Protokoły końcowe – Lekkoatletyczny festiwal sztafet- 20.09.2022

Sztafeta Zawody

Sztafeta 4×100 m-IGRZYSKA DZIECI CHŁOPCÓW

Lp.szkoławynikmiejsce
1SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18  1:01,081
2SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8  1:01,742
3SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12  1:04,253
4SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24(1)  1:04,814
5SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24(2)  1:05,015
6SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10  DSQ

Sztafeta 4×100 m-IGRZYSKA DZIECI DZIEWCZĄT

Lp.szkoławynikmiejsce
1SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12(1)  1:04,361
2SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8  1:05,782
3SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18  1:06,933
4SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6  1:09,034
5SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10  1:10,165
6SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12(2)    1:10,406

Sztafeta 4×100 m-IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT

Lp.szkoławynikmiejsce
1SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8  59,541
2SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18  1:05,082
3SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10  1:05,863
4SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1  1:06,244
5SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12  1:08,925

Sztafeta 4×100 m-IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  CHŁOPCÓW

Lp.szkoławynikmiejsce
1SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8  54,491
2SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18  56,752
3SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10  57,863
4SZKOŁA PODSTAWOWA nr 16  58,984
5SZKOŁA PODSTAWOWA nr 12  59,575

Sztafeta 4×100 m- LICEALIADA DZIEWCZĄT

Lp.szkoławynikmiejsce
1VII LO SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO  58,271
2III LO im. M.KOPERNIKA  1:01,112
3IV LO im .I .PADEREWSKIEGO  1:02,183
4V LO im .J. SOBIESKIEGO(1)  1:02,414
5II LO im. T. KOŚCIUSZKI  1:03,275
6ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH  1:03,666
7TECHNIKUM Św. JÓZEFA  1:04,417
8V LO im .J. SOBIESKIEGO(2)  1:06,758
9ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-ELEKTRONICZNYCH  1:11,789

Sztafeta 4×100 m- LICEALIADA CHŁOPCÓW

Lp.szkoławynikmiejsce
1  III LO im. M .KOPERNIKA49,341
2  ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-ELEKTRONICZNYCH(1)49,512
3  ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-ELEKTRONICZNYCH(2)49,833
4  ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH(1)50,284
5  V LO im .J. SOBIESKIEGO(1)52,345
6  II LO im. T. KOŚCIUSZKI52,416
7  ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH(2)52,807
8  IV LO im .I .PADEREWSKIEGO52,958
9  TECHNIKUM Św. JÓZEFA53,099
10  V LO im .J. SOBIESKIEGO(2)54,3810
11  VII LO SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO55,4111
12  ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH55,9312

Sztafeta 4×400 m- LICEALIADA DZIEWCZĄT

Lp.szkoławynikmiejsce
1II LO im. T. KOŚCIUSZKI  4:44,111
2III LO im. M .KOPERNIKA  5:24,122
3ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH  5:33,293
4V LO im .J. SOBIESKIEGO  5:57,654

Sztafeta 4×400 m- LICEALIADA CHŁOPCÓW

Lp.szkoławynikmiejsce
1VII LO SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO  3:50,111
2TECHNIKUM Św. JÓZEFA  3:53,782
3ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-ELEKTRONICZNYCH  3:58,323
4V LO im .J. SOBIESKIEGO(1)   4
5III LO im. M .KOPERNIKA(1)   5
6III LO im. M .KOPERNIKA(2)   6
7IV LO im .I .PADEREWSKIEGO   7
8V LO im .J. SOBIESKIEGO(2)   8
9ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH   9
10II LO im. T. KOŚCIUSZKI   10

Sztafeta szwedzka m-IGRZYSKA DZIECI CHŁOPCÓW

Lp.szkoławynikmiejsce
1SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24(1)  2:52,541
2SZKOŁA PODSTAWOWA nr 24(2)  2:56,142
3SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18  2:56,713
4SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8  3:14,364
5SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10  DSQ

Sztafeta szwedzka m-IGRZYSKA DZIECI DZIEWCZĄT

Lp.szkoławynikmiejsce
1SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18  3:05,011
2SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8  3:10,232
3SZKOŁA PODSTAWOWA nr 13  3:26,673
4SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10  3:27,464

Sztafeta szwedzka-IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT

Lp.szkoławynikmiejsce
1SZKOŁA PODSTAWOWA nr 16  3:07,311
2SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9(1)  3:09,452
3SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8  3:13,783
4SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10  3:15,434
5SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18  3:32,565
6SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9(2)  3:23,226

Sztafeta szwedzka m-IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  CHŁOPCÓW

Lp.szkoławynikmiejsce
1SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18  2:32,111
2SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1  2:34,192
3SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10  2:35,993
4SZKOŁA PODSTAWOWA nr 16  2:37,314
5SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9(1)  2:38,165
6SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9(2)  2:59,926
7SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8    3:00,157
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top