KOMUNIKAT KOŃCOWY LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH rocznik 2007-2008 02.06.2022r.

Komunikat

Klasyfikacja po II rzucie, rocznik 2007-2008

  1.  SP 18           411 pkt.
  2. SP 8              401,6 pkt.
  3. SP 14            340,5 pkt.
  4. SP 17            317,5 pkt.
  5. SP 16            272,5 pkt.
  6. SP 12            238 pkt.
  7. SP 11            146,5 pkt.
  8. SP 10              98 pkt.
  9. SP 9                96,5 pkt.
  10. SP 22              91 pkt.
  11. SP 13              54 pkt.
  12. SP 2                45 pkt.
  13. SP 24              44,5 pkt.
  14. SP 21              29 pkt.
  15. SP Edukator  15 pkt.
  16. SP SN                8 pkt.    

Uwaga : SP 16 wystawiło tego samego zawodnika do dwóch konkurencji technicznych. Wobec powyższego zostały szkole odebrane punkty.

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

Liga Wyniki

DZIEWCZĘTA

80pł

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1WiktoriaBruś2008sp815.4515
2WiktoriaNicpoń2007SP1115.4712
3WeronikaJóźwiak2007SP1415.9610
4LenaJanelt2007sp816.469
5OliwiaPiekarska2007sp817.15
6NadiaGórna2007SP1118.658
7MariaWitczak2007SP1225.007

100m

miejsceimięnazwiskorocznikszkolawynikpkt
1MariannaKowalczyk2008SP Edukator13.0115
2GabrielaJuszczak2007SP1114.3812
3JuliaBronisz2008sp814.3910
4AlicjaKujawa2007SP1414.549
5MichalinaSzostek2008SP2214.938
6PatrycjaRembowska2008SP1215.287
7IGAKLUSZCZYŃSKA2008SP 1815.356
8HANNADĄBROWSKA2008SP 1815.425
9AlicjaJózefiak2007sp815.974
10WiktoriaKubiak2007SP1416.013
11OliwiaMądrzak2008sp816.13
12JULIARUDOWICZ2007SP 1816.77
13AgataFijałkowska2008SP1217.302
14SandraWasilewska2007SP1119.201

300m

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOŁAWYNIKpkt
1IgaGolanowska2008SP1746.4415
2JagodaCieślak2007SP1453.2012
3LENATOMCZYK2007SP 1853.3910
4ŁucjaFamulska2007SP1454.509
5JULIACHABIERSKA2007SP 1855.018
6AmeliaWitczak2008sp857.377
7EMILIAJARYCHSP 1857.71
8PaulinaSobala2007SP1657.756

600m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1JULIAGRACZYKOWSKA2008SP 181.59.6815
2LenaBoczek2007SP142.02.3512
3IgaJaniak2007SP112.02.5210
4NadiaAndrzejczak2007SP142.14.039
5KingaSzczupak2007sp82.21.568
6KaterinaTserkova2007SP162.37.057

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1NadiaWoldańska2008sp85.29.8815
2NataliaZientalak2007SP166.20.0612
3ZuzannaSzcześniak2008sp86.36.8510
4WiktoriaWieczorek2007SP116.42.939
5JULIARUDOWICZ2007SP 187.25.378
6OliwiaPiekarska2007sp87.34.55
7NADIAWALCZAK2007SP 187.37.117

W dal

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKpkt
1IgaGolanowska2008SP174.2615
2MariaWitczak2007SP123.9412
3IGAKLUSZCZYŃSKA2008SP 183.9010
4KingaSzczupak2008sp83.839
5ŁucjaFamulska2007SP143.778
6OliwiaMądrzak2008sp83.497
7EMILIAJARYCHSP 183.486
8MichalinaSzostek2008SP223.435
9PatrycjaRembowska2008SP123.334
10AlicjaKujawa2007SP142.533
11NataliaZientalak2007SP162.172

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1JuliaBronisz2008sp813415
2WiktoriaNiemiec2007sp813012
3JULIACHABIERSKA2007SP 1812510
4ANTONINAKANIA2007SP 181259
5HANNAMAŁECKA2007SP 18120
6WiktoriaBruś2008sp8115
7WeronikaJóźwiak2007SP141158
8KaterinaTserkovna2007SP161056,5
8WiktoriaKubiak2007SP141056,5

Kula 3kg

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1GabrielaJuszczak2007SP117.2215
2WIKTORIAJESIOŁOWSKA2007SP 186.1912
3OlaSradomska2007SP166.1510
4OliwiaStaszak2007SP145.949
5MajaKalinowska2007SP165.718
6WIKTORIAWiśniewska2007SP135.707
7NataliaOlejniczak2007SP145.586
8MalwinaPaczesna2007SP114.225

