Komunikat „Złotego Mityngu” Kalisz 14.06.2022r.

Komunikat

Dziewczęta

80pł 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1GabrielaJuszczak2007SP1115.06
2WiktoriaNicpoń2007SP1115.75
3WeronikaJóźwiak2007SP1415.76
4WiktoriaBruś2008sp816.16
5LenaJanelt2007sp816.77
6MariaWitczak2007SP1217.17
7OliwiaPiekarska2007SP817.23

60pł 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1AleksandraKowal2009sp811.64
2VanessaCieślak2010SP1812.36
3MartaPakulska2009SP1812.86
4AlicjaKowalska2010SP813.21
5MartynaPrzybyła2009SP1213.78
6HannaOsińska2010SP 2413.87
7JuliaKościelak2009SP1813.99
8KlaudiaGrenda2010sp815.71

60m 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1LenaMlącka2009sp88.97
2LenaAdamczyk2009SP179.17
3LauraKaczmarek2009SP179.35
4BlankaFeldfebel2010sp89.43
5WiktoriaGonera2010SP 249.49
6LiwiaGryczke2010SP129.62
7AnastazjaŚwiercz2009SP169.64
8NadiaMichalak2009SP189.71

60m 2011 i młodsze

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1NellKearney2011SP139.14
2EwaWoldańska2011sp89.56
3OliwiaSpiżak-Matysiak2011SP179.66
4JuliaMarcinkowska2011SP129.67
5OliwiaSzczecińska2011SP139.80
6MilenaAndrzejczak2011SP169.98
7ZofiaGrygielska2011SP1710.13
8JagodaKulawinek2011sp810.21

100m 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1JuliaBronisz2008sp813.98
2AlicjaKujawa2007SP1414.37
3JuliaGebel2008SP 1814.43
4IGAKLUSZCZYŃSKA2008SP 1815.16
5HannaDąbrowska2008SP 1815.65
6TatianaWojciechowska2008SP1215.72
MichalinaSzostek2008SP22DNS
NikolaOrzechowska2007SP2DNS

600m 2011 i młodsze

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1MariaJózefiak2011sp82.14.00
2AntoninaSzkudlarek2011sp82.18.58
3EmiliaFrasunkiewicz2011SP182.25.91
OliwiaGrzegorek2011SP17DNS
LenaPaszkowska2011JagiellonczykDNS
AnnaWitczak2011SP17DNS
AnnaPłonka2011SP14DNS
MartaPieniążek2011SP12DNS

600m 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1WiktoriaGołąb2010SP182.07.37
2EwaWdowczyk2010SP122.07.84
3WiktoriaStefaniak2010SP162.09.57
4MichalinaBanach2010sp82.12.50
5PatrycjaBąkowska2009SP182.15.51
6ZuzannaLipatow2010SP162.15.52
7NinaBiniek2009SP 112.20.88
8NataliaŁata2009SP182.30.92

600m 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1JULIAGRACZYKOWSKA2008SP 181.59.65
2LenaBoczek2007SP142.09.03
3NadiaAndrzejczak2007SP142.15.05
4KingaSzczupak2007SP82.19.50
IgaJaniak2007SP11DNS
VanessaChołys2007SP16DNS
ZuzannaSzewczyk2007SP9DNS
OliwiaRudowicz2008SP9DNS

300m 2011 i młodsze

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1OliwiaSmółka2011SP1356.04
2JuliaWydrych2011SP1857.51
3JagodaŚnieg2011SP1759.23
4OliwiaLazarowicz2011SP1360.32
5AntoninaSzulc2011SP1861.25
6ZuzannaSzczepaniak2011SP1862.06
7AntoninaWalczak2011SP1862.07
WeronikaSzulgan2011Jagiellonczykdns

