KOMUNIKAT KOŃCOWY LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH rocznik 2009-2010 28.05.2024r.

Lekkoatletyka

Klasyfikacja po II rzucie, rocznik 2009-2010 :

  1. SP 18                        619,5 pkt.
  2. SP 8                         393 pkt.
  3. SP12                        354,5 pkt.
  4. SP 10                        211 pkt.
  5. SP 17                        176 pkt.
  6. SP 17                        175,5 pkt.
  7. SP 14                         96 pkt.
  8. SP 21                         87 pkt.
  9. SP 16                         86 pkt.
  10. SP 22                         48 pkt.
  11. SP7                          41 pkt.

Klasyfikacja ogólna

miejsceszkołaI rzutII rzutSuma Pkt.
Rocznik 2013 i młodsiRocznik 2011- 2012Rocznik 2009- 2010Rocznik 2013 i młodsiRocznik 2011- 2012Rocznik 2009- 2010
1SP 18281,5308,5329308324290,51841,5
2SP 8248,5212224262194169115,5
3SP 1772211,51259220151752,5
4SP 1017115411513873,596747,5
5SP 12114981748577,5180,5729
6SP 21884787130,51070459,5
7SP 140116,50010596317,5
8SP 24059,50084171314,,5
9SP 13132910000223
9SP 1600853960184
10SP 22051052,5048151,5
11SP 11028045620135
12SP 70012002941
13SP 1031000031
14SP 3250000025
         

Dziewczęta

80pł

miejsceimięnazwiskoRocznikszkoławynikpkt
1AlicjaKowalska2010sp814.1715
2VANESSACIEŚLAK2010SP 1816.0412
3JuliaLebioda2010SP1217.2710
4PATRYCJABĄKOWSKA2009SP 1818.809

100m

miejsceimięnazwiskorocznikszkolawynikPkt
1LENAKERBER2010SP 1814.3115
2NATALIABĄCZKIEWICZ2010SP 1814.3712
3KlaudiaGrenda2010sp815.2210
4NikolaKrysztofowicz2010SP1215.469
5MajaDobak2010SP2215.678
6NadiaNieman2009sp1415.687
7JuliaChałupka2009SP1016.276
8MajaGłowacka2010SP1416.815
9PaulinaUrbańska2010SP2216.884
10ZUZANNATRZĘSOSKA2010SP 1817.07
11AmeliaBieglik2010SP1217.173
12JuliaWoźna2009SP1018.412
13OleksandraRazdobudko2010SP818.501

300m

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOŁAWYNIKpkt
1AleksandraSkurniak2009SP1251.8615
2OLIWIAWOJTCZAK2010SP 1852.5712
3ALEKSANDRAKAMIŃSKA2010SP 1852.9010
4MałgorzataPrzybyła2010SP1053.529
5AMELIACHOJNACKA2010SP756.718
6JuliaSopałowicz2010SP856.777
7SOFIIADOLHONENKO2010SP 1859.07
8OlgaBugarzyk2010SP1059.436
9WanessaHofman2010sp1463.805

600m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikPkt
1OLIWIAJEZIERSKA2010SP 181.54.5215
2HANNAWIERZCHOWSKA2010SP71.56.2012
3EwaWdowczyk2010SP121.56.7010

W dal

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1LENAKERBER2010SP 184.2015
2OLIWIAJEZIERSKA2010SP 184.1012
3PATRYCJABĄKOWSKA2009SP 183.70 
4HannaEman2010SP103.6410
5AMELIACHOJNACKA2010SP73.529
6JuliaWoźna2010SP103.518
7NadiaAndrzejewska2010sp143.307
8OleksandraRazdobudko2010sp83.116
9ZofiaDąbrowska2010SP103.10
10VanessaHofman2010sp142.955

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1JuliaLebioda2010SP1213815
2AleksandraKowal2009SP813012
3OLIWIAWOJTCZAK2010SP 1811510
4ALEKSANDRAKAMIŃSKA2010SP 181109
5MajaDobak2010SP221058

Kula 3kg

miejsceimięnazwiskoRocznikszkoławynikpkt
1NikolaOtmianowska2009SP88.8515
2VictoriaDolhick2010sp87.0012
3AMELIASOCHA2010SP 186.4910
4ADRIANAŚWIĆ2009SP 185.939
5VANESSACIEŚLAK2010SP 185.70
6MilenaMłynarczyk2010SP104.028

Chód 1km

miejsceimięnazwiskoRocznikszkoławynikPkt
1LenaKubicka2010SP85.22.7515
2WiktoriaPytlińska2010SP126.15.8612
3ArianaHorokhova2010SP126.30.9610
4JULIARUBIK2010SP246.39.699
5VeronikaKhotyńska2010sp87.01.358
chód

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikPkt
1SP1857.5415
2SP1258.5412
3SP860.6210
4SP1466.269
5SP1068.488

Chłopcy

110pł

miejsceimięnazwiskoRocznikszkoławynikpkt
1DANIELKUBISIAK2009SP 1821.4615
2JakubKrysiak2010sp821.7212
3ALEKSANDERMRÓWCZYŃSKI2010SP2422.6510
4MATEUSZMRÓZ2010SP 1822.839
5WOJCIECHMAKOWSKI2010SP2423.538
6ALANPRZEPIERCZYŃSKI2009SP 1828.46