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP861.3115
2SP1862.1612
3SP1463.0610
4SP1266.029
5SP1671.548

CHŁOPCY

110pł

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1KACPERKUCAL2007SP 1822.3415
2PawełKłębowski2008SP1222.4012
3OliwierStasiak2007SP1622.5710
4ALANSZCZEPANIAK2007SP 1823.409
5IgorZimny2007sp825.128

100m

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOLAWYNIKpkt
1AlexanderKiszka2007SP1212.5815
2NikodemKrótkiewicz2007SP1412.5912
3MikołajKrzykacz2007SP1212.6010
4PatrykSzarzała2007SP2212.799
5JakubFijałkowski2007sp812.818
6BartoszBronszewski2008SP1713.047
7MichałDachtera2007SP1713.066
8KacperWódka2007SP1413.325
9KacperWiatrowski2007SP1713.37
10MikołajWójcik2008SP2213.414
11BartekWitczak2007SP 1813.423
12AdrianRatajczyk2007SP1613.452
13MateuszNogaj2008SP2213.50
14MiłoszKleczewski2008SP 1813.771
15ErykBałła2007sp814.73

300m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1WitekBielak2007SP1443.0415
2GrzegorzCiesiółka2007SP1843.5912
3KacperSuchodolski2008SP 1844.2310
4OliwierWoźniakowski2007SP1444.779
5IgorKaczmarek2007SP1644.928
6KacperStaszak2007SP1645.987
7MikołajKuświk2008SP1746.216
8AdrianMoszyk2007sp846.415
9AlanSagan2008SP 1846.75
10PatrykKwiatek2008SP2248.124
11TomaszWrzosek2008SP1248.193
12WiktorBanaszak2008SP1748.442
13JanKról2007sp849.811
14FranciszekBęcki2008SP1751.01
15MarcelHyla2007SP2255.71

1000m

miejsceimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKpkt
1CyprianGrzegorek2008SP173.02.2615
2SzymonKasprzak2007sp83.07.8012
3JANDYMARCZYK2008SP 183.19.8310
4DawidRoliński2008SP93.23.379
5DanielHodyński2007SP163.25.588
6SzymonFilipiak2007SP143.27.307
7WiktorJaniak2008SP173.29.076
8SzymonPiechota2008sp83.31.745
9FabianZydorek2008SP123.32.044
10KubaTorbiarczyk2007SP113.32.543

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1KonradTadeuszak2007SP166.20.650
2KacperStaszak2007SP166.21.0715
3ADAMSOŚNICKI2007SP 187.06.1612
4SzymonPiechota2008sp87.37.1110

W dal

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1NikodemKrótkiewicz2007SP144.8715
2KacperWiatrowski2007SP174.8012
3WitekBielak2007SP144.7410
4IgorKaczmarek2007SP164.639
5GrzegorzCiesiółka2007SP184.638
6AlexanderKiszka2007SP124.627
7MichałDachtera2008SP174.476
8MIŁOSZKLECZEWSKI2008SP 184.465
9ALANSAGAN2008SP 184.32
10CyprianGrzegorek2007SP174.30
11JanKról2007sp84.134
12MikołajWójcik2008SP224.113
13PatrykKwiatek2008SP224.042
14DanielHodyński2007SP163.701
15PawełKłębowski2008SP123.66
16KsaweryKlimek2007SP133.54

Wzwyż

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1MikołajKrzykacz2007SP1215515
2PatrykSzarzała2007SP2215012
3WiktorJaniak2008SP1715010
4WiktorBanaszak2008SP171459
5SzymonKasprzak2007sp81458
6OliwierWoźniakowski2007SP141457
7MarcelGrzelak2008SP17140
8MikolajSzulc2007SP141356
9KACPERKUCAL2007SP 181355
10KacperSuchodolski2008SP181304
11JANDYMARCZYK2008SP 18125
12MarcelHyla2007SP221253
13MateuszNogaj2008SP22125
14AdrianRatajczyk2008SP161202
15MarcelNowak2007SP161101

Kula 5kg

Miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1WiktorGrzegorek2007SP1310.0615
2NikodemŚron2007SP149.8712
3MichałOrdon2007SP149.5010
4KacperWódka2007SP149.18
5AdamKidoń2007sp89.109
6KonradTadeuszak2007SP168.138
7KacperSobczak2007sp87.997
8BARTEKWITCZAK2007SP 187.036
9KACPERMAŚLAK2008SP 186.785
10ALANSZCZEPANIAK2007SP 185.96
11JakubRóżański2007SP125.644
12BartoszOlszyna2007SP224.823

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP1451.8315
2SP1753.2412
3SP1253.3710
4SP1854.949
5SP855.108
6SP1657.107
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top