300m 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1MichalinaKaczmarek2009SP1652.32
2AlicjaŚwiatkowska2010SP 2453.02
3LenaKerber2010SP 2453.70
4HannaBartczak2009SP1855.15
5BlankaBorowska2009SP1856.54
6JuliaLebioda2010SP1258.92
LenaGola2009SP17DNS
GabrysiaJańczak2009SP16DNS

300m 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1IgaGolanowska2008SP1746.90
2LENATOMCZYK2007SP 1852.56
3JagodaCieślak2007SP1452.75
4ŁucjaFamulska2007SP1453.68
5EmiliaPertkiewicz2007SP1454.49
AnnaKowalska2008Sp17DNS
PatrycjaNowicka2007SP2DNS
ZofiaFilar2008SPSNDNS

Chód 1km 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1NadiaWoldańska2008sp85.23.07
2NataliaZientalak2007SP166.06.77
3ZuzannaSzcześniak2008SP86.12.25
4WiktoriaWieczorek2007SP116.26.39
5JULIARUDOWICZ2007SP 187.01.27
6JuliaGebel2008SP 187.02.70
7AndżelikaMyszkowska2007SP117.11.81
NataliaPrzybyła2008SP10DNS

Chód 1km 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1LenaKubicka2010sp86.17.33
2WiktoriaPytlińska2010SP126.23.13
3DominikaLipska2009SP186.33.63
4AlicjaMrozińska2009SP176.40.57
5WiktoriaWacowska2009SP86.46.32
6MartaPakulska2009SP186.48.20
JuliaEperlein2009SP16DNS
JuliaAndrzejak2010SP12DNS

Chód 1km 2011 i młodsze

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1AnnaSzcześniak2011sp86.12.25
2ZuzannaTomczyk2011sp86.18.25
3EwaWoldańska2011sp86.20.95
4AnnaPiechota2011SP86.48.37
5TatianaJarych2011SP187.03.89
LidiiaShapa2011SP16DNS
NataszaPaceś2011SP16DNS
OlgaPiękna2011SP16DNS

Kula 3kg 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1WIKTORIAJESIOŁOWSKA2007SP 188.60
2GabrielaJuszczak2007SP117.31
3OlaSradomska2007SP166.23
4MałgorzataZielińska2007SP106.09
5OliwiaStaszak2007sp145.72
6MajaKalinowska2007SP165.39
7WIKTORIAWiśniewska2007SP135.37
8MalwinaPaczesna2007SP115.05

p. pal 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1JuliaJaniszewska2010SP1737.20
2BlankaBorowska2009SP1832.80
3LauraKaczmarek2009SP1731.70
4MartynaKarpińska2009SP1729.40
5NataliaŁata2009SP1828.20
6AnastazjaŚwiercz2009SP1626.30
7WiktoriaGołąb2010SP1823.00
JuliaPiotrowska2009SP22DNS

p. pal 2011 i młodsze

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1ZofiaŁuczak2011SP1029.00
2AmeliaKempa2011SP1125.50
3AntoninaWalczak2011SP1823.00
4JagodaŚnieg2011SP1722.00
5HannaStępień2011SP1018.00
LenaPaszkowska2011JagiellonczykDNS
OliwiaGrzegorek2011SP17DNS
MilenaWawrzków2011SP14DNS

W dal 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1IGAKLUSZCZYŃSKA2008SP 184.20
2ŁucjaFamulska2007SP144.07
3IgaGolanowska2008SP173.98
4MariaWitczak2007SP123.92
5ZuzannaWojciechowska2008SP103.87
6ZuzannaJarus2007SP143.76
KingaSzczupak2008sp8DNS
TatianaWojciechowska2008SP12DNS

W dal 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1MichalinaKaczmarek2009SP164.33
2LenaMlącka2009sp83.98
3PatrycjaBąkowska2009SP183.94
4NadiaMichalak2009SP183.92
5WiktoriaGonera2010SP 243.89
6AlicjaKowalska2010sp83.64
7WiktoriaStefaniak2010SP163.62
AnnaKubisiak2009SP18DNS

