IGRZYSKA DZIECI CHŁOPCÓW
Styl grzbietowy chłopców -25 m
I miejsce – PATRYK SADŁOWSKI – SP 14 -16,65
Styl motylkowy chłopców -25 m
I miejsce -WIKTOR MALIŃSKI -SP 10 -16,45
II miejsce -JAKUB SAPIŃSKI -SP 8 -19,60
III miejsce -TYMOTEUSZ JAKUBEK -SP 14-19,85
Styl klasyczny chłopców-25 m
I miejsce -DAWID BORKOWSKI -SP 24-19,05
II miejsce -JAN OLCZAK -SP 10 -23,37
III miejsce -ADAM KALINOWSKI -SP 7 -24,18
IV miejsce -ŁUKASZ BORKOWSKI -SP 24 -26,68
V miejsce -MARCEL SIEROŃ -SP 24 -29,97
VI miejsce -FRANCISZEK BIESIADA -SP 10-32,61
VII miejsce -SZYMON PIOTROWSKI -SP 24 -42,22
Styl dowolny chłopców -25 m
I miejsce -JAN LISKOWSKI -SP 7 -14,23
II miejsce -BARTOSZ BOCHEŃSKI -SP 7-15,95
III miejsce -MARCEL LIDER -SP 7 -16,68
IV miejsce -ADAM DOMINIAK -SP 7 -18,57
V miejsce -ADAM KRÓL -SP 14 -19,28
VI miejsce -OLIWIER WRZESIŃSKI -SP 14 -19,28
VII miejsce -IGOR KAFTANOWICZ -SP 24 -19,97
VIII miejsce -IGOR KURZYŃSKI -SP 7 -19.98
IX miejsce -KAMIL MALESZKA -SP 7-20,34
X miejsce -MIKOŁAJ JANKOWSKI -SP 14 -20,45
XI miejsce -JAN ZARĘBA -SP 14 -20,81
XII miejsce -MAKSYMILIAN SOBAŃSKI -SP 7 -20,93
XIII miejsce -BARTOSZ FILIPCZAK -SP 10 -21,61
XIV miejsce -NIKODEM ŻŁOBIŃSKI -SP 10-21,74
XV miejsce -WOJCIECH MAKOWSKI -SP 24-26,65
IGRZYSKA DZIECI DZIEWCZĄT
Styl klasyczny -25 m
I miejsce -ANTONINA WALCZAK -SP 18 -20,63
II miejsce -ANTONINA SZKUDLAREK -SP 8 -23,80
III miejsce -IGA BADLAK -SP 10-25,63
IV miejsce -JULIA GMYREK -SP 14-26,11
MARCELINA ŁAZIK -SP 10 -DSQ
Styl motylkowy -25 m
I miejsce -MARTYNA WIERCHLEWSKA -SP 10 -14,71
II miejsce -NATASZA NOGAJ -SP 14 -23,11
Styl grzbietowy dziewcząt-25 m
I miejsce -MAJA RUPNICKA -SP 14 –21,26
II miejsce -HELENA JANKOWIAK -SP 10 -24,71
III miejsce -POLA KUBIAK -SP 14 -24,94
Styl dowolny dziewcząt-25 m
I miejsce -OLIWIA JEZIERSKA -SP 18 -16,11
II miejsce -ANITA WIERZBICKA -SP 18 -17,61
III miejsce -LAURA BARAN -SP 7 -17,80
IV miejsce -MAJA ŚLUARSKA -SP 14 -19,38
V miejsce -GABRIELA PAWLAK -SP 7 -19,39
VI miejsce -NATALIA GĘSICKA -SP 10-19,40
VII miejsce -LILIANA NOWAK -SP 10 -19,48
VIII miejsce -MAGDALENA MAZUREK -SP 8 19,51
IX miejsce -JULIA TREPKA -SP 10 -19,54
X miejsce -ZUZANNA TOMCZYK -SP 8 -19,67
XI miejsce -NINA NOWAKOWSKA -SP14-20,59
XII miejsce -OLGA BICZKOWSKA -SP 7 -20,61
XIII miejsce -MAJA DŁUGOSZ -SP 7 -20,76
XIV miejsce -ALICJA RAABE – SP 10 -21,31
XV miejsce -GABRIELA JANKOWSKA -SP 10-21,14
XVI miejsce -JULIA SOPAŁOWICZ -SP 8 -21.23
XVII miejsce -NADIA KRYSTEK -SP 14 -22,24
XVIII miejsce -WERONIKA KACZMAREK -SP 8 -27,21
XIX miejsce -MARCELINA BAŁWAN -SP 7 -27,32
XX miejsce -MAJA GLAPIŃSKA -SP 8 -30,78
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dziewczyny
Styl klasyczny -50 m
I miejsce -KORNELIA BRYJA -SP 10 -50,33
II miejsce -AMELIA PRZYBYŁEK -SP 8 -57,32
Styl grzbietowy – 50 m
I miejsce -JULIA FILIPCZAK -SP 8 -35,92
