Wyniki zawodów

Athletics Starting Blocks On Race Track

KOMUNIKAT KOŃCOWY

LIGI LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

rocznik 2010 i młodsi

24.09.2020r.

Klasyfikacja po I rzucie, rocznik 2010 i młodsi :

  1. SP8 181 pkt.
  2. SP18 152 pkt.
  3. SP10 148 pkt.
  4. SP16 132,5 pkt.
  5. SP14 127,5 pkt.
  6. SP13 97,5 pkt.
  7. SP24 91 pkt.
  8. SP11 69 pkt.
  9. SP12 60,5 pkt.
  10. SP17 50 pkt.

Klasyfikacja łączna wszystkie roczniki

miejsce

Szkoła

I rzut

II rzut

Suma punktów

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009

Rocznik

2006-2007

Rocznik

20010 i młodsi

Rocznik 2008-2009

Rocznik

2006-2007

1

SP8

182

282,5

464,5

2

SP18

152

246

398

3

SP17

50

242

292

4

SP16

134,5

125

259,5

5

SP14

128,5

113,5

242

6

SP12

60,5

169

229,5

7

SP10

0

148

148

8

SP13

97,5

34,5

132

9

SP21

92,5

0

92,5

10

SP24

0

91

91

11

SP11

65

0

65

12

SP2

22

0

22

13

SP9

10

0

10

14

15

16

17

18

19

20

dziewczęta

60 m

MIEJSCE

imię

nazwisko

ROCZNIK

SZKOŁA

WYNIK

PKT

1

Natalia

Bączkiewicz

2010

SP11

9.77

15

2

Zuzanna

Lipatow

2010

SP 16

10.31

12

3

ALICJA

KOWALSKA

2010

SP8

10.50

10

4

MICHALINA

NOWAK

2010

SP14

10.50

9

5

AGATA

PRUS

2010

SP11

10.64

8

6

NIKOLA

GRZELAK

2010

SP8

10.82

7

7

Vanessa

Kujawiak

2010

SP 17

10.83

6

8

KERBER

2010

SP24

10.84

5

9

JULIA

MARCINKOWSKA

2010

SP12

10.90

4

10

MICHALINA

BANACH

2010

SP8

10.97

11

GABRIELA

KUCAŁA

2010

SP13

11.00

3

12

Oliwia

Jezierska

2010

SP18

11.11

2

13

Oliwia

Wojtczak

2010

SP18

11.34

1

14

Vanessa

HOFMAN

2010

SP14

11.40

15

Paulina

Manko

2010

SP17

11.48

16

Alicja

Kolasa

2010

SP11

11.49

17

NATALIA

GĘSICKA

2010

SP10

11.56

18

Lena

Brzezińska

2010

SP18

11.75

19

OLGA

BOGACZYK

2010

SP10

11.89

20

Wiktoria

Doba

2010

SP 16

12.03

21

ZUZANNA

MITUŁA

2010

SP13

12.17

22

Jessica

Czarnecka

2010

SP12

12.32

23

BARBARA

WOŹNIAK

2010

SP10

12.48

24

Olga

Rosiewicz

2010

SP12

13.10

300m

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROCZNIK

SZKOŁĄ

WYNIK

PKT

1

ALICJA

ŚWIADKOWSKA

2010

SP24

58.38

15

2

MARIKA

KRYSZTOFOWICZ

2010

SP13

58.91

12

3

WIKTORIA

WACOWSKA

2010

SP8

59.61

10

4

WIKTORIA

GUNERA

2010

SP24

61.31

9

5

BLANKA

FELDFEBEL

2010

SP8

63.43

8

6

Alicia

Kiszka

2010

SP12

63.55

7

7

WIKTORIA

BŁASZCZYK

2010

SP14

64.03

6

8

Aleksandra

Kamińska

2010

SP18

64.70

5

9

Lena

Dziubek

2010

SP 16

66.54

4

10

HANNA

ERMAN

2010

SP10

67.46

3

11

Maria

Morek

2010

SP12

67.77

2

12

JULIA

CHAŁUPKA

2010

SP10

67.87

1

13

AMELIA

WŁODARCZYK

2010

SP14

70.08

14

KLAUDIA

GRENDA

2010

SP8

70.75

15

Zuzanna

WOŹNIAK-ŚLEDŹ

2010

SP14