W dal 2011 i młodsze

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1MariaJózefiak2011sp83.91
2JuliaWydrych2011SP183.41
3ZofiaGrygielska2011SP173.38
4AntoninaSzkudlarek2011sp83.37
5MajaKierzkowska2011SP183.26
6OliwiaSmółka2011SP133.26
WeronikaSzulgan2011JagiellonczykDNS
MilenaAndrzejczak2011SP16DNS

Wzwyż 2011 i młodsze

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1EwaMarciniak2011SP8113
2OliwiaSpiżak-Matysiak2011SP17110
2ZofiaDerdas2011SP 21110
4OliwiaAndrysiak2011sp8105
5AntoninaSzulc2011SP18105
6EmiliaFrasunkiewicz2011SP18100
7ZuzannaSzczepaniak2011SP18100
KingaKrysiak2011SP14

Wzwyż 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1AleksandraKowal2009sp8135
2BlankaFeldfebel2010sp8130
3AlicjaŚwiadkowska2010SP 24130
4LenaDziubek2010SP16120
5VanessaCieślak2010SP18110
GabrysiaJańczak2009SP16DNS
LenaAdamczyk2009SP17DNS
AlicjaNowak2009SPSNDNS

Wzwyż 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1JuliaBronisz2008sp8134
2WiktoriaNiemiec2007sp8134
3HANNAMAŁECKA2007SP 18125
4ZuzannaSkonieczna2008SP8125
5JULIACHABIERSKA2007SP 18125
6JuliaPiotrowicz2007Sp17120
7WiktoriaBruś2008sp8120
ANTONINAKANIA2007SP 18DNS
WeronikaJóźwiak2007SP14DNS
NicolaKuśmierczak2008Sp17DNS
WiktoriaBruś2008SP8DNS
HannaMałecka2007SP18DNS

Chłopcy

110pł 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1BartoszMarciniak2007SP821,13
2AleksanderKiszka2007SP1220.65
3MikołajKrzykacz2007SP1221.35
4KACPERKUCAL2007SP 1822.61
5GracjanWróbel2008SP822.92
6OliwierStasiak2007SP1623.41
MateuszZawadzki2007SP9DNS
PawełKłębowski2008SP12DNS

60pł 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1AleksanderMrówczyński2010SP2411.58
2Kacper Skorupa2009SP1611.97
3WojtekMakowski2010SP2412.44
4SzymonPiotrowski2010SP2412.85
5AlanPrzepierczyński2009SP1812.86
6DanielKubisiak2009SP1813.75
7PawełRychlik2009SP813.89
8MikołajŁyskawka2010SP 2414.61

60m 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1PiotrBartczak2009SP87.94
2WiktorPrzybyłek2009SP188.36
3AdamBanasik2009SP188.40
4PatrykKról2009SP88.52
5OliwierGlazer2009SP188.94
6MaciejPtak2010SP109.12
7JakubKrysiak2009SP89.20
SzymonSzłoda2009SP22DNS

60m 2011 i młodsi

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1AdamPrzybył2011SP188.65
2MikołajNaglik2011SP188.75
3DawidMikołajczyk2011sp88.94
4ŁukaszSowiński2011SP139.58
5WiktorKamiński2012sp89.60
KacperKaźmierczak2011SP2DNS
KacperKlapczarek2011JagiellonczykDNS
JakubMielczarek2011SP13DNS

100m 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1NikodemKrótkiewicz2007SP1412.70
2PatrykSzarzała2007SP2212.83
3JakubBronszewski2008Sp1712.98
4KacperWiatrowski2007Sp1713.29
5JakubFijałkowski2007sp813.68
KajetanZawartka2007SP24DNS
MichałDachtera2007SP17DNS
KACPERGÓRSKI2007SP 18DNS

