KOUNIKAT KOŃCOWY LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH rocznik 2011-2012 26.09.2023r.

Lekkoatletyka

Klasyfikacja po I rzucie, rocznik 2011-2012 :

  1. SP 18                        308,5 pkt.
  2. SP 8                          212 pkt.
  3. 8P 17                       211,5 pkt.
  4. SP 10                        154 pkt.
  5. SP 14                        116,5 pkt.
  6. SP 12                         98 pkt.
  7. SP 13                         91 pkt.
  8. SP 24                         59,5 pkt. 
  9. SP 22                         51 pkt.
  10. SP 21                         47 pkt.
  11. SP 1                           31 pkt.
  12. SP 11                         28 pkt.

Klasyfikacja ogólna

miejsceszkołaI rzutII rzutSuma Pkt.
Rocznik 2013 i młodsiRocznik 2011- 2012Rocznik 2009- 2010Rocznik 2013 i młodsiRocznik 2011- 2012Rocznik 2009- 2010
1SP 18 308,5    308,5
2SP 8 212    212
3SP 17 211,5    211,5
4SP 10 154    154
5SP 14 116,5    116,5
6SP 12 98    98
7SP 13 91    91
8SP 24 59,5    59,5
9SP 22 51    51
10SP 21 47    47
11SP 1 31    31
12SP 11 28    28

Dziewczęta

60pł

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1JagodaŚnieg2011SP 1712.0515
2EMILAFRASONKIEVICZ2011SP1812.2012
3ZUZANNASZCZEPANIAK2011SP1812.2510
4ZuzannaTomczyk2011sp812.939
5EwaWoldańska2011sp813.208
6NikolaŚmiegiel2011SP1213.237
7ZofiaKubasik2011SP 1714.246
8PaulinaŚliwińska2012SP 1714.35

60m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MariaGallos2012SP 179.0615
2JuliaWieczorek2011SP229.2812
3MajaSzkudlarekSP149.5210
4JULIAWYDRYCH2011SP189.539
5MajaGac2011SP229.558
6JuliaMarcinkowska2011SP129.687
7NellKearney2011SP139.736
8JuliaMusidlak2012SP109.825
9AnnaSzcześniak2011sp810.014
10OliwiaStein2012SP1210.053
11LauraGlapa2011SP2410.082
12ElenaNowak2011SP 1710.121
13HannaJaworska2011SP1010.13
14NICOLESTAMIOWSKA2012SP1810.15
15MichalinaZalewska2012sp810.18
16JuliaKaźmierska2011SP2210.20
17InezKrólak2011SP1310.24
18ZofiaDerdas2012SP 2110.37
19JagodaKulawinek2011sp810.41
20IzaKurczak2011SP2410.44
21AmeliaKempa2011rSP1110.61
22AmeliaLeszczewska2011SP1310.73
23NataszaNogaj2011SP1410.95
24JuliaMiklas2011SP1011.01
25AleksandraWoźniak2012SP 2111.26
26AnnaKuźniacka2011SP2411.58
27KajaDruciarek2001SP1411.60

300m

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1KajaŚmiegiel2011SP1253.7315
2OliwiaSpiżak-Matysiak        20112011SP 1754.3412
3ZofiaMarciniak2012SP1055.0810
4ANTONINAWALCZAK2011SP1856.559
5OliwiaSmółka2011SP1356.598
6EwaMarciniak2011sp857.127
7MiaTomczak2012SP1058.066
8LenaKupczunas2012SP 1760.215
9MAJAKURZAJ2011SP1860.494
10LenaSzablewska2012SP 1761.31
11PolaKkubiak2012SP1461.623
12KamilaKobyłka2011SP2264.152
13ZofiaWierny2011SP1064.23
14OlgaTylska2011sp866.211
15WeronikaKaczmarek2012sp866.81
16AleksandraWitoń2012SP1466.92
17AleksandraRybarczyk2011SP 2167.52
18JuliaRak2011SP167.91
19SoniaLubecka2012SP 2168.00

