LICEALIADA
LICEALIADA -DZIEWCZYNY ROCZNIK 2003 i młodsi – 1200 m
IMIĘ I NAZWISKO | ROCZNIK | SZKOŁA | PUNKTY | ||
I miejsce | KLAUDIA ANTKOWIAK | 2006 | II LO | 200 | |
II miejsce | IGA GOLANOWSKA | 2008 | II LO | 195 | |
III miejsce | ALEKSANDRA KOWALSKA | 2006 | II LO | 192 | |
IV miejsce | OLGA ODZIEMEK | 2004 | I LO | 190 | |
V miejsce | ANNA FILIPOWICZ | 2004 | I LO | 189 | |
VI miejsce | NIKOLA SOLARCZYK | 2008 | I LO | 188 | |
VII miejsce | ALEKSANDRA LUTY | 2005 | III LO | 187 | |
VIII miejsce | MAJA PACHOLSKA | 2005 | II LO | 186 | |
IX miejsce | NATALIA FUDAŁA | 2008 | IV LO | 185 | |
X miejsce | MAJA GĄSIOROWSKA | 2006 | IV LO | 184 | |
XI miejsce | MAGDALENA TATAROWICZ | 2005 | I LO | 183 | |
XII miejsce | LENA BOCZEK | 2007 | I LO | 182 | |
XIII miejsce | WERONIKA WOJTASZEK | 2007 | III LO | 181 | |
XIV miejsce | KINGA JOPEK | 2006 | III LO | 180 | |
XV miejsce | WIKTORIA KENDLER | 2005 | IV LO | 179 | |
XVI miejsce | NIKOLA KOTALA | 2005 | III LO | 178 | |
XVII miejsce | NIKOLA TUŁACZ | 2005 | III LO | 177 | |
XVIII miejsce | PAULINA JAŚKIEWICZ | 2004 | II LO | 176 | |
XIX miejsce | OTYLIA KAMAŃCZYK | 2006 | I LO | 175 | |
XX miejsce | JULIA GEBEL | 2008 | III LO | 174 | |
XXI miejsce | AGNIESZKA MIELCAREK | 2006 | ZSTE | 173 | |
XXII miejsce | GABRIELA JUSZCZAK | 2007 | IV LO | 172 | |
XXIII miejsce | GABBRIELA KUBCZYK | 2004 | I LO | 171 | |
XXIV miejsce | ZUZANNA NAWROCKA | 2006 | ZSPP | 170 | |
XXV miejsce | ZUZANNA KLUPA | 2004 | ZSTE | 169 | |
XXVI miejsce | DARIA SIP | 2006 | ZSTE | 168 | |
XXVII miejsce | WIKTORIA MAJCHRZAK | 2003 | ZSTE | 167 | |
XXVIII miejsce | MAJA PUDEŁKO | 2008 | I LO | 166 | |
XXIX miejsce | MAGDALENA BARTOSZCZYK | 2007 | ZSTE | 165 | |
XXX miejsce | ALEKSANDRA MUSIELAK | 2006 | IV LO | 164 | |
XXXI miejsce | AGNIESZKA MAJAS | 2007 | IV LO | 163 | |
XXXII miejsce | BLANKA BAŚ | 2008 | ZSTE | 162 | |
XXXIII miejsce | PATRYCJA PRZYBYŁ | 2008 | ZSTE | 161 | |
XXXIV miejsce | ROKSANA NOWICKA | 2006 | ZSPP | 160 | |
XXXV miejsce | RÓŻA GABRYŚ | 2008 | ZSPP | 159 | |
XXXVI miejsce | JULIA MIKOŁAJCZYK | 2006 | IV LO | 158 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
I miejsce | II LO | 772 pkt | awans do Finału wojewódzkiego |
II miejsce | I LO | 750 pkt | |
III miejsce | III LO | 726 pkt | |
IV miejsce | IV LO | 720 pkt | |
V miejsce | ZSTE | 677 pkt | |
VI miejsce | ZSPP | 489 pkt |
LICEALIADA CHŁOPCY ROCZNIK 2003 i młodsi – 2400 m