II miejsce -NIKOLA LEWANDOWSKA -SP 8 -56,40
III miejsce -NADIA WOLDAŃSKA -SP 8 -56,81
Styl motylkowy dziewcząt -50 m
I miejsce -WIKTORIA WACOWSKA – SP 8 -48,72
Styl dowolny dziewcząt -50 m
I miejsce -ZUZANNA DRAJER -SP 8 -29,32
II miejsce -JULIA KĘPIŃSKA -SP 10 -40,97
Chłopcy
Styl motylkowy -50 m
I miejsce -OLIWIER WALĘCKI -SP 8 -34,16
II miejsce -KACPER WALCZAK -SP 8 -35,72
III miejsce -MAKSYMILIAN PRUS -SP 8 -40,81
Styl grzbietowy -50 m
I miejsce – FILIP PROCHACKI -SP 8-50 m
Styl dowolny -50 m
I miejsce -BARTOSZ BINEK -SP 10 -30,03
II miejsce -FILIP MAŁOTA -SP 10 -36,47
III miejsce -WIKTOR WĄSIK-SP 8 -38,50
IV miejsce -JAKUB JESIONEK -SP 8 -38,62
V miejsce -NATAN JANIAK -SP 8 -42,17
VI miejsce -JAN JASCZYŃSKI -SP 18 -45,08
VII miejsce -MACIEJ KUJAWA -SP 10 -46,79
VIII miejsce -MAKSYMILIAN BAZELIŃSKI -SP 18 -56,05
LICEALIADA
Styl motylkowy -50 m
I miejsce -GABRIELA GOLANOWSKA -V LO -33,17
II miejsce -GABRIELA KUBCZYK – I LO -33,59
Styl dowolny dziewcząt -50 m
I miejsce -ALICJA NOGAJ -26,92
II miejsce -WERONIKA JARZYCKA -33,53
III miejsce -KINGA KORDULASIŃSKA -V LO -48,28
IV miejsce -ANNA TRZCIŃSKA-V LO -50,45
V miejsce -MARIA LETKA -IV LO 50,54
Styl klasyczny -50 m
I miejsce -NADIA KRAJEWSKA – V LO -36,78
II miejsce -NATALIA ŁAZIK – I LO -43,50
III miejsce -WIKTORIA CZERNIEJEWSKA -IV LO -45,73
IV miejsce -GABRIELA JAŚKIEWICZ – V LO -57,50
Styl grzbietowy dziewcząt -50 m
I miejsce -WIKTORIA WOJTKOWIAK – I LO – 35,28
II miejsce -GABRIELA JUSZCZAK – IV LO -37,64
III miejsce -PAULINA TOMASZEWSKA – II LO – 39,68
Chłopcy
Styl grzbietowy -50 m
I miejsce -JAKUB STODZIEŻ – III LO -33,22
II miejsce -KAJETAN WACOWSKI -III LO -37,31
III miejsce -WIKTOR RÓŻYCKI -V LO -48,22
Styl motylkowy -50 m
I miejsce -JAKUB KWIASOWSKI -VII LO SMS -29,37
II miejsce -SZYMON SAPIŃSKI -IV LO -34,53
III miejsce -MIKOŁAJ KRZYKACZ -III LO – 35,92
IV miejsce -FILIP NOWAK -III LO -50,19
Styl klasyczny-50 m
I miejsce -OSKAR TYC -III LO -37,84
II miejsce -ANTONI CHABEL -IV LO -38,69
III miejsce -ŁUKASZ SERWIŃSKI -I LO -39,72
IV miejsce -ALAN SZCZEPANIAK -ZSTE -41,94
V miejsce -MICHAŁ BOIK -III LO -42,40
VI MIEJSCE -WIKTOR WAGROWSKI -ZSTE -48,64
Styl dowolny -50 m
I miejsce -NIKODEM PRZYBYŁO -VII LO SMS -25,31
II miejsce -STANISŁAW WIŚNIEWSKI -II LO -26,28
III miejsce -MATEUSZ JAŹWIEC -IV LO -29,04
IV miejsce -MATEUSZ KACPRZYK -III LO -29,26
V miejsce -MARCEL BANASZKIEWICZ -I LO -30,90
VI MIEJSCE -ADAM JUREK -ZSTE -31,62
VII miejsce -MIKOŁAJ GRABUS -VII LO SMS -32,31
VIII miejsce -JAN SIERPACKI -III LO -32,81
IX miejsce -FILIP LIPKE -ZSTE -34,65
X miejsce -NIKODEM SZAJDZIŃSKI -ZSPP -34,66
XI miejsce -TARAS DUS -ZSTE 37,95
XII miejsce -OLIWIER PACZKOWSKI -ZSPP -44,54
XIII MIEJSCE -KIRIL KURUNTAEV -ZSPP -44,56
XIV miejsce -ERYK ANTOSZCZYK -ZSPP -45,28
XV miejsce -NIKODEM GOŚCIMINSKI -ZSPP -47,54
XVI -DOMINIK TARCZYŃSKI -V LO -55,28