KOMUNIKAT KOŃCOWY HALOWYCH LEKKOATLETYCZNYCH MISTRZOSTW MIASTA KALISZA LICEALIADAA-IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KALISZ 7 LUTY 2024r.

Lekkoatletyka

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

CHÓD 1KM DZIEWCZĄT

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikuwagi
1LenaKubicka2010SP85.21.0 
2WiktoriaPytlińska2010SP126.11.5 
3LILIANNABRONZ2012UKS-126.45.9Pk
4ArianaHorkhowa2010SP126.50.8
5MICHALINAMATEJA2013UKS-127.06.0Pk
6KaterynaSai2010SP187.21.4
7JULIAANDRZEJCZAK2010UKS-127.24.6

CHÓD 1KM CHŁOPCÓW

MIEJSCEimięnazwiskorocznikszkoławynikUWAGI
1JANMISIAK2011UKS-125.56.0PK
2OKTAWIANKLIBER2010SP246.26.5
3NikodemSzafran2010SP186.26.9 

60m płotki dziewcząt

MiejsceImięnazwiskorocznikszkoławynik
1AlicjaKowalska2010SP810.70
2VanessaCieślak2010SP1812.06
3KlaudiaGrenda2010SP812.07
4JuliaLebioda2010SP1213.50
5LENASTANOCH2010SP2414.46

60m płotki chłopców

Miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1JakubKrysiak2010SP811.21
2DanielKubisiak2009SP1811.62
3AntoniMikuła2010SP1812.33

60m dziewcząt Finał

Miejsceimięnazwiskorocznikszkolawynik
1NataliaBączkiewicz2010SP188.81
2LenaKerber2010SP189.00
3NATASZASZYMAŃSKA2010SP79.11
4MAJABĄK2010SP219.68
5HANNACAŁKA2010SP79.83
6AleksandraKowal2009SP810.02

60m chłopców eliminacje

MiejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOLAWYNIK
1MATEUSZTOMCZYK2010SP247.93
2JAKUBNAPRUSZEWSKI2010SP218.12
3MateuszKajzer2010SP188.13
4PiotrWawrzyniak2009SP128.29
5JakubKałużny2010SP88.50
6TeoVelasco Rojas2010SP188.59
7KacperWendland2010SP128.82
8MATEUSZSTASZKIEWICZ2010SP19.18
9JakubBrocik2010SP89.28

60m chłopców Finał

MiejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOLAWYNIK
1MateuszKajzer2010SP187.93
2MATEUSZTOMCZYK2010SP248.12
3PiotrWawrzyniak2009SP128.13
4JAKUBNAPRUSZEWSKI2010SP218.25
5JakubKałużny2010SP88.27
6TeoVelasco Rojas2010SP188.61

300m dziewcząt

MiejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOŁAWYNIK
1MARTNASZYMAŃSKA2010SP753.63
2JuliaSopałowicz2010SP854.38
3WiktoriaGołąb2010SP1855.49
4AleksandraSkurniak2010SP1257.42
5AntoninaSzkudlarek2010SP858.73
6MARIANNAPIATKOWSKA2010SP759.00

300m chłopców

Miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1KSAWERYJÓZEFIAK2009SP1347.91
2MateuszWawrzonowski2010SP1850.62
3AdamNowaczyk2010SP1851.16
4PrusFilip2010SP851.32
5MACIEJPAWŁOWSKI2010SP2153.15
6DAWIDMUTKE2010SP2455.13
7TOBIASZBUKWA2010SP2461.52

600m dziewcząt

Miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1EwaWdowczyk2010SP122.05.00
2HANNAWIERZCHOWSKA2010SP72.06.00
3OliwiaJezierska2010SP182.07.51
4WiktoriaWacowska2010SP82.09.82
5MichalinaBanach2010SP82.16.34
6MICHALINABARTCZAK2010SP72.17.76

1000m chłopców

MiejsceimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKuwagi
1BAROSZŚCIBOR2010SP243.30.00
2KACPERGUZDEK2010SP13.32.00
3WIKTORTALAR2011UKS-123.33.76PK
4TOMASZHARRIS2010SP243.36.52
5FilipCierniak2010SP83.42.09 
6FranciszekLepiarski2010SP184.05.93 

Sztafeta 4×200 mix

Miejsceszkoławynik
1SP82.12.34
2SP122.13.05
3SP182.16.30

Wzwyż dziewcząt

Miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1JuliaLebioda2010SP12130
2AleksandraKowal2009SP8125

