KOUNIKAT KOŃCOWY LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH rocznik 2009-2010 03.06.2022r.

Komunikat

Klasyfikacja po II rzucie, rocznik 209-2010

  1. SP18                         626 pkt.
  2. SP8                           488 pkt.
  3. SP16                         407 pkt.
  4. SP24                         328 pkt.
  5. SP17                         218 pkt.
  6. SP14                         187 pkt.
  7. SP12                         134 pkt.
  8. SP10                         108 pkt.
  9. SP22                            52 pkt.
  10. SP Jagiellończyk        49 pkt.
  11. SP21                            37 pkt.
  12. SP11                            33 pkt.
  13. SP SN                           15 pkt.
  14. SP9                               11 pkt.
  15. SP2                                 6 pkt.
  16. SP13                               1 pkt. 

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

Komunikat

Dziewczęta

60pł

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1AleksandraKowal2009sp812.4215
2VanessaCieślak2010SP1813.1712
3HannaOsińska2010SP 2413.4110
4JuliaKościelak2009SP1813.899
5KlaudiaGrenda2010sp814.278
6AnastazjaMatuszak2010SP1815.22
7MartynaPrzybyła2010SP1215.237

60m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1LenaMlącka2009sp89.2615
2LenaAdamczyk2009SP179.3412
3BlankaFeldfebel2010sp89.4810
4WiktoriaGonera2010SP 249.509
5AnastazjaŚwiercz2009SP169.668
6NadiaMichalak2009SP189.677
7LiwiaGryczke2010SP129.686
8MartynaWitczak2009SP169.725
9MajaNawrocka2009SP189.734
9WeronikaKaźmierczak2009SP189.73 
11JuliaJaniszewska2009SP179.743
12JuliaMazurek2009SP149.762
13AgataMatelska2009sp89.78
14AgataPrus2010SP 119.891
15NadiaZiemiańska2010SP 2410.02
16OliwiaStrapagiel2009SP1410.19
17MajaDobak2010SP2210.34
18WiktoriaDoba2010SP1610.45
19AlicjaKolasa2010SP 1110.66
20MartaBrzezińska2010SP 2411.05
21JuliaAndrzejak2010SP1211.06
22JuliaPiotrowska2009SP2211.11
23AleksandraSkurniak2010SP1211.42

300m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MichalinaKaczmarek2009SP1650.1615
2LenaKerber2010SP 2451.0412
3AlicjaŚwiatkowska2010SP 2453.3910
4BlankaBorowska2009SP1854.469
5JuliaLebioda2010SP1255.618
6BlankaBorowska2009SP1856.457
7GabrysiaJańczak2009SP1656.556
8GabrielaJanczak2009SP1656.55 
9DominikaLipska2009SP1856.86 
10MartynaKarpińska2009SP1759.205
11MilenaMarks2009SP1460.674
12OliwiaStrapagiel2009SP1461.00PK
13MajaBała2010sp862.453
14WiktoriaTalar2010SP1265.982
15WiktoriaBurchard2010SP 1166.301
16JuliaKuźniacka2010SP 2467.47

600m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1WiktoriaGołąb2010SP182.04.0715
2WiktoriaStefaniak2010SP162.08.0212
3EwaWdowczyk2010SP122.10.0410
4PatrycjaBąkowska2009SP182.15.229
5MichalinaBanach2010sp82.17.338
6NinaBiniek2009SP 112.20.347
7ZuzannaLipatow2010SP162.20.726
8NataliaŁata2009SP182.21.18
9LenaKubicka2010sp82.22.005
10NadiaAndrzejewska2010SP 142.38.064
11MichalinaNowak2010SP142.43.563
12AmeliaHancyk2009SP 112.49.092

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1LenaKubicka2010sp86.23.2915
2WiktoriaPytlińska2010SP126.25.3112
3DominikaLipska2009SP186.39.1410
4JuliaEperlein2009SP166.41.859
5JuliaAndrzejak2010SP127.00.428
6AnastazjaMatuszak2009SP187.48.827
7NikolaOtmianowska2009sp87.52.406

W dal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MichalinaKaczmarek2009SP164.1515
2LenaMlącka2009sp83.9512
3PatrycjaBąkowska2009SP183.9310
4NadiaMichalak2009SP183.919
5WiktoriaStefaniak2010SP163.758
6AnnaKubisiak2009SP183.64
7AlicjaKowalska2010sp83.637
8WiktoriaGonera2010SP 243.576
9MichalinaNowak2010SP143.535
10AgataPrus2010SP 113.524
11MartynaWitczak2009SP163.49
12LiwiaGryczke2010SP123.303
13HannaOsińska2010SP 243.152
14MilenaMarks2009SP142.941
15JuliaSopałowicz2010sp82.89