1000m 2011 i młodsi

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1WiktorTalar2011SP183.39.48
2OskarKonstanciak2011SP183.44.83
3JanMisiak2011SP123.46.26
4DominikBotkiewicz2011SP173.46.66
5WojciechHauke2011SP173.54.40
OliwierIgnaszak2011SP16DNF
AntoniMazek2011SP8DNS
KamilAntoniak2011SP14DNS

1000m 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1AdamZawadzki2009SP143.40.16
2JakubBanaszak2009SP83.53.69
3OlekKrysiak2009SP173.59.69
FilipKaletka2009SP18DNS
PiotrWawrzyniak2009SP8DNS
AntoniKrzeszkiewicz2009SP18DNS
JulianGłowacki2010SP 24DNS
FranciszekGłuchowski2009SP18DNS

1000m 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1CyprianGrzegorek2008SP172.56.98
2SzymonKasprzak2007sp83.11.84
3DanielHodyński2007SP163.21.54
4SzymonFilipiak2007SP143.30.56
JANDYMARCZYK2008SP 18DNS
MateuszMarciniak2007SP9DNS
DawidRoliński2008SP9DNS
JANZAWIASA2008SP 18DNS

300m 2011 i młodsi

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1IgorWojtczak2011SP1651.12
2StanisławDymarczyk2011SP1852.00
3JakubRuszkowski2011SP1852.41
4IwoDymalski2011SP1753.68
5KacperMatecki2011SP1255.00
6MiłoszWróblewski2011SP1855.86
7WiktorZagwojski2011SP859.28
JakubGrabarczyk2011SP14DNS

300m 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1KrzysztofGlapiński2009SP1847.38
2MateuszMaciaszek2009SP1848.91
3IgorŻyźniewski2010SP2449.56
4BrajanMatczak2009SP1450.13
5DawidMutke2010SP2450.40
6JakubGrzmilas2009SP850.53
7PiotrFrancka2009SP851.24
OliwierKotwicki2009SP16DNS

300m 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1WitekBielak2007SP1442.46
2OliwierWoźniakowski2007SP1442.81
3SewerynŚwierk2007Sp1743.02
4KacperSuchodolski2008SP 1843.56
GRZEGORZCIESIÓŁKA2007SP 18DNS
MichałNowacki2007SP8DNS
FilipBorowski2007Sp17DNS
IgorKaczmarek2007SP16DNS

Chód 1km 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1KonradTadeuszak2007SP165.44.76
2ALANSZCZEPANIAK2007SP 186.05.02
3KacperStaszak2007SP166.07.21
4MarcelSkrzypiński2007SP86.29.29
5KajetanWacowski2008SP86.30.75
6IgorZimny2008SP86.55.95
PiotrPośpiech2007SP 17DNS
JANZAWIASA2008SP 18DNS

Chód 1km 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1FilipJurczak2009SP185.56.89
2JakubGrzmilas2009SP85.58.48
3TomaszHarris2010SP 246.03.90
4OskarHankowski2010SP246.16.06
5KliberOktawian2010SP 246.26.24
6NikodemSzafran2010SP186.51.64
7AdamBanasik2009SP186.51.99
OktawianKliber2010SP24DNS

Chód 1km 2011 i młodsi

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1MateuszJurczak2011SP185.57.22
2WojciechRębacz2011SP185.59.76
3JakubSapiński2012sp86.31.49
4MaciejŚliwka2011SP186.33.39
5WiktorSpringer2011SP86.58.39
Czubak2022SP16DNS
BartłomiejPryliński2011SP16DNS
IgorKwiatkowski2011SP18DNS