Wzwyż chłopców

Miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1JakubWydrch2010SP18140
2JakubKrysiak2010SP8130
3SZYMONPIOTROWSKI2010SP24130

W dal dziewcząt

Miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1AMELIACHOJNACKA2010SP73.91
2MAJABĄK2010SP213.86
3AntoninaSzkudlarek2010SP83.53
4LenaKerber2010SP183.50

W dal chłopców

1MateuszKajzer2010SP184.93
2JAKUBNAPRUSZEWSKI2010SP214.90
3PiotrWawrzyniak2009SP124.70
4KACPERGUZDEK2010SP14.61
5STANISŁAWMATUSIAK2010SP244.44
6OSKARHANKOWSKI2010SP244.06
7WiktorPaździor2010SP84.06

Licealiada

 Chód 1km dziewcząt

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1EMILIAWIŚNIEWSKA2005IILO4.16.62
2PAULINATOMASZEWSKA2006IILO4.22.32
3JULIAGRACZYKOWSKA2008IVLO5.04.97
4ALEKSANDRAWAWRZYNIAK2005VLO6.51.60
5ANASTAZJAMORKOWSKA2009ZSS7.26.67
6KATERYNATSERKOVA2009ZSS7.32.62
7MARTYNAKARPIŃSKA2009IIILO8.06.31

Chód 1km chłopców

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikuwagi
1MIKOŁAJNOWOSTAWSKI2002AZS P-Ń4.16.62pk
2JAKUBFIJAŁKOWSKI2007ILO5.57.91
3SŁAWOMIRKAMIŃSKI2008ZSS6.02.77 
4SZYMONPIECHOTA2008ZSS7.13.41 

60m płotki dziewcząt

miejsceIMIĘNAZWISKOROCZNIKSZKOŁAWYNIK
1ALICJANOWAK2009IILO11.97
2ZUZANNAKONIECZNA2009VIILO12.71

60m płotki chłopców

miejsceIMIĘNAZWISKOROCZNIKSZKOŁAWYNIK
1JULIANKAROLAK2008IVLO10.98
2PAWEŁKŁĘBOWSKI2007ZSS11.14

60m dziewcząt eliminacje

miejsceimięnazwiskorocznikszkolawynik
1MARIANNAKOWALCZYK2008IILO7.91
2DARIASTASZAK2007VIILO8.39
3MAJAMAĆKOWIAK2009IILO8.69
4LENAMLĄCKA2009IIILO8.88
5JULIABRONISZ2008ILO8.95
6MAJAPRUSIEWICZ2005VIILO8.99
7NIKOLAMATYSIAK2009VLO9.44
8KAROLINAKULAWINEK2006ZSGH9.75
9ZUZANNAJAKUBCZAK2006VLO9.96
10WERONIKAKAŹMIERCZAK2009IIILO9.98

60m dziewcząt Finał

miejsceimięnazwiskorocznikszkolawynik
1MARIANNAKOWALCZYK2008IILO8.03
2DARIASTASZAK2007VIILO8.59
3MAJAPRUSIEWICZ2005VIILO8.69
4MAJAMAĆKOWIAK2009IILO8.72
5LENAMLĄCKA2009IIILO8.78
6JULIABRONISZ2008ILO9.03

60m chłopców eliminacje

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOLAWYNIK
1KSAWERYGOMUŁKA2005VIILO7.43
2TYMOTEUSZNOWAK2007TECH ŚW. JÓZEFA7.44
2ALEKSANDERKISZKA2007IIILO7.44
4ANTONIKWAŚNIEWSKI2006ILO7.48
5MIKOŁAJKURZEPA2006IIILO7.55
6SZYMONKUPAJ2006ZSPP7.60
7PIOTRMARCINIAK2006IILO7.68
7ŁUKASZPIETRAS2005ZSS7.68
9JAKUBBRONSZEWSKI2008ZSS7.98
10ALEKSANDERNOWACKI2009ILO8.03
11KACPERFILIPOWICZ2006IILO8.04
12WIKTORSOŁTYSIAK2005VLO8.18
13KACPERGRZESIAK2008ZSPP8.25
14FILIPINDRASZCZYK2007VLO8.31
15PATRYKFURMANIAK2005ZSGH8.37