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1AlicjaŚwiatkowska2010SP 2412515
2AleksandraKowal2009sp812012
3GabrysiaJańczak2009SP1612010
4VanessaCieślak2010SP181159
5BlankaFeldfebel2010sp81158
6LenaAdamczyk2009SP171157
7LenaDziubek2010SP161156
8WeronikaKażmierczak2009SP181105
9ZuziaLipatow2010SP16110
9WiktoriaMarczak2009SP18110
11AleksandraKęsicka2009SP171054
11OliwiaStrapagiel2009SP141053
13VanesaHoffman2010SP141002

p. palantowa

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1BlankaBorowska2009SP1833.8015
2JuliaJaniszewska2010SP1731.8012
3AnastazjaŚwiercz2009SP1629.8010
4MartynaKarpińska2009SP1729.209
5WiktoriaGołąb2010SP1828.208
6JuliaPiotrowska2009SP2227.107
7NataliaŁata2009SP1826.60
8WiktoriaDoba2010SP1625.506
9LenaKerber2010SP 2424.005
10NadiaZiemiańska2010SP 2423.004
11JuliaMazurek2009SP1422.003
12JuliaKuźniacka2010SP 2419.80
13MajaDobak2010SP2219.802
14AgataMatelska2009sp819.001
15MichalinaBanach2010sp818.20 
16MartaWitkowska2010SP1217.60 
17AlicjaKolasa2010SP 1116.70
18WiktoriaBurchard2010SP 1114.40
19WiktoriaTalar2010SP1212.30

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP1662.6115
2SP862.8412
3SP2463.0210
4SP1864.839
5SP1265.488
6SP1766.667
7SP1468.366

Chłopcy

60pł

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1AleksanderMrówczyński2010SP2412.2115
2Kacper Skorupa2009SP1612.3412
3WojtekMakowski2010SP2412.4610
4SzymonPiotrowski2010SP2413.12
5PawełRychlik2009SP813.969
6NatanJaniak2009SP814.818

60m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1PiotrBartczak2009SP88.4415
2AdamBanasik2009SP188.6512
3PatrykKról2009SP88.7310
4OliwierGlazer2009SP189.019
5SzymonSzłoda2009SP229.318
6JakubKrysiak2009SP89.36
7OliwierSzcześniak2009SP149.517
8OlekWięcławski2009SP179.646
9BłażejBociąg2009SP179.665
10DmytroShkurenko2010SP129.674
11AdamKorpik2009SP149.683
12OskarHankowski2010SP249.712
13FilipJeziorski2010SP249.791
14WiktorKołodziejek2010SP129.93
15OliwierKubicki2009SP2210.03
16BartoszTomczyk2010SP1410.10
17YehorKravets2010SP1610.47
18TomaszHarris2009SP2410.56
19KubaZbierzak2010SP1210.75

300m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1OliwierKotwicki2009SP1648.2715
2MateuszMaciaszek2009SP1849.1912
3DawidMutke2010SP2449.7710
4IgorŻyźniewski2010SP2449.979
5JakubGrzmilas2009SP850.638
6BrajanMatczak2009SP1451.107
7PiotrFrancka2009SP851.416
8FilipPyszkowski2009Sp1451.695
9JakubJesionek2009SP852.10
10MikhailoAliabiev2009SP1752.214
11IgorFikciński2009SP1754.683
12SzymonPajer2010SP1261.672
13AdrianJaniszewski2010SP1288.831

1000m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1AdamZawadzki2009SP143.26.8515
2FilipKaletka2009SP183.30.9612
3PiotrWawrzyniak2009SP83.34.8610
4OlekKrysiak2009SP173.35.649
5AntoniKrzeszkiewicz2009SP183.35.848
6JakubBanaszak2009SP83.51.157
7FranciszekZawal2009SP143.55.926
8DawidBorkowski2010SP243.57.055
9AleksDobak2009SP224.38.784
10GabrielChojnacki2009sp84.51.44
11KacperJankowski2009SP225.01.823

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1FilipJurczak2009SP186.16.0015
2AdamBanasik2009SP186.21.6512
3JakubGrzmilas2009SP86.22.7310
4OskarHankowski2010SP246.27.479
5OktawianKliber2010SP246.33.418
6TomaszHarris2010SP246.33.62
7PiotrFrancka2009SP87.15.167

W dal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1OliwierKotwicki2009SP164.4715
2OliwierGlazer2009SP184.1712
3MateuszMaciaszek2009SP184.1410
4IgorFikciński2009SP83.699
5PawełRychlik2009SP83.678
6OliwierSzcześniak2009SP143.657
7BłażejBociąg2010SP173.626
8DawidBorkowski2010SP243.575
9FilipJezierski2009SP243.504
10OlekWięcławski2009SP173.443
11AdamKorpik2009SP143.402
12IgorŻyźniewski2010SP243.39
13JakubJesionek2009SP83.37
14FranciszekZawal2009SP143.36
15DmytroShkurenko2010SP123.351
16IgorWawrzyniak2010SP123.32

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1FilipKaletka2009SP1813015
2PatrykKról2009SP812512
3AdamZawadzki2009SP1412510
4MichałAliabiev2010SP171259
5PiotrBartczak2009SP81258
6SzymonPiotrowski2010SP241207
7KacperSkorupa2009SP161156
8OskarHankowski2009SP241155
9JakubKrysiak2009SP8110
10AleksDobak2009SP221054
11BartoszTomczyk2010SP141003
12KacperJankowski2009SP221001

p. palantowa

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1PiotrWawrzyniak2009SP1644.5015
2NikodemNowacki2009SP1644.0012
3JakubBanaszak2010SP837.0010
4WiktorKołodziejek2010SP1233.509
5OliwierKubicki2009SP2233.208
6JulianGłowacki2010SP2431.807
7OlekKrysiak2009SP1730.506
8WojtekMakowski2010SP2428.815
9GabrielChojnacki2009SP828.804
10AleksanderMrówczyński2010SP2428.00
11SzymonSzłoda2009SP2227.703
12KubaZbierzak2010SP1223.301

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP1858.2515
2SP858.9312
3SP1660.0810
4SP1460.439
5SP2461.228
6SP1764.587
7SP1268.916
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top