600m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1MonikaKarpińska2012SP 172.19.8615
2ANTONINASZULC2011SP182.22.7012
3SMOLHASŁAWIŃSKA2011SP182.23.4410
4WiktoriaSpakovski2012SP 172.27.029
5JuliaBrąszewska2011rSP112.28.908
6OliwiaMróz2011SP12.30.587
7AnnaWitczak2011SP132.30.866
8LenaKonstanciak2012SP102.51.525
9DarinaPonomarenko2012sp82.58.364
10MałgorzataRzepka2012SP103,51,193
11OliwiaSzczecińska2011SP133.02.862
12LenaJaśniuk2012SP103.09.49

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1EwaWoldańska2011sp86.46.2615
2LilianaBronz2012SP 176.57.9712
3AnnaSzcześniak2011sp87.05.0510
4HelenaJankowiak2011SP107.06.829
5AnnaSzczerek2011SP107.26.748
6TATIANSJARYCH2011SP187.41.817
7ZOFIASZPULECKA2012SP187.50.896

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP1765.4115
2SP1265.9512
3SP866.1010
4SP1866.999
5SP2270.448
6SP1070.997
7SP1471.226
8SP2472.965
9SP2173.574

W DAL

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1JULIAWYDRYCH2011SP184.1015
2NellKearney2011SP134.0012
3WiktoriaSpakovski2011SP 173.9010
4KajaDruciarek2011SP143.889
5OliwiaSzcecińska2011SP133.828
6PolaKubiak2011SP143.817
7MariaGallos2012SP 173.726
8LenaKonstanciak2012SP103.635
9DarinaPonomarenko2012sp83.554
10NICOLESTAMIROWSKA2012SP183.503
11JuliaMusidlak2012SP103.442
12IzaKurczak2011SP243.431
13ElenaNowak2011SP 173.40
14HannaFrąckowiak2012SP103.30
15LauraGlapa2011SP243.22
16SoniaLubecka2012SP 213.22
17AnnaKuźniacka2011SP243.20
18OlgaTylska2011sp83.02
19AleksandraWoźniak2012SP 213.00
20AleksandraRybarczyk2011SP 212.80
21JuliaBrąszewska2011rSP112.67
22OliwiaSmółka2011SP132.60
23OliwiaMróz2011SP12.45

WZWYŻ

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKPKT
1JagodaŚnieg2011SP 1712413,5
1JuliaMarcinkowska2011SP1212413,5
3MichalinaZalewska2012sp812010
4JuliaWieczorek2011SP221209
5EwaMarciniak2011sp81158
6EmiliaFrasunkiewicz2011SP181157
7AleksandraWitoń2011SP141105,5
7OliwiaStein2012SP121105,5
7ZuzannaTomczyk2011sp8110
10NataszaNogaj2011SP141104
11ZofiaDerdas2012SP 211052,5
11ANTONINASZULC2011SP181052,5
13MichalinaTomaszewska2011SP17951

p. pal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1ZofiaŁuczak2011SP1045.0015
2JuliaKaźmierska2011SP2231.7512
3ANAZSTAZJAWALCZAK2011SP1830.8510
4ANITAWIERZBICKA2011SP1830.759
5ZUZANNASZCZEPANIAK2011SP1829.90
6MajaSzkudlarek2011SP1427.908
7JagodaKulawinek2011sp827.557
8OliwiaSpiżak-Matysiak2011sp1726.656
9AmeliaKempa2011rSP1124.505
10JuliaRak2011SP124.054
11KarinaOgrodniczak2011SP 1723.903
12MartynaWierchlewska2011SP1023.802
13JuliaArent2012SP2423.601
14LenaSzablewska2012SP1723.50 
15LenaJaśniuk2012SP1023.05 
16LenaKupczunas2012SP 1722.30 
17AmeliaLeszczewska2011SP1320.35
18MajaGac2011SP2220.35
19AnnaWitczak2011SP1318.85
20KamilaKobyłka2011SP2218.75
21WeronikaKaczmarek2012sp813.70