IMIĘ I NAZWISKO | ROCZNIK | SZKOŁA | PUNKTY | |
I miejsce | MATEUSZ BIELAK | 2005 | II LO | 200 |
II miejsce | SZYMON KASPRZAK | 2007 | ZSTE | 195 |
III miejsce | JAKUB WALCZAK | 2004 | II LO | 192 |
IV miejsce | SZYMON KRYSTEK | 2006 | IV LO | 190 |
V miejsce | KSAWERY GOMUŁKA | 2005 | VII LO | 189 |
VI miejsce | MAREK WEBER | 2003 | TŚJ | 188 |
VII miejsce | IGOR DUSZA | 2005 | III LO | 187 |
VIII miejsce | TYMOTEUSZ DRYTKIEWICZ | 2008 | TŚJ | 186 |
IX miejsce | MARCEL PRZYBYLSKI | 2006 | III LO | 185 |
X miejsce | ADAM KORNACKI | 2004 | VII LO | 184 |
XI miejsce | NIKODEM KRÓTKIEWICZ | 2007 | ZSTE | 183 |
XII miejsce | MACIEJ KRASZEWSKI | 2006 | I LO | 182 |
XIII miejsce | MACIEJ TRZECIAK | 2006 | ZSS | 181 |
XIV miejsce | TYMUR KSENIAK | 2005 | ZSS | 180 |
XV miejsce | MAKSYMILIAN DAL CANTON | 2006 | I LO | 179 |
XVI miejsce | BARTOSZ TORBIARCZYK | 2006 | ZSPP | 178 |
XVII miejsce | SZYMON FILIPIAK | 2007 | II LO | 177 |
XVIII miejsce | STANISŁAW WIŚNIEWSKI | 2003 | II LO | 176 |
XIX miejsce | CYPRIAN GRZEGOREK | 2007 | IV LO | 175 |
XX miejsce | JAKUB PYZIAK | 2005 | IV LO | 174 |
XXI miejsce | MICHAŁ MIELCAREK | 2006 | III LO | 173 |
XXII miejsce | MATEUSZ ŚNIEGULA | 2006 | III LO | 172 |
XXIII miejsce | JAN KALITA | 2007 | ZSS | 171 |
XXIV miejsce | MARCEL GRZELAK | 2008 | II LO | 170 |
XXV miejsce | SZYMON SALAMON | 2007 | I LO | 169 |
XXVI miejsce | FILIP WRÓBLEWSKI | 2007 | III LO | 168 |
XXVII miejsce | ANTONI SOBCZAK | 2007 | I LO | 167 |
XXVIII miejsce | OLIWIER KALINOWSKI | 2007 | ZSTE | 166 |
XXIX miejsce | ŁUKASZ GÓRAL | 2007 | ZSTE | 165 |
XXX miejsce | BARTOSZ CHOWAŃSKI | 2006 | III LO | 164 |
XXXI miejsce | FILIP MACHOWICZ | 2008 | TŚJ | 163 |
XXXII miejsce | OLIWIER POŚPIECH | 2006 | ZSS | 162 |
XXXIII miejsce | IGOR ŁUCYK | 2005 | TŚJ | 161 |
XXXIV miejsce | JAKUB MIESZAŁA | 2007 | TŚJ | 160 |
XXXV miejsce | BARTŁOMIEJ FELISIAK | 2004 | ZSTE | 159 |
XXXVI miejsce | PATRYK STASZKIEWICZ | 2005 | ZSPP | 158 |
XXXVII miejsce | NIKODEM HARAŚ | 2008 | III LO | 157 |
XXXVIII miejsce | SZYMON SAPIŃSKI | 2008 | IV LO | 156 |
XXXIX miejsce | JAN SUCHOBSKI | 2008 | I LO | 155 |
XL miejsce | SZYMON ZIMNY | 2005 | ZSPP | 154 |
XLI miejsce | OLIWIER PACZKOWSKI | 2007 | ZSPP | 153 |
XLII miejsce | JAKUB KAŁUŻNY | 2006 | TŚJ | 152 |
XLIII miejsce | JACEK KOZICA | 2003 | ZSS | 151 |
XLIV miejsce | WIKOR KOSTERA | 2007 | I LO | 150 |
XLV miejsce | PIOTR ŁYSKAWA | 2007 | III LO | 149 |
