Mistrzostwa Miasta Kalisza w Piłce Ręcznej Chłopców – Igrzyska Dzieci 2025

Piłka Nożna (2)

19 lutego 2025 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 10 w Kaliszu odbyły się emocjonujące Mistrzostwa Miasta Kalisza w piłce ręcznej chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. W zawodach wzięło udział 10 drużyn reprezentujących kaliskie szkoły podstawowe, co zapewniło wysoki poziom rywalizacji i sportowych emocji.

Przebieg turnieju

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po pięć drużyn, w których rozgrywano mecze systemem “każdy z każdym”. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do fazy finałowej, gdzie walczyły o miejsca na podium. Pozostałe drużyny rywalizowały o dalsze lokaty.

Końcowa klasyfikacja:

  1. 🥇 Szkoła Podstawowa nr 10
  2. 🥈 Szkoła Podstawowa nr 1
  3. 🥉 Szkoła Podstawowa nr 18
  4. Szkoła Podstawowa nr 14
  5. Szkoła Podstawowa nr 21
  6. Szkoła Podstawowa nr 13
  7. Szkoła Podstawowa nr 8
  8. Szkoła Podstawowa nr 9
  9. Szkoła Podstawowa nr 12
  10. Szkoła Podstawowa nr 15

Nagrody i wyróżnienia

Zawodnicy z drużyn, które zajęły miejsca 1-3, zostali nagrodzeni medalami, a ich szkoły otrzymały puchary oraz dyplomy. Szczególnie wyróżniła się drużyna gospodarzy – Szkoły Podstawowej nr 10, która nie tylko zdobyła złote medale, ale również zaprezentowała świetną organizację wydarzenia.

Podsumowanie

Mistrzostwa były nie tylko okazją do rywalizacji sportowej, ale również świetną lekcją współpracy i ducha fair play. Gratulacje dla wszystkich uczestników za zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka! 👏

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top