Chłopcy

60pł

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1WOJCIECHBŁASIAK2011SP1811.5115
2OskarKonstanciak2011SP1011.7412
3NADOLNYMICHAŁ2011SP1812.8010
4FRANCISZEKBUCZKOWSKI2012SP1812.97
5JakubPrzybył2011sp813.409
6FRANCISZEKSZALSKI2012SP2114.208
7MACIEJGRZELCZAK2012SP2114.357

60m

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikPKT
1AdamPrzybył2011sp88.3315
2MikołajPrus2011SP248.5312
3MIKOŁAJNAGLIK2011SP188.7010
4JANSTANECKI2012SP188.909
5DawidMikołaczyk2011sp89.188
6JakubMielczarek2011SP139.197
7SzymonZałomski2011SP149.286
8SzymonGachewicz2011rSP119.335
9ŁukaszSowiński2011SP139.344
10PiotrLidak2011SP249.353
11KacperWróbel2012SP109.372
12WiktorKamiński2012SP189.46
13OliwierPawlak2011SP 179.481
14JakubZdyb2011SP229.50
15JanMisiak2011SP129.52
16MateuszDymski2011SP149.64
17AlanSzkaradowski2012rSP119.75
18JakubLenczewski2011SP249.95
18FranciszekBodys2012SP89.95
20PiotrLis2011SP129.96
21MateuszPietrzyński2011SP229.98
22KrzysztofKarbowski2012SP1010.13
23AdamSarnowski2011SP110.17 
24JanCichorski2011SP110.18 
25IgorSowiński2011SP2110.20 
26PiotrUlatowski2012SP 1710.22 
27KarolCzelusta2011SP1310.34 
28ZaharStahalski2012SP 1710.42 
29JanZieleziński2011SP2110.44 
30NikodemPospiech2011SP1210.68 
31StanisławAntczak2011SP2210.83 
32WiktorIlczyszyn2012SP1011.31 
33JakubTyl2011SP111.39 

300m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1DominikBotkiewicz2011SP 1746.1815
2StanisławDymarczyk2011sp848.0812
3MIKOŁAJGLAZER2012SP1848.2110
4AzukaEmmound2011SP151.039
5MateuszPoniatowski2011SP1451.318
6WiktorWalczak2011SP1052.377
7MikołajJankowski2011Sp1453.276
8IwoDymalski2011SP 1753.855
9TymonBiegański2012SP1853.884
10ANTONIKOCEMBA2012SP1855.21
11MaksymilianOlejnik2011SP1355.423
12DominikStasiak2011SP1257.062
13TymonDuda2011SP1057.681
14AlanGolesza2011SP1357.72
15AleksanderKurp2011SP2458.33
16OskarFilipowicz2011rSP1159.99
17AleksanderRzepecki2011SP2160.33
18AntoniZawadzki2011Sp1460.87 
19AdrianSzeniec2011SP2462.54 
20KacperKranc2012SP162.86 
21OlivierZieleziński2011SP2167.49 
22MateuszPaceś2011sp871.91
23BolesławKrysiak2011SP2474.15
24NikodemPłonka2012SP176.49

1000m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1DANIELWAWRZYNIAK2012SP183.27.5415
2WIKTORTALAR2011SP183.32.6712
3WOJCIECHBEZLER2012SP183.35.54 
4WojciechHauke2011SP 173.39.3410
5MikołajRudowicz2012SP213.42.549
6AntoniMazek2011sp83.50.828
7KamilAntoniak2011SP143.53.737
8NatanielKamiennik2011SP103.54.006
9MichałSiwik2012SP 173.54.905
10NikodemSzarzała2012SP214.00.964
11MaxKołata2011SP244.12.923
12FilipPiotrowski2011rSP114.17.612
13BartoszWypych2011sp84.20.301
14AntoniWałach2011SP134.20.50
15XawierNowakowski2011SP244.43.87
16NikodemKaczkowski2011SP105.10.31