71.39

16

Zuzanna

Trzęsoska

2010

SP18

73.19

17

Hanna

Świst

2010

SP 16

74.14

18

LENA

PLUCIŃSKA

2010

SP13

76.81

19

Kataryna

Sai

2010

SP18

82.98

20

ZUZANNA

BIDKA

2010

SP10

83.36

21

Nadia

Świerczyńska

2010

SP 16

104.13

600m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

PKT

1

Wiktoria

Stefaniak

2010

SP 16

2.27.68

15

2

MARIA

JÓZEFIAK

2011

SP8

2.35.57

12

3

WANESSA

WRÓBLEWSKA

2010

SP10

2.45.07

10

4

MIA

FLANAGAN

20010

SP10

2.47.09

9

5

LENA

KUBICKA

2010

SP8

2.48.09

8

6

Zuzanna

Kliber

2010

SP 16

2.58.19

7

7

JULIA

ZIONTEK

2010

SP8

3.10.19

8

Milena

Andrzejczak

2010

SP 16

3.11.39

9

ELWIRA

PASTERSKA

2010

SP10

3.16.46

W dal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

Wiktoria

Stefaniak

2010

SP 16

3.18

15

2

Natalia

Bączkiewicz

2010

SP11

3.17

12

3

Vanessa

Kujawiak

2010

SP 17

3.15

10

4

ALICJA

ŚWIADKOWSKA

2010

SP24

3.06

9

5

GABRIELA

KUCAŁA

2010

SP13

3.04

8

6

Milena

Andrzejczak

2010

SP 16

3.00

7

7

Wiktoria

BŁASZCZYK

2010

SP14

2.96

6

8

Agata

Prus

2010

SP11

2.94

5

9

Vanessa

HOFMAN

2010

SP14

2.87

4

10

Paulina

Manko

2010

SP17

2.86

3

11

JULIA

CHAŁUPKA

2010

SP10

2.80

2

12

Oliwia

Jezierska

2010

SP18

2.72

1

13

LENA

KERBER

2010

SP24

2.68

 

14

ANTONINA

SZKUDLAREK

2011

SP8

2.67

 

15

HANNA

ERMAN

2010

SP10

2.65

 

16

MARIA

JÓZEFIAK

2011

SP8

2.61

17

Alicja

Kolasa

2010

SP11

2.60

18

MAŁGORZATA

PRZYBYŁA

2010

SP10

2.60

19

Oliwia

Wojtczak

2010

SP18

2.58

20

MARIA

MOREK

2010

SP12

2.45

21

ZUZANNA

MITUŁA

2010

SP13

2.42

22

ZUZANNA

WOŹNIAK-ŚLEDŹ

2010

SP14

2.40

23

Alicia

Kiszka

2010

SP12

2.26

24

ZUZANNA

BIDKA

2010

SP10

2.06

25

BARBARA

WOŹNIAK

2010

 

1.88

p. pal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

WIKTORIA

PYTLIŃSKA

2010

SP12

18.00

15

2

Zuzanna

Kliber

2010

SP 16

17.00

12

3

NADIA

ANDRZEJEWSKA

2010

SP14

16.80

10

4

Zuzanna

GOSZCZYŃSKA

2010

SP14

16.60

9

5

Lena

Brzezińska

2010

SP18

16.20

8

6

MICHALINA

BANACH

2010

SP8

15.90

7

7

MILENA

MŁYNARCZYK

2010

SP10

15.20

6

8

Aleksandra

Kamińska

2010

SP18

12.00

5

9

LENA

PLUCIŃSKA

2010

SP13

10.80

4

10

LENA

KUBICKA

2010

SP8

8.90

3

11

MARIKA

KRYSZTOFOWICZ

2010

SP13

6.80

2

Wzwyż

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

BLANKA

FELDFEBEL

2010

SP8

110

15

2

Zuzanna

Lipatow

2010

SP 16

105

12

3

ALICJA

KOWALSKA

2010

SP8

100

10

4

Lena

Dziubek

2010

SP 16

95

8,5

4

AMELIA

WŁODARCZYK

2010

SP14

95

8,5

6

Zuzanna

Trzęsoska

2010

SP18

90

7

7

NATALIA

GĘSICKA

2010

SP10

90

6

8

OLGA

BOGACZYK

2010

SP10

85

5

9

NIKOLA

GRZELAK

2010

SP8

85

 