XLVI miejsce | SZYMON KUPAJ | 2005 | ZSS | 148 |
XLVII miejsce | KACPER CAJLER | 2006 | IV LO | 147 |
XLVIII miejsce | JULIAN KAROLAK | 2006 | IV LO | 146 |
XLIX miejsce | NIKODEM SZAJDZIŃSKI | 2007 | ZSPP | 145 |
L miejsce | ALEKSANDER DYL | 2006 | IV LO | 144 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
I miejsce | II LO | 745 pkt | awans do Finału wojewódzkiego |
II miejsce | TŚJ | 718 pkt | |
III miejsce | III LO | 717 pkt | |
IV miejsce | ZSTE | 709 pkt | |
V miejsce | I LO | 697 pkt | |
VI miejsce | IV LO | 695 pkt | |
VII miejsce | ZSS | 694 pkt | |
VIII miejsce | ZSPP | 638 pkt | |
IX miejsce | VII LO | 373 pkt |
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
DZIEWCZYNY ROCZNIK 2008-2009 -1200 m
IMIĘ I NAZWISKO | SZKOŁA | ROCZNIK | PUNKTY | |
I miejsce | OLGA ŁAKOMIAK | SP 9 | 2009 | 200 |
II miejsce | ALEKSANDRA KOWAL | SP 8 | 2009 | 195 |
III miejsce | WIKTORIA WACOWSKA | SP 8 | 2009 | 192 |
IV miejsce | DOMINIKA LIPSKA | SP 18 | 2009 | 190 |
V miejsce | NADIA WOLDAŃSKA | SP 8 | 2008 | 189 |
VI miejsce | NATALIA JANECKA | SP 9 | 2009 | 188 |
VII miejsce | ZUZANNA JARUS | SP 14 | 2008 | 187 |
VIII miejsce | LAURA ŁAGODA | SP 1 | 2009 | 186 |
IX miejsce | NADIA MICHALAK | SP 18 | 2009 | 185 |
X miejsce | MILENA MARKS | SP 14 | 2009 | 184 |
XI miejsce | WIKTORIA MIKOŁAJCZYK | SP 9 | 2008 | 183 |
XII miejsce | ALEKSANDRA WIĄCKOWSKA | SP 18 | 2009 | 182 |
XIII miejsce | NATALIA ŁATA | SP 18 | 2009 | 181 |
XIV miejsce | OLIWIA MĄDRZAK | SP 8 | 2008 | 180 |
XV miejsce | EMILIA JARYCH | SP 18 | 2008 | 179 |
XVI miejsce | NADIA NIEMANN | SP 14 | 2009 | 178 |
XVII miejsce | NATALIA ROLIŃSKA | SP 9 | 2009 | 177 |
XVIII miejsce | ANNA JARZYNA | SP 6 | 2009 | 176 |
XIX miejsce | JULIA ZIMAK | SP 1 | 2008 | 175 |
XX miejsce | AMELIA MŁYNARCZYK | SP 6 | 2008 | 174 |
XXI miejsce | EWA BANASIAK | SP 1 | 2008 | 173 |
XXII miejsce | ALEKSANDRA PRZYŁĘCKA | SP 6 | 2009 | 172 |
XXIII miejsce | ŁUCJA CHENCZKE | SP 6 | 2009 | 171 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
I miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 | 756 pkt | awans do Finału wojewódzkiego |
II miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9 | 748 pkt | |
III miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18 | 738 pkt | |
IV miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 | 693 pkt | |
V miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14 | 549 pkt | |