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1WojciechRębacz2012SP185.56.3715
2JAKUBNYDZA2012SP185.56.9212
3JanMisiak2011SP125.57.4210
4PiotrLidak2011SP246,32.019
5PiotrLis2011SP126.31.668
6JakubSapiński2012sp86.34.047
7AlanGolesza2011SP136.34.356
8JanPiotrowicz2011SP246.38.685
9KRZYSZTOFHARRIS2012SP186.40.53
10JakubBartosik2011SP 177.08.034
11IgorZykowicz2011SP 177.10.173
12IgorTimonin2011SP247.10.94
13AntoniWiza2011SP107.46.032

W dal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1KUBAJEZIERSKI2011SP184.1315
2StanisławDymarczyk2011sp83.9112
3MikołajGlazer2012SP183.9010
4ŁukaszSowiński2011SP133.849
5SzymonGachewicz2011rSP113.818
6WiktorWalczak2011SP103.807
7EmanuelAzuka2011SP13.806
8PiotrUlatowski2011SP 173.765
9MateuszPoniatowski2011SP143.754
10MikołajRudowicz2012SP213.583
11OskarCerekwicki2011SP143.552
12KarolCzelusta2011SP133.521
13MateuszDymski2011SP143.52
14AlanSzkaradowski2012rSP113.51
15AdamPrzybył2011sp83.45
16ZaharStahalski2012SP 173.42
17BolesławKrysiak2011SP243.40
18AdamSarnowski2011SP13.39 
19NikodemSzarzała2012SP213.36 
20JanZieleziński2011SP213.31 
21KacperKranc2011SP13.30 
22BartoszWypych2011SP83.30 
23XawierNowakowski2011SP243.25 
24MaxKołata2011SP243.16
25KajetanGoździewicz2012SP103.04
26AntoniWałach2011SP133.03

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1TymonDuda2011SP1013515
2DawidMikołajczyk2011sp813012
3MikolajPrus2011SP2413010
4SzymonZałomski2011SP141258,5
4MikołajJankowski2011SP141258,5
4MichałPietrzak2012SP14125
7WojciechBezler2012SP181257
8DominikBotkiewicz2011SP 171156
9OleksandrMykhailin2011sp81155
10FranciszekBodys2012sp8110
11IwoDymalski2011SP 171104
12MiłoszKałużny2011SP 17110
13AleksanderRzepecki2011SP211102,5
13AleksanderKurp2011SP241102,5
15OskarKonstanciak2011SP101051
15FranciszekRóżalski2011SP21105
15MaciejGrzelczak2011SP 21105

p. pal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1WOJCIECHBŁASIAK2011SP1841.1015
2JakubMielczarek2011SP1339.2512
3MateuszPaceś2011sp839.0510
4KacperPiechocki2011SP1038.409
5KsaweryTrzęsała2011SP 1736.208
6DominikStasiak2011SP1236.057
7BartoszLuźniarek2011SP1036.006
8MaksymilianOlejnik2011SP1335.255
9MarcinLisiak2011SP1034.30
10FranekRóżański2011sp1432.304
11DanielWawrzyniak2012SP1832.303
12MikołajKwarciński2011SP 1732.052
13IgorOrdon2011sp831.101
14MateuszAntkowiak2012SP 1731.00
15AntoniMazek2011sp830.00
16FilipKowalczyk2011sp1429.60
17OskarFilipowicz2012rSP1129.55 
18JakubTyl2011SP129.10 
19JakubZdyb2011SP2226.60
20IgorTimonin2011SP2426.10
21JanCichorski2011SP125.95
22OlivierZieleziński2011SP2125.30
23MateuszPietrzyński2011SP2225.30
24JanPiotrowicz2011SP2422.55
25AntoniZawadzki2011sp1422.00
26IgorSowiński2011SP2119.50 
27DawidŻeczow2011SP2218.75 

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP858.9315
2SP1860.2912
3SP1463.5910
4SP1064.269
5SP1269.528
6SP2170.137
7SP2470.266
8SP171.185
SP17DQ
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top