Chód 1km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

Wynik

Pkt

1

WIKTORIA

WACOWSKA

2010

SP8

8.03.71

15

2

Kataryna

Sai

2010

SP18

8.38.18

12

Sztafeta 4×100

miejsce

szkoła

wynik

pkt

1

SP8

73.52

15

2

SP14

76.08

12

3

SP10

76.38

10

4

SP16

76.60

9

5

SP13

77.32

8

6

SP12

77.36

7

7

SP18

78.26

6

CHŁOPCY

60m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

Wynik

PKT

1

FILIP

JEZIERSKI

2010

SP24

9.62

15

2

MACIEJ

PTAK

2010

SP10

9.76

12

3

MIKOŁAJ

MOSIŃSKI

2010

SP13

9.98

10

4

Filip

Roszak

2010

SP 16

10.23

9

5

JAKUB

MACIASZEK

2010

SP13

10.30

7,5

5

Mikołaj

Łyskanowski

2010

SP12

10.30

7,5

7

Antoni

Mikuła

2010

SP18

10.33

6

8

DAWID

BORKOWSKI

2010

SP24

10.42

5

9

Franciszek

ZAWAL

2010

SP14

10.43

4

10

MAKSYM

GUŹNICZAK

2010

SP24

10.51

11

JAKUB

KRYSIAK

2010

SP8

10.53

3

12

IGOR

RYSZKOWSKI

2010

SP14

10.58

2

13

Franciszek

Lepiarski

2010

SP18

10.59

1

14

WOJCIECH

KOWALSKI

2010

SP8

10.69

 

15

JAN

OLCZAK

2010

SP10

10.70

 

15

KACPER

MATECKI

2010

SP12

10.70

 

17

Tomasz

Baran

2010

SP17

10.81

18

Patryk

Kuniczek

2010

SP 16

11.02

19

Igor

Fokt

2010

SP 17

11.16

20

WIKTOR

RÓŻALSKI

2010

SP10

11.19

21

Miłosz

Pisarek

2010

SP11

11.22

22

Wiktor

Kupaj

2010

SP11

11.35

23

KACPER

ZYGNER

2010

SP8

11.58

24

Bartosz

Jura

2010

SP 17

11.68

25

Yevehnii

Martyniuk

2010

SP12

11.79

26

Maksymilian

Józefowski

2010

SP18

12.36

300m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

Wynik

PKT

1

MARCEL

SIEROŃ

2010

SP24

54.79

15

2

SZYMON

WITCZAK

2010

SP13

58.95

12

3

WIKTOR

MALIŃSKI

2010

SP10

59.47

10

4

Gracjan

Szczepański

2010

SP17

60.46

9

5

JAKUB

SAPIŃSKI

2012

SP8

61.78

8

6

ANTONI

OLEJNIK

2010

SP14

63.40

7

7

Michał

Jarek

2010

SP18

63.68

6

8

WIKTOR

KASPRZAK

2010

SP13

64.31

5

9

Nikodem

Szafran

2010

SP18

66.93

4

10

MIŁOSZ

KACZMAREK

2010

SP8

67.81

3

11

ARTUR

PLESIAK

2010

SP17

68.90

2

12

KONRAD

EFINOWICZ

2010

SP10

69.24

1

13

Dominik

KUJAWA

2010

SP14

69.76

14

Marcel

Raczkowski

2010

SP18

70.98

15

Dawid

Peruga

2010

SP 16

71.16

 

16

Adam

Wągrowski

2010

SP12

72.50

 

