1410.55
16ElenaNowak2011SP1710.57
17LilianaGórny2011SP1410.64
18JudytaFamulska2011SP1410.68
19WiktoriaWeselak2011SP1810.70
20LiliannaStropa2011SP1611.17
21MajaKierzkowska2011SP1811.25

300m

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOŁAWYNIKpkt
1JuliaWydrych2011SP1857.2815
2JagodaŚnieg2011SP1758.6612
3OliwiaSmółka2011SP1359.4310
4AntoninaWalczak2011SP1860.469
5OliwiaLazarowicz2011SP1360.788
6AntoninaSzulc2011SP1861.42
7WeronikaSzulgan2011Jagiellonczyk62.297
8ZuzannaTomczyk2011sp863.906
9MichalinaTomaszewska2011SP1764.215
10LenaKnop2011Jagiellonczyk65.254
11AmeliaKempa2011SP1168.273
12NataliaKrystek2011SP1468.632
13AnnaSzcześniak2011sp868.901
14MilenaBuczyńska2011SP1471.43
15AgataJasińska2011SP1173.19
16MajaBłasiak2011SP1273.99
17OlgaRosiewicz2011SP1274.22
18AntoninaMusielwska2011SP1276.75
19AntoninaSzychowska2011SP1479.70

600m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MariaJózefiak2011sp82.12.3315
2AntoninaSzkudlarek2011sp82.16.0512
3LenaPaszkowska2011Jagiellonczyk2.27.2410
4EmiliaFrasunkiewicz2011SP182.30.739
5Witczak2011SP172.33.218
6ZuzannaSzczepaniak2011SP182.33.607
7AnnaPłonka2011SP142.34.156
8Pieniążek2011SP122.48.775

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1EwaWoldańska2011sp86.34.3915
2AnnaSzcześniak2011sp86.37.0412
3ZuzannaTomczyk2011sp86.46.49
4LidiiaShapa2011SP167.02.1510
5NataszaPaceś2011SP167.18.369
6OlgaPiękna2011SP167.23.21 
7TatianaJarych2011SP187.28.528
8KarynaChebaniuk2011SP187.35.267
9EmiliaMąkowska2011SP189.00.01

W dal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MariaJózefiak2011sp83.7815
2JuliaWydrych2011SP183.4212
3MajaKierzkowska2011SP183.4110
4ZofiaGrygielska2011SP173.409
5AntoninaSzkudlarek2011sp83.338
6WeronikaSzulgan2011Jagiellonczyk3.317
7OliwiaSmółka2011SP133.216
8AnastazjaWalczak2011SP183.17 
9JagodaKulawinek2011sp83.12 
10LenaKnop2011Jagiellonczyk2.935
11JuliaBrąszewska2011SP112.924
12MichalinaTomaszewska2011SP172.903
13OlgaRosiewicz2011SP122.682
14NellKearney2011SP132.671
15MilenaWawrzków2011SP142.57 
16NataliaKrystek2011SP142.45
17CasandraGago2011Jagiellonczyk2.44
18AntoninaMusielak2011SP122.28
19AgataJasińska2011SP112.20

p. pal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1LenaPaszkowska2011Jagiellonczyk19.4015
2JagodaŚnieg2011SP1719.3012
3AmeliaKempa2011SP1119.1010
4AntoninaWalczak2011SP1818.009
5OlaGrzelak2011SP1816.808
6LauraDyczkowska2011Jagiellonczyk15.907
7WiktoriaWeselak2011SP1815.30
8OliwiaSzczecińska2011SP1313.606
9OliwiaLazarowicz2011SP1311.605
10NinaNowakowska2011SP1410.404
11MajaBłasiak2011SP1208.803
12LilianaGórny2011SP1408.602
13ElenaNowak2011SP1708.001

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1OliwiaSpiżak-Matysiak2011SP1711215
2EmiliaFrasunkiewicz2011SP1810912
3ZuzannaSzczepaniak2011SP1810010
4AntoninaSzulc2011SP1895
4MilenaBuczyńska2011SP14959
6OliwiaAndrysiak2011sp8958
7NataszaPaceś2011SP16907

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP867.2315
2SP1769.5212
3SP1369.9410
4SP1871.959
5SP1675.178
6SP1475.487
7Jagiellończyk75.646
8SP1277.985

CHŁOPCY

60m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1AdamPrzybył2011SP188.7915
2DawidMikołajczyk2011sp89.1412
3MiłoszWróblewski2011SP189.3510
4ŁukaszSowiński2011SP139.469
5JakubPrzybył2011sp89.488
6WiktorKamiński2012sp89.54 
7KacperKlapczarek2011Jagiellonczyk9.637
8MichałWojnicki2011SP1310.066
8MichałPietrzak2011SP1810.06
10MiłoszKałużny2011SP1710.105
11JakubBartosik2011SP1710.194
12DominikStasiak2011SP1210.223
13SzymonGachewicz2011SP1110.392
14KrystianKuniczek2011SP1610.581
15KacperBrożyna2012SP1410.69 
16MaksymilianCzubak2011SP1610.79 
17FilipWojtysiak2011Jagiellonczyk10.84
18MichałBruś2011Jagiellonczyk11.38
19JakubNowicki2011SP1311.83
20JanPiorunowski2011SP1211.98
21NikodemNowak2011SP1212.28