VI miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 | 534 pkt |
CHŁOPCY ROCZNIK 2009-2008 -1200 m
IMIĘ I NAZWISKO | SZKOŁA | ROCZNIK | PUNKTY | |
I miejsce | HUBERT LIS | SP 9 | 2009 | 200 |
II miejsce | KACPER NOSKOWSKI | SP 1 | 2008 | 195 |
III miejsce | FILIP JURCZAK | SP 18 | 2009 | 192 |
IV miejsce | DAWID ROLIŃSKI | SP 9 | 2008 | 190 |
V miejsce | KACPER SUCHODOLSKI | SP 18 | 2008 | 189 |
VI miejsce | WIKTOR NOWAK | SP 1 | 2009 | 188 |
VII miejsce | MIŁOSZ WASZAK | SP 6 | 2009 | 187 |
VIII miejsce | DAWID PIETRZYCKI | SP 18 | 2008 | 186 |
IX miejsce | PIOTR BARTCZAK | SP 8 | 2008 | 185 |
X miejsce | MACIEJ GADOWSKI | SP 9 | 2008 | 184 |
XI miejsce | SZYMON PIECHOTA | SP 8 | 2008 | 183 |
XII miejsce | JĘDRZEJ TURKIEWICZ | SP 6 | 2009 | 182 |
XIII miejsce | MACIEJ SOBCZAK | SP 9 | 2008 | 181 |
XIV miejsce | KAMIL MARCZYŃSKI | SP 14 | 2008 | 180 |
XV miejsce | TOBIASZ KOJAŁOWICZ | SP 9 | 2008 | 179 |
XVI miejsce | WIKTOR JANISZEWSKI | SP 1 | 2009 | 178 |
XVII miejsce | ANTONI WITOŃ | SP 14 | 2009 | 177 |
XVIII miejsce | BRAJAN MATCZAK | SP 14 | 2009 | 176 |
XIX miejsce | FILIP PYSZKOWSKI | SP 14 | 2008 | 175 |
XX miejsce | WIKTOR SOBIERAJ | SP 6 | 2008 | 174 |
XXI miejsce | ADAM BANASIK | SP 18 | 2008 | 173 |
XXII miejsce | FRANCISZEK GŁUCHOWSKI | SP 18 | 2009 | 172 |
XXIII miejsce | ALAN DARWICH | SP 8 | 2008 | 171 |
XXIV miejsce | IGOR KMIEĆ | SP 9 | 2008 | 170 |
XXV miejsce | OLIWIER GLAZER | SP 18 | 2009 | 169 |
XXVI miejsce | WIKTOR CHOJNOWSKI | SP 1 | 2009 | 168 |
XXVII miejsce | MICHAŁ MRÓZ | SP 1 | 2008 | 167 |
XXVIII miejsce | MATEUSZ MENCEL | SP 1 | 2008 | 166 |
XXIX miejsce | PATRYK KRÓL | SP 8 | 2008 | 165 |
XXX miejsce | JAKUB GRZMILAS | SP 8 | 2008 | 164 |
XXXI miejsce | PAWEŁ SICIAREK | SP 8 | 2008 | 163 |
XXXII miejsce | ADAM ZAWADZKI | SP 14 | 2009 | 162 |
XXXIII miejsce | GRACJAN JANAS | SP 6 | 2008 | 161 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
I miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 9 | 759 pkt | awans do Finału wojewódzkiego |
II miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 18 | 740 pkt | |
III miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 | 729 pkt | |
IV miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 14 | 708 pkt | |
V miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 | 704 pkt | |
VI miejsce | SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8 | 704 pkt |