17

Jan

Misiak

2010

SP12

73.53

18

PATRYK

SADŁOWSKI

2010

SP14

76.19

19

Dominik

Stasiak

2010

SP12

77.94

20

MICHAŁ

BOROWICZ

2010

SP10

85.27

1000m

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

PKT

1

JULIAN

GŁOWACKI

2010

SP24

3.23.77

15

2

MIKOŁAJ

ŁYSKAWKA

2010

SP24

3.41.44

12

3

Wiktor

Talar

2011

SP18

4.03.34

10

4

Mciej

Bulik

2010

SP 17

4.20.24

9

5

Filip

Kliber

2010

SP 16

4.31.94

8

6

Igor

Wojciechowski

2010

SP12

4.48.02

7

7

BARTOSZ

KOZŁOWSKI

2010

SP18

4.49.59

6

8

Kacper

Grzelak

2010

SP18

4.52.72

9

SZYMON

ŁUCZAK

2010

SP10

4.55.82

5

10

ALAN

WRÓBLEWSKI

2010

SP10

5.06.08

4

11

Sasza

Witczak

2010

SP12

5.14.34

3

12

WOJCIECH

MALANDY

2010

SP14

5.16.16

2

13

Mikołaj

Olkowicz

2010

SP 16

5.16.63

1

14

NATAN

GROCHOWSKI

2010

SP14

5.51.30

15

ADAM

ADAMCZYK

2010

SP10

6.35.03

16

WIKTOR

GWÓŹDŹ

2010

SP10

6.36.21

W dal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

FRANCISZEK

ZAWAL

2010

SP14

3.60

15

2

MACIEJ

PTAK

2010

SP10

3.58

12

3

MIKOŁAJ

MOSIŃSKI

2010

SP13

3.57

10

4

Filip

Kliber

2010

SP 16

3.48

9

5

FILIP

JEZIERSKI

2010

SP24

3.47

8

6

ANTONI

OLEJNIK

2010

SP14

3.38

7

7

Antoni

Mikuła

2010

SP18

3.33

6

8

IGOR

NOWETA

2010

SP24

3.28

5

9

Mikołaj

Olkowicz

2010

SP 16

3.21

4

10

WOJCIECH

KOWALSKI

2010

SP8

3.20

3

11

Mikołaj

Łyskanowski

2010

SP12

3.18

2

12

Tomasz

Baran

2010

SP17

3.08

1

13

JAKUB

MACIASZEK

2010

SP13

3.08

 

14

DAWID

BORKOWSKI

2010

SP24

3.05

15

IGOR

WOJCIECHOWSKI

2010

SP12

3.00

16

Franciszek

Lepiarski

2010

SP18

3.00

17

Filip

Roszak

2010

SP 16

2.87

18

Bartosz

Jura

2010

SP 17

2.80

19

Igor

Fokt

2010

SP 17

2.78

20

Miłosz

Pisarek

2010

SP11

2.68

21

KACPER

ZYGNER

2010

SP8

2.67

22

Maksymilian

Józefowski

2010

SP18

2.64

23

WOJCIECH

MALANDY

2010

SP14

2.61

p. pal

MIEJSCE

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

SZYMON

ŁUCZAK

2010

SP10

31.00

15

2

PATRYK

SADŁOWSKI

2010

SP14

27.00

12

3

Gracjan

Szczepański

2010

SP17

26.50

10

4

Mateusz

Tomczyk

2010

SP18

25.70

9

5

MACIEJ

NIEWIADOMSKI

2010

SP10

25.00

8

6

MIŁOSZ

KACZMAREK

2010

SP8

24.50

7

7

NATAN

GROCHOWSKI

2010

SP14

23.80

6

8

Miłosz

Milewski

2010

SP 16

23.40

5

9

WIKTOR

KASPRZAK

2010

SP13

22.50

4

10

Jakub

Wydrych

2010

SP18

22.00

3

11

Piotr

Sibila

2010

SP 16

20.70

2

12

Wiktor

Kupaj

2010

SP11

20.30

1

13

IGOR

WAWRZYNIAK

2010

SP12

19.70

14

MARCIN

PĘDEK

2010

SP14

19.10

 

15

ARTUR

PLESIAK

2010

SP17

18.50

 

16

Michał

Jarek

2010

SP18

17.40

 

17

WIKTOR

GWÓŹDŹ

2010

SP10

17.20

18

SZYMON

WITCZAK

2010

SP13

14.40

19

YEWHENIJ

MARTYNIUK

2010

SP12

14.40

20

Mciej

Bulik

2010

SP 17

14.00

Wzwyż

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

WYNIK

PKT

1

JAKUB

KRYSIAK

2010

SP8

105

15

2

WIKTOR

MALIŃSKI

2010

SP10

100

12

3

ANTONI

STYSIŃSKI

2010

SP10

95

10

4

Wiktor

Talar

2010

SP18

90

9

5

Kacper

Grzelak

2010

SP18

85

8

5

Marcel

Raczkowski

2010

SP18

85

7

ADAM

ADAMCZYK

2010

SP10

85

Patryk

Kościelak

2010

SP 16

NM

Chód 1km

miejsce

imię

nazwisko

rocznik

szkoła

wynik

pkt

1

JAKUB

SAPIŃSKI

2010

SP8

7.29.85

15

2

Nikodem

Szafran

2010

SP18

7.32.21

12

3

Bartosz

Pasik

2010

SP18

8.27.74

10

Sztafeta 4×100

miejsce

szkoła

wynik

pkt

1

SP18

68.46

15

2

SP24

68.60

12

3

SP13

69.66

10

4

SP14

70.21

9

5

SP8

72.07

8

6

SP10

73.26

7

7

SP12

76.94

6

8

SP16

78.37

5

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Patnerzy

Dołącz do nas

Dołącz do Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top