300m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1StanisławDymarczyk2011SP1851.7015
2MiłoszWróblewski2011SP1852.0212
3JakubRuszkowski2011SP1853.75
4IgorWojtczak2011SP1654.7710
5IwoDymalski2011SP1754.979
6WiktorZagwojski2012sp856.908
7KacperMatecki2011SP1256.937
8MaksymilianOlejnik2011SP1357.186
9KsaweryTrzęsała2011SP1757.315
10OliwierIgnaszak2011SP1658.004
11NikodemMłynarczyk2011SP1359.923
12MaxCzerniejewski2011Jagiellonczyk61.352
13AleksanderDeska2012sp861.851
14NatanPopiołek2011SP1261.93
15FranciszekPrzybylski2011SP1162.50 
16WojciechBruź2011SP1362.56 
17JanWypchło2011SP1463.12
18MichałBruś2011Jagiellonczyk63.37
19FilipBiesiada2011SP1664.27
20AdamWągrowski2011SP1267.36
21MateuszPaceś2011sp867.58
22KonstantyAdamowski2011SP1168.37
23JanUlański2011Jagiellonczyk78.62

1000m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1JanMisiak2011SP123.38.1215
2DominikBotkiewicz2011SP173.42.4512
3WiktorTalar2011SP183.42.5610
4WojciechHauke2011SP173.44.169
5OskarKonstanciak2011SP183.45.118
6AntoniMazek2011SP83.51.167
7KamilAntoniak2011SP143.58.216
8BartoszWypych2011sp84.11.255
9WojciechBłasiak2011SP184.22.11
10MateuszWojtysiak2011Jagiellonczyk4.28.114
11OliwierGramczewski2011SP144.35.183

Chód 1km

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1WojciechRębacz2011SP186.26.8415
2JakubSapiński2012sp86.28.7112
3MateuszJurczak2011SP186.30.4010
4Czubak2022SP166.37.379
5BartłomiejPryliński2011SP166.43.038
6IgorKwiatkowski2011SP187.11.24
7JakubPrzybył2011sp88.16.247
8AdrianTrocha2011SP169.11.15

W dal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1WiktorTalar2011SP183.8915
2KubaJezierski2011SP183.8112
3WiktorKamiński2011sp83.7910
4FranciszekPrzybylski2011SP113.779
5WiktorZagwojski2012sp83.758
6JakubNowicki2011SP133.737
7StanisławDymarczyk2011SP183.53 
8JakubGrzeluszka2011Jagiellonczyk3.536
9JanMisiak2011SP123.505
10NikodemMłynarczyk2011SP133.474
11AntonioPrzepiórka2011Jagiellonczyk3.393
12JakubBartosik2011SP173.382
13KacperMatecki2011SP123.351
14KacperBrożyna2011SP143.25
15AdrianTrocha2011SP163.21
16SzymonGachewicz2011SP113.10
17JanUlański2011Jagiellonczyk3.09
18MichałWojnicki2011SP133.09
19BartłomiejPryliński2011SP163.06
20WojciechHauke2011SP172.53
21AdamKaźmierczak2011Jagiellonczyk2.53
22NikodemNowak2011SP122.46
23JanuszSobczyk2011SP162.34

p. pal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MichałKowalski2011SP1832.0015
2KacperBucewicz2011SP1630.0012
3JanCieślak2011sp829.0010
4OskarKonstanciak2011SP1828.409
5FilipLubka2011SP1628.208
6AdamWągrowski2011SP1227.607
7WojciechBłasiak2011SP1827.30 
8Kacper KKlapczarek2011Jagiellonczyk27.106
9MateuszPaceś2011sp827.005
10KsaweryTrzęsała2011SP1727.004
11MaksymilianOlejnik2011SP1325.003
12MarcelMołotkin2011Jagiellonczyk23.202
13FilipWaszak2011Jagiellonczyk23.00
14DominikStasiak2011SP1222.201
15KrystianKuniczek2011SP1622.10 
16IwoDymalski2011SP1722.00 
17KonstantyAdamowski2011SP1120.30
18BartoszWypych2011sp818.30
19WojciechBruź2011SP1317.00
20ŁukaszSowiński2011SP1315.20
21JanPiorunowski2011SP1215.00 

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1OliwierIgnaszak2011SP1612715
2DawidMikołajczyk2011sp812412
3IgorWojtczak2011SP1611010
4MichałPietrzak2011SP181109
5WojciechOsman2011SP181108
6SzymonZałomski2011SP141057
7MiłoszKałużny2011SP171056
8DominikBotkiewicz2011SP171005
9OliwierGramczewski2011SP141004
10AntoniMazek2011sp81003
11FilipBiesiada2011SP16100
12AleksanderDeska2012sp895

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP1861.9215
2SP1662.0012
3SP1762.2510
7SP1366.179
4SP867.038
8Jagiellończyk68.357
5SP1473.136
6SP1273.325
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top