Grupa A:Szkoła Podstawowa nr 21, Szkoła Podstawowa nr 18, Szkoła Podstawowa nr 12,
Szkoła Podstawowa nr 10
Wyniki:
1-Szkoła Podstawowa nr 21-Szkoła Podstawowa nr 18 2:0
2-Szkoła Podstawowa nr 21 – Szkoła Podstawowa nr 12 1:0
3-Szkoła Podstawowa nr 21 – Szkoła Podstawowa nr 10 0:1
4- Szkoła Podstawowa nr 10 – Szkoła Podstawowa nr 18 1:0
5-Szkoła Podstawowa nr 10 – Szkoła Podstawowa nr 12 2:0
6- Szkoła Podstawowa nr 18 – Szkoła Podstawowa nr 12 1:1
Końcowa kolejność grupa A:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10 6 pkt 4:0 mecz o I miejsce
II miejsce -Szkoła Podstawowa nr 21 4 pkt 3:1 mecz o III miejsce
III-IV miejsce-Szkoła Podstawowa nr 12 1 pkt 1:4
III-IV miejsce -Szkoła Podstawowa nr 18 1 pkt 1:4
Grupa B:Szkoła Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 9, Szkoła Podstawowa nr 13,
Szkoła Podstawowa nr 15
Wyniki:
1-Szkoła Podstawowa nr 9-Szkoła Podstawowa nr 8 0:1
2-Szkoła Podstawowa nr 9 – Szkoła Podstawowa nr 15 1:0
3-Szkoła Podstawowa nr 9 – Szkoła Podstawowa nr 13 2:0
4- Szkoła Podstawowa nr 13 – Szkoła Podstawowa nr 8 1:0
5-Szkoła Podstawowa nr 13 – Szkoła Podstawowa nr 15 0:0
6- Szkoła Podstawowa nr 8 – Szkoła Podstawowa nr 15 0:2
Końcowa kolejność grupa B:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 4 pkt 3:1 mecz o I miejsce
II miejsce -Szkoła Podstawowa nr 13 3 pkt 2:2 mecz o III miejsce
III-miejsce-Szkoła Podstawowa nr 15 3 pkt 2:3
IV miejsce -Szkoła Podstawowa nr 8 2 pkt 1:3
Mecz o III miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 21 – Szkoła Podstawowa nr 13 3:0
Mecz o I miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 10 -Szkoła Podstawowa nr 9 2:0
Najlepsza zawodniczka zespołu:
1-Szkoła Podstawowa nr 10 -Julia Miklas
2-Szkoła Podstawowa nr 9 -Olga Langwerska
3-Szkoła Podstawowa nr 21-Maja Bąk
Końcowa kolejność Finału miasta Kalisza:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10 awans do Finału rejonu
II miejsce -Szkoła Podstawowa nr 9
III miejsce -Szkoła Podstawowa nr 21
IV miejsce -Szkoła Podstawowa nr 13
V-VII miejsce -Szkoła Podstawowa nr 15, Szkoła Podstawowa nr 12, Szkoła Podstawowa nr 18
VIII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8