60m chłopców Finał

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOLAWYNIK
1KSAWERYGOMUŁKA2005VIILO7.42
2TYMOTEUSZNOWAK2007TECH ŚW. JÓZEFA7.55
3ALEKSANDERKISZKA2007IIILO7.57
4MIKOŁAJKURZEPA2006IIILO7.60
5SZYMONKUPAJ2006ZSPP7.65
6ANTONIKWAŚNIEWSKI2006ILO7.73

300m dziewcząt

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOŁAWYNIK
1IGAGOLANOWSKA2008IILO48.60
2MARIADZIEDZIC2008IILO51.65
3NADIAMICHALAK2009IIILO54.74
4ALICJAPIENIĄDZ2008VIILO59.03
5GABRIELAJAŚKIEWICZ2005VLO60.00
6JOANNAFRĄSZZCAK2005ILO60.04
7JULIATARNOWSKA2009ILO60.26
8OLIWIAMĄDRZAK2008IIILO60.45
9PAULINAHAŁADYN2007ZSGH61.00
10WIKTORIAFRĄTCZAK2004ZSGH62.00
11JOANNASKOWROŃSKA2009VLO63.00

300m chłopców

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1SZYMONKRYSTEK2006IVLO44.54
2MACIEJKRASZEWSKI2006ILO44.58
3SZYMONSMARDZ2007VLO44.61
4SZYMONKUPAJ2005ZSS44.71
5KACPERSUCHODOLSKI2008IILO45.91
6KAMILMARCINIAK2006IVLO46.90
7SZYMONSALAMON2007ILO47.19
8MATEUSZSZABLEWSKI2006IIILO48.03
9BOHDANVIFLINZIDER2005ZSS49.04
10PAWEŁSZABLEWSKI2008IIILO49.19
11NIKODEMROSZCZYK2006VLO50.46

600m dziewcząt

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1OLIWIAJANKOWSKA2008VIILO2.08.00
2MARIATARCHALSKA2007IIILO2.10.34
3JULIACZAJKOWSKA2007IIILO2.12.32
4NIKOLALEWANDOWSKA2009VLO2.13.02
5MARTYNAMATYSIAK2008IILO2.15.06
6LENABOCZEK2007ILO2.17.56
7ŁUCJAFAMULSKA2007IILO2.27.00
ELIZAPIETRZAK2007VLODNF

1000m chłopców

miejsceimięnazwiskorocznikszkołaWYNIK
1CYPRIANGRZEGOREK2007IVLO2.59.04
2MATEUSZBIELAK2005IILO3.06.14
3JAKUBKANCLERZ2008ILO3.06.77
4MACIEJTRZECIAK2006ZSS3.25.00
5DAWIDROLIŃSKI2008ILO3.27.48
6KAMILKALINOWSKI2005ZSS3.30.38
7MICHAŁWERCZYŃSKI2006IVLO3.36.74
8NIKODEMHARAŚ2008IIILO3.38.23
9DAWIDŁADYŃSKI2008ZSGH3.38.31
10MIKOŁAJZYDORCZYK2005VLO3.41.54
11KACPERCEREKWICKI2007ZSGH3.48.29
12BARTOSZKLIBER2005VLO4.04.87

Sztafeta 4×200 mix

miejscaszkoławynik
1VIILO1.59.84
2IILO2.03.40
3ILO2.07.29
4TECH ŚW. JÓZEFA2.10.25
5IIILO2.11.63
6VLO2.12.09

Wzwyż dziewcząt

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1ALICJANOWAK2009IILO138
2ADRIANNAGABRYSZEWSKA2009VIILO135
3MARIASIECZKA2007VIILO130
JOANNAFRĄSZCZAK2005ILONM

Wzwyż chłopców

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1NIKODEMMAŃKOWSKI2004TECH ŚW. JÓZEFA150
2WIKTORMARCZAK2007VLO125
KAMILJANCZAK2008ILONM

W dal dziewcząt

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynik
1MARIADZIEDZIC2008IILO4.25
2LAURAWALCZAK2008ILO4.00
3PATRYCJANOWICKA2008VLO3.83
4IZABELASZYCH2006ZSGH3.31

W dal chłopców

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikUWAGI
1SZYMONKUPAJ2005ZSS6.80
2JAKUBRYNARZEWSKI2007VIILO5.60
3ALEKSANDERKISZKA2007IIILO5.45
4KACPERCAILER2006IVLO5.30
5JERZYMAZUROWSKI2009ILO5.26 
6KACPERBIAŁEK2007VIILO5.14PK
7JANFILAR2006IILO5.13 
8ARKADIUSZKOŚCIEKNY2006TECH ŚW. Józefa4.86
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top