Kula 5kg

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1WiktorGrzegorek2007SP1310.21
2NikodemŚron2007SP149.75
3KacperWódka2007SP149.55
4MichałOrdon2007SP148.90
5KacperSobczak2007sp88.06
AdamKidoń2007sp8DNS
BORYSPARCZYŃSKI2007SP13DNS
KACPERSPYCHALSKI2007SP13DNS

p. pal 2011 i młodsi

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1MichałKowalski2011SP1840.60
2WojciechBłasiak2011SP1836.40
3MateuszPaceś2011sp834.40
4OskarKonstanciak2011SP1832.60
5JanCieślak2011sp829.10
6AdamWągrowski2011SP1227.80
KacperBucewicz2011SP16DNS
FilipLubka2011SP16DNS
KacperKlapczarek2011JagiellonczykDNS

p. pal 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1KrzysztofGlapiński2009SP1853.80
2AleksanderZakrzewski2009SP 2149.30
3JakubBanaszak2010SP845.40
4WiktorKołodziejek2010SP1238.00
PiotrWawrzyniak2009SP16DNS
NikodemNowacki2009SP16DNS
OliwierKubicki2009SP22DNS
JulianGłowacki2010SP24DNS

W dal 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1CyprianGrzegorek2007Sp175.44
2NikodemKrótkiewicz2007SP144.95
3KacperWiatrowski2007SP174.82
4AlexanderKiszka2007SP124.79
5WitekBielak2007SP144.46
MiłoszLipiński2007SP10DNS
IgorKaczmarek2007SP16DNS
GrzegorzCiesiółka2007SP18DNS

W dal 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1WiktorPrzybyłek2009SP184.38
2MaciejPtak2010SP104.28
3MaciejPawłowski2010SP 214.03
4OliwierGlazer2009SP184.02
5PawełRychlik2009SP83.80
6FranciszekZawal2009SP143.76
7MateuszMaciaszek2009SP183.65
OliwierKotwicki2009SP16DNS

W dal 2011 i młodsi

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1WiktorKamiński2011sp83.74
2WiktorZagwojski2012sp83.39
3StanisławDymarczyk2011SP183.37
4WiktorTalar2011SP183.21
JakubMielczarek2011SP13DNS
KubaJezierski2011SP18DNS
FranciszekPrzybylski2011SP11DNS
JakubNowicki2011SP13DNS

Wzwyż 2007-2008

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1MikołajKrzykacz2007SP12155
2PatrykSzarzała2007SP22155
3SzymonKasprzak2007sp8150
4MarcelGrzelak2008SP17145
5WiktorJaniak2008SP17145
6WiktorBanaszak2008SP17140
6KACPERKUCAL2007SP 18140
8MikolajSzulc2007SP14130
OliwierWoźniakowski2007SP14DNS
MichałNowacki2007SP8DNS
KUBAWIECZOREK2007SP 18DNS
MichałKasprzak2007SP24DNS

Wzwyż 2009-2010

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1AdamZawadzki2009SP14138
2PatrykKról2009SP8138
3PiotrBartczak2009SP8130
4KacperSkorupa2009SP16125
5MichałAliabiev2010SP17125
6SzymonPiotrowski2010SP24115
7JakubKrysiak2009SP8110
FilipKaletka2009SP18DNS

Wzwyż 2011 i młodsi

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1DawidMikołajczyk2011sp8120
2MichałPietrzak2011SP18115
3MikołajJankowski2011SP14115
4MiłoszKałużny2011SP17110
5MikołajNaglik2011SP18105
6SzymonZałomski2011SP14100
OliwierIgnaszak2011SP16DNS
IgorWojtczak2011SP16DNS
WojciechOsman2011SP18DNS

Najwartościowsze wyniki „Złotego Mityngu”

Rocznik 2011 i młodsi

– Nell Kearney SP 13   60m/9.14

– Adam Przybył SP 18 60m/8.65

Rocznik 2009-2010

– Aleksandra Kowal SP 8 wzwyż/135cm

– Piotr Bartczak SP 18 60m/7.94

Rocznik 2007-2008

– Iga Golanowska SP 17  300m/46.90

– Cyprian Grezgorek  SP 17   1000m/2.56.98

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top