100m

miejsceimięnazwiskoROCZNIKSZKOLAWYNIKpkt
1MATEUSZTOMCZYK2010SP2412.7815
2PiotrWawrzyniak2009SP1212.8412
3JakubDolata2010SP1713.1910
4FRANCISZEKLEPIARSKI2010SP 1813.459
5MARCELSIEROŃ2010SP2413.818
6SebastianSkoczylas2010SP1214.097
7WiktorPaździor2010SP814.366
8MaciejNiewiadomski2010SP1014.515
9KacperWendland2010SP1214.67 
10IgorKowaliński2010SP2214.704
11MarcelAntczak2009SP2214.713
12WIKTORSOŚNICKI-DZIĘCIOŁ2010SP2414.92 
13SzymonLewandowski2010sp1415.022
14AleksanderSieradzki2010SP1716.021
15BartekTomczyk2010sp1416.46
16MichałSiwek2010SP2216.51

300m

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1AdrianJaniszewski2010SP1243.0715
2ADAMNOWACZYK2010SP 1843.4912
3NIKITAPISKAROV2010SP 1844.5410
4FilipPrus2010SP844.879
5DAWIDMUTKE2010SP2446.268
6MarcelWasilewski2010SP1446.487
7DenysShokodi2010SP1247.246
8SzymonPajer2010SP1247.89 
9TOBIASZBUKWA2010SP2449.395
10GracjanSzczepański2010SP1752.114
11KACPERGRZELAK2010SP 1852.74
12TymoteuszWitczak2010SP2254.653
13NorbertPrzybył2010SP2256.142
14OskarWoźniak2010SP2259.61

1000m

miejsceimięnazwiskorocznikszkołaWYNIKpkt
1BARTOSZŚCIBIOR2010SP243.11.9915
2OSKARHANKOWSKI2010SP243.20.7612
3TEOROYAS VELASCO2010SP 183.23.3710
4JakubWasik2010SP173.24.189
5AdamKorpik2010sp143.24.548
6TOMASZHARRIS2010SP243.28.26 
7FilipCierniak2010SP83.30.387
8FranekZawal2010sp143.36.216
9DmytroSkhurenko2010SP123.38.415
10YAROSLAVSUKHOI2009SP 183.42.494
11MichałMajman2010SP103.42.823
12JakubBanaszak2009SP83.46.252
13MaciejBulik2010SP173.47.611
14NatanGrochowski2010sp143.49.47
15BARTOSZKOZŁOWSKI2010SP 184.25.41

W dal

miejsceimięnazwiskoRocznikszkoławynikPkt
1MATEUSZKAJZER2010SP 184.8015
2IGORKAFTANOWICZ2010SP244.7012
3JakubDolata2010SP174.7010
4FilipPrus2010SP84.699
5GracjanSzczepański2010SP174.608
6TeoRojas-Velasco2009SP184.537
7STANISŁAWMATUSIAK2010SP244.526
8KSAWERYDWORNIKOWSKI2010SP244.50 
9FranekZawal2010SP144.435
10AleksanderSieradzki2010SP174.20
11KacperWendland2009SP124.134
12DenysShokodi2010SP124.123
13DANIELKUBISIAK2009SP 184.10
14MaciejNiewiadomski2010SP104.022
15WojtekMalandy2010SP144.001
16FilipCierniak2010sp83.90
17WiktorPaździor2010SP83.80
18AdamAdamczyk2010SP103.60

Wzwyż

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1JakubKrysiak2010SP815015
2PiotrWawrzyniak2009SP1214012
3SZYMONPIOTROWSKI2010SP2413510
4JAKUBWYDRYCH2010SP 181358,5
4AdrianJaniszewski2010SP121358,5
6MarcelAntczak2009SP221357
7AdamKorpik2010sp141306
8BartekTomczyk2010sp141305
9KACPERGRZELAK2010SP 181304
10ADAMNOWACZYK2010SP 18125
10IgorKowaliński2010SP221253
12TymoteuszWitczak2010SP22125
13MarcelWasilewski2010sp14125
14JakubBanaszak2010SP101202

Kula 5kg

miejsceimięnazwiskorocznikszkołaynikPkt
1SzymonŁuczak2010SP1010.2515
2WiktorMaliński2010SP108.5812
3MICHAŁJAREK2010SP 187.8410
4BARTOSZŚCIBIOR2010SP247.599
5ADAMKURZAJCZYK2010SP 186.928
6MATEUSZKIERZKOWSKI2010SP246.627
7MATEUSZMRÓZ2010SP 186.49 
8FILIPWOŹNIAKOWSKI2010SP246.23
9AdamSmura2010SP145.506

Chód 1km

miejsceimięnazwiskorocznikszkoławynikpkt
1OKTAWIANKLIBER2010SP245.44.5715
2TOMASZHARRIS2010SP245.50.7212
3NikodemSzafran2010SP186.09.6910
4BartoszPasik2010SP186.19.729

Sztafeta 4×100

miejsceszkoławynikpkt
1SP1853.5415
2SP1254.9012
3SP2455.2010
4SP1456.069
5SP1756.268
6SP856.537
7SP2263.056
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top